TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 9/23 [i] 06:45 Zajac Bugs a káčer Duffy I. [i] 07:10 Veľký šampión [i] 09:05 2 baby na mizine II. 11/24 [i] 09:30 Kráska a zviera I. 13/22 [i] 10:25 HLAS ČESKO SLOVENSKA - GRAND FINÁLE [i] 13:45 FC Venuša [i] 15:50 Bláznivý pohreb [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Cudzinec (HD) [i] 22:30 S.W.A. . - Jednotka rýchleho nasadenia [i] 01:00 Neľútostný zabijak [i] 02:40 S.W.A. . - Jednotka rýchleho nasadenia [i] 04:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Drišľakoviny [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 43 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinove hodiny hudby 38/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Mandy na vlnách [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Andromeda, bojovná princezná [i] 08:25 Trpaslíci [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:35 Spadla z oblakov: Rozlúčka 13/13 [i] 10:00 Safari: Sova 1/13 [i] 10:30 Leto s Katkou: Ujo Jožko 1/7 [i] 11:05 Tanečná akadémia: Pri tyči 3/26 [i] 11:30 Tanečná akadémia: Mínové pole 4/26 [i] 11:55 On air [i] 12:30 Čo ja viem [i] 13:55 Fetiše socializmu: Život pár sekúnd pozadu [i] 14:25 Milujem Slovensko [i] 15:50 Zázrak lásky [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 18:00 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Rajecká dolina [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 MS vo futbale 2014 [i] 23:30 MS vo futbale 2014 [i] 02:00 Zázrak lásky [i] 03:30 Kniha na ceste [i] 04:00 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Hľadači tieňa [i] 09:30 Ambulancia: A už znovu vidím... choroby sietnice oka [i] 10:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:25 Národnostné správy [i] 10:35 Kvarteto [i] 11:05 Senior klub-magazín [i] 11:30 Energetika [i] 11:45 Tempo [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Ako prežiť trapasy, neúspechy, ťažké chvíle [i] 13:05 Spišský Jeruzalem [i] 13:25 Medzinárodné saleziánske športové hry - Otvárací ceremoniál [i] 14:40 Kapura [i] 15:20 Farmárska revue [i] 15:45 Test magazín: Cyklistické prilby [i] 16:00 Pred rokmi... [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Zajatci podzemia [i] 20:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dušana Hanáka [i] 21:20 Keby... [i] 23:15 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:10 Počasie [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 KRIMI 05:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:05 Materove neuveriteľné príbehy [i] 06:15 Transformers Prime [i] 06:40 Rozprávková jazda [i] 07:35 Film mojich snov [i] 09:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:45 Dom snov IX.: Rodina Harrisovcov 1,2/2 [i] 12:45 Čierny Blesk [i] 15:05 Rabín, kňaz a krásna blondína [i] 17:50 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rok vtákov [i] 22:40 Banková lúpež [i] 01:35 Rabín, kňaz a krásna blondína [i] 03:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:30 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Miesto činu: Prezradený a predaný [i] 06:35 Takešiho hrad II. - Špeciály 2 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:30 Ninja Factor II. [i] 09:00 Simpsonovci III. 23 [i] 09:30 Faktor strachu II. 18 [i] 10:35 Ničitelia mýtov 3 [i] 11:45 Originály na cestách 1,2/6 [i] 14:00 Grošák [i] 16:10 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. - PREMIÉRA 10 [i] 17:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka New York 5,6 [i] 19:35 Vylomeniny [i] 20:30 The Mark 2 - Redemption [i] 22:30 Diaľnica [i] 01:15 Psycho 3 [i] 03:00 Rovno do pekiel [i] 04:30 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sherlock II. 2 [i] 08:45 Na lodi III. 10 [i] 10:25 Lovci pokladů III. 1 [i] 