Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 7/23 [i] 06:45 Lego Friends [i] 07:10 Kung Fu Panda II. 18/26 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru II. 18/39 [i] 08:00 Ať žijí rytíři! (HD) [i] 10:20 2 baby na mizine II. 10/24 [i] 10:50 Kráska a zviera I. 12/22 [i] 11:45 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 3. FINÁLE [i] 14:35 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE [i] 15:15 Moderná Popoluška [i] 17:20 Druhý dych [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Moje bláznivé dvojča [i] 22:10 Nebezpečný cieľ [i] 00:15 Posledná misia [i] 01:45 Nebezpečný cieľ [i] 03:20 V smrteľnom ohrození [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Sila lásky VI. 97 [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 41 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinov Valentín 36/52 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Ohrozená plošina [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Théseus a Minotauros [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:50 Fidlibumove rozprávky [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 Spadla z oblakov: Únos 11/13 [i] 10:15 Spadla z oblakov: Strelnica 12/13 [i] 10:50 Tanečná akadémia: Naučiť sa lietať 1/26 [i] 11:20 Tanečná akadémia: Nultý týždeň 2/26 [i] 11:50 On air [i] 12:20 Čo ja viem [i] 13:45 Fetiše socializmu: Vrecká plné céčok [i] 14:15 Milujem Slovensko [i] 15:45 Slávna päťka 2 [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Trenčianske Teplice [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Na vidieku [i] 21:50 Zavolajte sestričky 5/6 [i] 22:45 Zavolajte sestričky 6/6 [i] 23:40 MS vo futbale 2014 [i] 02:00 Nebíčko v papuľke: Trenčianske Teplice [i] 02:30 MS vo futbale 2014 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Ambulancia: Miniinvazívne 3D operácie chrbtice [i] 09:25 Cesta [i] 09:50 Senior klub [i] 10:20 Národnostné správy [i] 10:30 Lesy Slovenska - Kríza v lesoch [i] 10:40 Halali [i] 10:55 Malé letisko - svetové podujatia [i] 11:20 5 minút po dvanástej: Kacíri, rebeli, tínedžeri [i] 12:30 Kapura [i] 13:10 Farmárska revue [i] 13:40 Test magazín [i] 13:55 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 14:50 Volejbal muži - svetová liga: Slovensko - Čína [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Magazín Ligy majstrov [i] 20:30 MS vo futbale 2014 [i] 23:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni grófky Esterházy von Galantha [i] 23:30 Pred rokmi... [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 05:50 KRIMI 06:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Materove neuveriteľné príbehy [i] 07:15 Transformers Prime [i] 07:40 Káčerovo [i] 08:35 Ten chlapec je postrach 3 [i] 10:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:35 Dom snov IX. [i] 13:40 Horúce strely 2 [i] 15:40 Denník slabocha 2 [i] 17:50 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kúpili sme ZOO [i] 23:15 Hra so smrťou [i] 01:35 Megahad útočí [i] 03:05 Zuby [i] 04:40 KRIMI 04:55 Denník slabocha 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Miesto činu Kolín: Odinova pomsta [i] 06:35 Takešiho hrad II. - Špeciály 1/9 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Ninja Factor II. [i] 09:40 Simpsonovci III. 18 [i] 10:10 Faktor strachu II. 16 [i] 11:10 Ničitelia mýtov 1/16 [i] 12:25 Ice Road Truckers IV. 16/16 [i] 13:40 Muž bez hviezdy [i] 15:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 8,9 [i] 17:40 C.S.I.: Kriminálka New York 3,4 [i] 19:30 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 13 [i] 20:30 Znamenie beštie [i] 22:35 Zuby [i] 00:35 Psycho 2 [i] 02:45 Hra so smrťou [i] 04:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sherlock II. 1 [i] 08:45 Na lodi III. 9 [i] 10:20 Tarzan: The Epic Adventures 5 [i] 11:20 Lost Girl Iii. 13 [i] 12:20 Posel ztracených duší V. 5 [i] 13:15 Posel ztracených duší V. 6 [i] 14:15 Profil zločinu IV. 11 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 