TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VIII. 7/17 [i] 12:05 Odložený prípad III. 16/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 23/23 [i] 14:05 Monk VIII. 6/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 3/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 23-24/25 [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 16/24 [i] 23:55 Teória veľkého tresku V. 3/24 [i] 00:20 Monk VIII. 6/16 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 17/24 [i] 01:55 Odložený prípad III. 16/23 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 23/23 [i] 03:20 Monk VIII. 6/16 [i] 04:00 Komisár Rex VIII. 7/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 105 [i] 06:45 Doktorka Quinnová II.: Duchovná spása [i] 07:30 Nash Bridges: Okružná jazda 58 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Jednostranné rozhodnutie 2/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Nebíčko v papuľke: Rajecká dolina [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Modelka [i] 14:55 Prefíkaná banda 3/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Útek a návrat 3/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:10 Challenger [i] 21:40 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Nash Bridges: Okružná jazda 58 [i] 00:45 Prefíkaná banda 3/6 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky VI. 105 [i] 04:00 Doktorka Quinnová II.: Duchovná spása [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy - Hírek [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Hráč na vlastnú päsť 3/4 [i] 09:30 Hráč na vlastnú päsť 4/4 [i] 10:00 Ukrajinský magazín [i] 10:25 Fokus zdravie "N" [i] 11:10 Ambulancia: A už znovu vidím... choroby sietnice oka [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:25 Na ľudovú nôtu [i] 12:55 Večera s Havranom: Extrémizmus - hrozba demokracie? [i] 14:35 Malé letisko - svetové podujatia [i] 15:10 Maďarský magazín [i] 15:35 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 16:15 Správy - Hírek [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 MS vo futbale 2014 [i] 22:00 Prípad Barnabáš Kos [i] 23:25 Umenie: LITERATÚRA [i] 23:40 Polícia [i] 23:55 Profesionál [i] 00:10 MS vo futbale 2014 [i] 01:50 Autosalón [i] 02:15 Správy RTVS "N" [i] 03:05 Počasie [i] 03:10 ArtSpektrum [i] 03:15 Umenie: LITERATÚRA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 PANELÁK: Všetko je inak [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Popoluška [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Škaredá ako opica [i] 10:55 Súdna sieň: Pijem, lebo sa nudím [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 19 [i] 13:40 Biele goliere III. 7 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Skvelý brat [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Samovrah [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Zúfalá prosba [i] 21:30 Kosti I X.: - FINÁLE SÉRIE 24/24 [i] 22:30 Kravaťáci 12 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 15 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 01:30 Kosti IX.: - FINÁLE SÉRIE 24/24 [i] 02:20 Kravaťáci 12 [i] 03:05 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 15 [i] 03:45 Biele goliere III. 7 [i] 04:30 PANELÁK: Zúfalá prosba [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Takešiho hrad II. 65,66 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 67,68 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 Matlock II. [i] 09:00 MacGyver 31 [i] 10:20 Už dosť, šéfe! X. 3 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 12:35 Ničitelia mýtov III. 17 [i] 13:40 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 14:35 Simpsonovci XVII. 17,18 [i] 15:35 Kutyil s.r.o. 15 [i] 16:30 Simpsonovci IV. 1/22 [i] 17:05 PANELÁK: Všetko je inak [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX. 1/24 [i] 19:00 Simpsonovci IV. 2 [i] 19:30 Profesionáli: Vražda 10 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 13 [i] 21:30 NAJVÄČŠIE KATASTROFY: Tornádo Rampage 2011 [i] 22:30 Mafstory: Droga pravdy, Obojok 14,15 [i] 00:10 Liga snov II. 9,10 [i] 01:05 MacGyver 32 [i] 02:05 Mafstory: Droga pravdy, Obojok 14,15 [i] 03:20 Matlock II. [i] 04:05 Búrka: Dobrodružstvo lásky 42 [i] 04:50 Kutyil s.r.o. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 13 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 09:00 Post Mortem I. 7 [i] 10:00 Ztracený svět II. 11 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 6 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 14 [i] 13:00 Drzá Jordan IV. 4 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 8 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 7 [i] 16:00 Ztracený svět II. 12 [i] 17:00 Post Mortem I. 8 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 5 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 12 [i] 22:00 Hannibal Ii. 12 [i] 23:00 Profil zločinu IV. 2 [i] 00:10 Boj o čas IV. 2 [i] 01:10 Hannibal Ii. 12 [i] 02:10 Profil zločinu IV. 2 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 16 [i] 06:00 Jak se to dělá 39 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 07:15 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Ostrov Dominica [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Záchrana a zabavení věci [i] 09:55 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 10:50 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 11:15 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 11:40 Rození obchodníci: Cobra [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Senzační Copo Camaro [i] 13:30 Na plný plyn: Suzuki [i] 14:25 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 