TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VIII. 9/17 [i] 12:05 Odložený prípad III. 18/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 2/24 [i] 14:05 Monk VIII. 8/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 5/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 18/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Probudím se včera (HD) [i] 23:05 AKČNÝ PIATOK: Dvojitý zásah [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 19/24 [i] 02:05 Odložený prípad III. 18/23 [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 2/24 [i] 03:35 Komisár Rex VIII. 9/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Sila lásky VI. 107 [i] 06:45 Doktorka Quinnová II.: Vlak so sirotami [i] 07:30 Nash Bridges: Turista 60 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Nová energia 4/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:25 Svet v obrazoch [i] 14:55 Prefíkaná banda 5/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: Poklady zberateľovej duše [i] 22:10 Čínska štvrť [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Nash Bridges: Turista 60 [i] 02:10 Čínska štvrť [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Polícia [i] 07:15 Profesionál [i] 07:40 Správy - Hírek [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Spevák Peter [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:10 Mláďatá zo zoo III. [i] 09:35 Hu-hu bratia 2/2 [i] 10:30 Rómsky magazín [i] 11:00 Fokus právo "N" [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Od píšťalky k husličkám [i] 12:45 Pod lampou [i] 14:50 Premeny dunajských ramien [i] 15:00 Tvárou v tvár [i] 15:40 Fokus rodina "N" [i] 16:20 Správy - Hírek [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 Svetový pohár silných mužov [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Extrémne v horách [i] 18:35 (Ne)celebrity: Ľubor Suchý [i] 18:45 Večerníček: Majster Kristián [i] 18:55 Trsteniarik a hviezdy [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Môj dom [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Let okolo Zeme: Južná Amerika [i] 21:00 Família: Família [i] 21:35 Kinorama [i] 22:05 Babel [i] 00:25 České milovanie: O láske, kde si partner zmenil pohlavie [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Počasie [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:10 PANELÁK: Svadba [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ: Zopár "výchovných" [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ: Hanbím sa za syna [i] 10:55 Súdna sieň: Som sebec, egoista a mamonár [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 21 [i] 13:40 Biele goliere III. 9 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Spamätaj sa! [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Camelot 1,2/10 [i] 23:00 Kazateľ Kalašnikov [i] 01:50 Tri kráľovstvá: Vzkriesenie draka [i] 03:30 Baby, sex a iné zvrhlosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. 16 [i] 05:50 Takešiho hrad II. [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 Matlock II. [i] 09:00 MacGyver 33 [i] 10:20 Už dosť, šéfe! X. 5 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 2 [i] 12:35 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 13:40 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 14:40 Simpsonovci XVII.: - FINÁLE SÉRIE 21,22/22 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. II. 1 [i] 16:35 Simpsonovci IV. 3 [i] 17:05 PANELÁK: Svadba [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 3 [i] 19:05 Simpsonovci IV. 4 [i] 19:30 Profesionáli: Batman 12 [i] 20:30 Baby, sex a iné zvrhlosti [i] 22:30 Tri kráľovstvá: Vzkriesenie draka [i] 00:40 Hlavne nezáväzne 13/13 [i] 01:05 Cape 7,8 [i] 02:40 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 03:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 3 [i] 04:15 Hlavne nezáväzne 13/13 [i] 04:35 Kutyil s.r.o. II. 1 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 15 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 09:00 Post Mortem II. 1 [i] 10:00 Ztracený svět II. 13 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 8 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 16 [i] 13:00 Drzá Jordan IV. 6 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 10 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 9 [i] 16:00 Ztracený svět II. 14 [i] 17:00 Post Mortem II. 2 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 7 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 21:00 Hancock 1 [i] 22:50 Spartakus 6 [i] 00:00 Hannibal Ii. 12 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 18 [i] 02:00 Spartakus 6 [i] 02:55 Hannibal Ii. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 18 [i] 06:00 Jak se to dělá 41 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 07:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Opuštěné město Montserrat [i] 09:05 Zlatá horečka - Aljaška: Komu se nelení, tomu se zelení [i] 09:55 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 10:50 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 11:15 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 11:40 Rození obchodníci: Willys Jeep – USA [i] 12:35 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Vytrvalost [i] 13:30 Opravna vraků 2012: El Camino Chrise Whitea z roku 1970 [i] 14:25 Zvědavost: Jakou má hodnotu Amerika? [i] 15:20 NFL: Místo konání Wembley, 1. část [i] 16:15 NFL: Místo konání Wembley, 2. část [i] 17:10 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 19:00 Jak se to dělá 5 [i] 19:30 Jak se to dělá 54 [i] 