TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 14/23 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:00 SpongeBob v šortkách [i] 07:30 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 07:55 Malý Herkules [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Veľkej Británie [i] 16:15 Smrtiaci smeč [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Čierne zlato (HD) [i] 23:10 Žralok zabijak (HD) [i] 01:15 Čierne zlato (HD) [i] 03:20 Vnútorný nepriateľ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Počasie [i] 05:20 Mravec Z [i] 06:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 48 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a vydra na návšteve 43/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Vlak na úteku [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Atalanta, dievča z divočiny [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:50 Zázračný ateliér [i] 09:20 Leto s Katkou: Ujo Jožko 1/7 [i] 09:50 60 zabijakov divočiny II. [i] 10:25 Planéta Zem zhora IV.: Sopky: nespútaná Zem 2. časť [i] 11:15 Slovensko v obrazoch [i] 11:40 Svet v obrazoch [i] 12:05 Cyril a Metod Apoštoli Slovanov [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Dáma so závojom [i] 14:30 Zlatá klasika: Prázdniny v Ríme [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Lev v zime 1/2 [i] 21:35 Lev v zime 2/2 [i] 22:55 Elisa z Rivombrosy II 1/13 [i] 00:25 Lev v zime 1/2 [i] 01:40 Lev v zime 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapurka [i] 09:05 Farmárska revue [i] 09:25 Dejiny: Vojnové denníky 1/4 [i] 10:40 Medovníkový domček [i] 11:30 Orientácie - zostrihy [i] 12:00 Slovo [i] 12:10 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 13:00 Tour de France [i] 18:00 Folklórny festival Východná - Spev zeme [i] 19:30 Večerníček: Majster Kristián [i] 19:40 Trsteniarik a hviezdy [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:50 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Domov ďaleko od domova [i] 21:25 Kruté radosti [i] 23:05 Na počiatku bolo slovo... [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i] 00:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 Malá morská víla 2: Návrat do mora [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 09:25 Šéf v utajení III. 1/13 [i] 10:25 VARÍ VÁM TO [i] 11:10 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:50 Stratené duše II. 20,21 [i] 13:50 Sexi 40 [i] 16:05 Taxi 3 [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 A-Team: Posledná misia [i] 22:35 Bláznivá služobka [i] 00:30 A-Team: Posledná misia [i] 02:55 Bláznivá služobka [i] 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Perry Mason: Prípad strieľajúceho herca 3 [i] 06:40 Zberači 23 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Ninja Factor II. [i] 09:10 Ako žiť s rodičmi 10 [i] 09:40 Ničitelia mýtov 8,9 [i] 11:55 Originály na cestách - Berlín 4 [i] 12:55 100 rokov svedectiev 6,7 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka New York 9,10 [i] 15:20 "Poplach v oblacích" [i] 16:55 VARÍ VÁM TO [i] 17:40 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:20 Záťah [i] 20:30 LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT 1/12 [i] 22:00 Ako som prežil: Osudové rozhodnutie 1/12 [i] 23:00 Red Rock West [i] 01:10 Originály na cestách - Berlín 4 [i] 02:10 Carpocalypse II. 1,2/10 [i] 03:30 Ničitelia mýtov 8,9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 09:15 House Viii. 3 [i] 10:15 House Viii. 4 [i] 11:15 Lovci pokladů III. 5 [i] 12:15 Medailon 1 [i] 14:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 18:00 CSI: New York IX. 15 [i] 18:55 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 11 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 12 [i] 22:50 Hannibal II. 13 [i] 23:50 Post Mortem II. 9 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 02:35 Hannibal II. 13 [i] 03:20 Californication VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 05:35 Pátá rychlost 5 [i] 06:00 Jak se to dělá 50 [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Vyrovnání [i] 07:15 Extrémní stroje 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Piráti na laně [i] 09:05 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 10:50 Hra o peníze: Definitivní koupě [i] 11:15 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 12:35 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 13:05 Králové aukcí: Týrání, vlaky a miniaturní meč [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 14:25 Války kontejnerů 1 [i] 14:55 Války kontejnerů 2 [i] 15:20 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 16:15 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 17:10 Jak se to dělá 33 [i] 17:40 Jak to dělají? 6 [i] 18:05 Texaské války aut: Vše pro Colby [i] 19:00 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 20:00 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 00:00 Zlato Beringova moře 14 [i] 00:55 Texaské války aut: Vše pro Colby [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:45 Rození obchodníci: Range Rover Mk3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Bláznivé lásky: Věřím ti 47/52 [i] 07:25 Dokonalý muž, dokonalá žena [i] 07:55 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 09:15 Po stopách hvězd [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera 2014 [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Diskrétní vražda 4/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O nejchytřejší princezně [i] 14:30 Pan Tau [i] 16:05 Svědectví mrtvých očí [i] 17:35 Prázdniny pro psa ...hlavně, že se nikomu nic