TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:45 Varte s nami [i] 08:55 Rodinné prípady [i] 09:55 Krok za krokom [i] 12:15 Monk [i] 15:05 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Rodinné prípady [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Ukradnutá z kolísky [i] 22:35 Myšlienky vraha XII. [i] 01:25 Monk [i] 03:35 Susedské prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Cesty po svete: Havaj, Ostrovy v Pacifiku 5/12 [i] 09:05 Otec Brown V.: Svätojánska noc 3/15 [i] 09:50 Nash Bridges: Spaľujúca vášeň 64/122 [i] 10:35 HiSTORY [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Profesionáli II: Zvírený prach 8/13 [i] 13:10 Profesionáli II: Jazda na slepo 9/13 [i] 14:10 Folklorika [i] 14:35 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Sklamané očakávania - 1.časť 7/16 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Cesty po svete: Guatemala, so šamanmi za chrbtom 6/12 [i] 16:55 Otec Brown V.: Chedworthský hurikám 4/15 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Veľká zem [i] 23:10 Polnočné slnko 3/8 [i] 00:05 Doktor z hôr - Nové osudy VIII.: Sklamané očakávania - 1.časť 7/16 [i] 00:50 Veľká zem [i] 03:30 Polnočné slnko 3/8 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Dopraváčik uja Sládka [i] 06:35 Pa a Pi: Kráčajúce rozhľadne;Žirafa [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Franklin a priatelia [i] 07:10 Ferdo Mravec [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Fidlibumove pokusy [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ČERVENÉ AUTÍČKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Od východu na východ: Z Červeného Kláštora do Kežmarku [i] 08:55 Generácia [i] 09:25 Herecké legendy: Nitrianske legendy hereckej aj režijnej tvorby [i] 09:45 Doktor [i] 10:30 Špina za nechtami [i] 11:00 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Poštár Lábus [i] 11:30 Obedníček: Cukrú a Krá [i] 11:35 Vtáčí ostrov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Jahodová pena [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Ústí nad Labem – Krušné hory [i] 12:40 Delenie majetku [i] 13:30 Prelom: Boj s pandémiami 4/6 [i] 14:15 Cyklistika - Tour de France [i] 18:10 Táraninky: Cestovanie [i] 18:15 Táraninky: Rozprávky [i] 18:30 Večerníček: Cukrú a Krá [i] 18:35 Vtáčí ostrov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ČERVENÉ AUTÍČKO [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Franklin a priatelia [i] 19:05 Ferdo Mravec [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Divoký Yellowstone: Zamrznuté územie 2/2 [i] 21:00 Takí sme boli [i] 22:55 Festivaly 2019: BRaK [i] 23:10 Trochu inak s Adelou [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:15 SÚDNA SIEŇ [i] 10:20 POLICAJTI V AKCII [i] 11:20 DIVOKÉ KONE 23,24 [i] 13:45 SÚDNA SIEŇ [i] 14:35 SÚDNA SIEŇ [i] 15:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 IQ TAXI [i] 18:00 OCHRANCOVIA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Čierne vdovy 3 [i] 22:00 Super poliši [i] 00:05 Hawaii 5.0 VII. 21 [i] 01:00 KRIMI 01:30 DIVOKÉ KONE 23,24 [i] 04:10 IQ TAXI [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 DIVOKÉ KONE 21,22 [i] 08:30 Rýchla rota Chipa a Dala 23,24 [i] 09:25 Simpsonovci XXIV. 4,5 [i] 10:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:10 Mutanti 12 [i] 13:25 Hoď svišťom 11 [i] 14:10 Kutyil s.r.o. II. 18 [i] 15:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:10 Simpsonovci XXIV. 6,7 [i] 17:15 Rýchla rota Chipa a Dala 23,24 [i] 18:05 Hoď svišťom 12 [i] 18:55 Kutyil s.r.o. II. 19 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Dom na konci ulice [i] 22:25 Jonesovci [i] 00:30 Mutanti 12 [i] 01:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 8 [i] 02:00 Hoď svišťom 12 [i] 02:30 Kutyil s.r.o. II. 19 [i] 03:10 Súdna sieň [i] 04:00 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 04:55 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:20 Po stopách hvězd [i] 06:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala V: Hornický masakr [i] 09:50 Slovácko sa nesúdí: Divadlo 5/12 [i] 10:35 Malý pitaval z velkého města: Cyklista 5/15 [i] 11:25 Návštěvníci: Génius v hladomorně 8/15 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Horákovi: Bezesná noc 8/39 [i] 13:20 Výslech [i] 13:40 Sedm bílých plášťů [i] 14:55 Columbo: Vražda podle knihy [i] 16:10 To je vražda, napsala V: Ničivá zeleň [i] 17:00 Cestománie: Bosna a Hercegovina: Bosenský hrnec [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem [i] 21:25 Nemocnice na kraji města: Reoperace 14/20 [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Doktorka Fosterová II 1/5 [i] 23:30 Případy detektiva Murdocha X: Polibek smrti [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Svět rekordů a kuriozit – speciál [i] 01:35 Poussin - kuřátko jako dlaň [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Florencie, město talentů [i] 09:25 Laos na vlnách Mekongu [i] 10:15 Expedice Grand Canyon [i] 10:45 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 10:55 Apokalypsa: Nikdy nekončící válka 1918-1926: Návrat do pekla 2/2 [i] 11:40 Hitlerova vražedná mašinérie: Nacističtí vědci 1/3 [i] 12:35 Nejúžasnější koncertní sál světa [i] 13:25 Folklorika: Sklárny na Moravě [i] 13:55 Ta naša kapela [i] 14:20 Svět podle termitů [i] 15:15 Peklo pod hladinou: Osudná plavba 2/6 [i] 16:00 Speciální zbraně: Předchůdci chytré techniky [i] 16:50 Proč letadla padají: Nemilosrdné počasí [i] 17:35 S kuchařem kolem světa po Paříži 2/6 [i] 18:45 Tarbíci: Tarbíci a veverka [i] 18:55 Kouzlo Afriky: Močály v poušti [i] 19:15 Kouzlo Afriky: Řeka Chobe [i] 19:40 Postřehy odjinud: Baskicko očima Jaroslava Skalického [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rocco Schiavone: Castor a Pollux 3/10 [i] 21:45 Ponorka 3/8 [i] 22:50 Den, kdy jsme se prošli po Měsíci [i] 23:35 Stíny nad jezerem: Čínská dívka 5/6 [i] 00:35 Vláda: Muži, kteří milují ženy 5/30 [i] 01:35 Dům z karet III 5/13 [i] 02:25 V zajetí železné opony: Výbuchy Vladimíra Hučína [i] 02:40 Ze ZOO do ZOO [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Vesnice roku po dvou letech [i] 03:50 Babylon [i] 04:20 Pohlednice Martina Kratochvíla: Bagan [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 České himálajské dobrodružství: Dhaulagiri, Nanga Parbat [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Nekonečná láska II. 83-84 [i] 07:15 Roztomilé mrchy VII. 18/21 [i] 08:40 Reflex [i] 09:35 Sila ženy II. 32 [i] 10:35 Neželaná nevesta [i] 12:00 Reflex [i] 12:55 Nekonečná láska II. 85-86 [i] 14:30 Larina voľba 97-99 [i] 17:25 Monk [i] 20:30 Sila ženy II. 33 [i] 21:25 Neželaná nevesta - NOVÉ ČASTI [i] 22:25 Vymenené životy 69-70 [i] 00:20 Upírske denníky VII. 21/22 [i] 01:10 Smotánka [i] 02:10 Karavan šou 3 [i] 03:15 Larina voľba 97-99 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO: LIGA MAJSTROV: Slovan ide do odvety s jasným cieľom
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela odpovedá na otázky novinárov pred odletom na odvetný zápas prvého predkola Ligy majstrov proti domácemu čiernohorskému šampiónovi Sutjeska Nikšič na letisku M. R. Štefánika v ...

