TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VII. 8/13 [i] 12:10 Odložený prípad III. 4/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 11/23 [i] 14:05 Monk VII. 10/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 15/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 3/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Druhý dych [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 7-8/25 [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 3/24 [i] 23:55 Mike a Molly II. 15/23 [i] 00:20 Monk VII. 10/16 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 5/24 [i] 01:55 Odložený prípad III. 4/23 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 11/23 [i] 03:20 Monk VII. 10/16 [i] 04:00 Komisár Rex VII. 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky VI. 93 [i] 06:15 Doktorka Quinnová: Uzdravenie [i] 07:00 Nash Bridges: Živý výstrel 46 [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:35 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Agatha Christie : Poirot: Spona na topánke [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo - špeciál o futbale [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Pád na dno 9/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Gombíková vojna [i] 21:55 Peklo na kolesách II. 7/10 [i] 22:40 Peklo na kolesách II. 8/10 [i] 23:25 Gombíková vojna [i] 01:00 Nash Bridges: Živý výstrel 46 [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:15 Sila lásky VI. 93 [i] 04:05 Doktorka Quinnová: Uzdravenie [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - kto to chrápe ? [i] 08:55 Duchom mladí [i] 10:40 Tvárou v tvár [i] 11:10 Fokus rodina "N" [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Prečo ste k nám prišli, Očovania pyšní [i] 13:10 Peniaze alebo život [i] 14:20 Odpískané [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Ruský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Boj o prežitie: Bobry - príliš chránené či prehnane prenasledované? [i] 18:30 GEN.Sk: Martin Činovský [i] 18:45 Večerníček: Majster Kristián [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - kto to chrápe ? [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Po Brazílii s Michaelom Palinom 1/4 [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: LITERATÚRA [i] 21:45 VAT: Letecká nákladná doprava [i] 22:15 Kid [i] 00:05 On air [i] 00:25 A predsa sa točí [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Počasie [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:10 Umenie: LITERATÚRA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Miluješ ho [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Vyzlieka sa na internete [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Nemôže mať dve matky [i] 10:50 Súdna sieň: Bez peňazí a bez lásky [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti V. 18 [i] 13:30 Hawaii 5.0 II. 18 [i] 14:25 VIP Nákupné maniačky [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Hanblivá manželka [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Masérka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Zúfalý pokus [i] 21:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 7 [i] 22:30 DEDIČSTVO 33 [i] 23:40 Halloween II. [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 17 [i] 02:40 Hawaii 5.0 II. 18 [i] 03:25 DEDIČSTVO 33 [i] 04:10 PANELÁK: Zúfalý pokus [i] 04:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Búrka: Dobrodružstvo lásky 29 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 43,44 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 7 [i] 11:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 12 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 5 [i] 13:40 KRIMI 14:00 Profesionáli 2012: Štrajk policajtov 6 [i] 14:40 Takešiho hrad II. 43,44 [i] 15:35 Kutyil s.r.o.: Ananás 3 [i] 16:40 Simpsonovci XVII. 11 [i] 17:10 PANELÁK: Miluješ ho [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 12 [i] 19:10 Simpsonovci III. 14 [i] 19:40 Profesionáli 2012: Preteky chrtov 7 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 17 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 11 [i] 22:30 Vražedná opatrovateľka [i] 00:20 Agenti S.H.I.E.L.D. 7 [i] 01:20 MacGyver 22 [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 11 [i] 02:55 Matlock II. [i] 04:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 30 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hannibal Post Mortem 1 [i] 07:05 Posel ztracených duší V. 1 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 09:05 Sestra Hawthornová I. 5 [i] 10:05 Ztracený svět I. 21 [i] 11:05 Lovci pokladů II. 16 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 2 [i] 13:00 House Viii. 14 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 18 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 17 [i] 16:00 Ztracený svět I. 22 [i] 17:00 Sestra Hawthornová I. 6 [i] 18:00 House Viii. 15 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 21:00 CSI: New York IX. 3 [i] 21:55 CSI: New York IX. 4 [i] 22:55 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev V. 2 [i] 01:05 CSI: New York IX. 3 [i] 02:00 CSI: New York IX. 4 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev V. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 8 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 07:15 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Čolci a kořínky [i] 09:05 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 09:55 Mimořádné projekty: Arizonští kardinálové [i] 10:50 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 11:15 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 11:40 Rození obchodníci: Dodge Charger [i] 12:35 Jízda: Dojmy [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 14:25 Nutné k přežití: Zambie [i] 15:20 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 16:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 17:10 Králové aukcí: Motorka Harley/Lincolnův dokument [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Tonův samopal [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 19:30 Jak se to dělá 40 [i] 20:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 21:00 Dvojí přežití 2 [i] 22:00 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 23:00 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 00:00 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 01:50 Dvojí přežití 2 [i] 02:50 Muž, žena a divočina: Ztraceni na moři [i] 03:50 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 04:45 Muž, žena a divočina: Medvědí kuchyně [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VII: Krevní pouto 11/32 [i] 09:50 Manéž Bolka Polívky [i] 11:00 První republika: Sbohem a odpusťte 21/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:00 Uvolněte se, prosím [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Clona: Kameraman 7/7 [i] 20:55 Nadměrné maličkosti [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: I slepí vraždí 22/92 [i] 23:10 MI5 IV 3/10 [i] 00:05 Na stopě [i] 00:25 Kalendárium [i] 00:40 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:10 Postřehy odjinud [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Pod pokličkou [i] 02:10 Bydlení je hra [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Naše tradice: Svatojánská noc [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Mauricius a [i] 09:50 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 10:45 Babylon [i] 11:15 Příběhy obrácení 3/6 [i] 11:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:10 Letecká válka 1/2 [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1964 993/2379 [i] 13:10 Kráska v šupinách [i] 14:00 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 14:05 O poklad Anežky České [i] 14:45 Hledání svatého grálu 1/3 [i] 15:35 Věda na vlastní kůži [i] 16:30 Poslední hrdinové dne D [i] 17:20 Jistě, pane ministře: Kvalita života 13/22 [i] 17:50 Hledání svatého grálu: Tajemství roušky tváře Ježíše 2/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Návštěva v ZOO: Sumečci [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Věc důvěry 16/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Invaze 1944 3/4 [i] 20:55 Technické divy světa: Taipei 101 [i] 21:45 Paní Bovaryová [i] 00:05 Cesty k úspěchu [i] 00:10 Brány noci - [i] 02:00 Uchem jehly [i] 02:25 Chilský deník - Indiáni, čarodějové a výtahy [i] 02:55 Podle práva [i] 03:15 Jsme jedné krve [i] 03:25 Svatba v Boršicích [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Rešov [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2625 [i] 10:05 Doktoři z Počátků: Počátecký smír 52 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 4 [i] 13:20 Beze stopy V: Hop nebo trop 8 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Proklouznutí 11 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Za vším hledej ženskou 43 [i] 16:30 Krok za krokem VI 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XI: Kolečko [i] 18:25 Ulice 2626 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Lidská skládačka 2 [i] 21:25 Mentalista V: Krváky táhnou 7 [i] 22:20 Lovci zločinců II 10 [i] 23:15 Doktorka podsvětí 6 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XI: Kolečko [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Proklouznutí 11 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Lovci zločinců II 10 [i] 03:15 Áčko: Žiju se schizofrenikem [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Válka menšin 10 [i] 07:25 Alf I: Katalyzátor 13 [i] 07:55 M*A*S*H 93 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Nic pro zasmání 18 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Plněná ryba 11 [i] 10:50 Julie Lescautová III: Zločin v soudním paláci 9 [i] 13:05 Wolffův revír I: Smrt v bytě 6 [i] 14:10 Siska III: Slepá nenávist 11 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Políbila jsem holku 6 [i] 16:25 Komisař Rex V: Únos dítěte 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Podmínka 276 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Tenká červená linie [i] 02:55 Hawaii 5-0: Začátek 13 [i] 03:40 Siska III: Slepá nenávist 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 111/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 101/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 64/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 189/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 117/190 [i] 11:55 Rosamunde Pilcherová: Opustené dieťa [i] 14:00 Nezvestná 18/100 [i] 15:00 Keď budeš moja 219-220/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 5/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Parížske zločiny 7/8 [i] 21:30 Fatmagul 81-82/160 [i] 23:30 Ezel 73-74/142 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Bez servítky [i] 03:25 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 71/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Transamerika [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Každý chce být Ital [i] 14:00 Milosrdné lži [i] 16:45 Nanga Parbat [i] 18:35 Bílá vrána