TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VIII. 2/17 [i] 12:05 Odložený prípad III. 11/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 18/23 [i] 14:05 Monk VIII. 1/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 22/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - GRAND FINÁLE [i] 23:25 Dva a pol chlapa VI. 10/24 [i] 23:55 Mike a Molly II. 22/23 [i] 00:20 Monk VIII. 1/16 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 12/24 [i] 02:00 Odložený prípad III. 11/23 [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 18/23 [i] 03:30 Monk VIII. 1/16 [i] 04:20 Komisár Rex VIII. 2/17 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 100 [i] 06:40 Doktorka Quinnová: Hrdinovia [i] 07:30 Nash Bridges: Zásah do čierneho 53 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Trpká pravda 14/16 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nebíčko v papuľke: Trenčianske Teplice [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Na vidieku [i] 14:55 Extrémni experti 68/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Vina a odpustenie 15/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 MS vo futbale 2014 [i] 23:30 MS vo futbale 2014 [i] 02:00 Nash Bridges: Zásah do čierneho 53 [i] 02:45 Sila lásky VI. 100 [i] 03:35 Doktorka Quinnová: Hrdinovia [i] 04:20 Extrémni experti 68/68 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:05 Lítium - revolúcia? [i] 09:55 Architektúra: Budova Bauhausu v Dessau [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Na ľudovú nôtu [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 14:05 VAT: Centrum robotiky [i] 14:35 Kvarteto [i] 15:15 Maďarský magazín [i] 15:40 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Tlmočník [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Umenie: DIVADLO [i] 21:40 GEN.sk: Viliam Dočolomanský [i] 22:00 Zostane to medzi nami [i] 23:30 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Autosalón [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:25 Umenie: DIVADLO [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Maslákov plán [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Bojím sa o syna [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Sexi postavička [i] 10:55 Súdna sieň: Rana istoty [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti VI. 20 [i] 13:25 Biele goliere III. 2 [i] 14:20 VIP Nákupné maniačky [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Jedovaté keksy [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Popoluška [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Zranené srdiečko [i] 21:30 Kosti 23 [i] 22:30 Kravaťáci 11 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 14 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 12 [i] 01:30 Kosti IX. 23 [i] 02:20 Kravaťáci 11 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 14 [i] 03:45 PANELÁK: Zranené srdiečko [i] 04:30 TOP STAR [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. 9 [i] 06:05 Takešiho hrad II. 57,58 [i] 06:50 EUROMINÚTY [i] 08:00 Matlock II. [i] 09:00 MacGyver 27 [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 14 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 18 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 12 [i] 13:40 KRIMI 14:05 Profesionáli: Kroner 4 [i] 14:55 Takešiho hrad II. 57 [i] 15:25 Kutyil s.r.o. 10 [i] 16:30 Simpsonovci III. 20 [i] 17:00 PANELÁK: Maslákov plán [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 19 [i] 19:00 Simpsonovci III. 21 [i] 19:30 Profesionáli: Falošní policajti 5 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 12 [i] 21:25 NAJVÄČŠIE KATASTROFY: Katastrofa výletnej lode Concordia [i] 22:40 Mafstory: Krstný otec, Talian 12,13 [i] 00:30 Liga snov II. 3,4 [i] 01:30 MacGyver 28 [i] 02:25 Mafstory: Krstný otec, Talian 12,13 [i] 03:45 Matlock II. [i] 04:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 37 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 3 [i] 07:05 Posel ztracených duší V. 8 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 09:05 Post Mortem I. 2 [i] 10:05 Ztracený svět II. 6 [i] 11:05 Lovci pokladů III. 1 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 9 [i] 13:05 House Viii. 21 [i] 14:05 Vražedná čísla III. 3 [i] 15:05 Lovci pokladů III. 2 [i] 16:05 Ztracený svět II. 7 [i] 17:05 Post Mortem I. 3 [i] 18:05 House Viii. 22 [i] 19:05 Vražedná čísla III. 4 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 21:05 Myšlenky zločince IX. 11 [i] 22:00 Hannibal Ii. 11 [i] 23:00 Profil zločinu IV. 1 [i] 00:05 Boj o čas IV. 1 [i] 01:05 Hannibal Ii. 11 [i] 02:05 Profil zločinu IV. 1 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 11 [i] 06:00 Jak se to dělá 32 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 07:15 Nutné k přežití: Oheň a led na Islandu [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Botswana [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Kdo je tady šéf? [i] 09:55 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 10:50 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 11:15 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 11:40 Rození obchodníci: BMW M5 [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Snížený kabriolet a záchrana Corvetty [i] 13:30 Na plný plyn: Kawasaki [i] 14:25 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 14:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 15:20 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 15:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 16:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 16:45 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 17:10 Králové aukcí: Oliver North žádá zpět svůj meč/vyřezávané kosti [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tenisové rakety [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 9 [i] 19:00 Jak se to dělá: Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna [i] 19:30 Jak se to dělá 47 [i] 20:00 Skvělé špinavé stroje 1 [i] 21:00 Mrazivé zlato 9 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 6 [i] 23:00 Muži Yukonu: Následky [i] 00:00 Extrémní pašeráci: Drogy II [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 01:50 Mrazivé zlato 9 [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 6 [i] 03:50 Muži Yukonu: Následky [i] 04:45 Extrémní pašeráci: Drogy II [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Ovce a včely [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Darovaný kůň 18/32 [i] 09:45 Polopatě [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Portrét duše 24/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Profesionálové: Soud 15/57 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:35 Jsou hvězdy, které nehasnou [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Velká sázka o malé pivo [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Tělo jako důkaz II: Soucit s ďáblem 10/16 [i] 23:20 Galasuperšou aneb Fiasko [i] 00:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Na kolenou k tobě 42/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Danajský dar 19/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 15/26 [i] 09:55 Invaze 1944 4/4 [i] 10:45 Počesku [i] 10:55 Náš venkov: Jáma a rypadlo [i] 11:25 Ta naše dechovka [i] 11:50 Chcete je? ZJ [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:25 Folklorika [i] 12:50 Učitelé národa: Jižní Amerika [i] 13:20 Evropa dnes [i] 13:50 Stalkeři mezi námi [i] 14:35 Hledání svatého grálu 3/3 [i] 15:25 Království divočiny: Medvědí příběh [i] 15:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:20 Expedice Tara Oceans: Tajuplný svět [i] 17:15 Jistě, pane ministře: Kazatel v lihu 20/22 [i] 17:50 Ostrovy Christiana Karembeua: Haida Gwaii [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Želva zelená [i] 19:00 Bratři a sestry V: Návrat domů 1/22 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mých posledních 150 000 cigaret [i] 21:00 Na cestě po Šumadiji [i] 21:25 Trabantem Jižní Amerikou 12/12 [i] 21:55 Luther III 3/4 [i] 22:50 Mrtvý mezi živými [i] 00:15 Guiseppe Garibaldi... potopení italského pancéřového křižníku [i] 01:05 Chcete mě? ZJ [i] 01:35 Náš venkov: Jáma a rypadlo [i] 02:00 Přijďte k nám na večeři [i] 02:40 Památky na prodej: Zámek Starý rybník [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:35 Ta naša kapela [i] 04:00 Za dveřmi je A.G. [i] 04:30 Brněnské kolo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2632 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Miluj bližního svého 505 [i] 11:25 Krok za krokem VI 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 11 [i] 13:20 Beze stopy V: Kufr s penězi 15 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Léčitelka 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Rozvod po italsku 50 [i] 16:30 Krok za krokem VI 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Kriminalistka sestřelena [i] 18:25 Ulice 2633 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 23:35 Rychlejší než smrt [i] 01:35 Novashopping 02:05 Perníkový táta IV 9 [i] 03:10 Áčko: Mé dítě bojuje s leukémií [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Nevěstino tajemství 17 [i] 07:25 Alf I: Případ pro psychiatra 20 [i] 07:55 M*A*S*H 100 [i] 08:50 To je vražda, napsala IV: Svědkyně obhajoby 3 [i] 09:55 Policie Hamburk VII: Riskantní rozhodnutí 18 [i] 10:55 Julie Lescautová IV: Nebezpečná křižovatka 3 [i] 13:05 Wolffův revír I: Tommy je mrtvý 13 [i] 14:10 Siska IV: Peklo je jinde 6 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: Svátek námořníků 3 [i] 16:25 Komisař Rex VI: Vraždy za úplňku 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Obchoďák: Taky tě líbám 2 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Skandál 14 [i] 00:35 Vegas I: Falešné žetony 6 [i] 01:30 Hawaii 5-0: Sbohem, brácho 18 [i] 02:20 Siska IV: Peklo je jinde 6 [i] 03:25 Wolffův revír I: Tommy je mrtvý 13 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi: Rodinná pouta 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Rebeli na strednej 108/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 71/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:40 V objatí hodvábu 196/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 124/190 [i] 11:55 Fatmagul 91-92/160 [i] 14:10 Nezvestná 25/100 [i] 15:05 Keď budeš moja 233-234/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 12/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 3/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VII. 8/22 [i] 21:30 Fatmagul 93-94/160 [i] 23:30 Ezel 85-86/142 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí I. 3/22 [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Bez servítky [i] 03:40 Zakázaná vášeň 78/140 [i] 04:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 119/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:35 O myšce a medvědovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nikdy to nevzdávej! [i] 14:00 Poznáš muže svých snů [i] 15:55 American Teen [i] 17:45 Zkratky ke štěstí