11:25 Posel ztracených duší V. 7 [i] 12:25 Posel ztracených duší V. 8 [i] 13:25 Profil zločinu IV. 12 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 16:30 JAG IV. 5 [i] 17:30 No Limit I. 5 [i] 18:45 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 21:00 Medailon 1 [i] 22:40 Jak prosté II. 21 [i] 23:40 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 02:30 No Limit I. 5 [i] 03:25 Californication VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 14 [i] 06:00 Jak se to dělá 35 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Zchátralý Rambler [i] 07:15 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 09:05 Opravdový podvod 1 [i] 09:30 Opravdový podvod 2 [i] 09:55 Opravdový podvod 3 [i] 10:25 Opravdový podvod 4 [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 13:30 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 14:25 Jak se to dělá 12 [i] 14:55 Jak se to dělá 13 [i] 15:20 V útrobách měst: Podzemní město – Londýn [i] 16:15 Supermrakodrapy 2 [i] 17:10 Extrémní stroje 3 [i] 18:05 Rození obchodníci: Švédsko [i] 19:00 Pátá rychlost 11 [i] 20:00 Lovci aut: Kalifornský sen [i] 21:00 Války kontejnerů 8 [i] 21:30 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 22:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 7 [i] 23:00 Lovci odpadu 8 [i] 00:00 Porter Ridge: Psanci z Porter Ridge [i] 00:30 Ropa za humny: Dáma s vysokými sázkami [i] 00:55 Lovci aut: Kalifornský sen [i] 01:50 Války kontejnerů 8 [i] 02:20 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 02:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 7 [i] 03:45 Supermrakodrapy 2 [i] 04:40 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:30 Okouzlení IV 26/52 [i] 07:25 Na cestě po Šumadiji [i] 07:55 Laskavý divák promine 2/5 [i] 09:05 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 09:35 Všechnopárty [i] 10:20 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Klaním se, měsíci [i] 14:15 Princ Hněvsa [i] 14:40 Florián [i] 16:10 Vzpurní svědkové [i] 17:30 Dynastie Nováků: Kouzelník 3/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Zlatá hokejka [i] 22:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:45 Fabio Montale: Solea 3/3 [i] 00:20 Případy detektiva Murdocha VI [i] 01:05 Bolkoviny [i] 02:15 Malá farma: Veselá prasátka [i] 02:40 Kuchařská pohotovost [i] 03:05 Móda-Extravagance-Manýry [i] 03:30 13. komnata Pavla Bělobrádka [i] 03:55 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu V [i] 06:35 Autíčka [i] 07:05 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Tenkrát na východě [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 10:50 Speciální zbraně: Německé zázračné stroje [i] 11:40 Století létání 16/26 [i] 12:35 Největší tankové bitvy: Itálie 1943 [i] 13:15 Babylon [i] 13:45 Manon od pramene [i] 15:35 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 16:30 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 17:25 Zázračná planeta: Divoká Arábie: Země plná změn 3/3 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry V: Správný polibek 4/22 [i] 19:35 Odchov mořských ryb [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Ve jménu kultu...: Hercule Poirot XIII 5/5 [i] 21:35 Joe Kidd [i] 23:00 Luther III 3/4 [i] 23:55 Malá Velká Británie [i] 00:20 Q [i] 00:50 Uchem jehly [i] 01:15 Příběhy obrácení 4/6 [i] 01:40 Putování Lucemburskem [i] 02:10 Škvorečtí v Brně [i] 02:50 Památky na prodej: Zemědělská usedlost Borovnice [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:40 Ta naša kapela [i] 04:05 Za dveřmi je A.G. [i] 04:35 Hořické pašije [i] 04:45 Brněnské kolo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Želvy Ninja VI 3 [i] 05:50 Liga Špačků II 3 [i] 06:15 Taz - mania III 28 [i] 06:40 Král džungle 18 [i] 