TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Druhý dych [i] 09:35 Komisár Rex VIII. 10/17 [i] 10:30 Kobra 11 V. 1/18 [i] 11:30 Upírske denníky II. 19/22 [i] 12:25 Psych, s. r. o. IV. 1/16 [i] 13:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 3/24 [i] 14:10 Monk VIII. 9/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 6/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 19/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Ako vycvičiť draka (HD) [i] 22:15 Sekerovci [i] 23:00 Naši ma zabijú! [i] 23:55 Dva a pol chlapa VI. 19/24 [i] 00:25 Teória veľkého tresku V. 6/24 [i] 00:50 Monk VIII. 9/16 [i] 01:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 20/24 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 3/24 [i] 03:05 Kobra 11 V. 1/18 [i] 04:00 Komisár Rex VIII. 10/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:15 Sila lásky VI. 108 [i] 07:05 Doktorka Quinnová II.: Incident [i] 07:50 Nash Bridges: Swingeri 61 [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Góly - body - sekundy [i] 09:45 Agatha Christie : Poirot: Zmiznutie pána Davenheima [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:15 Maigret: Maigret a dlhé bidlo [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:25 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Boj zblízka 5/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:10 Lekcie neslušného správania [i] 21:40 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Maigret: Maigret a dlhé bidlo [i] 01:35 Lekcie neslušného správania [i] 03:05 Sila lásky VI. 108 [i] 03:55 Doktorka Quinnová II.: Incident [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Profesionál [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Leto s telkou: Slniečko [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - prázdniny [i] 08:55 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 09:40 Tvárou v tvár [i] 10:10 Fokus rodina "N" [i] 10:50 Mojich sedem divov: Boris Filan [i] 11:20 Trezor [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Siesta: Folklórny festival Východná [i] 13:10 Júlia [i] 14:10 Medzinárodné saleziánske športové hry [i] 15:20 Autosalón [i] 15:45 Fokus práca "N" [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:40 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Po Brazílii s Michaelom Palinom 4/4 [i] 21:05 VAT: Hodina pred odletom [i] 21:35 Spektrum vedy: Ako si ustelieš - Design a architektúra [i] 22:05 Umenie: FEST ANČA 2014 [i] 22:20 Radostná udalosť [i] 00:05 On air [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 Umenie: FEST ANČA 2014 [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:30 DOBRÉ RÁNO [i] 08:30 Simpsonovci XXIV. 1/22 [i] 08:55 Profesionáli: Bomba [i] 09:50 Súdna sieň: Každý má svoju pravdu [i] 10:50 Súdna sieň: Matkovražda [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 13:00 Baywatch: - Pobrežná hliadka 1/22 [i] 14:00 Biele goliere III. 10 [i] 14:55 Nákupné maniačky [i] 16:00 Profesionáli: Major Demovič [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 PÁLI VÁM TO [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI [i] 19:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:15 ŠPORT [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Knight Rider [i] 22:20 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Dracula 1/10 [i] 23:20 Črepiny [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 20 [i] 01:05 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 17 [i] 02:05 Dracula 1/10 [i] 02:50 Knight Rider [i] 04:10 Prvé oddelenie [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ: Hovädo tréner [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 44 [i] 06:10 DA VINCI [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 07:45 MacGyver 34,35 [i] 10:05 Hlavne nezáväzne 1/13 [i] 10:40 "Léto s kovbojem" [i] 12:55 Už dosť, šéfe! X 6 [i] 13:50 Kutyil s.r.o. II. 1 [i] 14:35 Ako som spoznal vašu mamu VII. 1/24 [i] 15:05 Takešiho hrad II. 73,74 [i] 16:10 Prvé oddelenie 1,2,3,4/80 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 4 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 5 [i] 19:30 Simpsonovci XXIV. 1/22 [i] 20:00 Kutyil s.r.o. II.: Svadba 2 [i] 20:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.: Zjedz ma! 20 [i] 21:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 17 [i] 22:40 Homeland - Zradca: V mene vlasti, Modlitba 1,2/13 [i] 00:55 Poprava [i] 03:00 MacGyver 34,35 [i] 04:35 Sladký život PLAYMATE: ˘ 1/15 [i] 04:55 Kutyil s.r.o. II.: Svadba 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 16 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 09:00 Post Mortem II. 2 [i] 10:00 Ztracený svět II. 14 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 9 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 17 [i] 13:00 Drzá Jordan IV. 7 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 12 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 10 [i] 16:00 Ztracený svět II. 15 [i] 17:00 Post Mortem II. 3 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 8 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 21:00 CSI: New York IX. 9 [i] 22:00 CSI: New York IX. 10 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev V. 5 [i] 01:00 CSI: New York IX. 9 [i] 02:00 CSI: New York IX. 10 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev V. 5 [i] 03:35 Californication VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 4 [i] 06:00 Jak se to dělá 44 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 07:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato, zbraně a medvědi [i] 09:55 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 10:50 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 11:15 Jak se to dělá 6 [i] 11:40 Rození obchodníci: Nissan Skyline [i] 12:35 Jízda: Projetí [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 14:25 Nutné k přežití: Texas [i] 15:20 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 16:15 Nutné k přežití: Guatemala [i] 17:10 Králové aukcí: Replika