TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 8/23 [i] 06:45 Lego Friends [i] 07:10 Kung Fu Panda II. 19/26 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru II. 19/39 [i] 08:00 Moderná Popoluška [i] 09:55 Moje bláznivé dvojča [i] 11:40 Druhý dych [i] 13:45 Mamou v šestnástich [i] 15:45 Medzi vlkmi [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Hriešnica [i] 23:05 Diablov advokát (HD) [i] 01:55 Hriešnica [i] 04:00 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slávna päťka 2 [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 42 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Poklad Franklinove rodiny 37/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Elvisov koncert [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Perseus a Medúza [i] 08:35 Trpaslíci [i] 08:50 Zázračný ateliér [i] 09:20 Autosalón [i] 09:50 Planéta Zem zhora IV.: Quebec 1. časť [i] 11:00 Inaugurácia prezidenta Slovenskej republiky [i] 13:35 Občan za dverami [i] 14:10 Agatha Christie : Poirot: Dáma so závojom [i] 15:05 Zlatá klasika: Šťastie príde v nedeľu [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 MS vo futbale 2014 [i] 23:00 Kométy a legendy: Ján Popluhár [i] 23:30 MS vo futbale 2014 [i] 02:00 Inšpektor Rocca III: Krutý osud [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín [i] 09:50 Medveď obdivovaný aj zatracovaný [i] 10:20 On air [i] 10:40 Polepetko [i] 11:45 Pohľady do života [i] 12:15 Orientácie [i] 12:40 Slovo [i] 13:00 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005: Sviatok na Detve [i] 13:45 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 14:50 Volejbal muži - svetová liga: Slovensko - Španielsko [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:10 Dokumentárny klub: Futbaloví rebeli [i] 21:40 Mučivé tajomstvo [i] 23:10 Správy RTVS "N" [i] 23:55 Počasie [i] 00:00 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:45 Gumkáči [i] 07:45 Rozprávková jazda [i] 08:40 Šéf v utajení II. 20 [i] 09:40 VARÍ VÁM TO [i] 10:20 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:00 Stratené duše II. 14,15 [i] 13:05 Kúpili sme ZOO [i] 15:45 Milujem ťa, Beth Cooperová [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kuriér [i] 22:35 Ako vylúpiť spermobanku [i] 00:45 500 dní so Summer [i] 02:45 Nikdy ma neopusť [i] 04:30 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Miesto činu: Odreniny [i] 06:40 Zberači 20 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Ako žiť s rodičmi 7 [i] 09:15 Faktor strachu II. 17 [i] 10:10 Ničitelia mýtov 2 [i] 11:20 Originály na cestách - Berlín 1/6 [i] 12:35 Za bránami Egypta 5 [i] 13:35 C.S.I.: Kriminálka New York 3,4 [i] 15:25 "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 17:20 VARÍ VÁM TO [i] 18:00 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:35 Šéf v utajení II. 20 [i] 19:35 Vylomeniny [i] 20:30 500 dní so Summer [i] 22:30 Nikdy ma neopusť [i] 00:40 Kuriér [i] 02:30 "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 03:50 Faktor strachu II. 17 [i] 04:35 Originály na cestách - Berlín 1/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tarzan: The Epic Adventures 5 [i] 08:00 Tarzan: The Epic Adventures 6 [i] 09:00 Skuteční lidé I. 10 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 12:05 No Limit I. 4 [i] 13:15 Drzá Jordan IV. 4 [i] 14:10 Vražedná čísla III. 22 [i] 15:05 Vražedná čísla III. 23 [i] 16:00 Merlin IV. 5 [i] 17:00 Merlin IV. 6 [i] 18:00 CSI: New York IX. 12 [i] 19:00 Vzpomínky II. 12 [i] 20:00 Vzpomínky II. 13 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 5 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 6 [i] 23:00 Hannibal Ii. 10 [i] 00:00 Post Mortem II. 6 [i] 01:00 Vzpomínky II. 12 [i] 02:00 Vzpomínky II. 13 [i] 02:45 Hannibal Ii. 10 [i] 03:30 Californication V. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 05:35 Pátá rychlost 9 [i] 06:00 Jak se to dělá 28 [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Odmítnutá nabídka [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Dražební tržnice květin Aalsmeer [i] 08:10 Bořiči mýtů: Čtyřhranná kola [i] 09:05 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 09:30 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 09:55 Hra o peníze: A začínáme [i] 10:25 Hra o peníze: Zastavárna Branson Pawn: kupujeme cokoli [i] 10:50 Likvidátor 7 [i] 11:15 Likvidátor 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 12:35 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 13:05 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 14:25 Války kontejnerů 1 [i] 14:55 Války kontejnerů 2 [i] 15:20 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 16:15 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 17:10 Jak se to dělá 29 [i] 17:40 Jak to dělají? 3 [i] 18:05 Texaské války aut: Prokletá kola [i] 19:00 Extrémní sběrači aut: Výstavní americké výkonné vozy [i] 20:00 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i] 21:00 Nazí a vystrašení 9 [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Žraloci a rejnokové zabijáci [i] 23:00 Já, Bruce Lee 1 [i] 00:00 Zlato Beringova moře: 4,5 kilogramu zlata [i] 00:55 Texaské války aut: Prokletá kola [i] 01:50 Nazí a vystrašení 9 [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Žraloci a rejnokové zabijáci [i] 03:50 Já, Bruce Lee 1 [i] 04:45 Rození obchodníci: Obojživelný vůz [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Okouzlení IV 25/52 [i] 07:30 Romeo a Julie na konci listopadu [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro diváky detektivek: Piruety smrti 1/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O hloupé havířce [i] 14:00 O třech synech [i] 14:25 Herec Karel Höger [i] 15:25 Artuš, Merlin a Prchlíci [i] 16:45 Arrowsmith 2/3 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Setkání s hvězdou: Dagmar Havlová [i] 21:20 168 hodin [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Jak chutná smrt [i] 23:20 Komisař Moulin [i] 01:00 Zkus mít vkus [i] 01:20 Bydlení je hra [i] 01:45 Pod pokličkou [i] 02:10 Zahrada je hra [i] 02:30 Chalupa je hra [i] 02:55 Hodinový manžel [i] 03:20 Kde bydlely princezny [i] 03:40 Designtrend [i] 03:50 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:15 13. komnata Tomáše Vernera [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Osudové okamžiky [i] 05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 994/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 67 [i] 09:35 Lidice - paprsek do tmy [i] 10:30 Nedej se [i] 11:25 Texas s Miroslavem Konvalinou [i] 11:50 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: Medvědí příběh [i] 12:50 Ostrovy Christiana Karembeua: Haida Gwaii [i] 13:45 Sváteční slovo speciálního pedagoga Pavla Wienera [i] 13:50 Křesťanský magazín [i] 14:15 Uchem jehly [i] 14:45 Na cestě po Cornwallu [i] 15:10 Trabantem Jižní Amerikou: Devátá vlna 11/12 [i] 15:40 Expedice Tara Oceans: Tajuplný svět [i] 16:35 Rýn - cesta od pramene k ústí: Majestátní 3/4 [i] 17:20 Učitelé národa: Jižní Amerika [i] 17:50 Příběhy obrácení 4/6 [i] 18:15 Na plovárně s Janem Říhou [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry IV: Miluj bližního svého 22/24 [i] 19:35 Recyklační architektura [i] 20:00 Guiseppe Garibaldi... potopení italského pancéřového křižníku [i] 20:55 S kuchařem kolem světa: Argentina [i] 21:45 Dáma s kaméliemi [i] 23:40 Pevnost [i] 00:50 Solartaxi [i] 01:45 Evropa dnes [i] 02:10 Folklorika [i] 02:40 Osamělí bojovníci [i] 03:05 Podle práva [i] 03:30 Bez ševců bychom bosí byli [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Ta kobylka vychrtlá [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:50 Želvy Ninja VI 2 [i] 06:15 Liga Špačků II 2 [i] 06:40 Taz - mania III 27 [i] 07:05 Looney Tunes: Úžasná Show 8 [i] 07:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 15 [i] 07:55 PRÁSK! [i] 08:30 Víkend: Italské námluvy [i] 09:25 Pan chůva [i] 