TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VIII. 8/17 [i] 12:05 Odložený prípad III. 17/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1/24 [i] 14:05 Monk VIII. 7/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 4/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 17/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 25/25 - FINÁLE SERIÁLU [i] 22:35 Rodinné prípady [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 17/24 [i] 00:00 Teória veľkého tresku V. 4/24 [i] 00:30 Monk VIII. 7/16 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 18/24 [i] 02:00 Odložený prípad III. 17/23 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad III. 1/24 [i] 03:25 Monk VIII. 7/16 [i] 04:05 Komisár Rex VIII. 8/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 106 [i] 06:45 Doktorka Quinnová II.: Útočisko [i] 07:30 Nash Bridges: Apokalypsa 59 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Útek a návrat 3/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:50 Prefíkaná banda 4/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Nová energia 4/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:10 Žena,ktorá sa vracia 1/4 [i] 21:45 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Nash Bridges: Apokalypsa 59 [i] 00:45 Prefíkaná banda 5/6 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:15 Sila lásky VI. 106 [i] 04:05 Doktorka Quinnová II.: Útočisko [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Architektúra: Vila Dall´ava v Saint-Cloud [i] 09:25 Hu-hu bratia: Hu-hu bratia č.1 1/2 [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:30 Pred rokmi... [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Orchester v štúdiu 1 [i] 13:20 Ľudmilka [i] 14:30 Senior klub-magazín [i] 15:10 Rómsky magazín [i] 15:40 Fokus právo "N" [i] 16:15 Správy - Hírek [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 MS vo futbale 2014 [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:00 Umenie: DIVADLO [i] 00:15 MS vo futbale 2014 [i] 01:55 Správy RTVS "N" [i] 02:40 Počasie [i] 02:50 ArtSpektrum [i] 02:55 Umenie: DIVADLO [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:05 PANELÁK: Zúfalá prosba [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Chce ma iba vytrestať [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ: Podviedla a okradla ma [i] 10:50 Súdna sieň: Rodiča si nevyberáš [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 20 [i] 13:40 Biele goliere III. 8 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Vianočná pečienka [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Hrádza [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Svadba [i] 21:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Dotyk 1/12 [i] 22:30 MIXÉR [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 16 [i] 01:35 Hawaii 5.0 III. 20 [i] 02:25 Biele goliere III. 8 [i] 03:05 MIXÉR [i] 03:45 PANELÁK: Svadba [i] 04:30 TOP STAR [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Takešiho hrad II. 67,68 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 69,70 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 Matlock II. [i] 09:00 MacGyver 32 [i] 10:20 Už dosť, šéfe! X. 4 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 1/24 [i] 12:35 Ničitelia mýtov III. 18 [i] 13:40 Profesionáli: Vražda 10 [i] 14:40 Simpsonovci XVII. 19,20 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 16 [i] 16:35 Simpsonovci IV. 2 [i] 17:05 PANELÁK: Zúfalá prosba [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 2 [i] 19:05 Simpsonovci IV. 3 [i] 19:30 Profesionáli: Alex a sex 11 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 14 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 16 [i] 22:20 Hawaii 5.0 III. 20 [i] 23:15 Experti [i] 23:55 Liga snov II.: - FINÁLE SÉRIE 11,12,13/13 [i] 01:20 MIXÉR [i] 02:10 MacGyver 33 [i] 02:55 Ničitelia mýtov III. 18 [i] 03:45 Matlock II. [i] 04:35 Búrka: Dobrodružstvo lásky 43 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 14 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 09:00 Post Mortem I. 8 [i] 10:00 Ztracený svět II. 12 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 7 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 15 [i] 13:00 Drzá Jordan IV. 5 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 9 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 8 [i] 16:00 Ztracený svět II. 13 [i] 17:00 Post Mortem II. 1 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 6 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 17 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 13 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 13 [i] 01:00 Ncis: Los Angeles V. 13 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 25 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 03:25 Californication VI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 17 [i] 06:00 Jak se to dělá 40 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 07:15 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Kalifornská poušť ve vysoké nadmořské výšce [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Poslední boj [i] 09:55 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 10:50 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 11:15 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 11:40 Rození obchodníci: Jag MK II [i] 12:35 Automobiloví žraloci z Dallasu: Na rybách [i] 13:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Závan minulosti [i] 13:30 Fantom Works 5 [i] 14:25 Amišská mafie: Vzkříšení [i] 