Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:00 Komisár Rex VII. 11/13 [i] 12:10 Odložený prípad III. 7/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14/23 [i] 14:05 Monk VII. 13/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 18/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 6/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 11-12/25 [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 6/24 [i] 23:55 Mike a Molly II. 18/23 [i] 00:25 Monk VII. 13/16 [i] 01:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 8/24 [i] 02:00 Odložený prípad III. 7/23 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 14/23 [i] 03:20 Monk VII. 13/16 [i] 04:00 Komisár Rex VII. 11/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 96 [i] 06:45 Doktorka Quinnová: Závadná voda [i] 07:35 Nash Bridges: Kto vraždil 49 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:25 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Núdzové pristátie 11/16 [i] 10:20 Galileo - špeciál o futbale [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:50 Extrémni experti 66/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo - špeciál o futbale [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Rozlúčka 12/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MS vo futbale 2014 [i] 20:45 MS vo futbale 2014 [i] 21:50 MS vo futbale 2014 [i] 00:00 Nash Bridges: Kto vraždil 49 [i] 00:45 Dámsky klub [i] 02:20 Sila lásky VI. 96 [i] 03:10 Doktorka Quinnová: Závadná voda [i] 03:55 Extrémni experti 66/68 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Severskou divočinou [i] 09:30 Architektúra: Opera Garnier v Paríži [i] 10:00 Maďarský magazín [i] 10:30 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:15 Pred rokmi... [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:20 Predstavujeme vám [i] 12:55 Chuť vody [i] 14:15 Tam, kde sa rodí deň [i] 14:50 Senior klub-magazín [i] 15:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo III. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Majster Kristián [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Biomimikry: Stavať efektívne [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: HUDBA [i] 21:50 Pod lampou [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Počasie [i] 00:45 ArtSpektrum [i] 00:50 Umenie: HUDBA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Definitívny rozchod [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Zoznamka [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Otrok [i] 10:55 Súdna sieň: Alkoholička [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:25 Kosti V. 21 [i] 13:20 Hawaii 5.0 II. 21 [i] 14:10 VIP Nákupné maniačky [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Som dobrý otec [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Pani podnikateľka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Priateľská rada [i] 21:30 Profesionáli: Bomba 18 [i] 22:30 KUKÁTKO [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 10 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 10 [i] 01:35 Hawaii 5.0 III. 18 [i] 02:30 Dexter VII. 11 [i] 03:20 Hawaii 5.0 II. 21 [i] 04:00 Profesionáli: Bomba 18 [i] 04:45 PANELÁK: Priateľská rada [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. 5 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 49,50 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 10 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 14 [i] 12:25 Ničitelia mýtov III. 8 [i] 13:40 KRIMI 14:00 Profesionáli 2012: Abstinentské školenie 9 [i] 14:40 Takešiho hrad II. 49 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. 6 [i] 16:20 Simpsonovci III. 16 [i] 16:45 PANELÁK: Definitívny rozchod [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 15 [i] 19:05 Simpsonovci III. 17 [i] 19:30 Profesionáli: Hovorkyňa 1/18 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 10 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 12 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 18 [i] 23:25 Dexter VII. 11 [i] 00:30 Spravodlivosť 8/8 [i] 01:25 MacGyver 25 [i] 02:20 Profesionáli: Bomba 18 [i] 03:05 KUKÁTKO [i] 03:45 Matlock II. [i] 04:35 Búrka: Dobrodružstvo lásky 33 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 4 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 09:05 Sestra Hawthornová I. 8 [i] 10:05 Ztracený svět II. 2 [i] 11:05 Lovci pokladů II. 19 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 5 [i] 13:05 House Viii. 17 [i] 14:05 Vražedná čísla II. 22 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 20 [i] 16:00 Ztracený svět II. 3 [i] 17:00 Sestra Hawthornová I. 9 [i] 18:00 House Viii. 18 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 11 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 01:00 Ncis: Los Angeles V. 11 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 21 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 22 [i] 03:25 Californication V. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 7 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Jaguar F-Type [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 07:15 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Mexiko [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Oheň a ledovce [i] 09:55 Mimořádné projekty: Americká letadlová loď George H. W. Bush [i] 10:50 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 11:15 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 11:40 Rození obchodníci: Karmann Ghia [i] 12:35 Automobiloví žraloci z Dallasu: Skutečné osobnosti [i] 13:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Divokost v krvi [i] 13:30 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 14:25 Ropa za humny: Baroni na humnech [i] 14:55 Ropa za humny: Hledání ropy s čarodějem [i] 15:20 Ropa za humny: Ptáčník přichází [i] 15:50 Ropa za humny: Velká soutěž [i] 16:15 Ropa za humny: Vrt na amišském pozemku [i] 16:45 Ropa za humny: Ucpané čerpadlo [i] 17:10 Králové aukcí: Železná panna/T-Bucket Roadster z roku 1917 [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Leje jako z konve [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 5 [i] 19:00 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 19:30 Jak se to dělá 43 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 2 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 3 [i] 21:00 Války kontejnerů 2 [i] 21:30 Likvidátor 6 [i] 22:00 Zlato z garáží: Špatná strana stodoly [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 23:00 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 00:00 Superjachty: Vripack [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 01:50 Války kontejnerů 2 [i] 02:20 Likvidátor 6 [i] 02:50 Zlato z garáží: Špatná strana stodoly [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 03:50 V útrobách měst: Ledové město – Toronto [i] 04:45 Superjachty: Vripack [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Voda a kámen 14/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Kriminálka Paříž: I slepí vraždí 22/92 [i] 15:10 Objektiv [i] 15:35 Možná přijde i kouzelník [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Případy inspektora Lynleyho V: Čínské zdi 3/4 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 01:00 Bydlení je hra [i] 01:25 Designtrend [i] 01:40 Kde bydlely princezny [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Chvíle klidu 41/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Osudové okamžiky [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Rovnoprávnost 15/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vichry války 5/11 [i] 10:35 Itálie - střed světa na Garganu [i] 11:05 Jarmek aneb Vydržel a pokračoval [i] 11:45 Architektura: Dominique Perrault a budova 44/45 [i] 12:10 Letecké katastrofy: Slepý úhel [i] 13:00 Letecká válka 2/2 [i] 13:45 Auto Moto Revue [i] 14:10 Trabantem Jižní Amerikou: Devátá vlna 11/12 [i] 14:40 Postřehy odjinud [i] 14:45 Technické divy světa: Taipei 101 [i] 15:40 Středověk: Matka Země 1/6 [i] 16:35 Rýn - cesta od pramene k ústí: Zkrocený 2/4 [i] 17:20 Jistě, pane ministře: Výzva 16/22 [i] 17:55 Zázračná planeta: Divoká Arábie: Písek, vítr a hvězdy 1/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Návštěva v ZOO: Mláďata [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Duch minulosti II 19/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Bali, mystický ostrov [i] 21:00 Muž z prvního století - [i] 22:30 Matrjoški 9/10 [i] 23:15 Impérium - Mafie v Atlantic City: Belle Femme 9/12 [i] 00:05 Queer: Růžový prachy [i] 00:35 Město žen III: Král konce ulice 4/15 [i] 00:55 Nedej se [i] 01:50 Ta naša kapela [i] 02:15 Chcete je? ZJ [i] 02:20 Kam zmizely Rychlé šípy [i] 02:45 Podle práva [i] 03:10 Malováno v Tupesích [i] 03:35 Folklorní výlety [i] 04:05 Babylon [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Hádání o přírodě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2628 [i] 10:05 Hotel snů: Mexiko [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 7 [i] 13:20 Beze stopy V: Zmizelý 11 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Bílý muž 14 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikomu to neříkej 46 [i] 16:30 Krok za krokem VI 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XII: 73 sekund [i] 18:25 Ulice 2629 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Život není fér 504 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Legionář [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas XII: 73 sekund [i] 01:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Bílý muž 14 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Perníkový táta IV 6, 7 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Pokušení 13 [i] 07:25 Alf I: Výpadek paměti 1/2 [i] 07:55 M*A*S*H 96 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Stará historie 21 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: La Paloma 14 [i] 10:50 Julie Lescautová III: Dávná láska 12 [i] 13:05 Wolffův revír I: Vražda je trestná 9 [i] 14:10 Siska IV: Muž v zahradě 2 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Mé vnitřní zvíře 9 [i] 16:25 Komisař Rex V: Teror po telefonu 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mumie: Hrob Dračího císaře [i] 22:40 Šestej smysl: Hurikán 10 [i] 23:40 Vegas I: Spořádaní občané 5 [i] 00:35 Okrsek 22: Místo na slunci 6 [i] 01:30 Siska IV: Muž v zahradě 2 [i] 02:35 Wolffův revír I: Vražda je trestná 9 [i] 03:25 Spravedlnost v krvi: Vražda v nočním klubu 10 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 114/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 104/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 67/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 192/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 120/190 [i] 11:50 Fatmagul 85-86/160 [i] 14:00 Nezvestná 21/100 [i] 14:55 Keď budeš moja 225-226/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 8/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. 14/16 [i] 21:30 Fatmagul 87-88/160 [i] 23:25 Ezel 79-80/142 [i] 01:10 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:10 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 74/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Milióny [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Extrakt [i] 13:45 Voda [i] 15:55 Adolf Eichmann [i] 17:45 Barva pleti [i]