TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VIII. 4/17 [i] 12:05 Odložený prípad III. 13/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20/23 [i] 14:05 Monk VIII. 3/16 [i] 15:05 Dva a pol chlapa VI. 12-13/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Dědictví aneb Kurvahošigutntág [i] 23:05 Honba za zlatým pokladom [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 14/24 [i] 01:55 Odložený prípad III. 13/23 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 20/23 [i] 03:15 Monk VIII. 3/16 [i] 03:55 Komisár Rex VIII. 4/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Sila lásky VI. 102 [i] 06:50 Doktorka Quinnová: Portréty [i] 07:35 Nash Bridges: Pád z výšky 55 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Zmarená nádej 16/16 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:25 Slovensko v obrazoch [i] 14:45 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: Život pár sekúnd pozadu [i] 22:10 Anatómia zla [i] 23:40 MS vo futbale 2014 [i] 02:00 Nash Bridges: Pád z výšky 55 [i] 02:45 Anatómia zla [i] 04:15 Sila lásky VI. 102 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:05 Profesionál [i] 07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Raz bol valach kráľom [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:05 Biomimikry: Poriadok v chaose [i] 09:55 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:55 Fokus právo "N" [i] 11:40 Cesty za folklórom [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Pod lampou [i] 15:15 Tvárou v tvár [i] 15:40 Fokus rodina "N" [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Hľadači tieňa [i] 20:30 MS vo futbale 2014 [i] 23:00 Kinorama [i] 23:30 BJD 2013: The Brand New Heavies (Veľká Británia) [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Zúfalý krok [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Zničil si mi dom [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Koniec sveta [i] 10:50 Súdna sieň: My sme dediči [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti VI. 22 [i] 13:40 Biele goliere III. 4 [i] 14:40 Profesionáli: Policajný čin roka 19 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Vrahyňa [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Zopár "výchovných" [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Čierny Blesk [i] 23:00 Znamenie beštie 2 [i] 01:05 127 hodín [i] 02:50 Pikantných 10 [i] 04:20 Biele goliere III. 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 11 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 61,62 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 Matlock II. [i] 09:00 MacGyver 29 [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 16/16 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 14 [i] 13:40 KRIMI 14:05 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 15:00 Takešiho hrad II. 61 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 12 [i] 16:30 Simpsonovci III. 22 [i] 17:00 PANELÁK: Zúfalý krok [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 21 [i] 19:00 Simpsonovci III. 23 [i] 19:30 Profesionáli: Bordel 7 [i] 20:30 127 hodín [i] 22:30 Pikantných 10 [i] 00:30 Hlavne nezáväzne 11,12 [i] 01:25 Cape 5,6 [i] 02:55 Ničitelia mýtov III. 14 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 21 [i] 04:25 Kutyil s.r.o. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 10 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 09:00 Post Mortem I. 4 [i] 10:00 Ztracený svět II. 8 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 3 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 11 [i] 13:00 Drzá Jordan IV. 1 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 5 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 4 [i] 16:00 Ztracený svět II. 9 [i] 17:00 Post Mortem I. 5 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 2 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 21:00 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 23:15 Spartakus 5 [i] 00:25 Hannibal Ii. 11 [i] 01:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 02:15 Spartakus 5 [i] 03:10 Hannibal Ii. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 13 [i] 06:00 Jak se to dělá 34 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 07:15 Nutné k přežití: S využitím divočiny [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 09:05 Zlato Beringova moře 12 [i] 09:55 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 10:50 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 11:15 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 11:40 Rození obchodníci: Porsche 914 [i] 12:35 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Znovuzrození [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Kabriolet Ford Mustang Ricka Fontany z roku 1967 [i] 14:25 Hlavolamy: Přizpůsobivost [i] 15:20 Hlavolamy: Morální dilema [i] 16:15 Hlavolamy: Vidět znamená věřit [i] 17:10 Králové aukcí: Podepsaná sbírka paliček na buben/vůz Trans Am GTA [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 19:00 Jak se to dělá: Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve [i] 19:30 Jak se to dělá 49 [i] 20:00 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 2 [i] 21:00 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 8 [i] 22:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Síly přírody [i] 