Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VII. 5/13 [i] 12:10 Odložený prípad III. 1/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8/23 [i] 14:05 Monk VII. 7/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 12/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. 19/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - 2. FINÁLE [i] 22:50 HLAS ČESKO SLOVENSKA - ROZHODNUTIE [i] 23:25 Dva a pol chlapa V. 19/19 [i] 23:55 Mike a Molly II. 12/23 [i] 00:20 Monk VII. 7/16 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 2/24 [i] 01:55 Odložený prípad III. 1/23 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8/23 [i] 03:20 Monk VII. 7/16 [i] 04:05 Komisár Rex VII. 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Sila lásky VI. 90 [i] 06:45 Doktorka Quinnová: Zajatec [i] 07:30 Nash Bridges: Hlbiny kože 43 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Zámena 6/17 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nebíčko v papuľke: Turecká [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Šťastie [i] 14:55 Extrémni experti 62/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nebezpečná zlosť 7/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Michael Clayton [i] 22:15 Vrchný inšpektor Banks II.: Stará škola 2/3 [i] 23:45 Nash Bridges: Hlbiny kože 43 [i] 00:30 Michael Clayton [i] 02:25 Dámsky klub [i] 03:50 Sila lásky VI. 90 [i] 04:40 Doktorka Quinnová: Zajatec [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Biometria - Zaostrené na telo [i] 09:55 Super-hrdinovia: Wim Hof - extrémny chlad [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Chronické zlyhávanie obličiek [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:30 Večera s Havranom: Máme zmysel pre humor? [i] 15:00 Poklady sveta: New Lanark - právo na lepší život, V. Británia [i] 15:25 VAT: Laboratórium dopravných systémov [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Architektúra: Akadémia výtvarného umenia v Paríži [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Jarné rozprávky [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:00 Veselá farma [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Kvety a korene [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Okolo Slovenska [i] 21:40 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i] 21:55 Smrť krásnych srncov [i] 23:30 Polícia [i] 23:45 Profesionál [i] 00:00 Autosalón [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i] 01:30 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:05 PANELÁK: Takto to nechcem [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ: Zaplať tú pokutu [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ: Šikana nevlastného brata [i] 10:55 Súdna sieň: Krv a mlieko [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 15 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 15 [i] 14:35 Nákupní maniaci [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Horor na lodi [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Motorkár [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Zlá správa [i] 21:30 Kosti IX. 21 [i] 22:30 Kravaťáci 9 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 12 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 10 [i] 01:35 Kosti IX. 21 [i] 02:25 Kravaťáci 9 [i] 03:05 Hawaii 5.0 II. 15 [i] 03:45 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 12 [i] 04:30 PANELÁK: Zlá správa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. III. 28 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 36,37 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 4 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 12:25 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 13:30 KRIMI 14:00 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň 3 [i] 14:45 Takešiho hrad II. 36,37 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. III. 29 [i] 16:35 Simpsonovci III. 10 [i] 17:05 PANELÁK: Takto to nechcem [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 9 [i] 19:05 Simpsonovci III. 11 [i] 19:35 Profesionáli 2012: Dôkaz 4 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 10 [i] 21:25 NAJVÄČŠIE KATASTROFY: Osudný let č. 447 [i] 22:35 Mafstory X.: Debrecín Banka, Žužli mužli 8,9 [i] 00:40 Spravodlivosť 4 [i] 01:35 MacGyver 20 [i] 02:25 Matlock II. [i] 03:15 Miesto činu: Večerný šepot [i] 04:45 Búrka: Dobrodružstvo lásky 27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 09:00 Sestra Hawthornová I. 2 [i] 10:00 Ztracený svět I. 18 [i] 11:00 Lovci pokladů II. 13 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 13:00 House Viii. 11 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 15 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 14 [i] 16:00 Ztracený svět I. 19 [i] 17:00 Sestra Hawthornová I. 3 [i] 18:00 House Viii. 12 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 16 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 9 [i] 22:00 Hannibal Ii. 9 [i] 23:00 CSI: New York IX. 16 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 00:55 Hannibal Ii. 9 [i] 01:55 CSI: New York IX. 16 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 03:25 Californication V. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají? 1 [i] 06:00 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 07:15 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Zpráva v lahvi [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Americký sen [i] 09:55 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 10:50 Jak se to dělá: Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky [i] 11:15 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 11:40 Rození obchodníci: Range Rover [i] 12:35 Rychle a hlasitě: Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 13:30 Na plný plyn: Ducati [i] 14:25 Válka skladů v Kanadě 1 [i] 14:55 Válka skladů v Kanadě 2 [i] 15:20 Válka skladů v Kanadě 3 [i] 15:50 Válka skladů v Kanadě 4 [i] 16:15 Válka skladů v Kanadě 5 [i] 16:45 Válka skladů v Kanadě 6 [i] 17:10 Králové aukcí: Basebalový míček Cye Younga/televizor z 50. let [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Záměna [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Poklady světové války [i] 19:00 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 19:30 Jak se to dělá 37 [i] 20:00 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Záchrana a zabavení věci [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 23:00 Muži Yukonu: Příchod jara [i] 00:00 Extrémní pašeráci: Zbraně [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Záchrana a zabavení věci [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 03:50 Muži Yukonu: Příchod jara [i] 04:45 Extrémní pašeráci: Zbraně [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Ranní směna [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VII: Zdolej každou horu 8/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Hon na rozhlasových vlnách 22/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Profesionálové: Člen klanu 13/57 [i] 15:10 Objektiv [i] 15:40 Možná přijde i kouzelník [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Zítra vstanu a opařím se čajem [i] 22:34 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:35 Zajíc v pytli spolu s Jiřím [i] 23:35 Tělo jako důkaz II: Láska předchází pád 8/16 [i] 00:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:20 AZ-kvíz [i] 01:50 Sváteční slovo spisovatele a publicisty Jana Jandourka [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bláznivé lásky: Nevinné útěky 38/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Zasloužené pocty 9/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 13/26 [i] 09:50 Invaze 1944 2/4 [i] 10:40 Divnopis [i] 10:45 Náš venkov: Vesnická učitelka [i] 11:10 Ta naša kapela [i] 11:40 Chcete je? ZJ [i] 11:45 Křesťanský magazín [i] 12:15 Folklorika [i] 12:40 Naše tradice: Senoseč [i] 13:10 Evropa dnes [i] 13:40 Alias [i] 14:40 Hledání svatého grálu 1/3 [i] 15:30 Království divočiny: Ze života orangutanů 4/5 [i] 16:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Speciální potápěčská skupina 1/2 [i] 17:20 Jistě, pane ministře: Černá listina 10/22 [i] 17:50 Ostrovy Christiana Karembeua: Sumba [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Pes hřivnatý [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Těžká volba 11/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zlínský festivalový galavečer 2014 [i] 21:05 Na cestě po Yucatánu [i] 21:35 Trabantem Jižní Amerikou 10/12 [i] 22:05 Luther III 1/4 [i] 22:55 Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí [i] 00:30 Život cestovatelů Jiřího Hanzelky [i] 00:45 Vietnamese Important People [i] 01:10 Chcete mě? ZJ [i] 01:40 Náš venkov: Vesnická učitelka [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:45 Ta naša kapela [i] 03:10 Za dveřmi je A.G. [i] 03:40 Dostaveníčko v Luhačovicích [i] 04:15 Jak mi pomohl můj čtyřnohý přítel [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:10 Ulice 2622 [i] 10:05 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande s dámou 501 [i] 11:20 Krok za krokem V 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Sue Thomas: Agentka FBI 1 [i] 13:20 Beze stopy V: Nebezpečná hra 5 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Zachránit si tvář 8 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu zase tančit? 40 [i] 16:30 Krok za krokem V 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XI: Po čem kdo touží [i] 18:25 Ulice 2623 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 23:00 Hlas: Rozhodnutí [i] 23:35 Odvlečen [i] 01:55 Novashopping 02:25 Perníkový táta IV 1 [i] 03:25 Áčko: Můj soused - můj nepřítel [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Přímo do srdce 7 [i] 07:25 Alf I: Postrach silnic 10 [i] 07:55 M*A*S*H 90 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Vražda bez scénáře 15 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Hrdina dne 8 [i] 10:50 Julie Lescautová III: Smrt v továrně 6 [i] 13:05 Wolffův revír I: Špinavé peníze 3 [i] 14:10 Siska III: Deset minut před půlnocí 8 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Smlouva s ďáblem 3 [i] 16:25 Komisař Rex V: Vraždící hračky 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Auto 275 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Zakázaný ostrov 12 [i] 00:35 Vegas I: Rychlé peníze 2 [i] 01:30 Hawaii 5-0: Nevyřízené účty 12 [i] 02:25 Siska III: Deset minut před půlnocí 8 [i] 03:25 Wolffův revír I: Špinavé peníze 3 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 108/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 98/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 61/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 186/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 114/190 [i] 11:50 Fatmagul 75-76/160 [i] 14:00 Nezvestná 15/100 [i] 15:00 Keď budeš moja 213-214/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 2/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VII. 6/22 [i] 21:30 Fatmagul 77-78/160 [i] 23:30 Ezel 69-70/142 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 68/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Projekt A [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Láska a jiné pohromy [i] 13:45 Svět zítřka [i] 15:40 Martin a Venuše [i] 17:30 Divoká krása [i] 19:10 Návrat pana Ripleyho [i] 21:00 Dokonalá rasa [i] 22:35 Spletenec [i] 00:25 Politické kruhy [i] 02:10 Film o filmu: Czech Made Man [i] 02:40 Bojovník [i] 04:10 Zvláštní vztahy