TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:00 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 12:05 Odložený prípad III. 9/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 16/23 [i] 14:05 Monk VII. 15/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 20/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 8/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 13-14/25 [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 8/24 [i] 00:00 Mike a Molly II. 20/23 [i] 00:30 Monk VII. 15/16 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 10/24 [i] 02:05 Odložený prípad III. 9/23 [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 16/23 [i] 03:35 Monk VII. 15/16 [i] 04:20 Komisár Rex VII. 13/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 98 [i] 07:00 Doktorka Quinnová: Narodeniny [i] 07:45 Nash Bridges: Pôvab auta 51 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Góly - body - sekundy [i] 09:40 Fetiše socializmu: Tabu pod sukňou [i] 10:10 Fetiše socializmu: ČSSR Soundsystem [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Vytriezvenie 13/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Veľký sen [i] 22:05 Peklo na kolesách II. 9/10 [i] 22:50 Peklo na kolesách II. 10/10 [i] 23:40 MS vo futbale 2014 [i] 02:00 Nash Bridges: Pôvab auta 51 [i] 02:45 Sila lásky VI. 98 [i] 03:35 Doktorka Quinnová: Narodeniny [i] 04:20 Voda pre život [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - čiapka [i] 08:55 Futbaloví rebeli [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 10:55 Fokus rodina "N" [i] 11:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Krása v kove zaliata [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Svadba v Polome [i] 13:15 Obhajoba sa nekoná [i] 14:10 Magazín FIFA [i] 14:40 Autosalón [i] 15:15 Národnostný magazín: Slovanský [i] 15:45 Fokus práca "N" [i] 16:25 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 VAT: Centrum robotiky [i] 20:30 MS vo futbale 2014 [i] 23:00 Po Brazílii s Michaelom Palinom 2/4 [i] 23:55 On air [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Priateľská rada [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Masérka [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i] 10:50 Súdna sieň: Chorá láska [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti VI. 18 [i] 13:25 Hawaii 5.0 II. 23/23 [i] 14:25 VIP Nákupné maniačky [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Profesor v akcii [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Pokrový hráč [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Som v ohrození [i] 21:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 8 [i] 22:30 DEDIČSTVO: Pravda z minulosti 34/34 [i] 23:35 Americký zločin [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 18 [i] 02:35 Hawaii 5.0 II. 23/23 [i] 03:20 DEDIČSTVO: Pravda z minulosti 34/34 [i] 04:10 PANELÁK: Som v ohrození [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Búrka: Dobrodružstvo lásky 34 [i] 06:15 Takešiho hrad II. 53,54 [i] 07:00 EUROMINÚTY [i] 08:00 "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 12 [i] 11:20 Vylomeniny [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 10 [i] 13:40 KRIMI 14:00 Profesionáli: Semafor 2 [i] 14:40 Takešiho hrad II. 53,54 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 8 [i] 16:35 Simpsonovci XVII. 12 [i] 17:05 PANELÁK: Priateľská rada [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 17 [i] 19:05 Simpsonovci III. 19 [i] 19:35 Profesionáli: Klobásy 3 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 18 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 13 [i] 22:25 Ako vylúpiť spermobanku [i] 00:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 8 [i] 01:25 MacGyver 26 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 13 [i] 03:05 Matlock II. [i] 04:35 KRIMI 04:55 Búrka: Dobrodružstvo lásky 35 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 6 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 09:00 Sestra Hawthornová I. 10 [i] 10:00 Ztracený svět II. 4 [i] 11:00 Lovci pokladů II. 21 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 7 [i] 13:00 House Viii. 19 [i] 14:00 Vražedná čísla III. 1 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 22 [i] 16:00 Ztracený svět II. 5 [i] 17:00 Post Mortem I. 1 [i] 18:00 House Viii. 20 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 21:00 CSI: New York IX. 5 [i] 22:00 CSI: New York IX. 6 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 00:00 True Blood - Pravá krev V. 3 [i] 01:10 CSI: New York IX. 5 [i] 02:05 CSI: New York IX. 6 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev V. