TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 10/23 [i] 06:40 Zajac Bugs a káčer Duffy I. [i] 07:00 Tom a Jerry [i] 07:20 Bingo [i] 09:10 Druhý dych [i] 11:15 Cudzinec (HD) [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Rakúska [i] 16:10 Bezočiví tínedžeri [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Pomsta hriešnice [i] 23:00 Mattoni Koktejl Festival 2014 [i] 01:05 Pomsta hriešnice [i] 03:15 Bezočiví tínedžeri [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 44 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin ide na výlet 39/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Záchrana morčaťa [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Odyseus a Trójsky kôň [i] 08:25 Trpaslíci [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Planéta Zem zhora IV.: Sopky: Nespútaná zem 1. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Stratená baňa [i] 14:25 Agatha Christie : Poirot: Cornwolská záhada [i] 15:15 Zlatá klasika: Skalní v ofsajde [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Slovenka roka 2014 [i] 22:00 Láska sa nevyhráva [i] 23:30 MS vo futbale 2014 [i] 02:00 Láska sa nevyhráva [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Cyklistické prilby [i] 09:45 Lesy Slovenska - Lesnícka dolina Čierny Váh [i] 10:05 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 11:05 Zajatci podzemia [i] 11:40 Nebojsa [i] 12:55 On air [i] 13:15 Orientácie [i] 13:45 Slovo [i] 13:55 To heľpianske šíre pole / Kalendár zvykov [i] 14:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dušana Hanáka [i] 15:25 Sobáš za každú cenu [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Hľadači utajených svetov [i] 20:30 MS vo futbale 2014 [i] 23:05 20 rokov festivalu Art Film Fest [i] 23:35 Stretnutie s Annie Girardot v Trenčianskych Tepliciach [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Počasie [i] 00:45 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Film mojich snov [i] 07:15 Gumkáči [i] 08:15 Rozprávková jazda [i] 09:05 Šéf v utajení II. 21 [i] 10:10 VARÍ VÁM TO [i] 10:50 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:30 Stratené duše II. 16,17 [i] 13:35 Rok vtákov [i] 15:45 Rodinka na výlete [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Solomon Kane [i] 22:50 Prci, prci, prcičky: Pikantné pokušenie [i] 01:10 Solomon Kane [i] 03:10 Shadowboxer [i] 04:45 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Miesto činu: Popoludňajšia láska [i] 06:40 Zberači 21 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:30 Ako žiť s rodičmi 8 [i] 09:00 Faktor strachu II. 19 [i] 10:00 Ničitelia mýtov 4 [i] 11:05 Originály na cestách - Berlín [i] 12:20 Za bránami Egypta 6/6 [i] 13:20 C.S.I.: Kriminálka New York 5,6 [i] 15:25 "Slavnosti sněženek" [i] 17:15 VARI VAM TO [i] 18:00 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:35 Šéf v utajení II. 21 [i] 19:35 Vylomeniny [i] 20:30 Osudové leto [i] 22:50 Shadowboxer [i] 00:45 Osudové leto [i] 02:40 Ničitelia mýtov 4 [i] 03:30 Originály na cestách - Berlín [i] 04:15 Ako žiť s rodičmi 8 [i] 04:35 Faktor strachu II. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 4 [i] 07:10 Tarzan: The Epic Adventures 7 [i] 08:10 Tarzan: The Epic Adventures 8 [i] 09:10 House Viii. 1 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 12:10 No Limit I. 5 [i] 13:20 Drzá Jordan IV. 5 [i] 14:20 Vražedná čísla III. 24 [i] 15:20 Merlin IV. 7 [i] 16:20 Merlin IV. 8 [i] 17:20 Merlin IV. 9 [i] 18:20 CSI: New York IX. 13 [i] 19:20 Medailon 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 7 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 8 [i] 22:55 Hannibal Ii. 11 [i] 23:55 Post Mortem II. 7 [i] 00:55 CSI: New York IX. 13 [i] 01:55 House Viii. 1 [i] 02:40 Hannibal Ii. 11 [i] 03:25 Californication VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 05:35 Pátá rychlost 1 [i] 06:00 Jak se to dělá 36 [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Lyžařské středisko Whistler [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pomsta mýtu [i] 09:05 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 09:30 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 09:55 Hra o peníze: Scottův šťastný den [i] 10:25 Hra o peníze: Je to na tobě [i] 10:50 Likvidátor 9 [i] 11:15 Likvidátor 10 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 12:35 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 13:05 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 14:25 Války kontejnerů 3 [i] 14:55 Války kontejnerů 4 [i] 15:20 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 16:15 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 17:10 Jak se to dělá 30 [i] 17:40 Jak to dělají? 4 [i] 18:05 Texaské války aut: Prodej špičkového vozu [i] 19:00 Extrémní sběrači aut: Silniční verze [i] 20:00 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i] 21:00 Nazí a vystrašení 10 [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejnebezpečnější sumec [i] 23:00 Já, Bruce Lee 2 [i] 00:00 Zlato Beringova moře 12 [i] 00:55 Texaské války aut: Prodej špičkového vozu [i] 01:50 Nazí a vystrašení 10 [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejnebezpečnější sumec [i] 03:50 Já, Bruce Lee 2 [i] 04:45 Rození obchodníci: Aston Martin DB7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Okouzlení IV 27/52 [i] 07:30 Florián [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Každej vraždí, jak umí 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O malíři Adamovi [i] 14:05 Povídavá pohádka [i] 14:30 Příběhy slavných - Laďka Kozderková [i] 15:25 Poplach v oblacích [i] 16:40 Arrowsmith 3/3 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:58 Losování Sportky a Šance 20:00 Setkání s hvězdou: