Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 12/23 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:30 Scooby-Doo [i] 07:55 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 08:15 Avatar: Posledný vládca vetra [i] 10:20 Druhý dych [i] 12:20 Poklad kráľa Šalamúna [i] 16:10 Opustené dieťa [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Víťazstvo hriešnice [i] 23:05 Pomsta znásilnenej [i] 01:20 Víťazstvo hriešnice [i] 03:25 Pomsta znásilnenej [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Drišľakoviny [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 46 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Oslava Franklinových narodenín 41/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Vodná veža v plameňoch [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Odyseus a jeho cesta domov [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:50 Zázračný ateliér [i] 09:20 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:50 Autosalón [i] 10:20 Planéta Zem zhora IV.: Quebec 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Agatha Christie : Poirot: Zmiznutie pána Davenheima [i] 14:35 Zlatá klasika: Raňajky u Tiffanyho [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Včera sme si boli cudzí [i] 21:45 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Inšpektor Rocca IV: Veľká láska [i] 01:40 O 5 minút 12 [i] 02:50 Zlatá klasika: Raňajky u Tiffanyho [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Špekáčiky [i] 09:45 Sklená múza [i] 10:00 Bohoslužba: Archijereská svätá liturgia [i] 12:00 Duchovné slovo [i] 12:05 On air [i] 12:30 Dejiny: Cisár František Jozef a Prvá svetová vojna [i] 13:20 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 14:50 Pod izbovou hradou [i] 15:20 Ťažká profesia [i] 16:40 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Divadlo nás baví [i] 20:25 Polooblačno [i] 22:35 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Počasie [i] 00:30 Duchovné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:50 Asterix dobýva Ameriku [i] 07:45 Gumkáči [i] 08:40 Rozprávková jazda [i] 09:30 Šéf v utajení II. 22/22 [i] 10:30 VARÍ VÁM TO [i] 11:15 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:55 Stratené duše II. 18,19 [i] 14:05 Titanic [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Terra Nova 1,2/13 [i] 22:30 Prci, prci, prcičky 3: Svadba [i] 00:40 Terra Nova 1,2/13 [i] 02:25 Sunshine [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Perry Mason 1/30 [i] 06:35 Zberači 22 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:30 Ako žiť s rodičmi 9 [i] 09:00 Faktor strachu II.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i] 09:55 Ničitelia mýtov 6 [i] 11:05 Originály na cestách - Berlín 3 [i] 12:20 100 rokov svedectiev 1,2,3,4,5/100 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York 7,8 [i] 15:10 "Léto s kovbojem" [i] 17:10 VARÍ VÁM TO [i] 17:55 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:35 Šéf v utajení II. 22/22 [i] 19:35 Vylomeniny [i] 20:30 My dvaja a magor [i] 23:00 Sunshine [i] 01:15 My dvaja a magor [i] 03:10 Originály na cestách - Berlín 3 [i] 03:55 Ničitelia mýtov 6 [i] 04:45 Faktor strachu II.: - FINÁLE SÉRIE 21/21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tarzan: The Epic Adventures 9 [i] 08:00 Tarzan: The Epic Adventures 10 [i] 09:00 House Viii. 2 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 10:55 Lovci pokladů III. 3 [i] 11:55 No Limit I. 6 [i] 13:05 Drzá Jordan IV. 6 [i] 14:00 Merlin IV. 10 [i] 15:00 Merlin IV. 11 [i] 16:00 Merlin IV. 12 [i] 17:00 Merlin IV. 13 [i] 18:00 CSI: New York IX. 14 [i] 18:55 Terminátor 3: Vzpoura strojů 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 9 [i] 21:55 Myšlenky zločince VIII. 10 [i] 22:50 Hannibal Ii. 12 [i] 23:50 Post Mortem II. 8 [i] 00:50 Terminátor 3: Vzpoura strojů 1 [i] 02:50 Hannibal Ii. