Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Druhý dych [i] 09:45 Komisár Rex VIII. 13/17 [i] 10:40 Kobra 11 V. 4/18 [i] 11:40 Upírske denníky II. 22/22 [i] 12:30 Psych, s. r. o. IV. 4/16 [i] 13:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 6/24 [i] 14:20 Monk VIII. 12/16 [i] 15:15 Teória veľkého tresku V. 9/24 [i] 15:40 Dva a pol chlapa VI. 22/24 [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život - PREMIÉRA [i] 22:30 Sherlock a Watsonová - NOVÝ SERIÁL 3/24 [i] 23:20 Dva a pol chlapa VI. 22/24 [i] 23:45 Teória veľkého tresku V. 9/24 [i] 00:15 Monk VIII. 12/16 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 23/24 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 6/24 [i] 02:25 Kobra 11 V. 4/18 [i] 03:15 Monk VIII. 12/16 [i] 03:55 Komisár Rex VIII. 13/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 111 [i] 06:45 Doktorka Quinnová II.: Kam patríme [i] 07:30 Nash Bridges: Spaľujúca vášeň 64 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Podozrenia 7/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret a rozkoše noci [i] 13:45 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Puto [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Patince [i] 14:55 Prefíkaná banda II 2/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Muži a ženy 8/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Žena,ktorá sa vracia 2/4 [i] 22:00 Hlavný podozrivý 3/4 [i] 22:55 Hlavný podozrivý 4/4 [i] 23:45 Reportéri [i] 00:10 Prefíkaná banda II 2/6 [i] 01:05 Nash Bridges: Spaľujúca vášeň 64 [i] 01:50 Maigret: Maigret a rozkoše noci [i] 03:15 Sila lásky VI. 111 [i] 04:05 Doktorka Quinnová II.: Kam patríme [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Cesta [i] 07:10 Príroda zblízka: Bociany v Predpomeransku [i] 07:40 Správy - Hírek [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 História Slovenského futbalu [i] 09:55 Misia bratov Konštantína a Metoda 1/3 [i] 10:50 Senior klub [i] 11:15 Mojich sedem divov: Anastázia Ginterová [i] 11:45 Trezor [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Siesta: A predsa sa krúti [i] 13:30 Mimstory: Dialógy [i] 14:10 Dobrofest a jeho hostia [i] 14:40 a ešte dve frašky... [i] 15:55 Boris Farkaš jubiluje: Fiaker číslo 21 [i] 17:20 Polícia [i] 17:35 Príroda zblízka: Divoké nandu v Nemecku [i] 18:05 Mláďatá zo zoo III. [i] 18:35 Správy - Hírek [i] 18:45 Večerníček: Majster Kristián [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Môj dom [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Misia bratov Konštantína a Metoda 2/3 [i] 21:00 Letné kino na Dvojke: Muž, ktorý kričí [i] 22:25 História Slovenského futbalu [i] 23:20 Správy RTVS "N" [i] 00:05 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 4 [i] 08:55 Profesionáli: Padla kosa na kameň 3 [i] 09:50 Súdna sieň: Hovädo vedľa mňa [i] 10:50 Súdna sieň: Auto bez vodiča [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Baywatch: - Pobrežná hliadka 4 [i] 14:00 Biele goliere III. 13 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Profesionáli: Dôkaz 4 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:20 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Niečo za niečo [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider 2 [i] 21:30 Dvojičky 1,2/22 [i] 23:30 Dotyk 3 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 14 [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 18 [i] 02:20 Hawaii 5.0 III. 21 [i] 03:00 Dotyk 3 [i] 03:40 Prvé oddelenie [i] 04:20 SÚDNA SIEŇ: Niečo za niečo [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 47 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 MacGyver 40,41 [i] 10:10 Simpsonovci IV. 7 [i] 10:40 Takešiho hrad II. 77,78 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 6 [i] 12:45 Už dosť, šéfe! X. 9 [i] 13:55 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 14:40 Ako som spoznal vašu mamu VII. 4 [i] 15:10 Takešiho hrad II. 79,80 [i] 16:10 RISKNI TO! [i] 17:10 Prvé oddelenie 9,10 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 7 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 8 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 4 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 14 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 18 [i] 22:40 Hawaii 5.0 III. 21 [i] 23:30 Experti [i] 00:20 Črepiny [i] 01:00 MacGyver 40,41 [i] 02:40 Matlock II. [i] 03:25 Črepiny [i] 03:55 Experti [i] 04:30 Sladký život PLAYMATE: ˘ 5 [i] 04:55 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 7 [i] 07:05 Posel ztracených duší V. 19 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 09:05 Post Mortem II. 5 [i] 10:05 Ztracený svět II. 17 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 12 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 20 [i] 13:05 Drzá Jordan IV. 10 [i] 14:00 Vražedná číslaIII. 15 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 13 [i] 16:00 Ztracený svět II. 18 [i] 17:00 Post Mortem II. 6 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 11 [i] 19:00 Vražedná číslaIII. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA V. 14 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 03:30 Californication VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 06:00 Jak se to dělá 47 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Zastavárna [i] 07:15 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Práh bolesti [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stadion kovbojů v Dallasu [i] 10:50 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 11:15 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 11:40 Rození obchodníci: Ford Mustang [i] 12:35 Automobiloví žraloci z Dallasu: Rockabilly hotrod [i] 13:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Pole Position [i] 13:30 Fantom Works 6 [i] 14:25 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Kostarika [i] 15:20 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: USA [i] 16:15 Extrémní rybaření s Robsonem Greenem: Jihoafrická republika [i] 17:10 Králové aukcí: Skee-Ball/starožitné rybářské potřeby [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 19:00 Jak se to dělá 9 [i] 19:30 Jak se to dělá 58 [i] 20:00 Ztraceno a prodáno 1 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 8 [i] 21:00 Války kontejnerů 5 [i] 21:30 Likvidátor 9 [i] 22:00 Zlato z garáží: Modlitba za zisk [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 23:00 Ve světě gangsterů: Gang 18th Street [i] 00:00 Doznání mafiánů: John Veasey [i] 00:30 Doznání mafiánů: Andrew Didonato [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 01:50 Války kontejnerů 5 [i] 02:20 Likvidátor 9 [i] 02:50 Zlato z garáží: Modlitba za zisk [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 03:50 Ve světě gangsterů: Gang 18th Street [i] 04:45 Ztraceno a prodáno 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VII: Zkratka 28/32 [i] 09:30 Polopatě [i] 10:10 Básník [i] 10:30 Hamlet IX. hodnostní třídy [i] 11:25 Objektiv [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Okouzlení 4/20 [i] 14:15 Kuchařská pohotovost [i] 14:40 Zahrada je hra [i] 15:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Přísaha 1/13 [i] 20:45 Hříšní lidé Města pražského: Malý a velký vrah 2/13 [i] 21:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:35 Šéfe, to je věc [i] 22:40 Hercule Poirot [i] 23:30 MI5 IV 6/10 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Sváteční slovo spisovatelky a dramatičky Daniely Fischerové [i] 00:55 Zahrada je hra [i] 01:25 Zkus mít vkus [i] 01:45 Bílá místa [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Jeden z nás? 8/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Vichry války 8/11 [i] 10:00 Letecké katastrofy: Srážka století [i] 11:30 Hrozba za severním polárním kruhem [i] 12:15 Čolek [i] 12:25 Galerie umění 2/13 [i] 12:55 Kouzlo Afriky: Etoša v dešti [i] 13:20 Chcete je? ZJ [i] 13:25 Nedej se [i] 14:15 Postřehy odjinud [i] 14:25 Technické divy světa: Stadion [i] 15:15 Auto Moto Revue [i] 15:40 Středověk: Světla a stíny. Víra, Věda a Magie. 4/6 [i] 16:40 Thajsko - za lidmi magické zátoky [i] 17:25 Jistě, pane premiére: Muž přes palubu 9/16 [i] 17:55 Poslední šance pro severní bílé nosorožce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Obyvatelé českých vod [i] 19:00 Bratři a sestry V: Domov jako pevnost 16/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Namibie, přírodní bohatství Afriky [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Mezi životem a smrtí: Deus ex machina 2/10 [i] 22:15 Matrjoški II 2/10 [i] 23:00 Carrie [i] 00:35 Přežít! [i] 01:25 Město žen III: Svatební fotky 7/15 [i] 01:45 Příběh olympijské medaile [i] 02:00 Starobrněnka [i] 02:40 Památky na prodej: Zámek Jeřice [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:35 Žadovjáci a Sobulanka [i] 04:15 Za dveřmi je A.G. [i] 04:45 Tudy kráčeli bratři Soluňané aneb "my sme se vézli" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Pojišťovna štěstí: Navždy tvá [i] 10:10 Comeback: Sbohem, Káhiro [i] 10:45 Comeback: Bejk [i] 11:25 Krok za krokem VI 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 11:55 Mike a Molly III 3 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI 22 [i] 13:25 Beze stopy VI: Úklid 2 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Prostá duše 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám strach 61 [i] 16:30 Krok za krokem VI 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Hospoda: Nález 4 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Nic od tebe nečekám [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee 2 [i] 22:30 Romeo musí zemřít [i] 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Prostá duše 7 [i] 01:30 Mike a Molly III 3 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Áčko: Nemoc zdeformovala mé tělo [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Mám strach 61 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Policie Hamburk VII: Zdání klame 28 [i] 07:40 Alf II: Boj o diváka 5 [i] 08:15 M*A*S*H 111 [i] 09:05 To je vražda, napsala IV: Prokletí Daanau 14 [i] 10:05 Policie Hamburk VII: Narušitelé večírků 29 [i] 11:05 Julie Lescautová V: Inspektor Motta v podezření 1 [i] 13:05 Wolffův revír I: Zloděj 24 [i] 14:05 Siska V: Smrtelná roztržka 5 [i] 15:20 Cesty domů: Naleješ mi taky? 140 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Posedlost 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rodinné dědictví [i] 22:10 Přešlapy: Přešlapy 2 [i] 23:25 Šestej smysl: Chlapec s kbelíkem 13 [i] 00:25 Vegas I: Pajutové 11 [i] 01:15 Okrsek 22: Zlosynové a milenci 9 [i] 02:00 Siska V: Smrtelná roztržka 5 [i] 03:00 Wolffův revír I: Zloděj 24 [i] 03:50 Spravedlnost v krvi: Pozlátko velkoměsta 20 [i] 04:30 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 129/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 119/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 82/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 141-142/190 [i] 11:55 Fatmagul 109-110/160 [i] 14:05 Nezvestná 44-45/100 [i] 16:00 Čarodejnice V. 9/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov III. 1/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 14/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 6/22 [i] 21:30 Fatmagul 111-112/160 [i] 23:40 Ezel 103-104/142 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí I. 14/22 [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:30 Smotánka [i] 04:20 Zakázaná vášeň 89/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Obyčejný spratek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Wordplay [i] 13:50 Albatros [i] 15:30 Sicko [i] 17:40 Dívka na přání [i] 19:05 Hačikó - příběh psa [i] 20:45 3:10 Vlak do Yumy [i] 22:50 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 00:15 Záhada Lucy Keyes