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 10 [i] 06:00 Jak se to dělá 29 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 07:15 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Lehnout popelem [i] 09:55 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 10:50 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích [i] 11:15 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 11:40 Rození obchodníci: Fiat Dino Coupe 900 [i] 12:35 Jízda: Pod tlakem [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 14:25 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 15:20 Nutné k přežití: Belize [i] 16:15 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 17:10 Králové aukcí: Chopper Ricka Fairlesse/plynový mixér [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Úzkost z odloučení [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 7 [i] 19:00 Jak se to dělá: Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie [i] 19:30 Jak se to dělá 45 [i] 20:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Nejsmrtelnější setkání [i] 21:00 Dvojí přežití 3 [i] 22:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 23:00 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 00:00 Bear Grylls: Jak přežít [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 01:50 Dvojí přežití 3 [i] 02:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Mirandou Hartovou [i] 03:50 Divoký víkend Beara Gryllse: S Jonathanem Rossem [i] 04:45 Bear Grylls: Jak přežít [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VII: Až navěky 16/32 [i] 09:50 Zázraky přírody [i] 11:00 První republika: Štvanice 22/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:00 Uvolněte se, prosím [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Nadměrné maličkosti [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Kriminálka Paříž: Ztráta chuti 23/92 [i] 23:10 MI5 IV 4/10 [i] 00:05 Na stopě [i] 00:30 Kalendárium [i] 00:40 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:10 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:25 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Učitelé národa: Jižní Amerika [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 10:45 Gejzíry a elixíry [i] 11:25 Babylon [i] 11:55 Příběhy obrácení 4/6 [i] 12:20 Klíč [i] 12:50 Letecká válka 2/2 [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1964 994/2379 [i] 13:50 O poklad Anežky České [i] 14:30 Hledání svatého grálu: Tajemství roušky tváře Ježíše 2/3 [i] 15:20 Věda na vlastní kůži [i] 16:15 Poslední hrdinové dne D [i] 17:05 Film o filmu Všiváci [i] 17:20 Jistě, pane ministře: Morální rozměr 18/22 [i] 17:50 Hledání svatého grálu 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Návštěva v ZOO: Ježci [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Naděje 23/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Invaze 1944 4/4 [i] 20:55 Technické divy světa: Obří teleskopy [i] 21:50 Já, spravedlnost [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:20 Včelí královna [i] 00:50 Uchem jehly [i] 01:15 Chilský deník - Příběh Guillerma ze Mcel [i] 01:45 Na tržišti světa [i] 02:45 Památky na prodej: Zámek Štědrá [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:40 Ta naša kapela [i] 04:10 Za dveřmi je A.G. [i] 04:35 Panoptikum [i] 04:45 Brněnské kolo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2630 [i] 10:05 Doktoři z Počátků 53 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 9 [i] 13:20 Beze stopy V: Závody jedlíků 13 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Veselá fraška 16 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Bufet nám neberte! 48 [i] 16:30 Krok za krokem VI 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Hořkosladká [i] 18:25 Ulice 2631 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Vesnická balada [i] 21:25 Mentalista V: Rudý západ 8 [i] 22:20 Lovci zločinců II 12 [i] 23:15 Doktorka podsvětí 8 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XII: Hořkosladká [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Veselá fraška 16 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Lovci zločinců II 12 [i] 03:10 Áčko: Pro krásu jdu i pod skalpel [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Mlčeti měď 15 [i] 07:25 Alf I: Hledá se otec 18 [i] 07:55 M*A*S*H 98 [i] 08:50 To je vražda, napsala IV: Vražda na módní přehlídce 1 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Helen 16 [i] 10:50 Julie Lescautová IV: Neznámá ze silnice 1 [i] 13:05 Wolffův revír I: Rychle bohatý, rychle mrtvý 11 [i] 14:10 Siska IV: Už abys byla mrtvá 4 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně II: K čemu jsou hrdinové 1 [i] 16:25 Komisař Rex V: Bratrovražda 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Obchoďák: Právě otevíráme! 1 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:20 Doom [i] 01:25 Hawaii 5-0: Svědkyně v ohrožení 16 [i] 02:20 Siska IV: Už abys byla mrtvá 4 [i] 03:20 Wolffův revír I: Rychle bohatý, rychle mrtvý 11 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Rebeli na strednej 106/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 69/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 194/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 122/190 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 14:05 Nezvestná 23/100 [i] 15:05 Keď budeš moja 229-230/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 10/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí I. 1/22 [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Parížske zločiny 8/8 [i] 21:30 Fatmagul 89-90/160 [i] 23:35 Ezel 81-82/142 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:00 Kým nás smrť nerozdelí I. 1/22 [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:35 Smotánka [i] 03:50 Zakázaná vášeň 76/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 117/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Surfařská akademie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Griffin a Phoenixová [i] 14:00 Po(d)vedená charita [i] 15:50 Jarní úklid s.r.o.