14:55 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 15:20 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 15:50 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 16:15 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 16:45 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 17:10 Králové aukcí: Motorizovaná barová stolička/jižanský meč [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 19:00 Jak se to dělá 3 [i] 19:30 Jak se to dělá 52 [i] 20:00 Skvělé špinavé stroje 2 [i] 21:00 Mrazivé zlato 1 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 7 [i] 23:00 Muži Yukonu: Období změn [i] 00:00 Aljaška: poslední hranice: Ponorková nemoc [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 01:50 Mrazivé zlato 1 [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 7 [i] 03:50 Muži Yukonu: Období změn [i] 04:45 Aljaška: poslední hranice: Ponorková nemoc [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Veselá prasátka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Každý na své straně 23/32 [i] 09:45 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrodružství kriminalistiky: Vlas 25/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Profesionálové: První noc 16/57 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:40 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:40 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Domina [i] 22:45 Příběhy slavných - Vladimír Dlouhý [i] 23:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:40 Tělo jako důkaz II: Rizika povolání 11/16 [i] 00:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bláznivé lásky: Pryč 44/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Přísně tajné vraždy [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Premiérův projev 2/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 16/26 [i] 09:55 Reportáž z Aleutských ostrovů [i] 10:45 Náš venkov: Tenkrát na východě [i] 11:10 Ta naše dechovka [i] 11:35 Chcete je? ZJ [i] 11:45 Křesťanský magazín [i] 12:10 Folklorika [i] 12:40 Učitelé národa: Rusko, Ukrajina [i] 13:10 Kvarteto [i] 13:40 Lidské orgány na prodej [i] 14:30 Zničení říše Inků [i] 15:25 Království divočiny: Hroší příběh [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 Expedice Tara Oceans: Posvátná úmluva [i] 17:20 Jistě, pane premiére: Kouřová clona 3/16 [i] 17:50 Ostrovy Christiana Karembeua: Markézy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Labutě [i] 19:00 Bratři a sestry V: Rapsodie smyslů 8/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Starci na chmelu [i] 21:35 Na cestě po Manggaraji [i] 22:00 Námořníci bez lodí [i] 22:55 Luther III 4/4 [i] 23:50 Lištičky [i] 01:15 Život s Kašparem [i] 02:35 Chcete mě? ZJ [i] 03:05 Náš venkov: Tenkrát na východě [i] 03:30 Evropo, dávej! [i] 03:55 Masáž ve slepé ulici [i] 04:20 Ze ZOO do ZOO [i] 04:45 Ryžoviště [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 2637 [i] 10:00 Císařův pekař [i] 11:25 Krok za krokem VI 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 16 [i] 13:20 Beze stopy V: Na povrchu 20 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Slabina 1 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejste náhodou inkvizitor? 55 [i] 16:30 Krok za krokem VI 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Catherinina dobrodružství [i] 18:25 Ulice 2638 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Comeback: Boží frisbee [i] 21:00 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba IX: Povaha lovce 1 [i] 22:30 Neznámý svůdce [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas XII: Catherinina dobrodružství [i] 01:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI: Slabina 1 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Perníkový táta IV 13 [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Nejste náhodou inkvizitor? 55 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Alf I: Průkopníci vědy 24 [i] 06:45 Alf I: Brouk v domě 25 [i] 07:35 M*A*S*H 105 [i] 08:15 To je vražda, napsala IV: Ukradený příběh 8 [i] 09:30 Policie Hamburk VII: Ukradené dítě 23 [i] 10:30 Julie Lescautová IV: Recidiva 8 [i] 12:45 Wolffův revír I: Odplata 18 [i] 13:50 Siska IV: Muž, který shořel 11 [i] 15:15 Cesty domů: Anděl strážný 134 [i] 16:25 Komisař Rex VI: V poslední vteřině 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Obchoďák: Lechtivá 4 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:30 Pípšoubazar [i] 23:50 Hawaii 5-0 III: Muž s hákem 15 [i] 00:50 Vegas I: Napospas 8 [i] 01:45 Hawaii 5-0: Pomsta 21 [i] 02:35 Siska IV: Muž, který shořel 11 [i] 03:35 Policie Hamburk VII: Ukradené dítě 23 [i] 04:20 Spravedlnost v krvi: Věk nevinnosti 16 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 113/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 76/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Doňa Barbara 129-130/190 [i] 11:55 Fatmagul 99-100/160 [i] 14:05 Nezvestná 32-33/100 [i] 16:00 Čarodejnice V. 3/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 17/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 8/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VII. 10/22 [i] 21:30 Fatmagul 101-102/160 [i] 23:45 Ezel 93-94/142 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí I. 8/22 [i] 02:30 Adela show [i] 02:55 Bez servítky [i] 03:45 Zakázaná vášeň 83/140 [i] 04:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 124/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Krása na scéně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 USA versus John Lennon [i] 13:55 Šupák [i] 15:30 Kapela přijela [i] 17:05 Nezlobte, když nemusíte! [i]