Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 13/23 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:00 SpongeBob v šortkách [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Tom a Jerry [i] 07:55 Splnený sen [i] 09:55 2 baby na mizine II. 13/24 [i] 10:20 Kráska a zviera I. 15/22 [i] 11:15 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:00 Letné vzplanutie [i] 15:10 Návrat stratenej dcéry (HD) [i] 17:20 Sekerovci [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Tisíc slov (HD) [i] 22:15 Muž v ohni [i] 01:05 Hostel 2 [i] 02:35 Rivers of Babylon [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Drišľakoviny [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 47 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI:Franklin: Franklinova prezývka 42/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 08:05 RÁNO S TRPASLÍKMI:Požiarnik Sam: Horolezkyňa Mandy [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Odyseus a Penelopa [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:55 Fidlibum [i] 09:25 Daj si čas [i] 10:00 Národná púť na sviatok sv. Cyrila a Metoda [i] 12:00 Sviatočné slovo [i] 12:05 Safari: Kapitán Žak 2/13 [i] 12:35 Domovníkov syn [i] 13:45 Čo ja viem [i] 15:10 Mravec Z [i] 16:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 17:30 Synovia Veľkej medvedice [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:15 Cyril a Metod Apoštoli Slovanov [i] 21:40 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Synovia Veľkej medvedice [i] 01:30 Inšpektor Rocca IV: Z osobných dôvodov [i] 03:10 Drišľakoviny [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i] 04:55 Góly - body - sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy - Hírek [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Levočská púť [i] 09:15 Misia bratov Konštantína a Metoda 3/3 [i] 10:05 Proglas [i] 10:25 Cyrilometodské dni [i] 10:45 Kto zaplatí nohavice [i] 11:50 Farmárska revue [i] 12:10 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 13:00 Tour de France [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny: Vojnové denníky 1/4 [i] 21:10 Živý bič 1/2 [i] 22:20 Živý bič 2/2 [i] 23:30 Pred rokmi... [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI 05:40 Prvé oddelenie [i] 05:55 Materove neuveriteľné príbehy [i] 06:10 Transformers Prime [i] 06:35 Rozprávková jazda [i] 07:30 Zapichni to! [i] 09:45 Camelot 3,4 [i] 12:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:30 Dobrodružstvo [i] 15:45 Bláznivá olympiáda [i] 17:50 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Sexi 40 [i] 22:40 Návrat do krvavej lagúny [i] 00:50 Bláznivá olympiáda [i] 02:45 Návrat do krvavej lagúny [i] 04:15 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 05:45 Perry Mason: Prípad mníšky 2 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Ninja Factor II. [i] 09:15 Simpsonovci IV. 9 [i] 09:40 Takešiho hrad II. 81,82/82 [i] 10:50 Ničitelia mýtov 7 [i] 11:55 Originály na cestách 5,6/6 [i] 14:05 Detektív Extralarge: Cannonball [i] 16:10 Z chatrče do luxusu 1,2/8 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York 9,10 [i] 20:30 Smrtonosná pasca 3 [i] 22:45 Taxi 3 [i] 00:35 Krvavá Machetta Apačov [i] 02:45 Ničitelia mýtov 7 [i] 03:35 Originály na cestách 5,6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Millionaire Tour - Series 15 [i] 07:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 1 [i] 08:15 Sue Thomas: Agentka FBI I. 2 [i] 09:15 Na lodi III. 12 [i] 10:45 Lovci pokladů III. 4 [i] 11:45 Posel ztracených duší V. 11 [i] 12:45 Posel ztracených duší V. 12 [i] 13:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 14:45 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 15:45 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 19:00 Charlieho andílci 1 [i] 21:00 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 23:05 Jak prosté II. 23 [i] 00:05 Myšlenky zločince IX. 13 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 2 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 3 [i] 02:45 Jak prosté II. 23 [i] 03:30 Californication VI. