Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VII. 4/13 [i] 12:10 Odložený prípad II. 23/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 7/23 [i] 14:05 Monk VII. 6/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 11/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. 18/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam 3-4/25 [i] 23:25 Dva a pol chlapa V. 18/19 [i] 23:55 Mike a Molly II. 11/23 [i] 00:20 Monk VII. 6/16 [i] 01:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX. 1/24 [i] 01:55 Odložený prípad II. 23/23 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 7/23 [i] 03:20 Monk VII. 6/16 [i] 04:00 Komisár Rex VII. 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 89 [i] 06:45 Doktorka Quinnová: Návšteva [i] 07:35 Nash Bridges: Nájdené peniaze 42 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nehoda 5/17 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 14:55 Extrémni experti 61/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Zámena 6/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Hra na zdanie 13/16 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Otec 22/24 [i] 23:25 Nash Bridges: Nájdené peniaze 42 [i] 00:10 Grand hotel II: Hra na zdanie 13/16 [i] 01:35 Občan za dverami [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 Sila lásky VI. 89 [i] 04:20 Doktorka Quinnová: Návšteva [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Škôlkárska láska [i] 09:05 Sikorski - rytier oblakov [i] 09:50 Boj o prežitie: Hon na peruánske motýle [i] 10:20 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:45 Fokus práca "N" [i] 11:30 Športové ozveny [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Ľudové tance Zemplína [i] 13:10 Deti slnka [i] 14:55 Família: Patrím rovnako otcovi ako mame [i] 15:25 Orientácie [i] 15:50 Rusínsky magazín [i] 16:20 Japonská mozaika VI [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Super-hrdinovia: Wim Hof - extrémny chlad [i] 18:25 Poklady sveta: New Lanark - právo na lepší život, V. Británia [i] 18:45 Večerníček: Jarné rozprávky [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Škôlkárska láska [i] 19:00 Bolek a Lolek sa hrajú [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Biometria - Zaostrené na telo [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Okolo Slovenska [i] 21:40 Umenie: DIVADLO [i] 21:55 Večera s Havranom: Máme zmysel pre humor? [i] 23:15 Borgiovci II. 4/10 [i] 00:10 Kinorama [i] 00:40 Energetika [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Počasie [i] 01:45 ArtSpektrum [i] 01:50 Umenie: DIVADLO [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Nežeň sa! [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: "Spikli" sa proti mne [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Svadobný fotograf [i] 10:50 Súdna sieň: Masaker [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 14 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 14 [i] 14:40 Nákupní maniaci [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Neznášam buzerantov [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Milenkine veci [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Takto to nechcem [i] 21:30 Vtierka Castle VI. 9 [i] 22:30 Dr. LUDSKY: Kostrička 1/10 [i] 00:00 Ochrana svedkov IV. 1/13 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 7 [i] 02:00 Hawaii 5.0 II. 14 [i] 02:45 KRIMI 03:10 Dr. LUDSKY: Kostrička 1/10 [i] 04:05 PANELÁK: Takto to nechcem [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. III. 27 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 34,35 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 3 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 7 [i] 12:30 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 13:40 KRIMI 14:00 Profesionáli 2012: Trampolína 2 [i] 14:45 Takešiho hrad II. 34,35 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. III. 28 [i] 16:35 Simpsonovci III. 9 [i] 17:05 PANELÁK: Nežeň sa! [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 8 [i] 19:05 Simpsonovci III. 10 [i] 19:35 Profesionáli 2012: Padla kosa na kameň 3 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 7 [i] 21:30 Tretia ríša 1/4 [i] 22:30 Letecké katastrofy V. 10/10 [i] 23:35 Zločinci III. 14 [i] 00:05 Spravodlivosť 3 [i] 01:05 MacGyver 19 [i] 02:05 Letecké katastrofy V. 10/10 [i] 03:00 Zločinci III. 14 [i] 03:20 Miesto činu: Popoludňajšia láska [i] 04:45 Búrka: Dobrodružstvo lásky 26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 09:00 Sestra Hawthornová I. 1 [i] 10:00 Ztracený svět I. 17 [i] 11:00 Lovci pokladů II. 12 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 13:00 House Viii. 10 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 14 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 13 [i] 16:00 Ztracený svět I. 18 [i] 17:00 Sestra Hawthornová I. 2 [i] 18:00 House Viii. 11 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 21:00 Myšlenky zločince VIII. 22 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 23 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 24 [i] 23:55 Strážce pořádku IV. 11 [i] 00:55 Myšlenky zločince VIII. 22 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 02:40 Strážce pořádku IV. 11 [i] 03:25 Californication V. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i] 06:00 Jak se to dělá 13 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 07:15 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Zatopená amazonská džungle [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Už nás nic nerozdělí [i] 09:55 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 10:50 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i] 11:15 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i] 11:40 Rození obchodníci: Mini Moke [i] 12:35 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 13:30 Pátá rychlost 5 [i] 14:25 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 17:10 Králové aukcí: Dopis od Jeffersona Davise/ztracená nahrávka Marilyn Monroe [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Do hlubin [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 10 [i] 19:00 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 19:30 Jak se to dělá 36 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Tickle se osamostatní [i] 21:00 Aljašská železnice 6 [i] 22:00 Mistři ve smlouvání: Jižanská povaha [i] 22:30 Mistři ve smlouvání: Obchody v plném proudu [i] 23:00 Amišská mafie: Dvojí život [i] 00:00 Zápasníci: Připraveni [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 01:50 Aljašská železnice 6 [i] 02:50 Mistři ve smlouvání: Jižanská povaha [i] 03:20 Mistři ve smlouvání: Obchody v plném proudu [i] 03:50 Amišská mafie: Dvojí život [i] 04:45 Zápasníci: Připraveni [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VII: Lovci a štvaná zvěř 7/32 [i] 09:45 Hercule Poirot XIII: Velká čtyřka 2/5 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Bez ženské a bez tabáku [i] 15:10 Možná přijde i kouzelník [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Hon na rozhlasových vlnách 22/26 [i] 21:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:55 Protiúder III 8/10 [i] 23:40 MI5 IV 2/10 [i] 00:35 Hobby naší doby [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:05 Sváteční slovo spisovatele a publicisty Jana Jandourka [i] 02:10 Kde bydlely princezny [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Humánní společnost 8/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rýn - cesta od pramene k ústí: Mladý a nespoutaný 1/4 [i] 09:45 Speciální potápěčská skupina 1/2 [i] 10:35 Karel Janeček, svět podle algoritmu [i] 11:30 Vesnicopis [i] 11:50 Nedej se [i] 12:45 Speciální zbraně: Invaze 1944 [i] 13:35 Letecké katastrofy: Klíčový okamžik [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 Zákulisí Vatikánu 1/2 [i] 15:55 Letecká válka 1/2 [i] 16:40 Technické divy světa: Troll A [i] 17:30 Jistě, pane ministře: Zasloužené pocty 9/22 [i] 18:00 Vesmír: Mars [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Návštěva v ZOO: Kapybara [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Novomanželé 10/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Speciální zbraně: Létající voják [i] 20:55 Letecké katastrofy: Chybný přístup [i] 21:45 Jan Žižka [i] 23:30 Sestřička Jackie II: Opičí kousky 8/12 [i] 23:55 Kanadská soda [i] 00:20 Babylon [i] 00:45 Coimbra [i] 01:00 Vesnicopis [i] 01:20 Památky na prodej: Zámeček [i] 01:35 Z očí do očí [i] 02:15 Ta naša kapela [i] 02:45 Za dveřmi je A.G. [i] 03:10 Dostaveníčko na Vysočině [i] 03:55 O písničkách a tancování z Horácka [i] 04:15 Jak jsem se chtěl zbavit zlozvyku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Novashopping 09:15 Ulice 2621 [i] 10:10 Kriminálka Anděl II: Minuta ticha [i] 11:25 Krok za krokem V 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:25 Dallas II: Odhalení 15 [i] 13:25 Beze stopy V: Všichni za jednoho 4 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Nad ránem (2. část) 7 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlý sen 39 [i] 16:30 Krok za krokem V 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XI: Dvě paní Grissomové [i] 18:25 Ulice 2622 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande s dámou 501 [i] 21:35 Víkend: Kolo štěstí [i] 22:25 Lovci zločinců II 9 [i] 23:15 Doktorka podsvětí 5 [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas XI: Dvě paní Grissomové [i] 00:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Nad ránem (2. část) 7 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců II 9 [i] 02:55 Dallas II: Odhalení 15 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VII: Boj o zeleň 6 [i] 07:25 Alf I: Předsevzetí 9 [i] 07:55 M*A*S*H 89 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Vražda v mollové tónině 14 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Přímo do srdce 7 [i] 10:50 Julie Lescautová III: Past na policajta 5 [i] 13:05 Wolffův revír I: Sebeobrana 2 [i] 14:10 Siska III: Druhá smrt Maxe Hollera 7 [i] 15:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I: Návrat Bostonského škrtiče 2 [i] 16:25 Komisař Rex V: Závěť 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Bouřlivé víno [i] 23:15 Myšlenky zločince VIII 15 [i] 00:15 Spravedlnost v krvi II: Jistý hrdina 19 [i] 01:10 Hawaii 5-0: Zlatokopka 11 [i] 02:05 Siska III: Druhá smrt Maxe Hollera 7 [i] 03:05 Wolffův revír I: Sebeobrana 2 [i] 03:55 Spravedlnost v krvi: Čínská čtvrť 8 [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 107/160 [i] 06:30 Rebeli na strednej 97/135 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 60/124 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V objatí hodvábu 185/200 [i] 10:45 Doňa Barbara 113/190 [i] 12:00 Fatmagul 73-74/160 [i] 14:10 Nezvestná 14/100 [i] 15:05 Keď budeš moja 211-212/238 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov II. 1/22 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Šiesty zmysel - NOVÝ SERIÁL 1/22 [i] 21:30 Fatmagul 75-76/160 [i] 23:35 Ezel 67-68/142 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:35 Smotánka [i] 04:15 Zakázaná vášeň 67/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Železná lady [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Stormbreaker