TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:00 Komisár Rex VII. 12/13 [i] 12:05 Odložený prípad III. 8/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 15/23 [i] 14:05 Monk VII. 14/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 19/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 7/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Kráčajúca skala [i] 23:15 Posledná misia [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 9/24 [i] 01:45 Odložený prípad III. 8/23 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 15/23 [i] 03:10 Monk VII. 14/16 [i] 03:50 Komisár Rex VII. 12/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Sila lásky VI. 97 [i] 06:50 Doktorka Quinnová: Cváľajúci duch [i] 07:35 Nash Bridges: Nebezpečná zóna 50 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Rozlúčka 12/16 [i] 10:20 Galileo - špeciál o futbale [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:25 Svet v obrazoch [i] 14:45 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: Vrecká plné céčok [i] 22:05 Hlasy z minulosti [i] 23:40 MS vo futbale 2014 [i] 02:00 Nash Bridges: Nebezpečná zóna 50 [i] 02:45 Hlasy z minulosti [i] 04:15 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Polícia [i] 06:40 Profesionál [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Krasava [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:00 Biomimikry: Stavať efektívne [i] 09:55 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Na ľudovú nôtu [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Pod lampou [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:55 Fokus rodina "N" [i] 16:40 MS vo futbale 2014 - sumár [i] 17:30 MS vo futbale 2014 [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Medveď obdivovaný aj zatracovaný [i] 20:30 MS vo futbale 2014 [i] 23:00 Volejbal muži - svetová liga: Slovensko - Portoriko [i] 00:00 Kinorama [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Priateľská rada [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Zlatník [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Neodídem s holým zadkom [i] 10:50 Súdna sieň: Môže za to on! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 22/22 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 22 [i] 14:40 Profesionáli: Bomba 18 [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: A bi ho do hlavy! [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Zničil si mi dom [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Horúce strely 2 [i] 22:25 Znamenie beštie [i] 00:35 Kráľovstvo prsteňa 1,2/2 [i] 04:00 Hawaii 5.0 II. 22 [i] 04:45 Profesionáli: Bomba 18 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Kutyil s.r.o. 6 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 51,52 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 11 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 12:45 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 14:00 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 14:50 Takešiho hrad II. 51,52 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. 7 [i] 16:45 Simpsonovci III. 17 [i] 17:15 PANELÁK: Priateľská rada [i] 18:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 19:10 Simpsonovci III. 18 [i] 19:40 Profesionáli: Semafor 2 [i] 20:30 Kráľovstvo prsteňa 1,2/2 [i] 00:05 Hlavne nezáväzne 9,10 [i] 01:05 Cape 3,4 [i] 02:40 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 03:30 Hlavne nezáväzne [i] 03:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 16 [i] 04:30 Kutyil s.r.o. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší V. 5 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 09:00 Sestra Hawthornová I. 9 [i] 10:00 Ztracený svět II. 3 [i] 11:00 Lovci pokladů II. 20 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 6 [i] 13:00 House Viii. 18 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 23 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 21 [i] 16:00 Ztracený svět II. 4 [i] 17:00 Sestra Hawthornová I. 10 [i] 18:00 House Viii. 19 [i] 19:00 Vražedná čísla III. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 21:00 Policajti na baterky 1 [i] 22:45 Spartakus 4 [i] 23:50 Hannibal Ii. 10 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 01:50 Spartakus 4 [i] 02:45 Hannibal Ii. 10 [i] 03:30 Californication V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 8 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Do hlubin [i] 09:55 Mimořádné projekty: Záchrana New Orleans [i] 10:50 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 11:15 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 11:40 Rození obchodníci: Bel Air [i] 12:35 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Puf a peníze jsou pryč [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Vůz Sema – Chrysler 300 [i] 14:25 Jak se dělá světový šampionát: Stadion Maracaná [i] 15:20 Jak se dělá světový šampionát: Arena Corinthians [i] 16:15 Jak se dělá světový šampionát: Manaus [i] 17:10 Králové aukcí: Zbraně Johna Waynea/Omnibot 2000 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 6 [i] 19:00 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 19:30 Jak se to dělá 44 [i] 20:00 Zvědavost: Já, člověk jeskynní 1 [i] 21:00 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 7 [i] 22:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vodě [i] 23:00 Nejtěžší jízda na světě: Závod k pólu [i] 00:00 První týden za mřížemi: Drž se svých [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 01:50 Zvědavost: Stvořil Bůh vesmír? [i] 02:50 Nebezpečná dilemata 7 [i] 03:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vodě [i] 03:50 Nejtěžší jízda na světě: Závod k pólu [i] 04:45 První týden za mřížemi: Drž se svých [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII 15/32 [i] 09:45 