15:20 Amišská mafie: Vzpurní synové [i] 16:15 Amišská mafie: Marnotratný syn [i] 17:10 Králové aukcí: Hrací automat Ms. Pac-Man/krátký vojenský meč [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 19:00 Jak se to dělá 4 [i] 19:30 Jak se to dělá 53 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 6 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 7 [i] 21:00 Války kontejnerů 4 [i] 21:30 Likvidátor 8 [i] 22:00 Zlato z garáží: Hrůza a panenky [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 23:00 V útrobách měst: Starobylé město – Řím [i] 00:00 Superjachty: Vripack 3 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 01:50 Války kontejnerů 4 [i] 02:20 Likvidátor 8 [i] 02:50 Zlato z garáží: Hrůza a panenky [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 03:50 V útrobách měst: Starobylé město – Řím [i] 04:45 Superjachty: Vripack 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VII: Na lovu 24/32 [i] 09:50 Kluci v akci [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Neznámý 26/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Fanatik 24/92 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Případy inspektora Lynleyho VI: Poznej svého nepřítele 2/2 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 01:05 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Bez slitování 45/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Přísně tajné vraždy [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Kouřová clona 3/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vichry války 7/11 [i] 10:35 Zpráva o muži, který nechtěl válku [i] 11:00 Krásy evropského pobřeží: Nejsevernější mys [i] 11:10 Galerie umění 1/13 [i] 11:35 Letecké katastrofy: Vrah na palubě [i] 12:25 Lovci bomb 2/2 [i] 13:10 Auto Moto Revue [i] 13:40 Postřehy odjinud [i] 13:45 Lysá hora [i] 14:45 Středověk 3/6 [i] 15:40 Rýn - cesta od pramene k ústí: Otevřený světu 4/4 [i] 16:25 Jako doma? [i] 17:20 Jistě, pane premiére: Klíč 4/16 [i] 17:50 Zázračná planeta: Divoká Arábie: Země plná změn 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Mandril [i] 19:00 Bratři a sestry V: Romantická noc 9/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Nizozemsko, země tradic i moderny [i] 21:00 Cestománie [i] 21:30 Mezi životem a smrtí 1/10 [i] 22:15 Matrjoški II 1/10 [i] 23:10 Impérium - Mafie v Atlantic City: Pařížská zeleň 11/12 [i] 00:00 Impérium - Mafie v Atlantic City: Návrat k normálu 12/12 [i] 01:00 Q [i] 01:30 Město žen III: Velké věci 6/15 [i] 01:50 Nedej se [i] 02:45 Ta naše dechovka [i] 03:10 Děti bez minulosti [i] 03:35 Když vzduch zabíjí [i] 04:00 Ze ZOO do ZOO [i] 04:30 U moravského Bivoje [i] 04:55 Ilustrované fejetony Ludvíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2638 [i] 10:15 Comeback: Boží frisbee [i] 10:50 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 11:25 Krok za krokem VI 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 17 [i] 13:20 Beze stopy V: Osudová nehoda 21 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Chorá láska 2 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Díky za všechno! 56 [i] 16:30 Krok za krokem VI 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Měla vlasy samou loknu [i] 18:30 Ulice 2639 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Pekařův císař [i] 21:35 Stealth: Přísně tajná mise [i] 00:00 Kriminálka Las Vegas XII: Měla vlasy samou loknu [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Chorá láska 2 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Áčko: Pátrám po svých předcích [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Díky za všechno! 56 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Alf I: Brouk v domě 25 [i] 06:45 Alf I: Létání je hračka 26 [i] 07:35 M*A*S*H 106 [i] 08:15 To je vražda, napsala IV: Hotel Rajská zahrada 9 [i] 09:30 Policie Hamburk VII: Rozlety 24 [i] 10:30 Julie Lescautová IV: Smrt účetního 9 [i] 12:45 Wolffův revír I: Děvka 19 [i] 13:50 Siska IV: Ruská hudba 12 [i] 15:15 Cesty domů: To si nezasloužím 135 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Obchod s dětmi 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Asterix a olympijské hry [i] 22:45 Šestej smysl: Dědictví 12 [i] 23:45 Vegas I: Maškaráda 9 [i] 00:40 Okrsek 22: Bombový útok 8 [i] 01:35 Siska IV: Ruská hudba 12 [i] 02:35 Policie Hamburk VII: Rozlety 24 [i] 03:20 Spravedlnost v krvi: Stříbrná hvězda 17 [i] 04:05 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Rebeli na strednej 114/135 [i] 06:55 Medzi láskou a nenávisťou 77/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 131-132/190 [i] 11:50 Fatmagul 101-102/160 [i] 14:10 Nezvestná 34-35/100 [i] 16:00 Čarodejnice V. 4/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 18/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 9/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. - FINÁLE SÉRIE 16/16 [i] 21:30 Fatmagul 103-104/160 [i] 23:35 Ezel 95-96/142 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí I. 9/22 [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Bez servítky [i] 03:25 Smotánka [i] 03:50 Zakázaná vášeň 84/140 [i] 04:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 125/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Barevný závoj [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kapela přijela [i] 13:45 Nezlobte, když nemusíte! [i] 16:25 Shut Up & Sing [i] 18:05 Django [i] 19:45 Za lepší život [i] 21:30 Sin Nombre [i] 23:15 Cesta [i] 01:00 Czech Made Man [i] 02:25 Přepadení 13. okrsku [i] 04:05 Za lepší život