TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VII. 3/13 [i] 12:05 Odložený prípad II. 22/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6/23 [i] 14:05 Monk VII. 5/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 10/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. 16/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Hriešny zoznam - NOVÝ SERIÁL 1-2/25 [i] 23:20 Dva a pol chlapa V. 16/19 [i] 23:50 Mike a Molly II. 10/23 [i] 00:15 Monk VII. 5/16 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 24/24 [i] 01:45 Odložený prípad II. 22/23 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6/23 [i] 03:15 Monk VII. 5/16 [i] 04:00 Komisár Rex VII. 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Počasie [i] 05:20 Sila lásky VI. 88 [i] 06:10 Doktorka Quinnová: Epidémia [i] 07:00 Nash Bridges: Bomba 41 [i] 07:45 Správy RTVS "N" [i] 08:30 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Agatha Christie : Poirot: Smrť v oblakoch [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Nehoda 5/17 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Moliére [i] 22:15 Peklo na kolesách II. 5/10 [i] 23:00 Peklo na kolesách II. 6/10 [i] 23:40 Moliére [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky VI. 88 [i] 04:00 Doktorka Quinnová: Epidémia [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI [i] 08:50 Surikaty [i] 10:15 Tvárou v tvár [i] 10:40 Fokus rodina "N" [i] 11:25 Miestopis cechov a manufaktúr: Súkenníci [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Na ľudovú nôtu [i] 12:45 Neistá sezóna [i] 13:55 Odpískané [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Boj o prežitie: Hon na peruánske motýle [i] 18:30 GEN.Sk: Milan Lasica [i] 18:45 Večerníček: Jarné rozprávky [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI [i] 19:00 Bolek a Lolek sa hrajú [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sikorski - rytier oblakov [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: ROZHOVORY BEZ KONCA [i] 21:45 VAT: Laboratórium dopravných systémov [i] 22:15 Soul kitchen [i] 23:50 On air [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i] 01:05 ArtSpektrum [i] 01:15 Umenie: ROZHOVORY BEZ KONCA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Kto je zradca? [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Sex za prácu [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Silvester [i] 10:50 Súdna sieň: Narcis [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 13 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 13 [i] 14:35 Nákupní maniaci [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Duchovia strašia v noci [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Vyzlieka sa na internete [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Nežeň sa! [i] 21:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 6 [i] 22:30 DEDIČSTVO: Oslava 32 [i] 23:40 Nevyslovené tajomstvo [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 16 [i] 02:55 Hawaii 5.0 II. 13 [i] 03:40 DEDIČSTVO: Oslava 32 [i] 04:25 PANELÁK: Nežeň sa! [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Búrka: Dobrodružstvo lásky 24 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 32,33 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:15 Už dosť, šéfe! IX. 2 [i] 11:20 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 10 [i] 12:35 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i] 13:45 KRIMI 14:05 Profesionáli 2012: Major Demovič 1 [i] 14:50 Takešiho hrad II. 32,33 [i] 15:50 Kutyil s.r.o. III. 27 [i] 16:35 Simpsonovci XVII. 10 [i] 17:05 PANELÁK: Kto je zradca? [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 7 [i] 19:10 Simpsonovci III. 9 [i] 19:40 Profesionáli 2012: Trampolína 2 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 16 [i] 21:30 OCHRANCOVIA: Dcéra za majetok [i] 22:30 Zábavný park [i] 00:40 Agenti S.H.I.E.L.D. 6 [i] 01:40 MacGyver 18 [i] 02:35 Matlock II. [i] 03:20 Miesto činu: Pechmarie [i] 04:45 Búrka: Dobrodružstvo lásky 25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 17 [i] 09:00 Komisař Rex V. 15 [i] 10:00 Ztracený svět I. 16 [i] 11:00 Lovci pokladů II. 11 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 13:00 House Viii. 9 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 13 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 12 [i] 16:00 Ztracený svět I. 17 [i] 17:00 Sestra Hawthornová I. 1 [i] 18:00 House Viii. 10 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 14 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 21:00 CSI: New York IX. 1 [i] 22:00 CSI: New York IX. 2 [i] 23:00 Myšlenky zločince IX. 8 [i] 23:55 True Blood - Pravá krev V. 1 [i] 01:00 CSI: New York IX. 1 [i] 02:00 CSI: New York IX. 2 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev V. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 6 [i] 06:00 Jak se to dělá 12 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 07:15 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Mangrovníky ostrova Andros [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 09:55 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 10:50 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i] 11:15 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 11:40 Rození obchodníci: Jaguár třídy E [i] 12:35 Jízda: Časové bubliny [i] 13:30 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 14:25 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 15:20 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 16:15 Nutné k přežití: Namibie [i] 17:10 Králové aukcí: Zápasnický pás/strážci chrámu [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Žádné legrácky [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 9 [i] 19:00 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 19:30 Jak se to dělá 35 [i] 20:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 21:00 Dvojí přežití 1 [i] 22:00 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 23:00 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 00:00 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 01:50 Dvojí přežití 1 [i] 02:50 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 03:50 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 04:45 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VII: Protislužba 6/32 [i] 09:50 Zázraky přírody [i] 11:00 První republika: Eskamotér 20/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:00 Uvolněte se, prosím [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Clona: Stopaři 6/7 [i] 20:55 Nadměrné maličkosti [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: Cesta ke hvězdám 21/92 [i] 23:10 MI5 IV 2/10 [i] 00:05 Na stopě [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kuchařská pohotovost [i] 01:15 Postřehy odjinud [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Zahrada je hra [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Sabotáž [i] 05:30 Naše tradice: Senoseč [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Polynésie, perla Pacifiku [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Austrálie [i] 10:50 Babylon [i] 11:15 Příběhy obrácení 2/6 [i] 11:45 Klíč [i] 12:15 Vzhůru do boje: Zbrojení [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1964 992/2379 [i] 13:20 O poklad Anežky České [i] 14:00 Záhada královy hlavy [i] 14:55 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 15:00 Věda na vlastní kůži [i] 15:55 S námořní pěchotou u Tarawy [i] 16:35 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 10/10 [i] 17:20 Jistě, pane ministře: Humánní společnost 8/22 [i] 17:50 Hledání svatého grálu 1/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Návštěva v ZOO: Výcvik koní [i] 19:00 Bratři a sestry IV: Kostlivci ve skříni 9/24 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Invaze 1944 2/4 [i] 20:55 Technické divy světa: Troll A [i] 21:50 Tango [i] 23:15 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Zázrak ve Svaté Anně [i] 02:00 Uchem jehly [i] 02:25 Chilský deník - Cesta na Altiplano a zpět [i] 02:55 Chcete je? ZJ [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:35 Ta naša kapela [i] 04:05 Za dveřmi je A.G. [i] 04:35 Dostaveníčko ve Slavkově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:45 Novashopping 09:05 Ulice 2620 [i] 10:00 Doktoři z Počátků: Bramborová omluva 51 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas II: Sdílení viny 14 [i] 13:25 Beze stopy V: Tísňové volání 3 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Nad ránem (1. část) 6 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: S dětmi je kříž 38 [i] 16:30 Krok za krokem V 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XI: Polib mě a zapni proud [i] 18:25 Ulice 2621 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl II: Minuta ticha [i] 21:25 Mentalista V: Využitá příležitost 6 [i] 22:20 Lovci zločinců II 8 [i] 23:15 Doktorka podsvětí 4 [i] 00:05 Kriminálka Las Vegas XI: Polib mě a zapni proud [i] 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Nad ránem (1. část) 6 [i] 01:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Spravedlnost v krvi: Bratři 7 [i] 06:10 Policie Hamburk VII: Proces 5 [i] 07:25 Alf I: Co dokáže láska 8 [i] 07:55 M*A*S*H 88 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Špatné spojení 13 [i] 09:50 Policie Hamburk VII: Boj o zeleň 6 [i] 10:50 Julie Lescautová III: Mrtvý ze stavby 4 [i] 13:05 Wolffův revír I 1 [i] 14:05 Siska III: Poslední útočiště 6 [i] 15:20 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně I 1 [i] 16:25 Komisař Rex V: Jedovatý plyn 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Sladká nevědomost 274 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Diamantoví psi [i] 01:25 Hawaii 5-0: Závod 10 [i] 02:20 Siska III: Poslední útočiště 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 106/160 [i] 06:30 Rebeli na strednej 96/135 [i] 07:20 Medzi láskou a nenávisťou 59/124 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V objatí hodvábu 184/200 [i] 10:45 Doňa Barbara 112/190 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva [i] 14:05 Nezvestná 13/100 [i] 15:00 Keď budeš moja 209-210/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 21/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Parížske zločiny 6/8 [i] 21:30 Fatmagul 73-74/160 [i] 23:30 Ezel 65-66/142 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:30 Smotánka [i] 04:15 Zakázaná vášeň 66/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Králova řeč [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Modigliani [i] 14:15 Cvokař [i] 16:10 Stormbreaker [i] 17:45 Sláva vítězům