TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VIII. 3/17 [i] 12:10 Odložený prípad III. 12/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 19/23 [i] 14:05 Monk VIII. 2/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 23/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 11/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 17-18/25 [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 11/24 [i] 00:00 Mike a Molly II. 23/23 [i] 00:25 Monk VIII. 2/16 [i] 01:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 13/24 [i] 02:00 Odložený prípad III. 12/23 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 19/23 [i] 03:25 Monk VIII. 2/16 [i] 04:05 Komisár Rex VIII. 3/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Sila lásky VI. 101 [i] 06:45 Doktorka Quinnová: Operácia [i] 07:30 Nash Bridges: Rozhrešenie 54 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Vina a odpustenie 15/16 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:50 Prefíkaná banda 1/6 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Zmarená nádej 16/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 MS vo futbale 2014 [i] 23:30 MS vo futbale 2014 [i] 02:00 Nash Bridges: Rozhrešenie 54 [i] 02:45 Prefíkaná banda 1/6 [i] 03:35 Sila lásky VI. 101 [i] 04:25 Doktorka Quinnová: Operácia [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Tlmočník [i] 09:55 Architektúra: Budova fakulty architektúry v Porto [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:30 Pesničky z Repete [i] 13:00 Citové súradnice [i] 13:50 Senior klub [i] 14:20 Cesta [i] 15:00 Rómsky magazín [i] 15:25 Polícia [i] 15:40 Fokus právo "N" [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Biomimikry: Poriadok v chaose [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i] 21:45 Pod lampou [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:30 Počasie [i] 00:40 ArtSpektrum [i] 00:45 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Zranené srdiečko [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Pani podnikateľka [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Ten hajzel ide po mne [i] 10:55 Súdna sieň: Brat sa postará [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti VI. 21 [i] 13:25 Biele goliere III. 3 [i] 14:20 VIP Nákupné maniačky [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Nemáš pochopenie! [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Chce ma iba vystrestať [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Zúfalý krok [i] 21:30 Profesionáli: Policajný čin roka 19 [i] 22:40 MIXÉR [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 12 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 14 [i] 01:30 Hawaii 5.0 III. 19 [i] 02:25 Dexter VII. 12/12 [i] 03:20 Biele goliere III. 3 [i] 04:00 Profesionáli: Policajný čin roka 19 [i] 04:45 PANELÁK: Zúfalý krok [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. 10 [i] 06:00 Takešiho hrad II. [i] 06:15 Takešiho hrad II. 59,60 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 Matlock II. [i] 09:00 MacGyver 28 [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 15 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 13 [i] 13:40 KRIMI 14:05 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 15:05 Takešiho hrad II. 59 [i] 15:35 Kutyil s.r.o. 11 [i] 16:35 Simpsonovci III. 21 [i] 17:05 PANELÁK: Zranené srdiečko [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 20 [i] 19:05 Simpsonovci III. 22 [i] 19:35 Profesionáli: Mama a Žeňa 6 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 12 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 14 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 19 [i] 23:20 Dexter VII. 12/12 [i] 00:25 Liga snov II. 5,6 [i] 01:20 MacGyver 29 [i] 02:15 Profesionáli: Policajný čin roka 19 [i] 03:00 TO NAJLEPŠIE ZO SEDMIČKY 03:45 Liga snov II. 5 [i] 04:00 Matlock II. [i] 04:50 Búrka: Dobrodružstvo lásky 38 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 9 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 09:00 Post Mortem I. 3 [i] 10:00 Ztracený svět II. 7 [i] 11:00 Lovci pokladů III. 2 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 10 [i] 13:00 House Viii. 22 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 4 [i] 15:00 Lovci pokladů III. 3 [i] 16:00 Ztracený svět II. 8 [i] 17:00 Post Mortem I. 4 [i] 18:00 Drzá Jordan IV. 1 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 12 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 12 [i] 01:00 Ncis: Los Angeles V. 12 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 23 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 24 [i] 03:30 Californication VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 12 [i] 06:00 Jak se to dělá 33 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 07:15 Nutné k přežití: Území rudých skal [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 09:05 Zlato Beringova moře: 4,5 kilogramu zlata [i] 09:55 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 10:50 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopaty a rýče [i] 11:15 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 11:40 Rození obchodníci: Renault Alpine [i] 12:35 Automobiloví žraloci z Dallasu: Opravdový rat rod [i] 13:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: To je závod [i] 13:30 Fantom Works 4 [i] 14:25 Muži Yukonu: Žádné slitování [i] 15:20 Muži Yukonu: Územní válka [i] 16:15 Muži Yukonu: Invaze vlků [i] 17:10 Králové aukcí: Gangsterské auto Terraplane/hra na elektrošoky [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Bez padáku [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 19:30 Jak se to dělá 48 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 4 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 5 [i] 21:00 Války kontejnerů 3 [i] 21:30 Likvidátor 7 [i] 22:00 Zlato z garáží: Pinballové hoře [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 23:00 V útrobách měst: Podzemní město – Londýn [i] 00:00 Superjachty: Vitters [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 01:50 Války kontejnerů 3 [i] 02:20 Likvidátor 7 [i] 02:50 Zlato z garáží: Pinballové hoře [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 03:50 V útrobách měst: Podzemní město – Londýn [i] 04:45 Superjachty: Vitters [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Horká voda 19/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Ztráta chuti 23/92 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Případy inspektora Lynleyho V: V jediném okamžiku 4/4 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bláznivé lásky: Moře v zimě 43/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Kazatel v lihu 20/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vichry války 6/11 [i] 10:35 Guiseppe Garibaldi... potopení italského pancéřového křižníku [i] 11:30 Krásy evropského pobřeží: Norské fjordy [i] 11:35 Architektura: Henri Labrouste a Knihovna svaté 45/45 [i] 12:05 Letecké katastrofy: Pod tlakem [i] 12:50 Lovci bomb 1/2 [i] 13:45 Auto Moto Revue [i] 14:10 Trabantem Jižní Amerikou 12/12 [i] 14:40 Postřehy odjinud [i] 14:45 Technické divy světa: Obří teleskopy [i] 15:40 Středověk: Na cestě 2/6 [i] 16:35 Rýn - cesta od pramene k ústí: Majestátní 3/4 [i] 17:20 Jistě, pane ministře: Kultura má zelenou 21/22 [i] 17:50 Zázračná planeta: Divoká Arábie: Perla arabského poloostrova 2/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Giboni [i] 19:00 Bratři a sestry V: Krátké setkání 2/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Seychely, ráj uprostřed Indického oceánu [i] 21:00 Zabil jsem Einsteina, pánové [i] 22:35 Matrjoški 10/10 [i] 23:25 Impérium - Mafie v Atlantic City: Smaragdové město 10/12 [i] 00:25 Q [i] 00:50 Město žen III: Krabí invaze 5/15 [i] 01:10 Nedej se [i] 02:05 Ta naše dechovka [i] 02:30 Josef Sudek [i] 02:40 Počesku [i] 02:50 Památky na prodej: Zámeček Pole u [i] 03:10 Z očí do očí [i] 03:45 Ta naša kapela [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 Brněnské kolo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2633 [i] 10:05 Hotel snů: Seychely [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 12 [i] 13:20 Beze stopy V: Bez tebe 16 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Plavba bez návratu 19 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Chci pryč! 51 [i] 16:30 Krok za krokem VI 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Obludárium [i] 18:25 Ulice 2634 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Ze zásady žádné city 506 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Flákači [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas XII: Obludárium [i] 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Plavba bez návratu 19 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Perníkový táta IV 10, 11 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Riskantní rozhodnutí 18 [i] 07:25 Alf I: Alf detektivem 21 [i] 07:55 M*A*S*H 101 [i] 08:50 To je vražda, napsala IV: Smrt řeholnice 4 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Rána pro štěstí 19 [i] 10:50 Julie Lescautová IV: Nejdelší noc 4 [i] 13:05 Wolffův revír I: Staré účty 14 [i] 14:10 Siska IV: Nevěsta odnikud 7 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Dívka s hnědýma očima 4 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Mrtvý se vrací 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Gladiátor [i] 23:45 Šestej smysl: Panenka voodoo 11 [i] 00:40 Vegas I: Zkažené sémě 7 [i] 01:40 Okrsek 22: Škola života 7 [i] 02:30 Siska IV: Nevěsta odnikud 7 [i] 03:30 Wolffův revír I: Staré účty 14 [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Rebeli na strednej 109/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 72/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 197/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 125/190 [i] 11:55 Fatmagul 93-94/160 [i] 14:05 Nezvestná 26/100 [i] 15:00 Keď budeš moja 235-236/238 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 13/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 4/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i]