17:15 JAG IV. 4 [i] 18:15 No Limit I. 4 [i] 19:20 Policajti na baterky 1 [i] 21:00 G.I. Jane 1 [i] 23:30 CSI: New York IX. 12 [i] 00:30 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 01:30 G.I. Jane 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 9 [i] 06:00 Jak se to dělá 27 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Chevy Fleetmaster rok 1948 [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 08:10 Megastavitelé: Most odolný proti zemětřesení [i] 09:05 Opravdový podvod 7 [i] 09:30 Opravdový podvod 8 [i] 09:55 Opravdový podvod 9 [i] 10:25 Opravdový podvod 10 [i] 10:50 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 11:40 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 12:35 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 13:30 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 14:25 Jak se to dělá 10 [i] 14:55 Jak se to dělá 11 [i] 15:20 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 16:15 Supermrakodrapy 1 [i] 17:10 Extrémní stroje 2 [i] 18:05 Rození obchodníci: Velká Británie [i] 19:00 Pátá rychlost 10 [i] 20:00 Lovci aut: Aukční horečka [i] 21:00 Války kontejnerů 7 [i] 21:30 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 22:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 6 [i] 23:00 Lovci odpadu 7 [i] 00:00 Porter Ridge: Limuzína pro burany [i] 00:30 Ropa za humny: Věda ve městě [i] 00:55 Lovci aut: Aukční horečka [i] 01:50 Války kontejnerů 7 [i] 02:20 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 02:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 6 [i] 03:45 Supermrakodrapy 1 [i] 04:40 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Okouzlení IV 24/52 [i] 07:20 Na cestě po Cornwallu [i] 07:50 Laskavý divák promine: Na hřbitově roste kvítí 1/5 [i] 08:55 Uctivá poklona, pane Kohn [i] 09:30 Všechnopárty [i] 10:15 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Český Honza [i] 14:00 Maruška [i] 14:30 Romeo a Julie na konci listopadu [i] 16:00 Zlaté rybky [i] 17:30 Dynastie Nováků: Rozchod 2/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 22:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:00 Fabio Montale: Pouto 2/3 [i] 00:45 Případy detektiva Murdocha VI [i] 01:30 Světáci [i] 02:25 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 02:30 Kaleidoskop [i] 02:55 Postřehy odjinud [i] 03:05 Malá farma: Ovce a včely [i] 03:30 13. komnata Tomáše Vernera [i] 03:55 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Kostlivec ve skříni 17/22 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu V [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Jáma a rypadlo [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Speciální zbraně: Předchůdci chytré techniky [i] 11:15 Století létání 15/26 [i] 12:10 Největší tankové bitvy: Francie [i] 12:55 Jezevec [i] 13:05 Babylon [i] 13:35 Jean od Floretty [i] 15:35 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 16:30 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 17:25 Zázračná planeta: Divoká Arábie: Perla arabského poloostrova 2/3 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry IV: Není kouře bez ohně 21/24 [i] 19:35 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 19:50 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Hercule Poirot XIII: Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota 4/5 [i] 21:35 Propast [i] 23:55 Luther III 2/4 [i] 00:45 Malá Velká Británie [i] 01:15 Queer: Růžový prachy [i] 01:45 Uchem jehly [i] 02:10 Příběhy obrácení 3/6 [i] 02:35 Vlastenci bez sexu [i] 03:00 Podle práva [i] 03:25 Na Prajzské se povědalo... [i] 03:50 Folklorní výlety [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Želvy Ninja VI 1 [i] 06:30 Liga Špačků II 1 [i] 07:00 Taz - mania III 26 [i] 07:20 Král džungle 17 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 16 [i] 08:15 Král Drozdí brada [i] 09:25 Hlas [i] 11:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:45 Mravnost nade vše [i] 14:10 Výměna manželek II [i] 15:40 Co horšího