TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VII. 6/13 [i] 12:10 Odložený prípad III. 2/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 9/23 [i] 14:05 Monk VII. 8/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 13/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa VI. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 5-6/25 [i] 23:30 Dva a pol chlapa VI. 1/24 [i] 23:55 Mike a Molly II. 13/23 [i] 00:25 Monk VII. 8/16 [i] 01:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 3/24 [i] 02:00 Odložený prípad III. 2/23 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 9/23 [i] 03:20 Monk VII. 8/16 [i] 04:00 Komisár Rex VII. 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Sila lásky VI. 91 [i] 07:00 Doktorka Quinnová: Otec [i] 07:50 Nash Bridges: Špinavé triky 44 [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nebezpečná zlosť 7/17 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:50 Extrémni experti 63/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Všetko alebo nič 8/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Volanie Malindi [i] 22:00 Reportéri [i] 22:30 Hlavný podozrivý 1/4 [i] 23:25 Hlavný podozrivý 2/4 [i] 00:20 Volanie Malindi [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 Sila lásky VI. 91 [i] 04:25 Doktorka Quinnová: Otec [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Kvety a korene [i] 09:55 Architektúra: Termálne kúpele Vals vo Švajčiarsku [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:35 Pred rokmi... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Čakanie na Gotta [i] 13:30 Klenovič Ján [i] 15:00 Senior klub [i] 15:25 Cesta [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo III. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Jarné rozprávky [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:05 Veselá farma [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Biomimikry: Umenie pohybu [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Okolo Slovenska [i] 21:40 Umenie: HUDBA [i] 22:00 Pod lampou [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:55 ArtSpektrum [i] 01:00 Umenie: HUDBA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Zlá správa [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Úchylák [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Skoro ma šľak trafil [i] 10:55 Súdna sieň: Chudobný študent [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 16 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 16 [i] 14:35 Nákupní maniaci [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Už neutečiem [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Zoznamka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Miluješ ho [i] 21:30 Profesionáli 17 [i] 22:30 KUKÁTKO [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 8 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 9 [i] 01:30 Hawaii 5.0 III. 17 [i] 02:25 Dexter VII. 10 [i] 03:20 Hawaii 5.0 II. 16 [i] 04:00 Profesionáli 17 [i] 04:45 PANELÁK: Miluješ ho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. III. 29 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 38,39 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 5 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 9 [i] 12:25 Ničitelia mýtov III. 3 [i] 13:30 KRIMI 14:00 Profesionáli 2012: Dôkaz 4 [i] 14:45 Takešiho hrad II. 38,39 [i] 15:45 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 16:40 Simpsonovci III. 11 [i] 17:10 PANELÁK: Zlá správa [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 10 [i] 19:10 Simpsonovci III. 12 [i] 19:40 Profesionáli 2012: Voľby 5 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 8 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 9 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 17 [i] 23:25 Dexter VII. 10 [i] 00:30 Spravodlivosť 5 [i] 01:30 MacGyver 21 [i] 02:20 Profesionáli 17 [i] 03:05 KUKÁTKO [i] 03:45 Matlock II. [i] 04:35 Búrka: Dobrodružstvo lásky 28 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 09:00 Sestra Hawthornová I. 3 [i] 10:00 Ztracený svět I. 19 [i] 11:00 Lovci pokladů II. 14 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 13:00 House Viii. 12 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 16 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 15 [i] 16:00 Ztracený svět I. 20 [i] 17:00 Sestra Hawthornová I. 4 [i] 18:00 House Viii. 13 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 10 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 10 [i] 01:00 Ncis: Los Angeles V. 10 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 19 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 20 [i] 03:30 Californication V. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 2 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Porsche 911 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 07:15 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Setkání s medvědem [i] 09:05 Potápění za zlatem – pod ledem: Máme to doma [i] 09:55 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 10:50 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 11:15 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i] 11:40 Rození obchodníci: Frogeye Sprite [i] 12:35 Automobiloví žraloci z Dallasu: Nechte věci náhodě [i] 13:05 Automobiloví žraloci z Dallasu: Vidět rudě [i] 13:30 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 14:25 Porter Ridge: Ber nebo neber [i] 14:55 Porter Ridge: Potyčka [i] 15:20 Porter Ridge: Karavan versus RB [i] 15:50 Porter Ridge: Hadi [i] 16:15 Porter Ridge: Jde do tuhého [i] 16:45 Porter Ridge: Večírek s drtičem aut [i] 17:10 Králové aukcí: Kytara Lese Paula/největší netopýr [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Ton lítá, Allen se plazí [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 12 [i] 19:00 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 19:30 Jak se to dělá 38 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 13 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 1 [i] 21:00 Války kontejnerů 1 [i] 21:30 Likvidátor 5 [i] 22:00 Zlato z garáží: Mizerný pocit [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 23:00 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 00:00 Superjachty: Icon [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 4 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 01:50 Války kontejnerů 1 [i] 02:20 Likvidátor 5 [i] 02:50 Zlato z garáží: Mizerný pocit [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 03:50 V útrobách měst: Přístavní město – Sydney [i] 04:45 Superjachty: Icon [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Sestry sobě 9/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Cesta ke hvězdám 21/92 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:35 Možná přijde i kouzelník [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Případy inspektora Lynleyho V: Jeden špatný skutek 2/4 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 01:05 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Vánoce bílé 39/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Černá listina 10/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vichry války 4/11 [i] 10:10 Po jantarové stezce [i] 11:00 Vesnicopis [i] 11:25 Architektura 43/45 [i] 11:50 Letecké katastrofy: Chybný přístup [i] 12:40 Letecká válka 1/2 [i] 13:25 Návrat divokých koní [i] 13:55 Auto Moto Revue [i] 14:20 Trabantem Jižní Amerikou 10/12 [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 14:55 Technické divy světa: Troll A [i] 15:50 Zákulisí Vatikánu 2/2 [i] 16:35 Rýn - cesta od pramene k ústí: Mladý a nespoutaný 1/4 [i] 17:20 Jistě, pane ministře: Šplh po namaštěné tyči 11/22 [i] 17:55 Zázračná planeta: Afrika - budoucnost plná nadějí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Kasuár přilbový [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Vědecký veletrh 12/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Mauricius a [i] 20:55 Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky [i] 22:25 Matrjoški 8/10 [i] 23:15 Impérium - Mafie v Atlantic City: Drž mě v ráji 8/12 [i] 00:05 Q [i] 00:30 Město žen III: Dotek milého 3/15 [i] 00:50 Nedej se [i] 01:45 Ta naša kapela [i] 02:10 Památky na prodej: Zámek Pohled [i] 02:30 Z očí do očí [i] 03:10 Ta naša kapela [i] 03:35 Za dveřmi je A.G. [i] 04:05 Dostaveníčko v Brně [i] 04:40 Ten bílovský zámek [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2623 [i] 10:05 Hotel snů: Mauritius [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 2 [i] 13:20 Beze stopy V: Ticho před bouří 6 [i] 14:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Vyděšený k smrti 9 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Toho budeš litovat! 41 [i] 16:30 Krok za krokem V 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XI: Zapnout, naladit, umřít [i] 18:25 Ulice 2624 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Sami proti všem 502 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Kat: Válečná zóna [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas XI: Zapnout, naladit, umřít [i] 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Vyděšený k smrti 9 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Perníkový táta IV 2, 3 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Hrdina dne 8 [i] 07:25 Alf I: Dovolená 11 [i] 07:55 M*A*S*H 91 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Smrt podle dohody 16 [i] 10:20 Policie Hamburk VII: Zachránce 9 [i] 11:15 Julie Lescautová III: Případ Darzac 7 [i] 13:15 Wolffův revír I: Bohatý gigolo 4 [i] 14:15 Siska III: Upalování čarodějnic 9 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Tvrdě vydřené peníze 4 [i] 16:25 Komisař Rex V: Štvanice 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mumie se vrací [i] 23:10 Šestej smysl: Vesmírná záhada 9 [i] 00:05 Vegas I: Není všechno zlato 3 [i] 01:05 Okrsek 22: Skokan 5 [i] 01:55 Siska III: Upalování čarodějnic 9 [i] 03:00 Wolffův revír I: Bohatý gigolo 4 [i] 03:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 109/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 99/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 62/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 187/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 115/190 [i] 11:55 Fatmagul 77-78/160 [i] 14:05 Nezvestná 16/100 [i] 15:05 Keď budeš moja 215-216/238 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 3/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. 13/16 [i] 21:30 Fatmagul 79-80/160 [i] 23:30 Ezel 71-72/142 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 69/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Já jsem ty a ty jsi já [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Martin a Venuše [i] 13:55 Divoká krása [i] 15:40 Protiklady se přitahují [i] 17:15 Muž, který se směje [i]