TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Rodinné prípady [i] 10:00 Krok za krokom [i] 12:15 Monk [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 12 rokov nezvestná [i] 22:35 Myšlienky vraha XII. [i] 01:20 Monk [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    08:30 Cesty po svete: Mexiko: Ostré papričky po mexicky 2. 10/12 [i] 09:00 Otec Brown V.: Karmínové pierko 8/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Znovuzrodenie 69/122 [i] 10:35 HiSTORY: 24. júl [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Profesionáli III: Zbeh 4/13 [i] 13:10 Profesionáli III: Sluha dvoch pánov 5/13 [i] 14:05 Folklorika [i] 14:35 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Dve matky - 2.časť 12/16 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Cesty po svete: Nikaragua 11/12 [i] 16:55 Otec Brown V.: Rukoväť lepidopterológa 9/15 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Sedem statočných [i] 22:35 Polnočné slnko 4/8 [i] 23:30 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Dve matky - 2.časť 12/16 [i] 00:15 Profesionáli III: Zbeh 4/13 [i] 01:05 Profesionáli III: Sluha dvoch pánov 5/13 [i] 01:55 Sedem statočných [i] 04:00 Polnočné slnko 4/8 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:30 S batohom cez hory: Do horárne pod Babou horou [i] 08:40 S batohom cez hory: Do ríše zvierat [i] 08:55 Generácia [i] 09:25 Herecké legendy: Pavol Mikulík [i] 09:45 Ráno pod mesiacom [i] 10:45 Chvíľa pre pesničku [i] 11:00 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Vrabce z Tŕnia [i] 11:35 Obedníček: Cukrú a Krá [i] 11:45 Vtáčí ostrov [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Malinová smajlina [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Horažďovice [i] 12:50 Dýchni [i] 13:15 Prelom: Energia na hrane 5/6 [i] 14:15 Cyklistika - Tour de France [i] 18:00 Tajomný ostrov: Posolstvo 3/13 [i] 18:25 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - NÁHRADNÍK [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:50 Franklin a priatelia [i] 19:05 Miazgovci I.: Diaľkový servis [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:15 Tajný život jazier: Jazero Bajkal - ľad a voda 1/5 [i] 21:05 Stanica pre dvoch 1/2 [i] 22:15 Stanica pre dvoch 2/2 [i] 23:20 Festivaly 2019: Fest Anča [i] 23:35 Trochu inak s Adelou [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:00 POLICAJTI V AKCII [i] 11:00 DIVOKÉ KONE 33,34 [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ [i] 14:35 SÚDNA SIEŇ [i] 15:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 IQ TAXI [i] 18:00 OCHRANCOVIA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Čierne vdovy 4 [i] 21:55 Red Dog: Červený pes [i] 23:55 Hawaii 5.0 VII. 22 [i] 00:55 NOVINY TV JOJ 01:50 DIVOKÉ KONE 33,34 [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    08:30 Rýchla rota Chipa a Dala 33,34 [i] 09:25 Simpsonovci XXIV. 14,15 [i] 10:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:15 Mutanti II. 4 [i] 13:35 Hoď svišťom 16/16 [i] 14:15 Kutyil s.r.o. II. 23 [i] 15:10 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:20 Simpsonovci XXIV. 16,17 [i] 17:25 Rýchla rota Chipa a Dala 33,34 [i] 18:15 Hoď svišťom II. 1/10 [i] 19:00 Kutyil s.r.o. II. 24 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Na odstrel [i] 22:55 Ďaleko od hlučného davu [i] 01:20 Mutanti II. 4 [i] 02:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 13 [i] 02:40 Hoď svišťom II. 1/10 [i] 03:10 DIVOKÉ KONE 32 [i] 04:05 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Předu, předu tenkou nit [i] 09:45 Všechno, co mám ráda v létě 3/8 [i] 10:15 Kousek života [i] 10:35 Malý pitaval z velkého města: Vedoucí partiové prodejny 7/15 [i] 11:25 Návštěvníci: Prozrazení 13/15 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi: Válka Procházkových 13/39 [i] 13:20 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 14:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 14:50 Columbo: Semínko pochyb [i] 16:05 To je vražda, napsala V: Hledání Petera Kerryho [i] 17:00 Cestománie: Guatemala - Říše Mayů [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Nemocnice na kraji města: Gravidita 15/20 [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Doktorka Fosterová II 2/5 [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha X: Víkend u Murdochů [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Svět rekordů a kuriozit – speciál [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Co sluší suši [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    08:30 Rwanda, země hor a kopců [i] 09:25 Rádžasthán, země králů [i] 10:20 Nacisté před soudem: Albert Speer [i] 11:25 Hitlerova vražedná mašinérie: Nacistické tábory smrti 2/3 [i] 12:15 Jak žije čínský miliardář [i] 13:05 Folklorika: Smolné řemeslo [i] 13:35 Ta naša kapela [i] 14:00 Kdo chce s vlky žíti [i] 14:35 Záhada kodexu XIV A 13 [i] 15:30 Peklo pod hladinou: Zabiják torpédoborců 3/6 [i] 16:10 Speciální zbraně: Německé zázračné stroje [i] 17:00 Proč letadla padají: Drtivý dopad [i] 17:45 S kuchařem kolem světa po Paříži 3/6 [i] 18:45 Tarbíci: Tarbíci a tlamovec [i] 18:55 Kouzlo Afriky: Viktoriiny vodopády [i] 19:15 Kouzlo Afriky: Zapomenutý kraj [i] 19:40 Postřehy odjinud: Baskicko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rocco Schiavone: Mimo sezónu 4/10 [i] 21:45 Ponorka 4/8 [i] 22:45 Letecké katastrofy: Chybný přístup [i] 23:35 Stíny nad jezerem: Čínská dívka 6/6 [i] 00:30 Vláda: Nevidět, neslyšet, nemluvit 7/30 [i] 01:30 Dům z karet III 7/13 [i] 02:20 Na moll... [i] 03:05 Uchem jehly [i] 03:30 Manželství v proměnách doby [i] 03:55 Drsná krása [i] 04:10 Ta naša kapela [i] 04:40 Designtrend [i] 04:50 České himálajské dobrodružství: Čo Oju, Šiša Pangma [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    07:15 Roztomilé mrchy [i] 08:40 Reflex [i] 09:30 Sila ženy II. 36 [i] 10:30 Neželaná nevesta [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Nekonečná láska II. 95-96 [i] 14:30 Larina voľba 112-114 [i] 17:30 Monk [i] 20:30 Sila ženy II. 37 [i] 21:30 Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI [i] 22:30 Vymenené životy 77-78 [i] 00:30 Upírske denníky [i] 01:15 Smotánka [i] 02:10 Karavan šou 4 [i] 03:10 Larina voľba 112-114 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Kužmová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Palerme
Slovenská tenistka Viktória Kužmová.

