TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 11/23 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:25 Scooby-Doo [i] 08:15 Hora tisícich drakov [i] 10:10 2 baby na mizine II. 12/24 [i] 10:30 Kráska a zviera I. 14/22 [i] 11:25 Z nuly hviezdou [i] 13:15 Pokušenie [i] 15:55 Rande naslepo [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Avatar: Posledný vládca vetra (HD) [i] 22:30 Ip Man: Zrodenie majstra [i] 00:45 Ip Man 2: Majstrovo víťazstvo [i] 02:35 Ip Man: Nesmrteľný majster [i] 04:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 2/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Drišľakoviny [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 45 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinova cyklistická prilba 40/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 08:05 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Ľadový medveď [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Odyseus a Kirké [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:50 Fidlibumove rozprávky [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Safari: Kapitán Žak 2/13 [i] 10:20 Leto s Katkou: Kamaráti 2/7 [i] 10:55 Tanečná akadémia: Ozajstní chlapi netancujú 5/26 [i] 11:25 Tanečná akadémia: Dokonalosť 6/26 [i] 11:50 On air [i] 12:25 Čo ja viem [i] 13:50 Fetiše socializmu: Poklady zberateľovej duše [i] 14:20 Milujem Slovensko [i] 15:50 Chmeľové leto [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Patince [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:25 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Inšpektor Rocca III: Posledná výzva [i] 01:40 Inšpektor Rocca IV: Bez pardónu [i] 03:15 Chmeľové leto [i] 04:45 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy - Hírek [i] 06:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Extrémne v horách [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Let okolo Zeme: Južná Amerika [i] 09:30 Bohoslužba: IV.evanjelické dni [i] 11:40 Cesta [i] 12:10 5 minút po dvanástej: Ako prežiť trapasy, neúspechy, ťažké chvíle [i] 13:10 Zlatý Amos [i] 14:15 Ženy, na scénu! [i] 14:50 Kapura [i] 15:30 Farmárska revue [i] 15:55 Test magazín: Špekáčiky [i] 16:10 Senior klub [i] 16:40 Ambulancia: Pán doktor mám kyselinu, čo mám robiť? [i] 17:10 Šport minulých liet: 1961-1962 [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dejiny: Cisár František Jozef a Prvá svetová vojna [i] 21:00 Sarajevský atentát [i] 23:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni Romana Lazíka [i] 23:45 Pred rokmi... [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 Biele goliere III. 9 [i] 06:10 Materove neuveriteľné príbehy [i] 06:15 Transformers Prime [i] 06:40 Rozprávková jazda [i] 07:35 Upírsky pes [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:50 Dom snov IX.: Rodina Fridayovcov 1,2/2 [i] 12:50 Camelot 1,2/10 [i] 15:15 Prístav nádeje [i] 17:50 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Titanic [i] 00:35 Kód Navajo [i] 03:15 Prístav nádeje [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Miesto činu: Večerný šepot [i] 06:40 Takešiho hrad II. - Špeciály 3 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:30 Ninja Factor II. [i] 09:00 Simpsonovci IV. 4 [i] 09:30 Faktor strachu II. 20 [i] 10:30 Ničitelia mýtov 5 [i] 11:35 Originály na cestách 3,4 [i] 13:50 Texas je za riekou [i] 16:00 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 11 [i] 17:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka New York 7,8 [i] 19:40 Vylomeniny [i] 20:30 Kód Navajo [i] 23:15 Kazateľ Kalašnikov [i] 02:10 More lásky [i] 04:00 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 11 [i] 04:45 Ninja Factor II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sherlock II. 3 [i] 08:45 Na lodi III. 11 [i] 10:10 Tarzan: The Epic Adventures 9 [i] 11:10 Lovci pokladů III. 2 [i] 12:10 Posel ztracených duší V. 9 [i] 13:10 Posel ztracených duší V. 10 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 1 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 16:05 JAG IV. 6 [i] 17:05 JAG IV. 7 [i] 18:05 No Limit I. 6 [i] 19:15 Hancock 1 [i] 21:00 Mizerové 2 1 [i] 23:50 Jak prosté II. 22 [i] 00:50 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 01:45 Sherlock II. 3 [i] 03:15 Jak prosté II. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 19 [i] 06:00 Jak se to dělá 42 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Skvělá Impala [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 08:10 Megastavitelé: Potopení lodi [i] 09:05 Opravdový podvod 5 [i] 09:30 Opravdový podvod 6 [i] 09:55 Sarajevo: atentát [i] 10:50 Deníky 1. světové války 1 [i] 11:40 Deníky 1. světové války 2 [i] 12:35 Deníky 1. světové války 3 [i] 13:30 Deníky 1. světové války 4 [i] 14:25 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 14:55 Jak se to dělá – vysněné vozy: Porsche 911 [i] 15:20 V útrobách měst: Starobylé město – Řím [i] 16:15 Supermrakodrapy 3 [i] 17:10 Extrémní stroje 4 [i] 18:05 Rození obchodníci: Japonsko [i] 19:00 Pátá rychlost 12 [i] 20:00 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 21:00 Války kontejnerů 9 [i] 21:30 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 22:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 8 [i] 23:00 Lovci odpadu 9 [i] 00:00 Porter Ridge: Medvědí zábava v Porter Ridge [i] 00:30 Ropa za humny: Hra s vačicí [i] 00:55 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 01:50 Války kontejnerů 9 [i] 02:20 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 02:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 8 [i] 03:45 Supermrakodrapy 3 [i] 04:40 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Po stopách [i] 06:40 Okouzlení IV 28/52 [i] 07:35 Na