TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 6/23 [i] 06:45 Lego Friends [i] 07:05 Scooby-Doo I. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:40 Kung Fu Panda II. 17/26 [i] 08:05 Tučniaky z Madagaskaru II. 17/39 [i] 08:25 Pekelná jedenástka [i] 10:30 Svadobná noc v Las Vegas [i] 12:30 Lov na exmanželku [i] 14:50 Trhala fialky dynamitem [i] 17:00 Policajti na baterky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Únos Natasche Kampuschovej [i] 22:40 Dvojnásobné obvinenie [i] 00:45 Únos Natasche Kampuschovej [i] 02:40 Dvojnásobné obvinenie [i] 04:25 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Drišľakoviny [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 40 [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a rozbitý glóbus 35/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Veľká zima [i] 08:05 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Daidalos a Ikaros [i] 08:25 Trpaslíci [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 60 zabijakov divočiny II. [i] 09:45 Autosalón [i] 10:15 Planéta Zem zhora IV.: Senegal, národný park Djoudj 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Spona na topánke [i] 15:10 Zlatá klasika: Šťastie príde v nedeľu [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Moja matka 1/2 [i] 22:00 Moja matka 2/2 [i] 23:40 Inšpektor Rocca III: Tajomstvo kostry [i] 01:15 Moja matka 1/2 [i] 02:55 Moja matka 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:15 Kapura [i] 09:00 Svätá liturgia na nedeľu svätej Päťdesiatnice [i] 10:55 Farmárska revue [i] 11:15 Test magazín [i] 11:35 On air [i] 12:00 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 13:20 Orientácie [i] 13:45 Sviatočné slovo: Svätodušné sviatky [i] 13:50 Deň "D" - podmorská odysea 2/2 [i] 14:45 Folklórny festival Východná 2009: Zrkadlenie po rokoch II. [i] 16:00 Família: Família [i] 16:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dušana Hanáka [i] 17:10 Dostihy: Turf Gala [i] 18:30 Šport minulých liet: Šport minulých liet (1951 - 1952) [i] 18:45 Večerníček: Jarné rozprávky [i] 18:50 Trsteniarik a hviezdy [i] 19:00 V oku mora [i] 19:05 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:10 A predsa sa točí [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Dokumentárny klub: Duchom mladí [i] 21:50 Odpískané [i] 22:15 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:15 Z histórie VŠMU: Múzy na ulici? [i] 23:45 Okrúhlych dvadsať [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:30 Sviatočné slovo: Svätodušné sviatky [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Denník slabocha [i] 07:15 Gumkáči [i] 08:10 Káčerovo [i] 09:00 Šéf v utajení II. 19 [i] 10:05 VARÍ VÁM TO [i] 10:50 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:30 Stratené duše II. 12,13 [i] 13:35 Rio [i] 15:45 Tučné babenky [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Horúce pozdravy z Paríža [i] 22:35 Vražedná opatrovateľka [i] 00:20 Horúce pozdravy z Paríža [i] 02:25 Pre hrsť dolárov navyše [i] 04:30 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Miesto činu Kolín: Psí život [i] 06:40 Zberači 19 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Ninja Factor II. [i] 09:40 Ako žiť s rodičmi 6 [i] 10:10 Faktor strachu II. 15 [i] 11:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:10 Za bránami Egypta 4 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York 1,2/23 [i] 15:00 "Adéla ještě nevečeřela" [i] 17:10 VARÍ VÁM TO [i] 17:55 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:35 Šéf v utajení II. 19 [i] 19:35 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 12 [i] 20:30 Zmätok v duši [i] 23:00 Neporaziteľný 2 [i] 01:05 Zmätok v duši [i] 03:05 "Adéla ještě nevečeřela" [i] 04:45 SVET ZÁZRAKOV [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Tarzan: The Epic Adventures 3 [i] 08:00 Tarzan: The Epic Adventures 4 [i] 09:00 Skuteční lidé I. 9 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 12:05 No Limit I. 3 [i] 13:15 Drzá Jordan IV. 3 [i] 14:10 Vražedná čísla III. 20 [i] 15:05 Vražedná čísla III. 21 [i] 16:00 Merlin IV. 3 [i] 17:00 Merlin IV. 4 [i] 18:00 CSI: New York IX. 11 [i] 19:00 Vzpomínky II. 11 [i] 20:00 Vzpomínky II. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 4 [i] 23:00 Hannibal Ii. 9 [i] 00:00 Post Mortem II. 5 [i] 01:00 Vzpomínky II. 11 [i] 02:00 Vzpomínky II. 12 [i] 02:45 Hannibal Ii. 9 [i] 03:30 Californication V. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 05:35 Pátá rychlost 7 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Rolls-Royce Phantom [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Soudný den [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Eurotunel [i] 08:10 Bořiči mýtů: Souboj pohlaví [i] 09:05 Lovci odpadu 10 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 10:50 Likvidátor 5 [i] 11:15 Likvidátor 6 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 12:35 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 13:05 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 14:25 Hra o kameny: Hra o milion [i] 15:20 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 16:15 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 17:10 Jak se to dělá 28 [i] 17:40 Jak to dělají? 2 [i] 18:05 Texaské války aut: Příběh špinavého gringa [i] 19:00 Extrémní sběrači aut: Kde mám své Mercury? [i] 20:00 Rození obchodníci: Chevrolet Camaro [i] 21:00 Nazí a vystrašení 8 [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 23:00 Zlatá horečka: Souboj o zlato [i] 00:00 Zlato Beringova moře: Kdo je tady šéf? [i] 00:55 Texaské války aut: Příběh špinavého gringa [i] 01:50 Nazí a vystrašení 8 [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Neznámé příběhy [i] 03:50 Zlatá horečka: Souboj o zlato [i] 04:45 Rození obchodníci: Chevrolet Camaro [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Okouzlení IV 23/52 [i] 07:30 Cech panen kutnohorských [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe: Třetí vrchol trojúhelníku 10/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čerte, drž se svého kopyta! [i] 14:15 O líném Honzovi [i] 14:55 Příběhy slavných - Karel Zich [i] 15:50 Veverka a kouzelná mušle [i] 17:00 Arrowsmith 1/3 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Lidice [i] 22:05 168 hodin [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Nikdo neměl diabetes [i] 00:05 Komisař Moulin [i] 01:25 Manéž Bolka Polívky [i] 02:35 Banánové rybičky [i] 03:05 Večer v Rozmarýnu [i] 03:50 Malá farma: Pec nám... [i] 04:15 13. komnata Tomáše Vorla [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Krásy evropského pobřeží: Katalánsko [i] 05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu V [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 993/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Kde se pivo vaří... [i] 09:35 Zachráníme supy? [i] 10:00 Svatodušní bohoslužba [i] 11:00 Nedej se [i] 11:55 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Království divočiny: Ze života orangutanů 5/5 [i] 12:55 Ostrovy Christiana Karembeua: Wallis a Futuna [i] 13:45 Sváteční slovo husitského faráře Miroslava Kubíčka [i] 13:50 Křesťanský magazín [i] 14:20 Uchem jehly [i] 14:50 Na cestě po Yucatánu [i] 15:15 Trabantem Jižní Amerikou 10/12 [i] 15:45 Speciální potápěčská skupina 2/2 [i] 16:35 Rýn - cesta od pramene k ústí: Zkrocený 2/4 [i] 17:20 Naše tradice: Svatojánská noc [i] 17:50 Příběhy obrácení 3/6 [i] 18:15 Na plovárně s Hélene Grimaudovou [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry IV: Rodinné hodnoty 15/24 [i] 19:35 Vesnicopis [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Kamerun [i] 20:55 Potopení lodi Costa Concordia - rok po tragédii [i] 21:45 Šuani! [i] 00:10 FEMEN - ženské bojovnice [i] 01:05 Alias [i] 02:05 Evropa dnes [i] 02:30 Folklorika [i] 03:00 