kytary Erica Claptona/basebalová kartička s Andym Pafkem z roku 1952 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá 55 [i] 20:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Žraloci a rejnokové zabijáci [i] 21:00 Dvojí přežití 5 [i] 22:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Poušť [i] 23:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 00:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 01:50 Dvojí přežití 5 [i] 02:50 Bear Grylls: Únik z pekla: Poušť [i] 03:50 Bear Grylls: Únik z pekla: Džungle [i] 04:45 Bear Grylls: Únik z pekla: Kaňony [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Banánové rybičky [i] 06:30 Cestománie [i] 06:59 Studio 6 [i] 08:45 McLeodovy dcery VII: Můj nepřítel, můj přítel 26/32 [i] 09:30 Princ [i] 09:50 Miroslav Donutil na Žofíně [i] 11:05 Profesionálové: Muž bez minulosti 17/57 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hercule Poirot [i] 13:20 Okouzlení 1/20 [i] 14:10 Kuchařská pohotovost [i] 14:35 Zahrada je hra [i] 15:00 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:00 Vše o vaření [i] 16:20 Cestománie [i] 16:50 AZ-kvíz [i] 17:15 Všechnopárty [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Kluci v akci - letní speciál [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Profesionálové: Ve veřejném zájmu 18/57 [i] 23:05 Hercule Poirot [i] 00:00 Kriminálka Paříž: Cloaca maxima 25/92 [i] 00:50 Na stopě [i] 01:10 Sváteční slovo spisovatelky a dramatičky Daniely Fischerové [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 AZ-kvíz [i] 02:10 Postřehy odjinud [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Etiketa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Na konci světa [i] 05:30 Učitelé národa: Rumunsko, Srbsko [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Vše o vaření [i] 08:50 Kamera na cestách: Nizozemsko, země tradic i moderny [i] 09:40 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 10:35 Babylon [i] 11:05 Lovci bomb 2/2 [i] 11:55 Československý filmový týdeník 1964 996/2379 [i] 12:05 Klíč [i] 12:35 Příběhy obrácení 6/6 [i] 13:00 Zničení říše Inků [i] 13:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:40 Věda na vlastní kůži [i] 15:35 Lunochod [i] 16:25 Ronald Reagan [i] 17:25 Jistě, pane premiére: Vítězství demokracie 6/16 [i] 17:55 Objevování pravdy: Kdo postavil egyptské pyramidy? [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Obyvatelé českých vod [i] 19:00 Bratři a sestry V: Bezpečí domova 13/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 37 dní od atentátu k válce 1/3 [i] 21:00 Technické divy světa: Stadion [i] 21:55 A Bůh... stvořil ženu [i] 23:25 Cesty k úspěchu [i] 23:30 Ďábelské ženy [i] 01:25 Náš venkov: Milovaná samota [i] 01:50 Vojta Lavička: Nahoru a dolů [i] 03:20 Památky na prodej: Lovecký zámeček [i] 03:40 Z očí do očí [i] 04:15 Za dveřmi je A.G. [i] 04:45 Hlava nebo orel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2640 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: Balada o počáteckém praseti 55 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině II [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Mike a Molly III 1 [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 19 [i] 13:20 Beze stopy V: Jen my dva 23 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Maltézský kříž 4 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Někdo musí být první 58 [i] 16:30 Krok za krokem VI 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Hospoda: Závěť 1 [i] 18:15 Pojišťovna štěstí: Odvážný krok [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Balkánská stopa [i] 21:25 Mentalista V: Panamská rudá 10 [i] 22:20 Lovci zločinců II 16 [i] 23:15 Doktorka podsvětí 12 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XI: Krvavý měsíc [i] 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Maltézský kříž 4 [i] 01:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Alf II: Majordomus 1 [i] 06:40 Alf II: Trosečníci na ostrově 2 [i] 07:25 M*A*S*H 108 [i] 08:05 To je vražda, napsala IV: Přátelské shledání 11 [i] 09:20 Policie Hamburk VII: Nevybuchlá bomba 26 [i] 10:20 Julie Lescautová IV: Zlomené srdce 11 [i] 12:45 Wolffův revír I: Třídní bitka 21 [i] 13:50 Siska V: V poslední minutě 2 [i] 15:15 Cesty domů: K tomu se propracujem 137 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Podraz 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Obchoďák: Musíme věřit 5 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Fenomén [i] 02:05 Hawaii 5-0: Ztracená dcera 22 [i] 03:00 Siska V: V poslední minutě 2 [i] 04:00 Wolffův revír I: Třídní bitka 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rebeli na strednej 116/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 79/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 135-136/190 [i] 11:55 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 14:00 Nezvestná 38-39/100 [i] 16:05 Čarodejnice V. 6/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 20/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 11/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Oddelenie závažných zločinov I. - NOVÝ SERIÁL 1/10 [i] 21:30 Fatmagul 105-106/160 [i] 23:35 Ezel 97-98/142 [i] 01:30 Priatelia [i] 01:55 Kým nás smrť nerozdelí I. 11/22 [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:25 Smotánka [i] 04:00 Zakázaná vášeň 86/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Martin a Venuše [i] 14:00 Zákon přitažlivosti [i] 15:40 Letec [i] 18:30 Camille [i] 20:10 Martin a Venuše [i] 22:00 Odpor [i] 00:15 Smrtící úder [i] 01:45 Deník nymfomanky [i] 03:20 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 04:50 Modrý slon [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Střelba [i] 09:15 Snooker [i] 10:45 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 14:15 Snooker [i] 14:45 Cyklistika [i] 16:30 Watts [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Cyklistika [i] 18:45 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Wrestling [i]