Hobby naší doby [i] 10:15 Kupé [i] 10:35 Dobře naladěná kytara [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha VI [i] 15:05 Kuchařská pohotovost [i] 15:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Ovce a včely [i] 17:05 Besipky: Zdrogovaný řidič [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 První republika: Štvanice 22/22 [i] 21:00 13. komnata Tomáše Vernera [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Pořád se něco děje [i] 23:05 Profesionálové: Soud 15/57 [i] 00:00 Případy v cizině [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Malá farma: Ovce a včely [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:35 Kde bydlely princezny [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Výzva 16/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Konec planety Země [i] 09:45 Středověk: Matka Země 1/6 [i] 10:40 Království divočiny: Ze života orangutanů 5/5 [i] 11:10 Chcete mě? ZJ [i] 11:40 Ostrovy Christiana Karembeua: Wallis a Futuna [i] 12:35 Solartaxi [i] 13:30 Století létání 14/26 [i] 14:20 Poslední hrdinové dne D [i] 15:15 Chilský deník - Příběh Guillerma ze Mcel [i] 15:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Věda na vlastní kůži [i] 17:25 Jistě, pane ministře: Kostlivec ve skříni 17/22 [i] 17:55 Umění čínských akrobatů [i] 18:35 Volavka popelavá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Návštěva v ZOO: Mravenci [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Když napečeš, on přijde 20/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Divoká Arábie: Perla arabského poloostrova 2/3 [i] 20:55 Vesmír: Jupiter - obří planeta [i] 21:40 Dům [i] 23:20 Krásné lži [i] 01:00 Ti, kteří zůstávají [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Chcete je? ZJ [i] 03:05 Válka pohlaví [i] 03:30 Podle práva [i] 03:55 Když přede kolovrátek [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2629 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Život není fér 504 [i] 11:20 Krok za krokem VI 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 8 [i] 13:20 Beze stopy V 12 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Nechtěný život 15 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Sylvě jde o život 47 [i] 16:30 Krok za krokem VI 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: Zrádná srdce [i] 18:25 Ulice 2630 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Expozitura: Hadí střela 3 [i] 21:55 Iron Man [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas XII: Zrádná srdce [i] 01:05 Expozitura: Hadí střela 3 [i] 02:25 Novashopping 02:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Nechtěný život 15 [i] 03:45 Snídaně s Novou [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: La Paloma 14 [i] 07:25 Alf I: Výpadek paměti 2/2 [i] 07:55 M*A*S*H 97 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: To je vražda, řekla 22 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Mlčeti měď 15 [i] 10:50 Julie Lescautová III: Jeannina smrt 13 [i] 13:05 Wolffův revír I: Katarina a kaviár 10 [i] 14:10 Siska IV: Nebezpečná známost 3 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Absolutní oběť 10 [i] 16:25 Komisař Rex V: Děti na útěku 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Vraždy v Midsomeru XVI: Vraždy podle fresky 2 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Zlato Apačů [i] 01:25 Lži a zrada [i] 03:15 Siska IV: Nebezpečná známost 3 [i] 04:15 Wolffův revír I: Katarina a kaviár 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 115/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 105/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 68/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 193/200 [i] 10:45 Doňa Barbara 121/190 [i] 12:00 Fatmagul 87-88/160 [i] 14:05 Nezvestná 22/100 [i] 15:00 Keď budeš moja 227-228/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 9/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Svokra [i] 21:40 Doktorka Zoe II. 12/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. 12/22 [i] 23:30 Diabolská hra [i] 01:10 Chráňme naše deti [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:20 Na streche [i] 04:05 Zakázaná vášeň 75/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Adolf Eichmann [i] 13:55 Barva pleti [i] 15:55 Griffin a Phoenixová [i] 17:50 Po(d)vedená charita [i] 19:40 Život Davida Galea [i] 21:50 Nebezpečný cíl [i] 23:35 Oko [i] 01:10 Arn [i] 03:15 Beowulf: král barbarů [i] 04:55 Zvířátka z farmy díl 10 - 12. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Cyklistika [i] 10:00 Šerm [i] 11:00 Fotbal [i] 11:15 Tenis [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Tenis [i] 17:30 Fotbal [i] 17:45 Tenis [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Vytrvalostní závody [i] 21:30 Silové sporty [i] 22:30 Jezdectví [i] 22:45 Watts [i] 23:30 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 2: Islandské monstrum a tajemství Stonehenge 24 [i] 06:20 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 07:20 Rookie Blue 1: Osudová přitažlivost 2 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Účel a prostředky 20 [i] 09:20 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 12:20 Agentura Jasno 2: Vražda v tajném klubu 14 [i] 13:20 Námořní hlídka 4: Hlasy džungle 12 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Ďáblův dech 21 [i] 15:20 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i] 18:20 Agentura Jasno 2: Vražedná móda 15 [i] 19:20 Námořní hlídka 4: Snadný cíl 13 [i] 20:20 Rookie Blue 4: Pod palbou 12 [i] 21:20 El Dorado: Chrám slunce 1 [i] 23:20 Xtinction [i] 01:15 Rookie Blue 4: Pod palbou 12 [i] 02:15 Rookie Blue 1: Čerstvá barva 1 [i] 03:15 Námořní hlídka 4: Snadný cíl 13 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 3: Ďáblův dech 21