TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Druhý dych [i] 11:05 Komisár Rex VII. 9/13 [i] 12:05 Odložený prípad III. 5/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12/23 [i] 14:05 Monk VII. 11/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 16/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 4/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 9-10/25 [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 4/24 [i] 23:55 Mike a Molly II. 16/23 [i] 00:25 Monk VII. 11/16 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 6/24 [i] 01:55 Odložený prípad III. 5/23 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 12/23 [i] 03:15 Monk VII. 11/16 [i] 04:00 Komisár Rex VII. 9/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 06:00 Sila lásky VI. 94 [i] 06:50 Doktorka Quinnová: Kovbojova uspávanka [i] 07:35 Nash Bridges: Zlé časy 47 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Pád na dno 9/16 [i] 10:20 Galileo - špeciál o futbale [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 14:55 Extrémni experti 64/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo - špeciál o futbale [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Búšenie srdca 10/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Krvavé putá 14/16 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Mladý delikvent 23/24 [i] 23:20 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Odbachnutá 24/24 [i] 00:00 Nash Bridges: Zlé časy 47 [i] 00:45 Grand hotel II: Krvavé putá 14/16 [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:35 Sila lásky VI. 94 [i] 04:25 Doktorka Quinnová: Kovbojova uspávanka [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - mám hlas [i] 09:05 Po Brazílii s Michaelom Palinom 1/4 [i] 10:00 Boj o prežitie: Bobry - príliš chránené či prehnane prenasledované? [i] 10:30 Národnostný magazín: Ruský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Tou našou dolinečkou [i] 13:30 Riaditeľ [i] 14:45 Família: Família [i] 15:15 Orientácie [i] 15:50 Ukrajinský magazín [i] 16:20 Japonská mozaika VI [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Super-hrdinovia: Anthony Kelly - extrémne reakcie [i] 18:25 Poklady sveta: Blaenavon - tvrdý ako železo, čierny ako uhoľ, V. Británia [i] 18:45 Večerníček: Majster Kristián [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - mám hlas [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Reč tela [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: DIVADLO [i] 21:50 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:10 Borgiovci II. 5/10 [i] 00:00 Kinorama [i] 00:30 Tempo [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:40 ArtSpektrum [i] 01:45 Umenie: DIVADLO [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Zúfalý pokus [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Milenkine veci [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Chodník [i] 10:55 Súdna sieň: Sviňa lakomá [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti V. 19 [i] 13:30 Hawaii 5.0 II. 19 [i] 14:25 VIP Nákupné maniačky [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Zabili ste ju, tak plaťte! [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Vychádzam ti v ústrety [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Život v troskách [i] 21:30 Vtierka Castle VI.: Dobrý, zlý a bábätko 10 [i] 22:30 Dr. LUDSKY: Primeraná obrana 2 [i] 23:45 Ochrana svedkov IV. 2 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 9 [i] 01:45 Vtierka Castle VI.: Dobrý, zlý a bábätko 10 [i] 02:35 Hawaii 5.0 II. 19 [i] 03:15 Dr. LUDSKY: Primeraná obrana 2 [i] 04:10 PANELÁK: Život v troskách [i] 04:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Kutyil s.r.o. 3 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 45,46 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 8 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 12 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 6 [i] 13:40 KRIMI 14:05 Profesionáli 2012: Preteky chrtov 7 [i] 14:45 Takešiho hrad II. 45,46 [i] 15:45 Kutyil s.r.o. 4 [i] 16:40 Simpsonovci III. 14 [i] 17:10 PANELÁK: Zúfalý pokus [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 13 [i] 19:10 Simpsonovci III. 15 [i] 19:40 Profesionáli 2012: Áno, šéfka! 8 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 9 [i] 21:25 Tretia ríša 2 [i] 22:25 Letecké katastrofy 1/5 [i] 23:30 Zločinci III. 15 [i] 00:00 Spravodlivosť 6 [i] 00:55 MacGyver 23 [i] 02:00 Letecké katastrofy 1/5 [i] 02:50 Zločinci III. 15 [i] 03:10 Spravodlivosť 6 [i] 03:50 Matlock II. [i] 04:40 Búrka: Dobrodružstvo lásky 31 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 2 [i] 07:05 Posel ztracených duší V. 2 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 09:00 Sestra Hawthornová I. 6 [i] 10:00 Ztracený svět I. 22 [i] 11:00 Lovci pokladů II. 17 [i] 12:00 Posel ztracených duší V. 3 [i] 13:00 House Viii. 15 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 20 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 18 [i] 16:00 Ztracený svět II. 1 [i] 17:00 Sestra Hawthornová I. 7 [i] 18:00 House Viii. 16 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 21 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 22:00 Vlčí mládě III. 1 [i] 22:55 Vlčí mládě III. 2 [i] 23:50 Strážce pořádku IV. 12 [i] 00:45 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 01:45 Vlčí mládě III. 1 [i] 02:30 Vlčí mládě III. 2 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 5 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Weismann MF5 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 