07:10 Tučňáci z Madagaskaru 17 [i] 07:35 Princezna husopaska [i] 08:50 Hlas [i] 11:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:40 Tři chlapi v chalupě [i] 14:20 Výměna manželek II [i] 15:35 Kněz je poděs [i] 17:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Super 8 [i] 22:35 Zohan: Krycí jméno kadeřník [i] 00:50 Impuls [i] 02:35 Novashopping 03:05 DO-RE-MI [i] 04:10 Áčko: Čecha bych si za muže nikdy nevzala [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Kapitán Smee 19 [i] 07:25 Malá mořská víla I: Dvojčata 4 [i] 07:55 Dokonalý Spider-Man II: Swarm 11 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Top Gear 2011 [i] 10:50 Drsňák Dudley [i] 12:30 Láska pod africkým sluncem 1/2 [i] 14:30 Dva lidi v zoo [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Vymahači [i] 00:50 Mapa lidského srdce [i] 02:55 Vraždy v Midsomeru VII: Čarodějnice [i] 04:35 Spravedlnost v krvi: Zrcadlová síň 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 97/129 [i] 06:15 Blízko smrti: Príbeh rodiny Kincaidovcov [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi IV. 1-2/22 [i] 11:55 Môj nový tučný život I. 11-12/13 [i] 14:05 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 16:10 Rozdelené dvojičky [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Vietor nad morom [i] 20:00 Katie Ffordeová: Liečiteľka koní [i] 22:00 Leto v Kapskom meste [i] 00:00 Rozdelené dvojičky [i] 01:45 Danielle Steelová: Uzavretý kruh [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 97/129 [i] 04:25 Na streche [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 98/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Američan [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 13:45 Moje krásná učitelka [i] 15:35 Útěk ze Sibiře [i] 17:50 Mýtus [i] 20:00 Martin a Venuše [i] 21:50 Traffic - nadvláda gangů [i] 00:20 Auto zabiják [i] 02:05 Pád do tmy [i] 03:45 Box [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Rally [i] 09:15 Tenis [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Atletika [i] 12:30 Atletika [i] 14:30 Fotbal [i] 14:45 Atletika [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Tenis [i] 17:45 Tenis [i] 19:00 Atletika [i] 20:00 Jezdectví [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Soudný den 12 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Soumrak mrtvých 16 [i] 07:00 Agentura Jasno 3: Duchové 1 [i] 08:00 Agentura Jasno 3: Třídní setkání po 13 letech 2 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i] 11:00 Milionový lékař 3: Velký úklid 3 [i] 12:00 Milionový lékař 3: Hankovo vykoupení 4 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Vše odposlechnuto 18 [i] 14:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Kim Cattrall 4 [i] 15:00 Pro mě není bratr [i] 17:00 Knockout [i] 19:00 El Dorado: Město zlata 1 [i] 21:00 PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Holka jako lusk [i] 22:55 Milionový lékař 3: Velký úklid 3 [i] 23:55 Milionový lékař 3: Hankovo vykoupení 4 [i] 00:55 Havaj 5-0 3: Rodinná záležitost 23 [i] 01:55 Havaj 5-0 3: Řekni sbohem 24 [i] 02:55 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru 10: Skláři 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Život s Amiši 3 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 3 [i] 06:50 Jimmyho farma 4 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani: Úklidový fanatici 15 [i] 09:00 Ostrov žraloků 1 [i] 10:00 Kouzlo modrých hlubin 1 [i] 10:55 Mravenci vědí všechno 8 [i] 11:10 Vražedných top 10 5 [i] 11:40 Tajemství Rio de Janeira 5 [i] 12:10 Anthony Bourdain: Kulinářská zastavení: Řím 7 [i] 13:00 Lovci drahokamů 3 [i] 14:00 Nebezpečný svět 1 [i] 15:00 Oceány bez vody 1 [i] 16:00 Městské klimatické bomby 3 [i] 16:50 Pohledy Z Kosmu 3