TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 12:05 Odložený prípad III. 14/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 21/23 [i] 14:05 Monk VIII. 4/16 [i] 15:05 Teória veľkého tresku V. 1/24 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 14/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 19-20/25 [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 14/24 [i] 00:00 Teória veľkého tresku V. 1/24 [i] 00:30 Monk VIII. 4/16 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 15/24 [i] 02:05 Odložený prípad III. 14/23 [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 21/23 [i] 03:35 Monk VIII. 4/16 [i] 04:20 Komisár Rex VIII. 5/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky VI. 103 [i] 06:10 Doktorka Quinnová: Tajomstvo [i] 07:00 Nash Bridges: Podvodníci 56 [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Agatha Christie : Poirot: Stratená baňa [i] 09:50 Agatha Christie : Poirot: Cornwolská záhada [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:20 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IV.: Voľný pád 1/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Malena [i] 21:40 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Nash Bridges: Podvodníci 56 [i] 00:45 Slovensko v obrazoch [i] 01:10 Svet v obrazoch [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky VI. 103 [i] 03:55 Doktorka Quinnová: Tajomstvo [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:25 Profesionál [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - prekvapenie [i] 08:50 Hľadači utajených svetov [i] 09:25 Áno-ume-nie: Liečivé tóny [i] 10:00 Tvárou v tvár [i] 10:25 Fokus rodina "N" [i] 11:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Banskoštiavnickí rezbári [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Na ľudovú nôtu: Slnovraty [i] 12:50 Rátanie havranov [i] 14:00 Jastrabka [i] 14:35 Autosalón [i] 15:10 Národnostný magazín: Český [i] 15:35 Fokus práca "N" [i] 16:15 Správy - Hírek [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 MS vo futbale 2014 [i] 21:55 Po Brazílii s Michaelom Palinom 3/4 [i] 22:55 Anjelský podiel [i] 00:30 MS vo futbale 2014 [i] 02:10 On air [i] 02:35 Správy RTVS "N" [i] 03:20 Počasie [i] 03:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Zúfalý krok [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Pokrový hráč [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Odišla z domu [i] 10:50 Súdna sieň: Kulturistka [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti VI. 23 [i] 13:40 Biele goliere III. 5 [i] 14:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Gynekológ [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Skoro nás prizabil [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Hojivý kúpeľ [i] 21:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 9 [i] 22:30 Črepiny [i] 23:20 Hmla [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 19 [i] 02:50 Biele goliere III. 5 [i] 03:35 Črepiny [i] 04:10 PANELÁK: Hojivý kúpeľ [i] 04:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Búrka: Dobrodružstvo lásky 39 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 63,64 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 "Slavnosti sněženek" [i] 10:05 Už dosť, šéfe! X. 1/20 [i] 11:10 Vylomeniny [i] 12:20 Ničitelia mýtov III. 15 [i] 13:20 KRIMI 13:45 Profesionáli: Bordel 7 [i] 14:45 Simpsonovci XVII. 13 [i] 15:10 Takešiho hrad II. 63 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 13 [i] 16:30 Simpsonovci XVII. 14 [i] 17:00 PANELÁK: Zúfalý krok [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 22 [i] 19:00 Simpsonovci III.: - FINÁLE SÉRIE 24/24 [i] 19:30 Profesionáli: Mních 8 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 19 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 15 [i] 22:25 Prci, prci, prcičky: Pikantné pokušenie [i] 00:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 9 [i] 01:45 MacGyver 30 [i] 02:40 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 15 [i] 04:05 Matlock II. [i] 04:50 Búrka: Dobrodružstvo lásky 40 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 11 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 09:00 Post Mortem I. 5 [i] 10:00 Ztracený svět II. 9 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 4 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 12 [i] 13:00 Drzá Jordan IV. 2 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 6 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 5 [i] 16:00 Ztracený svět II. 10 [i] 17:00 Post Mortem I. 6 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 3 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 21:00 CSI: New York IX. 7 [i] 22:00 CSI: New York IX. 8 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev V. 4 [i] 01:05 CSI: New York IX. 7 [i] 02:00 CSI: New York IX. 8 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev V. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Jak se to dělá 37 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 07:15 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Utah [i] 09:05 Zlato Beringova moře 13 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 10:50 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 11:15 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 11:40 Rození obchodníci: G-Wagen [i] 12:35 Jízda: Foose 1969 [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 14:25 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 15:20 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 16:15 Nutné k přežití: Vietnam [i] 17:10 Králové aukcí: Výběr z popkultury/závodní auto z filmu Footloose [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 19:00 Jak se to dělá 1 [i] 19:30 Jak se to dělá 50 [i] 20:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 21:00 Dvojí přežití 4 [i] 22:00 Přežili byste?: Zemětřesení [i] 23:00 Přežili byste?: Tonoucí [i] 00:00 Přežili byste?: Lesní požár [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 01:50 Dvojí přežití 4 [i] 02:50 Přežili byste?: Zemětřesení [i] 03:50 Přežili byste?: Tonoucí [i] 04:45 Přežili byste?: Lesní požár [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Dar z nebes 21/32 [i] 09:45 Zázraky přírody [i] 11:00 Příběhy slavných - Josef Bláha [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 15:55 Uvolněte se, prosím [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Nadměrné maličkosti [i] 21:40 Reportéři ČT [i] 22:22 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Kriminálka Paříž: Fanatik 24/92 [i] 23:15 MI5 IV 5/10 [i] 00:10 Na stopě [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 Sváteční slovo evangelického faráře Ondřeje Macka [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Učitelé národa: Rusko, Ukrajina [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 10:50 Jezerní aféra [i] 11:25 Divnopis [i] 11:30 Babylon [i] 12:00 Příběhy obrácení 5/6 [i] 12:30 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:55 Lovci bomb 1/2 [i] 13:50 Československý filmový týdeník 1964 995/2379 [i] 14:05 O poklad Anežky České [i] 14:45 Hledání svatého grálu 3/3 [i] 15:35 Věda na vlastní kůži [i] 16:30 Ronald Reagan [i] 17:20 Jistě, pane premiére: Velký plán 1/16 [i] 17:50 Zničení říše Inků [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Kakadu [i] 19:00 Bratři a sestry V: Ideální manžel 6/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kdyby tisíc klarinetů [i] 22:20 Léčba šokem [i] 23:45 Cesty k úspěchu [i] 23:50 Liza [i] 01:25 Uchem jehly [i] 01:50 Chilský deník - Santiago: Život v pohybu i v tanci [i] 02:20 Atomová víra [i] 02:45 Tento stát není pro starý? [i] 03:10 Vlčnovské búdy [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 Vesnice plná změn [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Osudové okamžiky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Novashopping 09:20 Ulice 2635 [i] 10:10 Doktoři z Počátků: S minulostí v zádech 54 [i] 11:25 Zničeno ve vteřině II [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 14 [i] 13:20 Beze stopy V: Kontakty 18 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: V plamenech 21 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Mami! 53 [i] 16:30 Krok za krokem VI 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Potíže s genetikou [i] 18:25 Ulice 2636 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Zastavárník [i] 21:25 Mentalista V: Špatná volba 9 [i] 22:20 Lovci zločinců II 14 [i] 23:15 Doktorka podsvětí 10 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XII: Potíže s genetikou [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: V plamenech 21 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Lovci zločinců II 14 [i] 02:45 Áčko: Má láska je slepá [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě 2: Mami! 53 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Spravedlnost v krvi: Podivný Valentýn 14 [i] 06:15 Alf I: Což takhle dát si chřest 22 [i] 06:45 Alf I: Nebezpečný hazard 23 [i] 07:35 M*A*S*H 103 [i] 08:15 To je vražda, napsala IV: Rodinné zatížení 6 [i] 09:30 Policie Hamburk VII: Hodný polda, zlý polda 21 [i] 10:30 Julie Lescautová IV: Osudová krása 6 [i] 12:45 Wolffův revír I: Vězení 16 [i] 13:50 Siska IV: Smrtelné střetnutí 9 [i] 15:15 Cesty domů: Rodinná sešlost 132 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Honba za věčným životem 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Obchoďák: Koňak nebo whisky 3 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Černočerná tma [i] 01:35 Hawaii 5-0: Hrdinové a zlosyni 19 [i] 02:30 Siska IV: Smrtelné střetnutí 9 [i] 03:30 Policie Hamburk VII: Hodný polda, zlý polda 21 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Rebeli na strednej 111/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 74/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 199/200 [i] 10:45 Doňa Barbara 127/190 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 14:05 Nezvestná 28-29/100 [i] 16:00 Čarodejnice V. 1/23 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 15/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 6/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Odložený prípad VII. 9/22 [i] 21:30 Fatmagul 97-98/160 [i] 23:30 Ezel 89-90/142 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí I. 6/22 [i] 02:05 Adela show [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka [i] 03:45 Zakázaná vášeň 81/140 [i] 04:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 122/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Super náhradník [i] 14:00 Barneyho ženy [i] 16:15 Píseň mého srdce [i] 18:00 Prázdniny za všechny prachy [i] 19:45 Soul Kitchen [i] 21:30 Železní anděl