Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 16-17/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Prezidentské voľby [i] 21:20 Dobre vedieť! [i] 22:25 Horná Dolná [i] 23:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 15-17/24 [i] 02:10 Svokra [i] 03:20 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Dvaja v meste: Marseilles [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: V poslednej chvíli-1.časť 7/16 [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Kto zabil Dicka 57 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Pokrvné putá 16/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Dvaja v meste: Dublin [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: V poslednej chvíli-2.časť 8/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Mafia zabíja len v lete: Malí hrdinovia 12/12 [i] 21:25 Mata Hari 12/12 [i] 22:20 Vrchný inšpektor Banks IV: To, čo nás prežije 1/3 [i] 23:50 Lekári: Pokrvné putá 16/65 [i] 00:40 Mafia zabíja len v lete: Malí hrdinovia 12/12 [i] 01:35 Mata Hari 12/12 [i] 02:25 Slovensko v obrazoch [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Martinka I [i] 07:15 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Ako sa ďakuje vo svete [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Banská Belá [i] 09:00 Záhady archeológie: Rím /Taliansko/ [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 10:00 "Bílá nemoc" [i] 11:45 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:50 Lilin ostrov pokladov [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Pec pod Sněžkou [i] 12:30 Život zvierat: Priatelia pre život [i] 13:25 Vanuatu, laboratórium klimatickej zmeny [i] 14:30 VaT: Hokejový patent [i] 15:00 Dušan Dušek [i] 15:15 Formát A5 [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Záhady archeológie: Prví Američania /Brazília/ [i] 16:25 Cesty do školy: Olivier a Francklyn, Madagaskar [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Danka a Janka [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:48 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:54 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 21:00 32 utajovaných strán - správa z pekla [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom [i] 23:35 Stopy v snehu [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti XII. 5,6 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY III. 4 [i] 22:00 MOST! 4 [i] 23:00 Kuriér 8 [i] 00:00 Akty X XI. 7 [i] 01:00 NOVINY TV JOJ 01:55 PRÁZDNINY III. 4 [i] 03:05 SÚDNA SIEŇ [i] 03:55 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 07:35 Profesionáli III. 18 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 10,11 [i] 09:55 LUCKY ROOM [i] 11:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:50 PANELÁK XIV. 34 [i] 14:50 Simpsonovci XVI. 12,13 [i] 15:45 Profesionáli III. 19,20 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Krvavá pomsta [i] 22:20 S kožou na trh [i] 00:30 Liga snov VII. 1,2/13 [i] 01:35 It's Always Sunny in Philadelphia XI. 4,5 [i] 02:20 Profesionáli III. 19 [i] 03:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:35 KINOSÁLA [i] 04:45 Liga snov VII. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Vražda a tříčárkované cé [i] 09:50 Mít štěstí na rendez-vous [i] 10:40 Jamamba [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:25 Všechnopárty [i] 15:10 Doktor Martin: Zlá krev [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Dvojnásobná smrt [i] 16:45 Cestománie: Rusko - Uralská oblast - Na hranici kontinentu [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Rebelové [i] 21:50 Columbo: Případ vysokého IQ [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:05 Taggart: Páteční vernisáž [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kočka není pes: Egoistický Bárny a odtažitá Annie [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na ptačích křídlech kolem světa: Asie a Austrálie 5/6 [i] 09:55 David Attenborough a obří dinosaurus [i] 10:50 Chobotnice maskovaná [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 12:10 Hádanky domů života II: Boskovice [i] 12:40 Nedej se: Kudy stezkou do nebe [i] 13:05 Nedej se plus: Privatizace Prokopského údolí [i] 13:24 Občanské noviny: Otevřené Chaloupky [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Moták pochop [i] 13:50 Kde pramení Amazonka [i] 14:20 Jeden den s tramvají T3 [i] 14:45 Terakotová armáda [i] 15:35 Kdyby stěny mohly mluvit!: Ložnice 3/4 [i] 16:35 Generál Patton: Vždy v čele [i] 17:20 Majestátní Alpy 5/5 [i] 18:15 Jak se fotí Řím [i] 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo: Střecha [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Utajená řeč peněz: Východní hrozba 3/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Paříž očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Křídla války: Oči na obloze [i] 20:50 Kdo tady blbne [i] 21:50 Čtyři slunce [i] 23:30 Viktorie: Panenka 123 1/8 [i] 00:40 Viktorie: Dvorní dámy 2/8 [i] 01:25 Hledač min [i] 02:25 Co zbylo z Gutha-Jarkovského [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Fašank ve Strání [i] 03:45 Strejda [i] 04:00 Folklorní magazín [i] 04:25 Jura z Valach [i] 04:50 Divnopis: Hamiltony [i] 04:55 Hasiči 3/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 53-54 [i] 07:30 Láska na druhý pokus 62 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:15 Sila ženy 10-11 [i] 12:30 Reflex [i] 13:40 Zločiny na mori II. 5/26 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru [i] 20:30 Sila ženy 12-13 [i] 22:25 Nekonečná láska 55-56 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 17/22 [i] 01:05 Prípady pre Lauru [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Connor, Stamkos a Grubauer
Kapitán Tampy Bay Lightning Steven Stamkos.

EURO 2020: Angličania vyhrali v Čiernej Hore, Francúzi zdolali Island
Anglickí futbalisti, archívna snímka.

NHL: New York Islanders porazil Arizonu v nedeľňajšom zápase
Richard Pánik, archívna snímka.

Euro 2020: Holandsko doma podľahlo Nemecku, Rakúsko prehralo v Izraeli
Na snímke uprostred Róbert Mak (Slovensko) medzi hráčmi Walesu počas stretnutia E-skupiny kvalifikácie ME 2020 Wales - Slovensko 24. marca 2019 v Cardiffe.

Aktuálne správy

Emanuel, Emanuel, nevyhlási slnku duel
Predpoveď počasia.

Ministerstvo obrany USA uvoľnilo miliardu dolárov na hraničnú bariéru
Ľudia sa prechádzajú okolo múra s americkou vlajkou na mexicko-amerických hraniciach v Tijuane, ilustračná snímka.

L. Obrador žiada od Španielska ospravedlnenie za obdobie dobývania
López Obrador, archívna snímka.

Celebritného právnika Avenattiho prepustili na kauciu 300.000 dolárov
Na kauciu 300.000 dolárov (približne 265.000 eur) prepustili v pondelok z väzby právnika Michaela Avenattiho, ktorý sa stal známym obhajobou pornoherečky Stormy Daniels v jej ...

Britská vláda kritizuje hlasovanie poslancov Dolnej snemovne
Dolná snemovňa britského parlamentu, archívna snímka.

NATO investuje 260 miliónov dolárov do skladu armády USA v Poľsku
Ilustračná snímka.

Speváčka Diana Ross oslávi 75. narodeniny
Na archívnej snímke z 12. februára 2012 v Los Angeles peváčka Diana Rossová pózuje s cenou za celoživotné dielo počas 54. ročníka udeľovania amerických hudobných cien Grammy.

Sviečková manifestácia sa stala Dňom zápasu za ľudské práva
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.