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 05:35 Pátá rychlost 3 [i] 06:00 Jak se to dělá 43 [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 2. část [i] 07:15 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oheň versus led [i] 09:05 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 09:30 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 09:55 Deníky 1. světové války 5 [i] 10:50 Deníky 1. světové války 6 [i] 11:40 Deníky 1. světové války 7 [i] 12:35 Deníky 1. světové války 8 [i] 13:30 100 věcí, které je třeba zvládnout před smrtí [i] 14:25 Války kontejnerů 5 [i] 14:55 Války kontejnerů 6 [i] 15:20 Megastavitelé: Most odolný proti zemětřesení [i] 16:15 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 17:10 Jak se to dělá 32 [i] 17:40 Jak to dělají? 5 [i] 18:05 Texaské války aut: Král El Camino [i] 19:00 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 20:00 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i] 21:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 22:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 23:00 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 00:00 Zlato Beringova moře 13 [i] 00:55 Texaské války aut: Král El Camino [i] 01:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 02:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 03:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 04:45 Rození obchodníci: Ford Escort Mk1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Kde bydlely princezny [i] 06:45 Okouzlení IV 29/52 [i] 07:40 Kam čert nemůže [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Poslední varování 3/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Škola princů [i] 14:15 Žalobnická pohádka [i] 14:50 Příběhy slavných - Ota Sklenčka [i] 15:45 Od zítřka nečaruji [i] 17:10 Housata [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Škodná [i] 21:40 Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách [i] 23:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Komisař Moulin [i] 00:40 Případy inspektora Lynleyho VI: Poznej svého nepřítele 2/2 [i] 02:10 Zkus mít vkus [i] 02:35 Bydlení je hra [i] 03:00 Postřehy odjinud [i] 03:05 Pod pokličkou [i] 03:30 Zahrada je hra [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:15 13. komnata Daniela Hůlky [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Tajné akce StB [i] 05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu V [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 996/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Za císaře pána [i] 09:35 Následník trůnu [i] 10:05 Rozhoupaný svět Rudolfa [i] 10:30 Námořníci bez lodí [i] 11:25 Nedej se [i] 12:20 Chcete mě? ZJ [i] 12:45 Království divočiny: Opičí příběh [i] 13:15 Ostrovy Christiana Karembeua: Mayotte [i] 14:10 Sváteční slovo spisovatelky a dramatičky Daniely Fischerové [i] 14:15 Křesťanský magazín [i] 14:45 Uchem jehly [i] 15:10 Na cestě po Manggaraji [i] 15:40 Expedice Tara Oceans: Velké bujení [i] 16:35 Thajsko - za lidmi magické zátoky [i] 17:20 Učitelé národa: Rumunsko, Srbsko [i] 17:50 Příběhy obrácení 6/6 [i] 18:15 Na plovárně s Františkem Šmahelem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Obrázky z Francie [i] 19:15 Bratři a sestry V: Díky za vzpomínky 12/22 [i] 20:00 Vojta Lavička: Nahoru a dolů [i] 21:35 S kuchařem kolem světa: Srí Lanka [i] 22:30 Ledová ňadra [i] 00:15 Na stupních vítězů [i] 01:50 Lidské orgány na prodej [i] 02:40 Kvarteto [i] 03:05 Folklorika [i] 03:35 Mezi životem a smrtí 1/10 [i] 04:20 Otcem proti své vůli [i] 04:45 Ze ZOO do ZOO [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Želvy Ninja VI 6 [i] 06:55 Liga Špačků II 6 [i] 07:20 Taz - mania III 31 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show 10 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 17 [i] 08:40 Víkend: Báječný den [i] 09:35 