Jana Hlaváčová [i] 21:20 168 hodin [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Kráska v nesnázích [i] 23:45 Komisař Moulin [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Sváteční slovo evangelického faráře Ondřeje Macka [i] 02:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 02:45 Kuchařská pohotovost [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:30 Pod pokličkou [i] 03:50 Malá farma: Veselá prasátka [i] 04:15 13. komnata Pavla Bělobrádka [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu V [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 995/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 68 [i] 09:35 Mých posledních 150 000 cigaret [i] 10:30 Nedej se [i] 11:20 Chcete mě? [i] 11:50 Království divočiny: Hroší příběh [i] 12:20 Ostrovy Christiana Karembeua: Markézy [i] 13:15 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 13:20 Madeira - historie ve víně [i] 13:50 Sváteční slovo evangelického faráře Ondřeje Macka [i] 13:55 Křesťanský magazín [i] 14:20 Uchem jehly [i] 14:50 Na cestě po Šumadiji [i] 15:15 Trabantem Jižní Amerikou 12/12 [i] 15:45 Expedice Tara Oceans: Posvátná úmluva [i] 16:35 Rýn - cesta od pramene k ústí: Otevřený světu 4/4 [i] 17:20 Učitelé národa: Rusko, Ukrajina [i] 17:50 Příběhy obrácení 5/6 [i] 18:15 Na plovárně s Josefem Špeldou [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry V: Zavolej mámu 5/22 [i] 19:35 Vesnicopis [i] 20:00 Život s Kašparem [i] 21:30 S kuchařem kolem světa: Španělsko [i] 22:25 Krakatit [i] 00:05 FEMEN - ženské bojovnice [i] 01:00 Stalkeři mezi námi [i] 01:45 Evropa dnes [i] 02:10 Folklorika [i] 02:40 Památky na prodej: Zámek Loučná nad Desnou [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:30 G. J. Kamel [i] 03:55 Ta naša kapela [i] 04:20 Za dveřmi je A.G. [i] 04:50 Dostaveníčko u draka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Želvy Ninja VI 4 [i] 06:30 Liga Špačků II 4 [i] 06:55 Taz - mania III 29 [i] 07:20 Looney Tunes: Úžasná Show 9 [i] 07:45 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 16 [i] 08:15 PRÁSK! [i] 08:50 Víkend: Rozum do kapsy [i] 09:40 Propadlí lásce [i] 11:45 Bláznivej tábor [i] 13:30 Velká cena Rakouska [i] 16:10 Jak ukrást Dagmaru [i] 17:45 Policajti na baterky [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: S minulostí v zádech 54 [i] 21:30 Mattoni Koktejl Festival 2014 [i] 23:00 Vražda v Presidiu [i] 00:40 Propadlí lásce [i] 02:15 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:20 DO-RE-MI [i] 04:20 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Záhadný pirát 20 [i] 07:15 Malá mořská víla I: Vzkaz v láhvi 5 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man II: Supermalý Spider-Man 12 [i] 08:15 Předvečer války: Válka Železné lady 5 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Mariánské procesí 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Léto s Italem [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben I 1 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Noční rande [i] 22:00 Spy Game [i] 00:40 Takoví normální Američané I: Gregory 3 [i] 01:40 Předvečer války: Válka Železné lady 5 [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru VII: Duchové minulosti [i] 04:15 Slunečno, místy vraždy II: Propadlí lásce 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Katie Ffordeová: Liečiteľka koní [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi IV. 3-4/22 [i] 11:50 Môj nový tučný život I., II. 13/13,1/13 [i] 14:00 FC Venuša [i] 16:00 Doktorka Zoe II. 13/22 [i] 17:00 Kráska a zviera I. 13/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Ja som ty a ty si ja [i] 22:00 Bezuchí zajkovia 2 [i] 00:30 Ja som ty a ty si ja [i] 02:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 98/129 [i] 03:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Martin a Venuše [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ezopovy bajky [i] 13:20 Krása na scéně [i] 15:25 Světák [i] 17:15 Barevný závoj [i] 19:25 Mary a Max [i] 21:05 Dokažte mi vinu [i] 23:15 Obhájce [i] 01:15 Auto zabiják [i] 03:05 Traffic - nadvláda gangů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Cestovní vozy [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:30 Cestovní vozy [i] 14:30 Fotbal [i] 14:45 Atletika [i] 17:00 Formule [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Motorky [i] 18:45 Motorky [i] 19:30 Motorky [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Atletika [i] 23:15 Motorsport [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Stolní tenis [i] 01:00 Watts [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 3: Jízda smrti 3 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Největší dobrodružství v dějinách veřejnoprávní televize 4 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 10:00 Knockout [i] 12:00 Námořní hlídka 4: Živá kořist 14 [i] 13:00 Námořní hlídka 4: Poklad v troskách 15 [i] 14:00 Námořní hlídka 4: Nebezpečné hlubiny 16 [i] 15:00 Námořní hlídka 5: Třetí muž 1 [i] 16:00 Námořní hlídka 5: Oko za oko 2 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Únos 22 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Rodinná záležitost 23 [i] 19:00 Milionový lékař 3: Velký úklid 3 [i] 20:00 Milionový lékař 3: Hankovo vykoupení 4 [i] 21:00 Dobrá manželka 5: Episode 19 19 [i] 22:00 El Dorado: Město zlata 1 [i] 00:00 Holka jako lusk [i] 01:55 Milionový lékař 3: Velký úklid 3 [i] 02:55 Milionový lékař 3: Hankovo vykoupení 4 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Život s Amiši 4 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 4 [i] 06:50 Jimmyho farma speciál0 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani: Workoholici 16 [i] 09:00 Ostrov žraloků 2