nestalo! [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Festivalové vteřiny 2014 [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Hrobník [i] 21:30 Hop nebo trop [i] 22:53 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Komisař Moulin [i] 00:50 Bolkoviny [i] 01:40 Sváteční slovo starokatolického biskupa Dušana Hejbala [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Kuchařská pohotovost [i] 02:40 Pod pokličkou [i] 03:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 03:25 Designtrend [i] 03:40 Etiketa [i] 03:50 Všechnopárty [i] 04:35 Příběhy slavných - Ota Sklenčka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 997/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času [i] 09:35 František Josef I. - Soumrak habsburské monarchie [i] 10:40 Království divočiny: Příběh tučňáka [i] 11:10 Bratrstvo tajemných mangust 1/8 [i] 11:45 Pobřeží Severního moře: Doverská úžina [i] 12:30 Sváteční slovo starokatolického biskupa Dušana Hejbala [i] 12:35 Světová náboženství: Náboženství kmenů [i] 13:30 Expedice Tara Oceans: Ztráta souladu [i] 14:25 Moravané na konci světa [i] 15:00 Bohoslužba k uctění mučednické smrti mistra Jana Husa [i] 16:30 Na cestě po Galicii [i] 17:00 Ostrovy Christiana Karembeua: Nová [i] 17:55 Fascinující proměny přírody: Velké tání [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Obyvatelé českých vod [i] 19:00 Bratři a sestry V: Nebylo by to fajn? 19/22 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 20:00 Lovec hlav [i] 21:40 Podivuhodné příběhy [i] 23:40 Americké století očima Olivera: Stonea 1/10 [i] 00:40 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 01:30 Mezi životem a smrtí: Deus ex machina 2/10 [i] 02:15 37 dní od atentátu k válce 1/3 [i] 03:05 Tam bývá Manitou [i] 03:20 Památky na prodej: Lesní sklárna v [i] 03:35 Z očí do očí [i] 04:10 Malá posádková hudba [i] 04:50 Za dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Želvy Ninja VI 8 [i] 06:50 Taz - mania III 33 [i] 07:10 Looney Tunes: Úžasná Show 11 [i] 07:35 Ninjago 2 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 18 [i] 08:30 Kačenka a strašidla: Nečekaný dar 1 [i] 09:00 Víkendové prázdniny: Punkové Chinaski [i] 09:45 Jako vejce vejci [i] 11:55 Fandy, ó Fandy [i] 13:30 Velká cena Velké Británie [i] 16:05 Zpátky na zem [i] 17:45 Muž na drátě [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Muži v černém [i] 22:15 Bratrstvo ticha [i] 00:00 Muž na drátě [i] 01:30 Novashopping 02:00 Bratrstvo ticha [i] 04:00 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Svízel přítulná 24 [i] 07:50 Malá mořská víla I: O tentononcu 9 [i] 08:20 Dokonalý Spider-Man II: Hejno Venomů 16 [i] 08:45 Hitlerovi válečníci 1 [i] 09:45 M*A*S*H 112 [i] 10:15 M*A*S*H 113 [i] 10:50 Vraždy mezi muškáty I: Zášť až za hrob 6 [i] 11:55 Bella začíná znovu [i] 13:55 Big Ben I: Palermo je blízko 3 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Svatby v Benátkách: Svatba na louce 2 [i] 21:30 Pearl Harbor [i] 01:30 Takoví normální Američané I: Šifra 5 [i] 02:20 Hitlerovi válečníci 1 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Bantling Boy [i] 04:40 Slunečno, místy vraždy II: Zbraně v ulicích 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Niekto to rád horúce [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi IV. 11-12/22 [i] 11:55 Môj nový tučný život II. 7-8/13 [i] 14:05 Tisíc slov [i] 15:55 Doktorka Zoe II. 15/22 [i] 16:50 Kráska a zviera I. 15/22 [i] 17:50 Svadba snov [i] 20:00 Vezmeš si ma? 1-2/2 [i] 23:35 Skutočný príbeh: Dávno stratený syn [i] 01:15 Teraz a potom [i] 02:50 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 102/129 [i] 03:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Hačikó - příběh psa [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 4-6. [i] 13:35 Ostrov pokladů [i] 15:20 Záhada sfingy [i] 17:00 Poslední loupež [i] 18:55 Na území žen [i] 20:40 Helen [i] 22:40 Ústav [i] 00:25 Extáze [i] 02:00 Kauza CIA [i] 04:10 Tmavomodrý svět [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Formule [i] 09:15 Formule [i] 09:45 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Snooker [i] 19:45 Fotbal [i] 20:15 Motorsport [i] 20:30 Plochá dráha [i] 23:30 Motorky [i] 00:15 Motorky [i] 00:45 Motorky [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 10:00 Bigfoot [i] 12:00 Námořní hlídka 5: Podmořská past 8 [i] 13:00 Námořní hlídka 5: Mrtvé moře 9 [i] 14:00 Námořní hlídka 5: Ráno poté 11 [i] 15:00 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 16:00 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 17:00 Paradox [i] 19:00 Milionový lékař 3: Kouzelník 7 [i] 20:00 Milionový lékař 3: Běž, Hanku, běž! 8 [i] 21:00 Dobrá manželka 5: Jedno procento 21 [i] 22:00 éiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 23:55 Milenec nebo vrah [i] 01:55 Milionový lékař 3: Kouzelník 7 [i] 02:55 Milionový lékař 3: Běž, Hanku, běž! 8 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto: Proklepnuto 3 [i] 05:30 Proklepnuto: Proklepnuto 4 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 8 [i] 06:50 Jimmyho farma 8 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani: Hrůzostrašní předkové 20 [i] 09:00 Ostrov žraloků 6 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 6 [i] 10:50 Mravenci vědí všechno 3 [i] 11:05 Láska v divočině 4 [i] 12:00 Nákladné delikatesy 3 [i] 12:30 Nákladné delikatesy 4 [i] 13:00 Lovci drahokamů 8 [i] 14:00 Stříbrný faraon0 [i] 15:00 Láska v divočině 4 [i] 16:00 Městské klimatické bomby 8 [i] 17:00 Arktické dilema 2 [i] 18:00 Podzemí měst: Řím I. 7 [i] 18:50 Mistři písku 2 [i] 19:15 Utajený Šéf - USA 16