Štěstí jménem Lucky [i] 11:25 Divoké vlny [i] 13:00 Super náhradník [i] 15:00 Erin Brockovich [i] 17:40 Smrt stopařek [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Princezna se zlatou hvězdou [i] 21:45 Godzilla [i] 00:25 Smrt stopařek [i] 01:45 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Nikdo není dokonalý [i] 06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Pirátský džin z lahve 22 [i] 07:15 Malá mořská víla I: Sňatek z nerozumu 7 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man II: Neuvěřitelný Spider-Hulk 14 [i] 08:15 Předvečer války: Svržení diktátora Noriegy 6 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Dostaveníčko v lese 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Léto s Italem [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben I: Smrt v internátu 2 [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 18:05 Šéf na grilu [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:05 Svatby v Benátkách: Hořela nevěsta 1 [i] 21:25 Svatá čtveřice [i] 23:10 Deník Ellen Rimbauerové [i] 01:10 Takoví normální Američané I: U moci 4 [i] 02:05 Předvečer války: Svržení diktátora Noriegy 6 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Mrtvý ve vodě [i] 04:40 Slunečno, místy vraždy II: Druhá tvář 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Leto v Marrákeši [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi IV. 7-8/22 [i] 11:50 Môj nový tučný život II. 3-4/13 [i] 13:55 Sen pre dievča, ktoré nespí [i] 16:00 Doktorka Zoe II. 14/22 [i] 16:55 Kráska a zviera I. 14/22 [i] 17:50 Svadba snov [i] 20:00 Svadby na zbláznenie [i] 21:45 Medzi vlkmi [i] 23:45 Spomienka na smrť [i] 01:30 Medzi vlkmi [i] 03:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 100/129 [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Modrý slon [i] 13:35 Loď lásky [i] 15:25 Zmražená pojistka [i] 17:15 Kde je Fred? [i] 19:10 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 20:50 Hezké sny [i] 22:35 Deník nymfomanky [i] 00:15 Jezero smrti [i] 01:45 Rukojmí [i] 03:30 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Formule [i] 12:30 Formule [i] 13:30 Snooker [i] 14:30 Fotbal [i] 14:45 Snooker [i] 16:30 Watts [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Cyklistika [i] 19:00 Snooker [i] 19:30 Snooker [i] 21:30 Fotbal [i] 22:00 Motorsport [i] 22:15 Plochá dráha [i] 23:45 Motorsport [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 10:00 Bouře v Seattlu [i] 12:00 Námořní hlídka 5: Zločiny z vášně 3 [i] 13:00 Námořní hlídka 5: Oběti války 4 [i] 14:00 Námořní hlídka 5: Zóna smrti 5 [i] 15:00 Námořní hlídka 5: Stinger 6 [i] 16:00 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 17:00 Drakoleb [i] 19:00 Milionový lékař 3: Muž zvaný dědeček 5 [i] 20:00 Milionový lékař 3: Jablečný den 6 [i] 21:00 Dobrá manželka 5: Episode 20 20 [i] 22:00 Bouře v Seattlu [i] 00:00 Fakulta [i] 02:10 Milionový lékař 3: Muž zvaný dědeček 5 [i] 03:10 Milionový lékař 3: Jablečný den 6 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Život s Amiši 6 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 6 [i] 06:50 Jimmyho farma 6 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani: Zahradníci 18 [i] 09:00 Ostrov žraloků 4 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 4 [i] 10:55 Mravenci vědí všechno 1 [i] 11:10 Láska v divočině 2 [i] 12:10 Anthony Bourdain: Kulinářská zastavení 10 [i] 13:00 Lovci drahokamů 6 [i] 14:00 Eskimácký lov velryb0 [i] 15:00 Láska v divočině 2 [i] 16:00 Městské klimatické bomby 6 [i] 16:50 Pohledy Z Kosmu 6 [i] 17:20 Titanoboa: Had - netvor 2 [i] 18:15 Podzemí měst: Londýn 5 [i] 19:10 Utajený Šéf - USA 14 [i] 20:05 Těsné úniky 2. světové války 8 [i] 21:05 Vesmír 18 [i] 22:00 Nacističtí kolaboranti 12 [i] 23:00 Marihuana: Historie 2 [i] 23:55 Hledání života ve vesmíru 2 [i] 00:55 Sedm divů muslimského světa0