07:15 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Odysea chorvatské jeskyně [i] 09:05 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i] 09:55 Mimořádné projekty: Inteligentní tunel v Malajsii [i] 10:50 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 11:15 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 11:40 Rození obchodníci: DeLorean [i] 12:35 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 13:30 Pátá rychlost 6 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 17:10 Králové aukcí: Elvisův náramek/Kolumbovy lodě ze stříbra [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Z Filadelfie vždy se ziskem [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 3 [i] 19:00 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 19:30 Jak se to dělá 41 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Neklidné vody [i] 21:00 Hlídači čtvrtí: Sokové [i] 22:00 Mistři ve smlouvání 7 [i] 22:30 Mistři ve smlouvání 8 [i] 23:00 Amišská mafie: Pastýřův konec [i] 00:00 Zápasníci: Prohra nepřichází v úvahu [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 01:50 Hlídači čtvrtí: Sokové [i] 02:50 Mistři ve smlouvání 7 [i] 03:20 Mistři ve smlouvání 8 [i] 03:50 Amišská mafie: Pastýřův konec [i] 04:45 Zápasníci: Prohra nepřichází v úvahu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Starý kozel 12/32 [i] 09:45 Hercule Poirot XIII: Hra na vraždu 3/5 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Bez ženské a bez tabáku [i] 15:10 Bloček [i] 15:30 Možná přijde i kouzelník [i] 16:45 Cestománie [i] 17:10 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Volavka 23/26 [i] 21:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 23:00 Protiúder III 9/10 [i] 23:45 MI5 IV 3/10 [i] 00:40 Hobby naší doby [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Postřehy odjinud [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Osudové okamžiky [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Kvalita života 13/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Zkrocený 2/4 [i] 09:45 Speciální potápěčská skupina 2/2 [i] 10:35 Potopení lodi Costa Concordia - rok po tragédii [i] 11:25 Recyklační architektura [i] 11:45 Nedej se [i] 12:40 Speciální zbraně: Létající voják [i] 13:30 Letecké katastrofy: Chybný přístup [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Zákulisí Vatikánu 2/2 [i] 15:50 Letecká válka 2/2 [i] 16:35 Technické divy světa: Taipei 101 [i] 17:30 Jistě, pane ministře: Otázka loajality 14/22 [i] 18:00 Vesmír: Konec planety Země [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Mys Wrath [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Zachraňte Luca 17/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Speciální zbraně: Předchůdci chytré techniky [i] 21:00 Letecké katastrofy: Slepý úhel [i] 21:45 Proti všem [i] 23:35 Lidice - paprsek do tmy [i] 00:30 Film o filmu Všiváci [i] 00:45 Sestřička Jackie II: P.O.Box 9/12 [i] 01:15 Kanadská soda [i] 01:35 Babylon [i] 02:05 Po jantarové stezce [i] 02:55 Zvíře jako zbraň [i] 03:20 Podle práva [i] 03:45 Když tančí a zpívá Hlubina [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:40 Hádání o přírodě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2626 [i] 10:05 Kriminálka Anděl II: Lidská skládačka 2 [i] 11:25 Krok za krokem VI 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 5 [i] 13:20 Beze stopy V: Sociální systém 9 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Odplata 12 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Proč být na světě rád 44 [i] 16:30 Krok za krokem VI 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XI: Utržená ze řetězu [i] 18:25 Ulice 2627 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dar od nepřítele 503 [i] 21:40 Víkend: Italské námluvy [i] 22:30 Lovci zločinců II 11 [i] 23:20 Doktorka podsvětí 7 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas XI: Utržená ze řetězu [i] 01:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Odplata 12 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Lovci zločinců II 11 [i] 03:00 Perníkový táta IV 4 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Plněná ryba 11 [i] 07:25 Alf I: Příběh ze života 14 [i] 07:55 M*A*S*H 94 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Nevyúčtovaná vražda 19 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Případ pro Wolleho 12 [i] 10:50 Julie Lescautová III: Žhář 10 [i] 13:05 Wolffův revír I: Zločinci jsou nedochvilní 7 [i] 14:10 Siska III: Přelud vraha 12 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Závod o smrt 7 [i] 16:25 Komisař Rex V: Studený jako led 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Zralé víno [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Myšlenky zločince VIII 16 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi II: Podnikavé dívky 20 [i] 01:15 Hawaii 5-0: Hlava 14 [i] 02:10 Siska III: Přelud vraha 12 [i] 03:10 Wolffův revír I: Zločinci jsou nedochvilní 7 [i] 04:00 Spravedlnost v krvi: Osudná chyba 9 [i] 04:45 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 112/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 102/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 65/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 190/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 118/190 [i] 11:50 Fatmagul 81-82/160 [i] 14:00 Nezvestná 19/100 [i] 14:50 Keď budeš moja 221-222/238 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 6/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel 2/22 [i] 21:30 Fatmagul 83-84/160 [i] 23:30 Ezel 75-76/142 [i]