se může stát? [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Andělé a démoni [i] 22:50 Na pokraji smrti [i] 00:45 Útok z hlubin [i] 02:30 Novashopping 03:00 DO-RE-MI [i] 04:15 Áčko: Jasnovidcem za dva víkendy [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Jake má narozeniny 17 [i] 07:20 Malá mořská víla I: O Bleskovi 2 [i] 07:50 Dokonalý Spider-Man II: Domácí vězení 9 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear 2011 [i] 10:35 Beethoven 2 [i] 12:35 Ještě větší blbec, než jsme doufali [i] 14:30 Big Ben IV: Sport zabíjí 12 [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:15 Havran [i] 00:40 Archa neviňátek [i] 02:40 Vraždy v Midsomeru VII: Hříšná porota [i] 04:15 Big Ben IV: Sport zabíjí 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 95/129 [i] 06:20 Chráňme naše deti [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi III. 19-20/22 [i] 12:00 Môj nový tučný život I. 7-8/13 [i] 14:10 Danielle Steelová: Cena za šťastie [i] 16:10 Od srdca k srdcu [i] 17:55 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 20:00 Inga Lindströmová: Šum vetra [i] 22:00 Barbara Woodová: Karibské tajomstvo [i] 00:00 Kým nás viera nerozdelí [i] 01:40 Od srdca k srdcu [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 95/129 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Život Davida Galea [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Černý korzár [i] 14:15 Surfařská akademie [i] 15:55 Poslední obrněný vlak [i] 18:15 Plnou parou vzad! [i] 20:00 O rodičích a dětech [i] 21:55 Hamilton: Pokud jde o vaši dceru [i] 23:35 96 hodin [i] 01:10 Oko [i] 02:40 Vražedné vzpomínky [i] 04:15 Nebezpečný cíl [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Vytrvalostní závody [i] 09:45 Vytrvalostní závody [i] 10:45 Motorsport [i] 11:15 Šerm [i] 12:15 Tenis [i] 13:15 Sports Insiders [i] 14:15 Vytrvalostní závody [i] 14:45 Vytrvalostní závody [i] 16:30 Tenis [i] 18:30 Vytrvalostní závody [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Vytrvalostní závody [i] 00:30 Vytrvalostní závody [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Vytrvalostní závody [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Něco na té Miře je 11 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Staří a neklidní 12 [i] 07:55 Agentura Jasno 2: Světla, kamera, vražda 13 [i] 08:50 Denní světlo [i] 11:00 Milionový lékař 3: Nehoda 1 [i] 12:00 Milionový lékař 3: Má to háček 2 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Materiální svět 17 [i] 14:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 15:00 Král Škorpión [i] 17:00 Pro mě není bratr [i] 19:00 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 21:00 Prci, prci, prcičky 2 [i] 23:05 Milionový lékař 3: Nehoda 1 [i] 00:05 Milionový lékař 3: Má to háček 2 [i] 01:05 Havaj 5-0 3: Pátrání ve vlastní duši 21 [i] 02:05 Havaj 5-0 3: Únos 22 [i] 03:05 Fakta nebo fikce 2: Bitevní loď a UFO na staveništi 17 [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Život s Amiši 1 [i] 06:00 Nejtěžší americké profese 1 [i] 06:50 Jimmyho farma 2 [i] 08:00 Hyeny, královny Afriky0 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Kopáči 13 [i] 10:00 Mravenci vědí všechno 6 [i] 10:15 Planeta mutantů 5 [i] 11:05 Vražedných top 10 3 [i] 11:40 Tajemství Rio de Janeira 3 [i] 12:10 Anthony Bourdain: Kulinářská zastavení: Majemi 5 [i] 13:00 Lovci drahokamů 1 [i] 14:00 Vzdušní dřevorubci 9 [i] 14:55 Mravenci vědí všechno 10 [i] 15:10 Planeta mutantů 5 [i] 16:00 Městské klimatické bomby 1 [i] 16:50 Pohledy Z Kosmu 1 [i] 17:20 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 18:15 Podzemí měst: San Francisco 13 [i] 19:10 Utajený Šéf - USA 9 [i] 20:05 Těsné úniky 2. světové války 3 [i] 21:05 Vesmír 13 [i] 22:00 Nacističtí kolaboranti 7 [i] 23:00 300: Poslední Vzdor 1 [i] 23:55 Uvnitř lidského těla: Přežití 2 [i] 00:55 Podzemí Měst Speciál: Hitlerovo Poslední Tajemství: Podzemí měst speciál: Hitlerovo poslední tajemství 1 [i] 01:50 Nacističtí kolaboranti 7