TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Druhý dych [i] 09:45 Komisár Rex VIII. 11/17 [i] 10:45 Kobra 11 V. 2/18 [i] 11:40 Upírske denníky II. 20/22 [i] 12:30 Psych, s. r. o. IV. 2/16 [i] 13:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 4/24 [i] 14:20 Monk VIII. 10/16 [i] 15:15 Teória veľkého tresku V. 7/24 [i] 15:35 Dva a pol chlapa VI. 20/24 [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Extrémne premeny: Druhá šanca na život - PREMIÉRA [i] 22:30 Sherlock a Watsonová - NOVÝ SERIÁL 1/24 [i] 23:20 Dva a pol chlapa VI. 20/24 [i] 23:50 Teória veľkého tresku V. 7/24 [i] 00:20 Monk VIII. 10/16 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 21/24 [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 4/24 [i] 02:30 Kobra 11 V. 2/18 [i] 03:20 Monk VIII. 10/16 [i] 04:00 Komisár Rex VIII. 11/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 109 [i] 06:45 Doktorka Quinnová II.: Dar [i] 07:30 Nash Bridges: Tvrdá lopta 62 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Boj zblízka 5/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Maigret: Maigret u Vlámov [i] 13:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Kamaráti na život a na smrť [i] 14:25 Svet v obrazoch [i] 14:55 Prefíkaná banda 6/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Neodchádzaj! 6/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Grand hotel II: Posledná noc 16/16 [i] 21:40 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Prefíkaná banda 6/6 [i] 00:50 Nash Bridges: Tvrdá lopta 62 [i] 01:40 Maigret: Maigret u Vlámov [i] 03:05 Sila lásky VI. 109 [i] 03:55 Doktorka Quinnová II.: Dar [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy - Hírek [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Elá hop ! [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - jamajka [i] 09:00 Po Brazílii s Michaelom Palinom 4/4 [i] 10:00 Príroda zblízka: Dravci zo Schalkholzu [i] 10:30 Fokus práca "N" [i] 11:15 Mojich sedem divov: Ľubomír Feldek [i] 11:45 Trezor [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Siesta: Muziky z Podpoľania;Detva 1986 [i] 12:55 Mimstory: Hommage á Debureau [i] 13:35 Dobrofest a jeho hostia [i] 14:05 Človek nikdy nevie [i] 15:30 Spoločník pána veľkomožného [i] 16:25 Správy - Hírek [i] 16:40 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Koniec impéria [i] 21:05 Večera s Havranom: Od samoty k extrému. [i] 22:35 Umenie: HUDBA [i] 22:50 Borgiovci II. 8/10 [i] 23:40 Kinorama [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Počasie [i] 01:00 Umenie: HUDBA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 2 [i] 08:55 Profesionáli: Major Demovič [i] 09:50 Súdna sieň: Patrí do polepšovne [i] 11:00 Súdna sieň [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Baywatch: - Pobrežná hliadka 2 [i] 14:00 Biele goliere III. 11 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Profesionáli: Trampolína 2 [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:15 PÁLI VÁM TO [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ: Raz ty, raz ja! [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider 1 [i] 21:30 Vtierka Castle V. 1/24 [i] 22:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Finder: Šiesty zmysel 1/13 [i] 23:30 Ochrana svedkov IV. 5 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 15 [i] 01:30 Vtierka Castle V. 1/24 [i] 02:20 Finder: Šiesty zmysel 1/13 [i] 03:05 Ochrana svedkov IV. 5 [i] 03:50 Prvé oddelenie [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Raz ty, raz ja! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 45 [i] 06:15 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 MacGyver 36,37 [i] 10:10 Simpsonovci IV. 5 [i] 10:40 Takešiho hrad II. 73 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 4 [i] 12:45 Už dosť, šéfe! X. 7 [i] 13:55 Kutyil s.r.o. II.: Svadba 2 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VII. 2 [i] 15:00 Takešiho hrad II. 75,76 [i] 16:05 RISKNI TO! [i] 17:05 Prvé oddelenie 5,6 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 5 [i] 18:55 Simpsonovci IV. 6 [i] 19:25 Simpsonovci XXIV. 2 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 15 [i] 21:45 NAJVÄČŠIE KATASTROFY: Zemetrasenie 10.0 [i] 00:20 Letecké katastrofy VI. 4 [i] 01:30 Zločinci III. 17 [i] 01:50 MacGyver 36,37 [i] 03:25 Matlock II. [i] 04:10 Zločinci III. 17 [i] 04:30 Sladký život PLAYMATE: ˘ 2 [i] 04:55 Kutyil s.r.o. II.: Veštica 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 5 [i] 07:05 Posel ztracených duší V. 17 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 09:05 Post Mortem II. 3 [i] 10:05 Ztracený svět II. 15 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 10 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 18 [i] 13:05 Drzá Jordan IV. 8 [i] 14:05 Vražedná číslaIII. 13 [i] 15:05 Lovci pokladů III. 11 [i] 16:05 Ztracený svět II. 16 [i] 17:05 Post Mortem II. 4 [i] 18:05 Drzá Jordan IV. 9 [i] 19:00 Vražedná číslaIII. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 21:00 Jak prosté II. 23 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 7 [i] 23:00 Vlčí mládě III. 8 [i] 23:55 Lost Girl Iii. 2 [i] 00:55 Jak prosté II. 23 [i] 01:55 Vlčí mládě III. 7 [i] 02:40 Vlčí mládě III. 8 [i] 03:20 Californication VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 20 [i] 06:00 Jak se to dělá 45 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 07:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Lesní požár v Lousianě [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Prosívání hlíny [i] 09:55 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 10:50 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i] 11:15 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 11:40 Rození obchodníci: Triumph TR6 [i] 12:35 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 13:30 Pátá rychlost 9 [i] 14:25 Špinavé práce 1 [i] 15:20 Špinavé práce 2 [i] 16:15 Špinavé práce 3 [i] 17:10 Králové aukcí: Pásy cudnosti/pozemková listina z Georgie [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 19:00 Jak se to dělá 7 [i] 19:30 Jak se to dělá 56 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: S úctou [i] 21:00 Hlídači čtvrtí 4 [i] 22:00 Američtí kopáči: Válečná kořist [i] 22:30 Američtí kopáči: Mrazivé zlato [i] 23:00 Výrobci zbraní 1 [i] 00:00 Zápasníci: Budování bratrstva [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 01:50 Hlídači čtvrtí 4 [i] 02:50 Američtí kopáči: Válečná kořist [i] 03:20 Američtí kopáči: Mrazivé zlato [i] 03:50 Výrobci zbraní 1 [i] 04:45 Zápasníci: Budování bratrstva [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:25 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VII: Rytíř v zářivé zbroji 27/32 [i] 09:30 Hercule Poirot [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Okouzlení 2/20 [i] 14:10 Kuchařská pohotovost [i] 14:40 Zahrada je hra [i] 15:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vinnetou a Old Firehand [i] 21:35 Ecce homo Homolka [i] 22:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Hercule Poirot [i] 23:55 Kriminálka Paříž: Cloaca maxima 25/92 [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Vítězství demokracie 6/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Thajsko - za lidmi magické zátoky [i] 09:35 Jako doma? [i] 10:30 Expedice Tara Oceans: Velké bujení [i] 11:25 Neznámá Indonésie [i] 12:15 Speciální zbraně: Útok z moře [i] 13:05 Kanadská policejní škola: Chtějí být Poirotem, Columbem či 1/8 [i] 14:00 Letecké katastrofy: Vrah na palubě [i] 14:45 Středověk 3/6 [i] 15:40 Hrozba za severním polárním kruhem [i] 16:25 Technické divy světa: Stadion [i] 17:20 Jistě, pane premiére: Biskupské šachy 7/16 [i] 17:50 Směr rovník: Síla oceánu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Cichlidy [i] 19:00 Bratři a sestry V: Ten, kdo unikl 14/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Speciální zbraně: Výbava superšpionů [i] 20:55 Letecké katastrofy: Srážka století [i] 22:25 Sarajevský atentát [i] 00:30 Sestřička Jackie II: Roky služby 12/12 [i] 01:00 Přežít! [i] 01:50 Na stupních vítězů [i] 03:25 Divnopis [i] 03:30 Z očí do očí [i] 04:05 Dolanka [i] 04:40 Hudci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Pojišťovna štěstí: Odvážný krok [i] 10:10 Kriminálka Anděl II: Balkánská stopa [i] 11:20 Krok za krokem VI 16 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 11:50 Mike a Molly III 2 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI 20 [i] 13:20 Beze stopy V: Nový začátek 24 [i] 14:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Dokonalý zločin 5 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Tisíc očí 59 [i] 16:30 Krok za krokem VI 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Hospoda: Kuchař 2 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Vážná nabídka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Krokodýl Dundee [i] 22:15 Víkendové prázdniny: Punkové Chinaski [i] 22:55 Lovci zločinců II 17 [i] 23:45 Doktorka podsvětí 13 [i] 00:35 Kriminálka Anděl II: Zastavárník [i] 01:35 Novashopping 02:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Dokonalý zločin 5 [i] 02:50 Mike a Molly III 2 [i] 03:10 Lovci zločinců II 17 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Někdo musí být první 58 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:30 Policie Hamburk VII: Nevybuchlá bomba 26 [i] 07:40 Alf II: Alf není přelud 3 [i] 08:15 M*A*S*H 109 [i] 09:05 To je vražda, napsala IV: Otrávená večeře 12 [i] 10:05 Policie Hamburk VII: Tvrdí chlapi 27 [i] 11:05 Julie Lescautová IV: Voyeur 12 [i] 13:05 Wolffův revír I: Odprásknu tě 22 [i] 14:05 Siska V: Nepřátelé musí zemřít 3 [i] 15:20 Cesty domů: Zásnuby 138 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Spolehlivý tip 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vrah skrývá tvář [i] 22:10 Přešlapy 1 [i] 23:25 Myšlenky zločince VIII 19 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi III: Rodinná záležitost 1 [i] 01:15 Hawaii 5-0: Až do konce 23 [i] 02:05 Siska V: Nepřátelé musí zemřít 3 [i] 03:05 Wolffův revír I: Odprásknu tě 22 [i] 03:55 Spravedlnost v krvi: Těžký život modelek 19 [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 127/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 117/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 80/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 137-138/190 [i] 11:50 Fatmagul 105-106/160 [i] 14:00 Nezvestná 40-41/100 [i] 16:05 Čarodejnice V. 7/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 21/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 12/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 5/22 [i] 21:25 Fatmagul 107-108/160 [i] 23:30 Ezel 99-100/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí I. 12/22 [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:20 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 87/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Kde je Fred? [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zvuk dětské duše [i] 13:55 Camille [i] 15:35 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 17:25 Bublina [i] 18:50 Lassie [i]