Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 5/23 [i] 06:45 Lego Friends [i] 07:10 Kung Fu Panda II. 16/26 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru II. 16/39 [i] 07:55 Môj pes Skip [i] 09:45 2 baby na mizine II. 9/24 [i] 10:15 Kráska a zviera I. 11/22 [i] 11:15 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 2. FINÁLE [i] 13:50 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE [i] 14:30 Stroskotaná láska [i] 16:15 Svadobná noc v Las Vegas [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Lov na exmanželku [i] 22:40 Likvidátor [i] 01:00 Pomsta vlkolakov [i] 02:35 Likvidátor [i] 04:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 39 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a opatrovateľka 34/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Máša a medveď [i] 08:00 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Jupiter na úteku [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Hrdinovia mýtov a legiend: Herakles a zlaté jablká [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:50 Fidlibum [i] 09:20 Daj si čas [i] 09:50 Spadla z oblakov: Operácia púpava 9/13 [i] 10:25 Spadla z oblakov: Výlet raketou 10/13 [i] 11:00 Berlin, Berlin: Svadba 43 [i] 11:55 On air [i] 12:25 Čo ja viem [i] 13:50 Fetiše socializmu: Útek na špicu hitparády [i] 14:20 Milujem Slovensko [i] 15:50 Slávna päťka [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Čierny Balog [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nový život [i] 21:50 Zavolajte sestričky 3/6 [i] 22:45 Zavolajte sestričky 4/6 [i] 23:40 Slávna päťka [i] 01:10 Inšpektor Rocca III: Výkrik do tmy [i] 02:45 Zavolajte sestričky 3/6 [i] 03:40 Zavolajte sestričky 4/6 [i] 04:35 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Sola scriptura I. [i] 09:55 Ambulancia: Rakovina hrubého čreva spočiatku nebolí [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Separé [i] 11:20 Halali [i] 11:35 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe 3.časť [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Kacíri, rebeli, tínedžeri [i] 13:05 Cesta na MS 2014 [i] 14:00 Deň "D" - podmorská odysea 1/2 [i] 15:05 Kapura [i] 15:45 Farmárska revue [i] 16:10 Test magazín [i] 16:25 Senior klub-magazín [i] 17:00 Herecké legendy: Štefan Kvietik [i] 17:05 Tanec nad plačom [i] 18:05 Pred rokmi... [i] 18:35 (Ne)celebrity: Klára Kubičková [i] 18:45 Večerníček: Jarné rozprávky [i] 18:55 Trsteniarik a hviezdy [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - Námorník [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Deň "D" - podmorská odysea 2/2 [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dušana Hanáka [i] 21:30 Okolo Slovenska [i] 21:45 Miesto na výslní [i] 23:40 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 07:00 Materove neuveriteľné príbehy [i] 07:10 Transformers Prime [i] 07:35 Káčerovo [i] 08:35 Denník slabocha [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:45 Dom snov IX. 1,2/2 [i] 13:45 Horúce strely [i] 15:35 Malé klamstvá na podmienku [i] 17:45 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Rio [i] 22:40 Nabúchaná [i] 01:35 Malé klamstvá na podmienku [i] 03:20 Nabúchaná [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Miesto činu Kolín: Materinská láska [i] 06:35 Takešiho hrad od A do Z [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Ninja Factor II. [i] 09:10 Simpsonovci III. 13 [i] 09:40 Faktor strachu II. 14 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro II. 32,33/33 [i] 11:35 Ice Road Truckers IV. 15 [i] 12:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 6,7 [i] 14:55 Pre hrsť dolárov navyše [i] 17:35 C.S.I.: Kriminálka New York 1,2/23 [i] 19:30 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 11 [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 2 [i] 22:35 Ostrov smrti [i] 01:00 Tajuplná Operácia Hades 1,2/2 [i] 04:05 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 6 [i] 04:50 Ninja Factor II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Metal Hurlant Chronicles I. 1 [i] 07:35 Lovci pokladů II. 21 [i] 08:35 Lovci pokladů II. 22 [i] 09:35 Na lodi III. 8 [i] 11:05 Lost Girl Iii. 12 [i] 12:05 Posel ztracených duší V. 4 [i] 13:05 Profil zločinu IV. 10 [i] 14:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 16:15 JAG IV. 3 [i] 17:15 No Limit I. 3 [i] 18:25 Příběh rytíře 1 [i] 21:00 Bažina 1 [i] 22:45 CSI: New York IX. 11 [i] 23:45 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 00:45 Bažina 1 [i] 02:30 No Limit I. 3 [i] 03:25 Californication V. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 4 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Monstrózní Ford [i] 07:15 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 09:05 Opravdový podvod 3 [i] 09:30 Opravdový podvod 4 [i] 09:55 Opravdový podvod 5 [i] 10:25 Opravdový podvod 6 [i] 10:50 Kouzlo vědy: Dělová koule [i] 11:15 Kouzlo vědy: Nebezpečný pád [i] 11:40 Kouzlo vědy: Skok s knihami [i] 12:10 Kouzlo vědy: Vzduchový kanon [i] 12:35 Kouzlo vědy: Teslův transformátor [i] 13:05 Kouzlo vědy: Upír [i] 13:30 Kouzlo vědy: Vúdú auto [i] 14:00 Kouzlo vědy: Bomba na suchý led [i] 14:25 Jak se to dělá 8 [i] 14:55 Jak se to dělá 9 [i] 15:20 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 16:15 Jak se dělá světový šampionát: Manaus [i] 17:10 Extrémní stroje 1 [i] 18:05 Rození obchodníci: Indie [i] 19:00 Pátá rychlost 9 [i] 20:00 Lovci aut: Americká výkonná auta [i] 21:00 Války kontejnerů 6 [i] 21:30 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 22:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 5 [i] 23:00 Lovci odpadu 6 [i] 00:00 Porter Ridge: Večírek s drtičem aut [i] 00:30 Ropa za humny: Ucpané čerpadlo [i] 00:55 Lovci aut: Americká výkonná auta [i] 01:50 Války kontejnerů 6 [i] 02:20 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 02:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 5 [i] 03:45 Jak se dělá světový šampionát: Manaus [i] 04:40 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kouzelné bylinky [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Malá farma: Pec nám... [i] 06:20 Okouzlení IV 22/52 [i] 07:15 Na cestě po Yucatánu [i] 07:45 Příběhy slavných - Josef Bláha [i] 08:35 Bez ženské a bez tabáku [i] 09:30 Všechnopárty [i] 10:15 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna Slonbidlo [i] 14:05 Dobro a zlo [i] 14:35 Cech panen kutnohorských [i] 16:10 Padělek [i] 17:35 Dynastie Nováků: Narozeniny 1/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:15 Tankový prapor [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Fabio Montale: Totální chaos 1/3 [i] 00:15 Případy detektiva Murdocha VI [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Sváteční slovo spisovatele a publicisty Jana Jandourka [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 01:55 Zkus mít vkus [i] 02:15 Chalupa je hra [i] 02:45 Bolkoviny [i] 03:30 13. komnata Tomáše Vorla [i] 03:55 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Ďábelské nástrahy 12/22 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Pingu V [i] 06:35 Autíčka [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Vozejčky aneb Julie na cestách [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Jarmek aneb Vydržel a pokračoval [i] 10:55 Speciální zbraně: Létající voják [i] 11:45 Století létání 14/26 [i] 12:40 Největší tankové bitvy: První monstra [i] 13:25 Babylon [i] 13:55 Vzácný host [i] 14:05 Zářivá hvězda [i] 15:35 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 16:30 Kamera na cestách: Mauricius a [i] 17:25 Zázračná planeta: Divoká Arábie: Písek, vítr a hvězdy 1/3 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry IV: Primárky v Pasadeně 14/24 [i] 19:35 Ve stínu Hory duchů [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Hercule Poirot XIII: Hra na vraždu 3/5 [i] 21:35 Bernský zázrak [i] 23:30 Luther III 1/4 [i] 00:20 Malá Velká Británie [i] 00:50 Q [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:45 Příběhy obrácení 2/6 [i] 02:10 Z očí do očí [i] 02:55 Ta naša kapela [i] 03:20 Za dveřmi je A.G. [i] 03:50 Dostaveníčko v Jihlavě [i] 04:25 Kreslen světem Dalibor Chatrný [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Senzační