TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Druhý dych [i] 09:50 Komisár Rex VIII. 14/17 [i] 10:45 Kobra 11 V. 5/18 [i] 11:40 Upírske denníky III. 1/22 [i] 12:30 Psych, s. r. o. IV. 5/16 [i] 13:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7/24 [i] 14:20 Monk VIII. 13/16 [i] 15:10 Teória veľkého tresku V. 10/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 23/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Vesničko má středisková [i] 22:05 AKČNÝ PIATOK: Vnútorný nepriateľ [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 24/24 [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7/24 [i] 01:40 Monk VIII. 13/16 [i] 02:25 Kobra 11 V. 5/18 [i] 03:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 7/24 [i] 03:55 Komisár Rex VIII. 14/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Sila lásky VI. 112 [i] 06:40 Doktorka Quinnová II.: Volanie srdca [i] 07:30 Nash Bridges: Tajomstvo tanca 65 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Muži a ženy 8/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a telo bez hlavy [i] 13:50 Slovensko v obrazoch [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:55 Prefíkaná banda II 3/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Niet cesty späť 9/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Prefíkaná banda II 3/6 [i] 00:50 Nash Bridges: Tajomstvo tanca 65 [i] 01:40 Maigret: Maigret a telo bez hlavy [i] 03:10 Sila lásky VI. 112 [i] 03:55 Doktorka Quinnová II.: Volanie srdca [i] 04:45 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Príroda zblízka: Divoké nandu v Nemecku [i] 07:10 Mláďatá zo zoo III. [i] 07:40 Správy - Hírek [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Kráľovstvo kaluží [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:05 História Slovenského futbalu [i] 10:00 Família: Família [i] 10:30 Misia bratov Konštantína a Metoda 2/3 [i] 11:20 Mojich sedem divov: Stanislav Štepka [i] 11:50 Trezor [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Siesta: Na ľudovú nôtu [i] 13:35 Mimstory: Smrť Pierota? [i] 14:20 Dobrofest a jeho hostia [i] 14:45 Príchody Milana Lasicu [i] 15:40 Medzi nebom a zemou [i] 17:00 Portréty Rómov : Štefan [i] 17:15 Správy - Hírek [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Večer ľudí dobrej vôle [i] 21:25 Misia bratov Konštantína a Metoda 3/3 [i] 22:20 Knieža [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 5 [i] 08:55 Profesionáli: Dôkaz 4 [i] 09:50 Súdna sieň: Fotky na internete [i] 10:55 Súdna sieň: Čo čumíš? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Baywatch: - Pobrežná hliadka 5 [i] 14:00 Biele goliere III. 14 [i] 15:00 Nákupné maniačky [i] 16:00 Profesionáli: Voľby 5 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Matka sa zopsula [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Camelot 3,4 [i] 23:10 Sezóna zabíjania [i] 01:15 Smrtonosná pasca 3 [i] 03:35 Sezóna zabíjania [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 48 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 MacGyver 42,43 [i] 10:10 Simpsonovci IV. 8 [i] 10:40 Takešiho hrad II. 79,80 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 7 [i] 12:45 Už dosť, šéfe! X. 10 [i] 14:00 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VII. 5 [i] 15:05 Takešiho hrad II. 81,82/82 [i] 16:05 RISKNI TO! [i] 17:05 Prvé oddelenie 11,12 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 8 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 9 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 5 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 20:45 Dobrodružstvo [i] 22:55 Šesť vrážd stačí, mamička [i] 00:55 Cape 9 [i] 01:40 MacGyver 42,43 [i] 03:15 Detektív Extralarge: Cannonball [i] 04:50 KRIMI
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 8 [i] 07:05 Posel ztracených duší V. 20 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 09:05 Post Mortem II. 6 [i] 10:05 Ztracený svět II. 18 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 13 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 21 [i] 13:05 Drzá Jordan IV. 11 [i] 14:05 Vražedná číslaIII. 16 [i] 15:05 Lovci pokladů III. 14 [i] 16:05 Ztracený svět II. 19 [i] 17:05 Post Mortem II. 7 [i] 18:05 Drzá Jordan IV. 12 [i] 19:00 Vražedná číslaIII. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 21:00 Charlieho andílci 1 [i] 23:00 Spartakus 7 [i] 00:05 Hannibal II. 13 [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 02:00 Spartakus 7 [i] 02:50 Hannibal II. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bitvy o zavazadla 8 [i] 05:35 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 06:00 Jak se to dělá 48 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Výhra, prohra či klání [i] 07:15 Nutné k přežití: Namibie [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlatá horečka [i] 09:55 Mimořádné projekty: Obojživelná válečná loď [i] 10:50 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 11:15 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 11:40 Rození obchodníci: Mercedes SLK [i] 12:35 Závody ve stavění aut: Super auto pro perfektní mámu [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Fury Rogera Webba z roku 1964 [i] 14:25 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megavlaků světa [i] 15:20 Nejlepší světová pětka: Nejlepších pět megalodí světa [i] 16:15 Nejlepší světová pětka: Nejlepších 5 megatováren světa [i] 17:10 Králové aukcí: Beatles [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 19:00 Jak se to dělá 10 [i] 19:30 Jak se to dělá 59 [i] 20:00 Zvědavost: Lze předvídat sopečný výbuch? [i] 21:00 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 22:00 Záhady mimozemšťanů: Corina Sables [i] 23:00 Neobjasněné případy 1 [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Potomci [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 01:50 Zvědavost: Můžete být nesmrtelní? [i] 02:50 Záhady mimozemšťanů: Corina Sables [i] 03:50 Neobjasněné případy 1 [i] 04:45 Setkání s mimozemšťany: Potomci [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Kuchařská pohotovost [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VII: Vidět a věřit 29/32 [i] 09:30 Kluci v akci [i] 09:55 Hobby naší doby [i] 10:25 Abeceda hvězd [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Okouzlení 5/20 [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 15:00 Vše o vaření [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:10 Besipky: Cesta na prázdniny [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Budiž léto! [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:40 Festivalové vteřiny 2014 [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tři veteráni [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:20 Zpátky se Sobotou [i] 23:17 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Profesionálové: Odpadlík 19/57 [i] 00:10 Hercule Poirot [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Bolkoviny [i] 02:05 Malá farma: Budiž léto! [i] 02:30 Designtrend [i] 02:45 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Muž přes palubu 9/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Příběh předovky [i] 09:05 Okolo Porta [i] 09:30 Středověk: Světla a stíny. Víra, Věda a Magie. 4/6 [i] 10:30 Království divočiny: Opičí příběh [i] 11:00 Ostrovy Christiana Karembeua: Mayotte [i] 11:50 Divnopis [i] 11:55 Zpráva o muži, který nechtěl válku [i] 12:25 Souboj vojevůdců: Velkokníže [i] 13:10 Století létání 17/26 [i] 14:00 Ronald Reagan [i] 15:00 Putování starými cestami [i] 15:30 Nové objevy ve starém Egyptě [i] 16:25 Věda na vlastní kůži [i] 17:15 Jistě, pane premiére: Služební tajemství 10/16 [i] 17:50 Kůže [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 ABCD ekologie aneb Životabudič: Strom je nejlevnější klimatizace [i] 19:00 Bratři a sestry V: Oliviina volba 17/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Večer lidí dobré vůle - Velehrad 2014 [i] 21:15 Vesmír: Kosmická loď Země [i] 22:00 Válka barev [i] 23:30 Naboso [i] 01:25 Revolver [i] 03:05 Jak se žije beze strachu podle [i] 03:20 Památky na prodej: Historická soudní budova v Opočně [i] 03:40 Z očí do očí [i] 04:15 Za dveřmi je A.G. [i] 04:50 Tři svatby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Pojišťovna štěstí: Nic od tebe nečekám [i] 10:05 Krokodýl Dundee 2 [i] 12:10 Tescoma s chutí [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI II 1 [i] 13:20 Beze stopy VI: Res Ipsa 3 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Domácí válka 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle nemůžeme! 62 [i] 16:30 Krok za krokem VI 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Forbes 5 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Odmítnutí [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Expozitura: Smrt policajta 6 [i] 21:55 Terminátor [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Domácí válka 8 [i] 00:50 Expozitura: Smrt policajta 6 [i] 02:05 Novashopping 02:50 Áčko: Vedu život Cassanovy [i] 03:35 DO-RE-MI [i] 04:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Tohle nemůžeme! 62 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Policie Hamburk VII: Narušitelé večírků 29 [i] 07:40 Alf II: Vydařený večer 6 [i] 08:15 M*A*S*H 112 [i] 09:05 To je vražda, napsala IV: V kruhu rodinném 15 [i] 10:05 Policie Hamburk VII: V pasti 30 [i] 11:05 Julie Lescautová V: Piráti silnic 2 [i] 13:05 Wolffův revír I: Šibeniční lhůta 25 [i] 14:05 Siska V: Zítra jsi mrtvý 6 [i] 15:20 Cesty domů: Vlastní zákony 141 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Dívka a vrah 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždění v Kodani 5 [i] 22:10 Balík dolarů [i] 00:10 Koktejl [i] 02:15 Siska V: Zítra jsi mrtvý 6 [i] 03:15 Wolffův revír I: Šibeniční lhůta 25 [i] 04:05 Spravedlnost v krvi: Chlapec z podzemí 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 130/160 [i] 06:30 Rebeli na strednej 120/135 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 83/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 143-144/190 [i] 11:50 Fatmagul 111-112/160 [i] 14:10 Nezvestná 46-47/100 [i] 16:05 Čarodejnice V. 10/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 2/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 15/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe II. 15/22 [i] 21:30 Kráska a zviera I. 15/22 [i] 22:20 Dallas 1-2/10 [i] 00:10 Zavraždená nevinnosť [i] 01:30 Zrada a lži [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:30 Na streche [i] 04:05 Zakázaná vášeň 90/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Loď lásky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Sicko [i] 14:20 Dívka na přání [i] 15:50 Cukr, med a feferonka [i] 17:50 Emmino štěstí [i] 19:40 Za zavřenými dveřmi [i] 21:25 Nejlepší z Brooklynu [i] 23:40 Noční incident [i] 01:05 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 02:30 3:10 Vlak do Yumy [i] 04:25 Za zavřenými dveřmi [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Snooker [i] 10:45 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:15 Watts [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:45 Watts [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Snooker [i] 19:45 Watts [i] 20:15 Jezdectví [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:30 Fotbal [i] 22:00 Silové sporty [i] 23:00 Watts [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Dámská jízda 4 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 07:20 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Vědecký veletrh 12 [i] 09:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Any Given Friday Night at 10pm, 9pm Central 13 [i] 13:20 Námořní hlídka 5: Zachránit Ryana 12 [i] 14:20 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i] 15:20 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Truer Lies 14 [i] 19:20 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 20:20 Spravedlnost v krvi 1: Stíny minulosti 15 [i] 21:20 Paradox [i] 23:15 Americké válečné lodě [i] 01:10 Spravedlnost v krvi 1: Stíny minulosti 15 [i] 02:10 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 03:10 Námořní hlídka 5: Báječný den 13 [i] 04:10 Bratři a sestry 4: Běž, dítě, běž 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 05:30