EURÓPSKA LIGA: Slovan chce s Feronikeli dokázať, že patrí do Európy
Ilustračná snímka.

MS v plávaní: Hájková obsadila v pretekoch na 50 m znak 25. priečku
Na archívnej snímke Karolína Hájková.

Zreteľná chvála na športoviská a niekoľko znepokojivých otáznikov
Pohľad na Ariake arénu, ktoré bude dejiskom volejbalu na letných olympijských hrách v roku 2020, počas novinárskej prehliadky 3. júla 2019 v Tokiu.

Aktuálne správy

Kto nerobí, nech uteká k vode. Streda bude ako stvorená na kúpanie
Ilustračná snímka.

Zákon o založení Katolíckej bohosloveckej fakulty má 100 rokov
Národné zhromaždenie Československej republiky (NZ ČSR) schválilo 24. júla 1919 zákon o založení Katolíckej bohosloveckej fakulty v Bratislave. Od schválenia zákona uplynie v ...

Čaputovú prijal Macron. Hovoriť majú o Európskej únii aj o V4
Zuzana Čaputová, archívna snímka.

Zuzana Čaputová sa stretne s francúzskym prezidentom Macronom, preberú Úniu aj Visegrád
Prezidentka Zuzana Čaputová bude v stredu rokovať s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom. Čaputová Paríž navštívi po tom, čo absolvovala rokovania s prezidentmi krajín V4 - teda Česka, Maďarska a ...

Bývalého francúzskeho ministra hospodárstva doma olúpili a zbili
Thierry Breton, archívna snímka.

Mexická polícia objavila v kamióne 150 migrantov zo Strednej Ameriky
Mexická federálna polícia objavila v nákladnom priestore kamiónu 150 migrantov, ktorí boli niekoľko dní bez vody a jedla. Informovala o tom v noci na stredu agentúra AP.

Ruská polícia potvrdila, že zavraždená žena je aktivistka Grigorievová
Ilustračná snímka.

Pri stretnutí s medveďom musí človek pomaly ustupovať, nie utekať
Ľudia, ktorí stretnú v lese medveďa hnedého, by mali ostať pokojne stáť a zhodnotiť danú situáciu. „Každému stretnutiu človeka s medveďom predchádza celý rad ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.