Setkání v hudbě [i] 03:25 Z očí do očí [i] 03:55 Ta naša kapela [i] 04:20 Za dveřmi je A.G. [i] 04:50 Dostaveníčko ve Znojmě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Senzační Spiderman 26 [i] 06:40 Liga Špačků 13 [i] 07:05 Taz - mania III 25 [i] 07:30 Looney Tunes: Úžasná Show 7 [i] 07:55 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 14 [i] 08:25 PRÁSK! [i] 09:00 Víkend: Kolo štěstí [i] 09:50 Lovec krokodýlů [i] 11:40 Matilda [i] 13:35 Kung Fu Panda [i] 15:15 Řeknem si to příští léto [i] 17:00 Legenda o Zorrovi [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Počátecký smír 52 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Nevěrná [i] 00:35 Lovec krokodýlů [i] 01:55 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:10 Výměna manželek II [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Rubínové srdce 16 [i] 07:15 Malá mořská víla I 1 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man II: Carnage 8 [i] 08:15 Předvečer války: Castrova revoluce 3 [i] 09:20 Prima SVĚT [i] 09:55 Vraždy mezi muškáty I: Stíny minulosti 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:30 Big Ben IV: Sladké pokušení 11 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Tři mušketýři [i] 22:30 Není co ztratit [i] 00:45 Takoví normální Američané I 1 [i] 02:10 Předvečer války: Castrova revoluce 3 [i] 03:05 Vraždy v Midsomeru VII: Král rybář [i] 04:45 Slunečno, místy vraždy II: Malá tajemství 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 94/129 [i] 06:30 Katie Ffordeová: Maják lásky [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V siedmom nebi III. 17-18/22 [i] 12:05 Môj nový tučný život I. 5-6/13 [i] 14:10 Stroskotaná láska [i] 15:55 Doktorka Zoe II. 11/22 [i] 16:50 Kráska a zviera I. 11/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Tanečná horúčka [i] 22:00 Skutočný príbeh: Chráňme naše deti [i] 00:00 Skutočný príbeh: Dievča ako ja [i] 01:30 Trpká pomsta [i] 02:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 94/129 [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Martin a Venuše [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kitaro a odvěká kletba [i] 14:10 Milióny [i] 16:00 Kung-fu nářez [i] 17:55 Blue Valentine: Milostný příběh [i] 19:50 Miláček [i] 21:20 Neřízená střela [i] 23:00 Klaun [i] 00:45 Turnaj zabijáků [i] 02:15 Hamilton: V zájmu státu [i] 04:00 Martin a Venuše [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Motorky [i] 07:00 Motorky [i] 08:00 Cestovní vozy [i] 08:45 Motorky [i] 09:45 Tenis [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 12:00 Cestovní vozy [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:55 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Watts [i] 18:15 Motorky [i] 19:00 Motorky [i] 19:30 Motorky [i] 20:30 Sports Insiders [i] 21:30 Tenis [i] 23:00 Tenis [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Watts [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 2: Lovci odměn 9 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Gusův otec možná zabil souseda 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 10:00 Super erupce [i] 12:00 Námořní hlídka 4: Výkupné 4 [i] 13:00 Námořní hlídka 4: Ztracený ráj 5 [i] 14:00 Námořní hlídka 4: Velké zvíře 6 [i] 15:00 Námořní hlídka 4: Na špatné straně zákona 7 [i] 16:00 Námořní hlídka 4: Univerzální dárce 8 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Blízcí přátelé 19 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Slib 20 [i] 19:00 Skandál 3: Z masa a krve 17 [i] 20:00 Skandál 3: Cena svobodných a spravedlivých voleb 18 [i] 21:00 Dobrá manželka 5: Materiální svět 17 [i] 22:00 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 00:00 Taková normální holka [i] 02:00 Fakta nebo fikce 2: Hysterie v zátoce a záhadné divadlo 14 [i] 03:00 Fakta nebo fikce 2: Duchové z plantáže a Oblast 51 8 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i]