20:00 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 21:00 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 9 [i] 22:30 Nebezpečná dilemata 10 [i] 23:00 Mimozemské mumie [i] 00:00 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 01:50 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 02:50 Nebezpečná dilemata 9 [i] 03:20 Nebezpečná dilemata 10 [i] 03:50 Mimozemské mumie [i] 04:45 Setkání s mimozemšťany: Invaze [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Žhář 25/32 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:15 Kupé [i] 10:30 Příběhy slavných - Laďka Kozderková [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 15:00 Kuchařská pohotovost [i] 15:30 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Beránci na prodej [i] 17:05 Besipky: Jedeme na dovolenou [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Láska rohatá [i] 21:35 13. komnata Daniela Hůlky [i] 22:03 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Všechnopárty [i] 22:50 Z Televarieté [i] 23:45 Profesionálové: Muž bez minulosti 17/57 [i] 00:35 Případy inspektora Lynleyho VI: Prázdnota 1/2 [i] 02:05 AZ-kvíz [i] 02:30 Malá farma: Beránci na prodej [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Přísně tajné vraždy [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Klíč 4/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Měsíc [i] 09:45 Středověk 3/6 [i] 10:40 Království divočiny: Hroší příběh [i] 11:10 Chcete mě? ZJ [i] 11:40 Ostrovy Christiana Karembeua: Markézy [i] 12:30 Lidské orgány na prodej [i] 13:25 Století létání 16/26 [i] 14:15 Ronald Reagan [i] 15:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:50 Věda na vlastní kůži [i] 16:45 Jistě, pane premiére: Skuteční partneři 5/16 [i] 17:20 Život s Kašparem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Bratři a sestry V: Studená krůta 10/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 21:40 Mazaný Filip [i] 23:25 Rebeka 2/2 [i] 01:00 Když strach přichází [i] 03:00 Babylon [i] 03:30 Chcete je? ZJ [i] 03:35 Kříž s vlastní minulostí [i] 04:00 Ze ZOO do ZOO [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Skalická Morávka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2639 [i] 10:15 Pekařův císař [i] 11:25 Krok za krokem VI 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 18 [i] 13:20 Beze stopy V: Jedna jediná 22 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Siréna 3 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zvládnu to sám! 57 [i] 16:30 Krok za krokem VI 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Vidět rudě [i] 18:25 Ulice 2640 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Expozitura: Tři králové 5 [i] 21:55 Troja [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas XII: Vidět rudě [i] 01:40 Expozitura: Tři králové 5 [i] 03:00 Novashopping 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Zvládnu to sám! 57 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Alf I: Létání je hračka 26 [i] 06:45 Alf II: Majordomus 1 [i] 07:35 M*A*S*H 107 [i] 08:15 To je vražda, napsala IV: Indián 10 [i] 09:30 Policie Hamburk VII: Výstřel 25 [i] 10:30 Julie Lescautová IV: Juliino pokušení 10 [i] 12:45 Wolffův revír I: Zázrak 20 [i] 13:50 Siska V: Samé lži 1 [i] 15:15 Cesty domů: Dobře, odejdu! 136 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Krásná smrt 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVI: Klub letců 4 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Pistolník [i] 01:10 Láska nezná hranic: Wir sind das Volk 2/2 [i] 03:05 Siska V: Samé lži 1 [i] 04:05 Policie Hamburk VII: Výstřel 25 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rebeli na strednej 115/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 78/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 133-134/190 [i] 11:55 Fatmagul 103-104/160 [i] 14:05 Nezvestná 36-37/100 [i] 16:00 Čarodejnice V. 5/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 19/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 10/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Doktorka Zoe II. 14/22 [i] 21:30 Kráska a zviera I. 14/22 [i] 22:20 Ukradla si môjho muža [i] 00:25 Biela nákaza [i] 03:30 Na streche [i] 04:00 Zakázaná vášeň 85/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Světák [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Shut Up & Sing [i] 13:50 Django [i] 15:30 Zvuk dětské duše [i] 17:15 Království surikat: příběh začíná [i] 18:35 Zákon přitažlivosti [i] 20:15 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 22:00 Špatným směrem [i] 00:00 Oni přicházejí [i] 01:25 Cesta [i] 03:05 Sin Nombre [i] 04:40 Království surikat: příběh začíná [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Snooker [i] 18:30 Silové sporty [i] 19:30 Snooker [i] 21:30 Fotbal [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Box [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 06:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 07:20 Rookie Blue 2: Bratrství 9 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Parukový večírek 7 [i] 09:20 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 3: Když jde Gus do banky 8 [i] 13:20 Námořní hlídka 5: Stinger 6 [i] 14:20 Bratři a sestry 4: Slavnost vína 8 [i] 15:20 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 18:20 Agentura Jasno 3: Vánoce 9 [i] 19:20 Námořní hlídka 5: Černé lety 7 [i] 20:20 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10 [i] 21:20 Dvojčata [i] 23:30 Drakoleb [i] 01:25 Spravedlnost v krvi 1: Město nikdy nespí 10