23:00 Nejtěžší jízda na světě: Všechno nebo nic [i] 00:00 První týden za mřížemi: Hrozby vězeňské cely [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 01:50 Zvědavost: Jak vzniká život? [i] 02:50 Nebezpečná dilemata 8 [i] 03:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Síly přírody [i] 03:50 Nejtěžší jízda na světě: Všechno nebo nic [i] 04:45 První týden za mřížemi: Hrozby vězeňské cely [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VII: Opustit hnízdo 20/32 [i] 09:50 Hobby naší doby [i] 10:20 Herec Karel Höger [i] 11:20 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 15:00 Kuchařská pohotovost [i] 15:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Veselá prasátka [i] 17:05 Besipky: Auto kontra vlak [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Peklo s princeznou [i] 21:40 13. komnata Pavla Bělobrádka [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Všechnopárty [i] 22:55 Co neodnesl čas [i] 23:45 Profesionálové: První noc 16/57 [i] 00:35 Případy v cizině [i] 02:10 AZ-kvíz [i] 02:35 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 02:40 Designtrend [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Kultura má zelenou 21/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Jupiter - obří planeta [i] 09:45 Středověk: Na cestě 2/6 [i] 10:40 Království divočiny: Medvědí příběh [i] 11:10 Chcete mě? ZJ [i] 11:40 Ostrovy Christiana Karembeua: Haida Gwaii [i] 12:35 Stalkeři mezi námi [i] 13:20 Počesku [i] 13:30 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 13:45 Století létání 15/26 [i] 14:40 Poslední hrdinové dne D [i] 15:30 Chilský deník - Santiago: Život v pohybu i v tanci [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Věda na vlastní kůži [i] 17:40 Jistě, pane ministře: Partajní hrátky 22/22 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Kormorán velký [i] 19:00 Bratři a sestry V: Milosrdná lež 3/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Divoká Arábie: Země plná změn 3/3 [i] 20:55 Vesmír: Měsíc [i] 21:40 Početí mého mladšího bratra [i] 23:05 Rebeka 1/2 [i] 00:40 Mám se dobře, neboj [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 Chcete je? ZJ [i] 02:45 Památky na prodej: Zámek [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:40 Ta naša kapela [i] 04:05 Brněnské kolo [i] 04:45 Postřehy odjinud [i] 04:55 Jistě, pane ministře: Partajní hrátky 22/22 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2634 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Ze zásady žádné city 506 [i] 11:20 Krok za krokem VI 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 13 [i] 13:20 Beze stopy V: V hlubině moře 17 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Až na kost 20 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Musíte to přežít oba 52 [i] 16:30 Krok za krokem VI 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Jako na zip [i] 18:25 Ulice 2635 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Expozitura: Sedmý den 4 [i] 21:55 Iron Man 2 [i] 00:20 Kriminálka Las Vegas XII: Jako na zip [i] 01:05 Expozitura: Sedmý den 4 [i] 02:20 Novashopping 03:25 Snídaně s Novou [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Rána pro štěstí 19 [i] 07:25 Alf I: Což takhle dát si chřest 22 [i] 07:55 M*A*S*H 102 [i] 08:50 To je vražda, napsala IV: Cesta k žalostné smrti 5 [i] 09:55 Policie Hamburk VII: Příležitost dělá zloděje 20 [i] 10:55 Julie Lescautová IV: Smrtící nože 5 [i] 13:05 Wolffův revír I: Poker 15 [i] 14:10 Siska IV: Dopis z Ria 8 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Ten hráč za nic nemůže 5 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Smrt přes internet 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVI: Divoká sklizeň 3 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Na sever Aljašky [i] 01:55 Láska nezná hranic 1/2 [i] 03:55 Siska IV: Dopis z Ria 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Rebeli na strednej 110/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 73/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 198/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 126/190 [i] 11:55 Fatmagul 95-96/160 [i] 14:00 Nezvestná 27/100 [i] 15:00 Keď budeš moja 237-238/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 14/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 5/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe II. 13/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. 13/22 [i] 23:30 Spolubývajúca [i] 01:45 Fatwa: Dni teroru [i] 03:15 Bez servítky [i] 04:05 Zakázaná vášeň 80/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Radostná událost [i] 08:55 Teleshopping 12:05 V zajetí rytmu [i] 13:40 Půlnoc v Paříži [i] 15:25 Super náhradník [i] 17:20 Barneyho ženy [i] 19:40 Američan [i] 21:30 Box [i] 23:30 Pád do tmy [i] 01:20 Apokalypto [i] 03:30 Mongol - Čingischán [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Watts [i] 12:45 Atletika [i] 14:30 Fotbal [i] 14:45 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Tenis [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Uprchlík 10 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Sloužit nebo chránit 11 [i] 07:20 Rookie Blue 1: Soudný den 12 [i] 08:20 Bratři a sestry 4: Nové zprávy 2 [i] 09:20 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 10:20