11:20 Ztraceni ve vesmíru [i] 13:45 Myšák Stuart Little [i] 15:25 Vinobraní [i] 17:30 50 x a stále poprvé [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků 53 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Sběratel kostí [i] 00:25 Pan chůva [i] 01:55 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:05 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Oslava stromu Tiki 18 [i] 07:15 Malá mořská víla I: O Rošťákovi 3 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man II: Vlčí muž 10 [i] 08:15 Předvečer války: Saddám proti ajatolláhovi 4 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Případ klavírního virtuosa 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Léto s Italem [i] 12:30 Receptář prima nápadů [i] 13:45 Big Ben IV: Válka hvězd 13 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Ďábel nosí Pradu [i] 22:30 Muž ve stínu [i] 01:20 Takoví normální Američané I: V časové tísni 2 [i] 02:20 Předvečer války: Saddám proti ajatolláhovi 4 [i] 03:15 Vraždy v Midsomeru VII: Jezerní panna [i] 04:50 Slunečno, místy vraždy II: Město monster 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 96/129 [i] 06:15 Inga Lindströmová: Šum vetra [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi III. 21-22/22 [i] 11:55 Môj nový tučný život I. 9-10/13 [i] 14:00 Moderná Popoluška [i] 16:00 Doktorka Zoe II. 12/22 [i] 17:00 Kráska a zviera I. 12/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Zvodca na prenájom [i] 22:05 Skutočný príbeh: Blízko smrti - Príbeh rodiny Kincaidovcov [i] 00:10 Návrat [i] 01:40 Skutočný príbeh: Blízko smrti - Príbeh rodiny Kincaidovcov [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 96/129 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 O rodičích a dětech [i] 08:55 Teleshopping 12:05 O myšce a medvědovi [i] 13:35 Radostná událost [i] 15:35 Létající dýky [i] 17:15 Kuře s ušima [i] 19:25 Dorian Gray [i] 21:25 Tři dny ke svobodě [i] 23:40 Nevinná [i] 01:20 96 hodin [i] 02:50 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru [i] 04:25 Americký zločin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Vytrvalostní závody [i] 09:15 Vytrvalostní závody [i] 15:15 Vytrvalostní závody [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Watts [i] 17:30 Tenis [i] 18:45 Jezdectví [i] 19:00 Jezdectví [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Tenis [i] 22:00 Šerm [i] 23:00 Motorsport [i] 23:15 Watts [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Vytrvalostní závody [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i] 10:00 Pro mě není bratr [i] 12:00 Námořní hlídka 4: Pod vlivem 9 [i] 13:00 Námořní hlídka 4: Zloději dobytka 10 [i] 14:00 Námořní hlídka 4: Mámořní bratrstvo 11 [i] 15:00 Námořní hlídka 4: Hlasy džungle 12 [i] 16:00 Námořní hlídka 4: Snadný cíl 13 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Pátrání ve vlastní duši 21 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Únos 22 [i] 19:00 Milionový lékař 3: Nehoda 1 [i] 20:00 Milionový lékař 3: Má to háček 2 [i] 21:00 Dobrá manželka 5: Vše odposlechnuto 18 [i] 22:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 00:05 Prci, prci, prcičky 2 [i] 02:15 Milionový lékař 3: Nehoda 1 [i] 03:15 Milionový lékař 3: Má to háček 2 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Život s Amiši 2 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 2 [i] 06:50 Jimmyho farma 3 [i] 08:00 Himaláje0 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Podivné zbraně 14 [i] 10:00 Mravenci vědí všechno 7 [i] 10:15 Planeta mutantů 6 [i] 11:05 Vražedných top 10 4 [i] 11:40 Tajemství Rio de Janeira 4 [i] 12:10 Anthony Bourdain: Kulinářská zastavení: Londýn 6 [i] 13:00 Lovci drahokamů 2 [i] 14:00 Vzdušní dřevorubci 10 [i] 14:55 Mravenci vědí všechno 1 [i] 15:10 Planeta mutantů 6 [i] 16:00 Městské klimatické bomby 2 [i] 16:50 Pohledy Z Kosmu 2 [i] 17:20 Uvnitř lidského těla: Vývoj mozku 3 [i] 18:15 Podzemí měst: Paříž 1