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 06:00 Jak se to dělá 49 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Woodill Wildfire [i] 07:15 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Divy světa stvořené člověkem – Čína: Největší podzemní dráha světa [i] 09:05 Opravdový podvod 7 [i] 09:30 Opravdový podvod 8 [i] 09:55 Opravdový podvod 9 [i] 10:25 Opravdový podvod 10 [i] 10:50 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 11:40 Zkus přežít: Zelené peklo [i] 12:35 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 13:30 Zkus přežít: Hrátky s osudem [i] 14:25 Jak se to dělá – vysněné vozy: Ferrari FF [i] 14:55 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 15:20 Tovární linka 1 [i] 15:50 Tovární linka 2 [i] 16:15 Supermrakodrapy: Budova pro miliardáře [i] 17:10 Extrémní stroje 5 [i] 18:05 Rození obchodníci: Mexiko a USA [i] 19:00 Pátá rychlost 13 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 21:00 Války kontejnerů 10 [i] 21:30 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 22:00 Likvidátor 1 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 9 [i] 23:00 Lovci odpadu 10 [i] 00:00 Porter Ridge: Bez pravidel [i] 00:30 Ropa za humny: Ropná Miss Kentucky [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 01:50 Války kontejnerů 10 [i] 02:20 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 02:50 Likvidátor 1 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 9 [i] 03:45 Supermrakodrapy: Budova pro miliardáře [i] 04:40 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Bláznivé lásky: Alespoň ty na celém světě 46/52 [i] 07:20 Na cestě po Galicii [i] 07:45 Laskavý divák promine: Listy důvěrné 4/5 [i] 09:00 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 09:30 Všechnopárty [i] 10:15 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně z Rimini [i] 14:10 O Honzovi a Barušce [i] 14:50 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 16:10 Zlatovláska [i] 17:30 Dynastie Nováků: Nahý v trní 5/13 [i] 18:20 Kluci v akci - letní speciál [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Festivalové vteřiny 2014 [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Karel Gott v Lucerně [i] 21:20 Za oponou [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Velký bazar [i] 23:45 22 výstřelů [i] 01:35 Případy detektiva Murdocha VI [i] 02:20 Bolkoviny [i] 03:05 Zahrada je hra [i] 03:30 Kaleidoskop [i] 03:55 Etiketa [i] 04:05 Kuchařská pohotovost [i] 04:35 Příběhy slavných - Vladimír Dlouhý [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Služební tajemství 10/16 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Dům plný zvířátek [i] 06:35 Autíčka [i] 07:05 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Jedem s medem [i] 09:15 Divnopis [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:50 Nezapomeň na chudé [i] 10:30 Bohoslužba z Velehradu [i] 12:10 Cyril a Metoděj [i] 12:25 Poutní místa: Velehrad [i] 12:45 Největší tankové bitvy: Ludwig [i] 13:25 Století létání 18/26 [i] 14:20 37 dní od atentátu k válce 1/3 [i] 15:15 Útěk na Mauricius [i] 16:05 Život v extrémních podmínkách 1/4 [i] 16:55 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 17:50 Kytlice, Zimmer Frei [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry V: Nikdy neříkej nikdy 18/22 [i] 19:40 Po Královské cestě s profesorem - ZJ [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 100 pušek [i] 21:50 Na západní frontě klid [i] 23:55 Malá Velká Británie [i] 00:20 Souboj vojevůdců: Velkokníže [i] 01:10 Přežít! [i] 01:55 Náš venkov: Jedem s medem [i] 02:15 Augustin Navrátil - portrét praktického katolíka [i] 02:50 Památky na prodej: Vesnická architektura [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:40 Vlčnovjanka [i] 04:20 Za dveřmi je A.G. [i] 04:50 Vzpomínka na národní umělkyni [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Želvy Ninja VI 7 [i] 06:45 Taz - mania III 32 [i] 07:10 Ninjago 1 [i] 07:35 Král džungle 20 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru 19 [i] 08:30 Císařovy nové šaty [i] 09:40 Krok za krokem VI 20 [i] 10:05 Moje první láska [i] 12:10 On a jeho sestra [i] 13:45 Výměna manželek II [i] 15:15 Vertical Limit [i] 17:40 Náhodný milionář [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princezna se zlatou hvězdou [i] 21:45 Osamělý mstitel [i] 23:55 Noc žraloka [i] 01:30 Novashopping 02:00 DO-RE-MI [i] 03:25 Vertical Limit [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Pirátská parta 23 [i] 07:15 Malá mořská víla I: Zlý rejnok 8 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man II: Dokonalý Dead Pool 15 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Top Gear 2011 [i] 10:25 VALL-I [i] 12:30 Škola superhrdinů [i] 14:40 Na kolejích čeká vrah [i] 16:40 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Smrt v patách [i] 00:35 Škola tance a šarmu [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru VIII: Orchis Fatalis [i] 04:20 Spravedlnost v krvi: Modrý templář 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 101/129 [i] 06:15 Postrach Nicolas [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi IV. 9-10/22 [i] 11:50 Môj nový tučný život II. 5-6/13 [i] 13:50 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 15:40 Teraz a potom [i] 17:45 Francúzsky bozk [i] 20:00 Legenda o vášni [i] 22:40 V rytme stepu [i] 00:25 Legenda o vášni [i] 02:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 101/129 [i] 03:50 Na streche [i] 04:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 102/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Lassie [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Skippy díl 1 - 3. [i] 13:35 Jeden a půl rytíře [i] 15:40 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 17:20 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 19:00 Tmavomodrý svět [i] 21:00 Kauza CIA [i] 23:20 Extáze [i] 01:05 Noční incident [i] 02:25 Nejlepší z Brooklynu [i] 04:35 Dívka na přání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Snooker [i] 10:30 Fotbal [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 15:00 Fotbal [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 17:45 Snooker [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Cyklistika [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Six Feet Under the Sea 10 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Lassie udělal moc špatnou věc 11 [i] 08:00 Agentura Jasno 3: Země, vzduch a... Počkejte si 12 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 11: éivot v Midsomeru 4 [i] 11:00 Milionový lékař 3: Kouzelník 7 [i] 12:00 Milionový lékař 3: Běž, Hanku, běž! 8 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Složitý propletenec 20 [i] 14:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Steve Buscemi 6 [i] 15:00 Americké válečné lodě [i] 17:00 Bigfoot [i] 19:00 Paradox [i] 21:00 PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Milenec nebo vrah [i] 23:00 Milionový lékař 3: Kouzelník 7 [i] 00:00 Milionový lékař 3: Běž, Hanku, běž! 8 [i] 01:00 Správná odpověď [i] 03:00 Rookie Blue 2: Ty nejlepší plány 10 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Proklepnuto: Proklepnuto 1 [i] 05:30 Proklepnuto: Proklepnuto 2 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 7 [i] 06:50 Jimmyho farma 7 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani: Příznivci 19 [i] 09:00 Ostrov žraloků 5 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 5 [i] 10:50 Mravenci vědí všechno 2 [i] 11:05 Láska v divočině 3 [i] 12:00 Nákladné delikatesy 1 [i] 12:30 Nákladné delikatesy 2 [i] 13:00 Lovci drahokamů 7 [i] 14:00 Dračí kronika s Romulem Whitakerem0 [i] 15:00 Láska v divočině 3 [i] 16:00 Městské klimatické bomby 7 [i] 17:00 Arktické dilema 1 [i] 18:00 Podzemí měst: New York 6 [i] 18:50 Mistři písku 1 [i] 19:15 Utajený Šéf - USA 15 [i] 20:05 Těsné úniky 2. světové války 9 [i] 21:05 Vesmír 19 [i] 22:00 Nacističtí kolaboranti 13 [i] 23:00 Kdo přežije Armagedon 1 [i] 00:00 Ross Kemp: Extrémní svět 1 [i] 00:50 Louisianská věznice 1 [i] 01:40 Nacističtí kolaboranti 13 [i] 02:35 Ross Kemp: Extrémní svět 1 [i] 03:20 Lovci Lidí: Zvláštní Oddíl Pro Zajišťování Uprchlíků 1