Spiderman 25 [i] 06:35 Liga Špačků 12 [i] 07:00 Taz - mania III 24 [i] 07:25 Král džungle 16 [i] 07:50 Tučňáci z Madagaskaru 15 [i] 08:20 Krásná Locika [i] 09:30 Hlas [i] 11:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:45 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 14:15 Výměna manželek II [i] 15:40 Evoluce [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Volejte Novu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Šifra mistra Leonarda [i] 23:05 Štvanec [i] 00:50 Tváře v davu [i] 02:35 Novashopping 03:05 DO-RE-MI [i] 04:30 Áčko: Rozvodem válka teprve začala [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Zpravodajství FTV Prima 07:20 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Zmatená mapa 15 [i] 07:50 Avengers - Sjednocení: Poslední souboj 26 [i] 08:20 Dokonalý Spider-Man II: Spider-Man v Bostonu 7 [i] 08:50 Autosalon [i] 10:05 Beethoven [i] 12:05 Dobří holubi se vracejí [i] 14:30 Big Ben IV: Kandidát na ženění 10 [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Max Payne [i] 00:35 Krvavý román [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru VII: Špatné zprávy [i] 04:00 Big Ben IV: Kandidát na ženění 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 93/129 [i] 06:25 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi III. 15-16/22 [i] 12:00 Môj nový tučný život I. 3-4/13 [i] 14:05 Podvody a lži [i] 15:55 Danielle Steelová: Palomino [i] 18:00 Inga Lindströmová: Túžba po Marielunde [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Opustené dieťa [i] 22:00 Katie Ffordeová: Maják lásky [i] 00:00 Inga Lindströmová: Túžba po Marielunde [i] 01:35 Danielle Steelová: Palomino [i] 03:05 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 93/129 [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Transamerika [i] 13:55 Nanga Parbat [i] 15:55 Klientka [i] 17:45 Projekt A [i] 19:40 Martin a Venuše [i] 21:30 Hamilton: V zájmu státu [i] 23:20 Turnaj zabijáků [i] 01:00 Czech Made Man [i] 02:20 Film o filmu: Czech Made Man [i] 02:50 Nebezpečná kořist [i] 04:30 Jak vykrást banku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Jezdectví [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:30 Tenis [i] 14:55 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 19:30 Watts [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Tenis [i] 00:00 Tenis [i] 01:30 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Městečko Haven 2: Kořeny 5 [i] 06:00 Agentura Jasno 2: Maso je vražda, ale vražda je taky vražda 6 [i] 07:00 Agentura Jasno 2: Když jsi tak chytrý, tak proč jsi mrtvý? 7 [i] 08:00 Agentura Jasno 2: Lupičská ukolébavka 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i] 11:00 Skandál 3: Z masa a krve 17 [i] 12:00 Skandál 3: Cena svobodných a spravedlivých voleb 18 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Poslední volání 16 [i] 14:00 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 15:00 Letuška 1. třídy [i] 17:00 Super erupce [i] 19:00 Jack Hunter: Nebeská hvězda [i] 21:00 PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Taková normální holka [i] 23:00 Dědictví strachu [i] 00:55 Havaj 5-0 3: Blízcí přátelé 19 [i] 01:55 Havaj 5-0 3: Slib 20 [i] 02:55 Fakta nebo fikce 2: Nouzové přistání a hřbitovní přízrak 7 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Extrémní rybáři 10 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 10 [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 5 [i] 07:00 Dobrodružství Hugha ve Skandinávii 3 [i] 08:00 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Módní odpadlíci 11 [i] 10:00 Mravenci vědí všechno 4 [i] 10:15 Planeta mutantů 3 [i] 11:10 Vražedných top 10 1 [i] 11:45 Tajemství Rio de Janeira 1 [i] 12:15 Anthony Bourdain: Kulinářská zastavení: Hong Kong 3 [i] 13:05 Nejdrsnější kamioňáci světa 7 [i] 14:00 Vzdušní dřevorubci 7 [i] 14:50 Extrémní rybáři 2 [i] 15:20 Planeta mutantů 3 [i] 16:15 Nejteplejší místo na Zemi 3 [i] 17:15 Tajemství ukrytá pod ledem0 [i] 18:15 Podzemí měst: Etiopie 10 [i] 19:10 Utajený Šéf - USA 7 [i] 20:05 Těsné úniky 2. světové války 1 [i]