TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VII. 10/13 [i] 12:05 Odložený prípad III. 6/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 13/23 [i] 14:00 Monk VII. 12/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 17/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 5/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 18:00 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 3. FINÁLE [i] 22:50 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE [i] 23:25 Dva a pol chlapa VI. 5/24 [i] 23:55 Mike a Molly II. 17/23 [i] 00:20 Monk VII. 12/16 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 7/24 [i] 01:50 Odložený prípad III. 6/23 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 13/23 [i] 03:15 Monk VII. 12/16 [i] 03:55 Komisár Rex VII. 10/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Sila lásky VI. 95 [i] 06:45 Doktorka Quinnová: Veľká americká medicínska show [i] 07:30 Nash Bridges: Vlastenci 48 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Búšenie srdca 10/16 [i] 10:15 Galileo - špeciál o futbale [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nebíčko v papuľke: Čierny Balog [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový život [i] 14:55 Extrémni experti 65/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo - špeciál o futbale [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Núdzové pristátie 11/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Krajina strelcov [i] 22:35 Vrchný inšpektor Banks II.: Nevinné hroby 3/3 [i] 00:05 Nash Bridges: Vlastenci 48 [i] 00:50 Dámsky klub [i] 02:15 Sila lásky VI. 95 [i] 03:05 Doktorka Quinnová: Veľká americká medicínska show [i] 03:50 Extrémni experti 65/68 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Reč tela [i] 09:55 Super-hrdinovia: Anthony Kelly - extrémne reakcie [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Rakovina hrubého čreva spočiatku nebolí [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Ej, Goral som ja Goral [i] 13:25 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 15:00 Poklady sveta: Blaenavon - tvrdý ako železo, čierny ako uhoľ, V. Británia [i] 15:25 VAT: Letecká nákladná doprava [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Architektúra: Pasáž Umberto v Neapole [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Majster Kristián [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:30 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slepá dôvera [i] 20:35 Severskou divočinou [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i] 21:45 "Oznamuje se láskam vašim" [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Profesionál [i] 23:50 Autosalón [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i] 01:10 ArtSpektrum [i] 01:15 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Život v troskách [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Motorkár [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Moderný otec [i] 10:55 Súdna sieň: Macher [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:25 Kosti V. 20 [i] 13:20 Hawaii 5.0 II. 20 [i] 14:15 VIP Nákupné maniačky [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Špeciálna trieda [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Bojím sa o syna [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Definitívny rozchod [i] 21:30 Kosti IX.: Klinec do rakvy 22 [i] 22:30 Kravaťáci: Neporazený 10 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 13 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 11 [i] 01:30 Kosti IX.: Klinec do rakvy 22 [i] 02:25 Kravaťáci: Neporazený 10 [i] 03:05 Hawaii 5.0 II. 20 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 13 [i] 04:30 PANELÁK: Definitívny rozchod [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. 4 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 47,48 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 9 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 13 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 7 [i] 13:40 KRIMI 14:05 Profesionáli 2012: Áno, šéfka! 8 [i] 14:45 Takešiho hrad II. 47,48 [i] 15:45 Kutyil s.r.o. 5 [i] 16:40 Simpsonovci III. 15 [i] 17:10 PANELÁK: Život v troskách [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 14 [i] 19:10 Simpsonovci III. 16 [i] 19:40 Profesionáli 2012: Abstinentské školenie 9 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 11 [i] 21:25 NAJVÄČŠIE KATASTROFY: Highland Tower: Veža smrti [i] 22:35 Mafstory: Atómový kryt, Zoznámte sa, Ján Zubatý 10,11 [i] 00:40 Spravodlivosť 7 [i] 01:40 MacGyver 24 [i] 02:35 Mafstory: Zoznámte sa, Ján Zubatý [i] 03:20 Matlock II. [i] 04:05 SVET ZÁZRAKOV [i] 04:40 Búrka: Dobrodružstvo lásky 32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší V. 3 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 09:05 Sestra Hawthornová I. 7 [i] 10:05 Ztracený svět II. 1 [i] 11:05 Lovci pokladů II. 18 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 4 [i] 13:05 House Viii. 16 [i] 14:05 Vražedná čísla II. 21 [i] 15:05 Lovci pokladů II. 19 [i] 16:05 Ztracený svět II. 2 [i] 17:05 Sestra Hawthornová I. 8 [i] 18:05 House Viii. 17 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 10 [i] 22:00 Hannibal Ii. 10 [i] 23:00 CSI: New York IX. 17 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 01:00 Hannibal Ii. 10 [i] 02:00 CSI: New York IX. 17 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 03:30 Californication V. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 6 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 07:15 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Nebezpečí na skotské vysočině [i] 09:05 Potápění za zlatem – pod ledem: Obleva [i] 09:55 Mimořádné projekty: Ropa a led na ostrově Sachalin [i] 10:50 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 11:15 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 11:40 Rození obchodníci: Nákladní vůz Chevy [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Parádní Nomad pro Dalea Jr. [i] 13:30 Na plný plyn: BMW [i] 14:25 Stodola plná peněz: Není proč bojovat [i] 14:55 Stodola plná peněz: Revoluční bitka [i] 15:20 Stodola plná peněz: Souboj ve stodole bohaté majitelky [i] 15:50 Stodola plná peněz: Peníze vyhozené z vlaku [i] 16:15 Stodola plná peněz: Amišské umění [i] 16:45 Stodola plná peněz: Dražba automobilů [i] 17:10 Králové aukcí: Lodní kanon/zařízení Vitapulser [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Carolyn nahoře bez [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 4 [i] 19:00 Jak se to dělá 6 [i] 19:30 Jak se to dělá 42 [i] 20:00 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Poslední boj [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 23:00 Muži Yukonu: Stoupající řeka [i] 00:00 Extrémní pašeráci: Divoká zvěř [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Poslední boj [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 03:50 Muži Yukonu: Stoupající řeka [i] 04:45 Extrémní pašeráci: Divoká zvěř [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Pec nám... [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Střet zájmů 13/32 [i] 09:45 Polopatě [i] 10:25 Postřehy odjinud [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Volavka 23/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Profesionálové: Pronásledovaný lovec 14/57 [i] 15:10 Profesor [i] 15:25 Možná přijde i kouzelník [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Svatební cesta do Jiljí [i] 22:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:25 Tělo jako důkaz II: Jako kus ledu 9/16 [i] 23:10 Galasuperšou aneb Šou pro čtyři ruce a orchestr [i] 00:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:15 AZ-kvíz [i] 01:50 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bláznivé lásky: Beze strachu 40/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Osudové okamžiky [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Otázka loajality 14/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 14/26 [i] 09:55 Invaze 1944 3/4 [i] 10:40 Náš venkov: Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 11:10 Ta naša kapela [i] 11:35 Chcete je? ZJ [i] 11:40 Křesťanský magazín [i] 12:10 Folklorika [i] 12:35 Naše tradice: Svatojánská noc [i] 13:05 Evropa dnes [i] 13:30 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 13:40 Solartaxi [i] 14:35 Hledání svatého grálu: Tajemství roušky tváře Ježíše 2/3 [i] 15:25 Království divočiny: Ze života orangutanů 5/5 [i] 16:00 Klíč [i] 16:25 Speciální potápěčská skupina 2/2 [i] 17:20 Jistě, pane ministře: Rovnoprávnost 15/22 [i] 17:50 Ostrovy Christiana Karembeua: Wallis a Futuna [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Duch minulosti I 18/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 České stopy na břehu bájného jezera Titicaca [i] 20:55 Na cestě po Cornwallu [i] 21:25 Trabantem Jižní Amerikou: Devátá vlna 11/12 [i] 21:55 Luther III 2/4 [i] 22:45 Zoufalci [i] 00:30 Potopení lodi Costa Concordia - rok po tragédii [i] 01:20 Chcete mě? ZJ [i] 01:45 Náš venkov: Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 02:15 Cesta do hlubin študákovy kapsy [i] 02:40 Folklorní výlety [i] 03:05 Kovář z Valmezu [i] 03:35 Babylon [i] 04:00 Brána do Branné [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Vesnicopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2627 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Dar od nepřítele 503 [i] 11:20 Krok za krokem VI 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 6 [i] 13:20 Beze stopy V: Anděl na poli 10 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Hrdost 13 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Otvíráme! 45 [i] 16:30 Krok za krokem VI 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XI: Polibek na Cello [i] 18:25 Ulice 2628 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 23:00 Hlas: Rozhodnutí [i] 23:35 Mrazivá vášeň [i] 01:55 Novashopping 02:25 Perníkový táta IV 5 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Případ pro Wolleho 12 [i] 07:25 Alf I: Léčitel duší 15 [i] 07:55 M*A*S*H 95 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Volební boj 20 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Pokušení 13 [i] 10:50 Julie Lescautová III: Případ eutanazie 11 [i] 13:05 Wolffův revír I: Vdova v bílém 8 [i] 14:10 Siska IV: A pak už ti nikdo nepomůže 1 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Kostlivec v mrazáku 8 [i] 16:25 Komisař Rex V: Smrtící karta 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Začnu znovu 277 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Trest smrti 13 [i] 00:35 Vegas I: (I)legální 4 [i] 01:35 Hawaii 5-0: Tsunami 15 [i] 02:25 Siska IV: A pak už ti nikdo nepomůže 1 [i] 03:25 Wolffův revír I: Vdova v bílém 8 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 113/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 103/135 [i] 07:00 Medzi láskou a nenávisťou 66/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 191/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 119/190 [i] 11:55 Fatmagul 83-84/160 [i] 14:00 Nezvestná 20/100 [i] 14:55 Keď budeš moja 223-224/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 7/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VII. 7/22 [i] 21:30 Fatmagul 85-86/160 [i] 23:30 Ezel 77-78/142 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:05 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 73/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Projekt A 2 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Iluzionista [i] 14:00 Kamkoliv půjdeš [i] 15:55 Extrakt [i] 17:35 Voda [i] 19:40 Utajený