cestě po Manggaraji [i] 08:00 Laskavý divák promine: Milejší o celé milování 3/5 [i] 09:10 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 09:35 Všechnopárty [i] 10:20 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čertův švagr [i] 14:15 Princezna Kazi [i] 14:40 Kam čert nemůže [i] 16:05 Ztrácím tě, lásko [i] 17:35 Dynastie Nováků: Nevěra 4/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Miroslav Donutil na Žofíně [i] 21:10 Setkání v červenci [i] 22:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Dům snů [i] 00:10 Případy detektiva Murdocha VI [i] 00:55 Zkus mít vkus [i] 01:20 Sváteční slovo evangelického faráře Ondřeje Macka [i] 01:25 Bydlení je hra [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:10 Světáci [i] 03:05 Malá farma: Beránci na prodej [i] 03:30 13. komnata Daniela Hůlky [i] 03:55 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Tajné akce StB [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Skuteční partneři 5/16 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu V [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Milovaná samota [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Speciální zbraně: Útok z moře [i] 11:15 Století létání 17/26 [i] 12:10 Největší tankové bitvy: Tunis [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Stateční jsou osamělí [i] 15:05 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 16:05 Kamera na cestách: Nizozemsko, země tradic i moderny [i] 16:55 Poslední šance pro severní bílé nosorožce [i] 17:45 Festivalové ozvěny [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Jak se žije na českém divokém západě podle Pavla Jandourka [i] 19:10 Bratři a sestry V: Skandál 11/22 [i] 19:50 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Sarajevo, 1914 [i] 21:35 Souboj o poklad Yankee Zephyru [i] 23:20 Luther III 4/4 [i] 00:15 Malá Velká Británie [i] 00:45 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 02:20 Uchem jehly [i] 02:45 Příběhy obrácení 5/6 [i] 03:15 Rozvod po česko-slovensku [i] 03:40 Ze ZOO do ZOO [i] 04:05 Folklorní výlety [i] 04:30 Osudové okamžiky [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:45 Oggy a Škodíci [i] 06:00 Želvy Ninja VI 5 [i] 06:25 Liga Špačků II 5 [i] 06:50 Taz - mania III 30 [i] 07:15 Král džungle 19 [i] 07:40 Tučňáci z Madagaskaru 18 [i] 08:10 Željesboj [i] 09:55 Baterie nejsou v ceně [i] 11:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:50 Škola základ života [i] 14:25 Výměna manželek II [i] 16:00 Pár správných chlapů [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Dvojitý agent [i] 22:20 Do hlubiny 2 [i] 00:15 Osudová přitažlivost [i] 02:15 Novashopping 02:45 Áčko: Zabíjí mě noční můra [i] 04:05 Kolotoč [i] 04:30 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:15 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake a Beatrice Zobatá 21 [i] 07:50 Malá mořská víla I: O zakletém náramku 6 [i] 08:20 Dokonalý Spider-Man II: Iron Fistova pouť 13 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Top Gear 2011 [i] 11:15 Pod dozorem [i] 12:55 Láska pod africkým sluncem 2/2 [i] 14:55 Neohlížej se, jde za námi kůň! [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Na hraně temnoty [i] 00:45 Chlapec v pruhovaném pyžamu [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru VIII: Smrt přichází v noci [i] 04:15 Spravedlnost v krvi: Únos 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 99/129 [i] 06:15 Obžalovaná [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi IV. 5-6/22 [i] 12:30 Môj nový tučný život II. 2/13 [i] 13:40 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 15:45 Ukradla si môjho muža [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 20:00 Katie Ffordeová: Matkina túžba [i] 22:00 Leto v Marrákeši [i] 00:00 Rosamunde Pilcherová: Hmla nad zámkom Kilrush [i] 01:45 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 99/129 [i] 04:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 100/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Napříč časem [i] 13:55 Vášeň a cit [i] 16:00 Obyčejný spratek [i] 18:00 Poslední plavky [i] 19:40 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 21:20 Rukojmí [i] 23:20 Jezero smrti [i] 00:55 Oni přicházejí [i] 02:20 Špatným směrem [i] 04:10 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Snooker [i] 11:30 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 12:15 Watts [i] 12:30 Formule [i] 13:30 Snooker [i] 14:30 Fotbal [i] 14:45 Snooker [i] 16:30 Snooker [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Watts [i] 19:00 Snooker [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Jezdectví [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Box [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 06:00 Agentura Jasno 3: Disko nezemřelo, bylo zavražděno 5 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Možná až do krve 6 [i] 08:00 Agentura Jasno 3: Bruslařské závody 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 11:00 Milionový lékař 3: Muž zvaný dědeček 5 [i] 12:00 Milionový lékař 3: Jablečný den 6 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Episode 19 19 [i] 14:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Lionel Ritchie 5 [i] 15:00 Drakoleb [i] 16:50 Bouře v Seattlu [i] 18:50 Dvojčata [i] 21:00 PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Fakulta [i] 23:10 Milionový lékař 3: Muž zvaný dědeček 5 [i] 00:10 Milionový lékař 3: Jablečný den 6 [i] 01:10 Rozjedeme to! [i] 03:10 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Život s Amiši 5 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 5 [i] 06:50 Jimmyho farma 5 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani: Piráti 17 [i] 09:00 Ostrov žraloků 3