Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VIII. 6/17 [i] 12:05 Odložený prípad III. 15/23 [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22/23 [i] 14:00 Monk VIII. 5/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 2/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 15/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 21-22/25 [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 15/24 [i] 00:00 Teória veľkého tresku V. 2/24 [i] 00:30 Monk VIII. 5/16 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 16/24 [i] 02:00 Odložený prípad III. 15/23 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 22/23 [i] 03:20 Monk VIII. 5/16 [i] 04:00 Komisár Rex VIII. 6/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 104 [i] 06:45 Doktorka Quinnová II.: Dostihy [i] 07:30 Nash Bridges: Nočný lovec 57 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Voľný pád 1/15 [i] 10:15 Galileo [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 14:55 Prefíkaná banda 2/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Jednostranné rozhodnutie 2/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:10 Grand hotel II: Klub juhu 15/16 [i] 21:45 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Nash Bridges: Nočný lovec 57 [i] 00:45 Prefíkaná banda 2/6 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky VI. 104 [i] 04:00 Doktorka Quinnová II.: Dostihy [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy - Hírek [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop ! [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - krídla [i] 09:00 Po Brazílii s Michaelom Palinom 3/4 [i] 09:55 Hráč na vlastnú päsť 1/4 [i] 10:20 Hráč na vlastnú päsť 2/4 [i] 10:50 Národnostný magazín: Český [i] 11:15 Fokus práca "N" [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Zahrajte nám,muzikanti [i] 13:15 Dravý prúd [i] 14:30 Orientácie [i] 15:10 Ukrajinský magazín [i] 15:40 Fokus zdravie "N" [i] 16:15 Správy - Hírek [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 MS vo futbale 2014 [i] 22:00 Večera s Havranom: Extrémizmus - hrozba demokracie? [i] 23:30 Umenie: HUDBA [i] 23:45 Borgiovci II. 7/10 [i] 00:35 MS vo futbale 2014 [i] 02:15 Kvarteto [i] 02:40 Kinorama [i] 03:10 Správy RTVS "N" [i] 03:55 Počasie [i] 04:00 ArtSpektrum [i] 04:10 Umenie: HUDBA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Hojivý kúpeľ [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Veterinár [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Vojna súrodencov [i] 10:55 Súdna sieň: Lenivá matka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 18 [i] 13:40 Biele goliere III. 6 [i] 14:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Mňa nevyhodíš [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Ukradla mi kocúra [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Všetko je inak [i] 21:30 Vtierka Castle VI. 12 [i] 22:30 Dr. LUDSKY: Čistý biznis 4 [i] 23:45 Ochrana svedkov IV. 4 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 13 [i] 01:45 Biele goliere III. 6 [i] 02:25 Vtierka Castle VI. 12 [i] 03:10 Dr. LUDSKY: Čistý biznis 4 [i] 04:05 PANELÁK: Všetko je inak [i] 04:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Kutyil s.r.o. 13 [i] 06:10 Takešiho hrad II. 65,66 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 Matlock II. [i] 09:00 MacGyver 30 [i] 10:20 Už dosť, šéfe! X. 2 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 12:35 Ničitelia mýtov III. 16 [i] 13:40 Profesionáli: Mních 8 [i] 14:40 Simpsonovci XVII. 15,16 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 14 [i] 16:35 Simpsonovci III.: - FINÁLE SÉRIE 24/24 [i] 17:05 PANELÁK: Hojivý kúpeľ [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.: - FINÁLE SÉRIE 23/23 [i] 19:05 Simpsonovci IV. 1/22 [i] 19:30 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 13 [i] 21:25 Tretia ríša 4/4 [i] 22:25 Letecké katastrofy VI. 3 [i] 23:35 Zločinci III. 16 [i] 00:05 Liga snov II. 7,8 [i] 01:00 MacGyver 31 [i] 02:05 Letecké katastrofy VI. 3 [i] 02:55 Zločinci III. 16 [i] 03:15 Matlock II. [i] 04:05 Búrka: Dobrodružstvo lásky 41 [i] 04:45 Kutyil s.r.o. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 12 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 09:00 Post Mortem I. 6 [i] 10:00 Ztracený svět II. 10 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 5 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 13 [i] 13:00 Drzá Jordan IV. 3 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 7 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 6 [i] 16:00 Ztracený svět II. 11 [i] 17:00 Post Mortem I. 7 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 4 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 21:00 Jak prosté II. 22 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 5 [i] 22:55 Vlčí mládě III. 6 [i] 23:50 Lost Girl Iii. 1 [i] 00:50 Jak prosté II. 22 [i] 01:50 Vlčí mládě III. 5 [i] 02:30 Vlčí mládě III. 6 [i] 03:10 Vražedná čísla III. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 15 [i] 06:00 Jak se to dělá 38 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 07:15 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 09:05 Zlato Beringova moře 14 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 10:50 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 11:15 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 11:40 Rození obchodníci: Jag XK8 [i] 12:35 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 13:30 Pátá rychlost 8 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 17:10 Králové aukcí: Kanón na dřevě/Kaliopa [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 19:00 Jak se to dělá 2 [i] 19:30 Jak se to dělá 51 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Poklad v podobě načerno páleného alkoholu [i] 21:00 Hlídači čtvrtí 3 [i] 22:00 Mistři ve smlouvání: Neshody [i] 22:30 Mistři ve smlouvání: Kovbojové a inženýři [i] 23:00 Amišská mafie: Pro hříšníky není pokoje [i] 00:00 Zápasníci 4 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 01:50 Hlídači čtvrtí 3 [i] 02:50 Mistři ve smlouvání: Neshody [i] 03:20 Mistři ve smlouvání: Kovbojové a inženýři [i] 03:50 Amišská mafie: Pro hříšníky není pokoje [i] 04:45 Zápasníci 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Odvaha v nás 22/32 [i] 09:45 Hercule Poirot XIII: Opona: Poirotův poslední případ 5/5 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 14:50 Objektiv [i] 15:20 Kuchařská pohotovost [i] 15:45 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Vlas 25/26 [i] 21:45 Dobrodružství kriminalistiky: Neznámý 26/26 [i] 22:38 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Případy inspektora Lynleyho VI: Prázdnota 1/2 [i] 00:10 MI5 IV 5/10 [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Sváteční slovo evangelického faráře Ondřeje Macka [i] 02:05 Hobby naší doby [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Přísně tajné vraždy [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane premiére: Velký plán 1/16 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Otevřený světu 4/4 [i] 09:45 Expedice Tara Oceans: Posvátná úmluva [i] 10:40 Mých posledních 150 000 cigaret [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Speciální zbraně: Německé zázračné stroje [i] 13:15 Letecké katastrofy: Pod tlakem [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Středověk: Na cestě 2/6 [i] 15:45 Lovci bomb 2/2 [i] 16:35 Neznámá Indonésie [i] 17:30 Jistě, pane premiére: Premiérův projev 2/16 [i] 18:00 Vesmír: Měsíc [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Bizoni [i] 19:00 Bratři a sestry V: Rozhodnutí 7/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Speciální zbraně: Útok z moře [i] 20:55 Letecké katastrofy: Vrah na palubě [i] 21:45 Milenci v roce jedna [i] 23:15 Sestřička Jackie II: Co den přinese 11/12 [i] 23:45 Kanadská soda [i] 00:10 Babylon [i] 00:35 FEMEN - ženské bojovnice [i] 01:30 Jen si tak trochu přihnout [i] 01:55 Boj o Bojiště [i] 02:25 Jak roztočit mlýnské kolo [i] 02:50 Folklorní výlety [i] 03:15 Přidej se [i] 03:30 Na pomezí [i] 03:50 Dům, který má duši [i] 04:05 Divnopis [i] 04:10 Ze ZOO do ZOO [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2636 [i] 10:15 Kriminálka Anděl II: Zastavárník [i] 11:25 Krok za krokem VI 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 15 [i] 13:20 Beze stopy V: Odpočívej v pokoji 19 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Dobro 22 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Pomluvu nezabiješ 54 [i] 16:30 Krok za krokem VI 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Paní Willowsová lituje [i] 18:25 Ulice 2637 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Císařův pekař [i] 21:50 Víkend: Báječný den [i] 22:40 Lovci zločinců II 15 [i] 23:30 Doktorka podsvětí 11 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas XII: Paní Willowsová lituje [i] 01:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Dobro 22 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Lovci zločinců II 15 [i] 03:05 Perníkový táta IV 12 [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Pomluvu nezabiješ 54 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Alf I: Nebezpečný hazard 23 [i] 06:45 Alf I: Průkopníci vědy 24 [i] 07:35 M*A*S*H 104 [i] 08:15 To je vražda, napsala IV: Jestliže je čtvrtek, musí být u Beverly 7 [i] 09:30 Policie Hamburk VII: Krtek 22 [i] 10:30 Julie Lescautová IV: Zmizení 7 [i] 12:45 Wolffův revír I: Dcera 17 [i] 13:50 Siska IV: Vražedná hra 10 [i] 15:15 Cesty domů: Propuštěn 133 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Kůň za miliony 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Fešák Hubert [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Myšlenky zločince VIII 18 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi II: Svátek matek 22 [i] 01:20 Hawaii 5-0: Pobřeží 20 [i] 02:10 Siska IV: Vražedná hra 10 [i] 03:10 Policie Hamburk VII: Krtek 22 [i] 03:55 Spravedlnost v krvi: Stíny minulosti 15 [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 112/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 75/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:40 V objatí hodvábu 200/200 [i] 10:45 Doňa Barbara 128/190 [i] 12:00 Fatmagul 97-98/160 [i] 14:10 Nezvestná 30-31/100 [i] 16:00 Čarodejnice V. 2/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 16/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 7/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 4/22 [i] 21:30 Fatmagul 99-100/160 [i] 23:35 Ezel 91-92/142 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:05 Kým nás smrť nerozdelí I. 7/22 [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:35 Smotánka [i] 04:00 Zakázaná vášeň 82/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 123/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Moje krásná učitelka [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Píseň mého srdce [i] 13:55 Útěk ze Sibiře [i] 16:15 USA versus John Lennon [i] 18:00 Šupák [i] 19:35