Futbalista Delph prestúpil z Manchestru City do FC Everton
Na archívnej snímke Fabian Delph (vpravo).

Slovenský diaľkový plavec Peciar obsadil na MS 64. miesto
Ilustračná snímka./span>

Výdatné raňajky, večera o ôsmej, ale aj niečo na dobrú noc. Kedy a čo jedia cyklisti na Tour de France?
Cyklistická Tour de France je trojtýždňová zaberačka, ktorá kladie neobyčajne vysoké nároky na každého jej účastníka. Enormné fyzické vypätie v siahodlhých stúpaniach či dych vyrážajúce zrýchlenia ...

Aktuálne správy

Pred 27 rokmi SNR prijala Deklaráciu o zvrchovanosti SR
V piatok 17.júla 1992 prijala Slovenská národná rada Deklaráciu o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Predseda SNR Ivan Gašparovič a premiér Vladimír Mečiar tento dokument následne podpísali a na záver poslanci zaspievali slovenskú ...

Ďalší krásny deň: Na Bohuslava slnko žiari už od rána
Ilustračná snímka.

VIDEO: Pred 30 rokmi predniesol Jakeš pamätný prejav o koloch v plote
Na archívnej snímke M. Jakeš.

Nemecká kancelárka Angela Merkelová má 65 rokov
Na archívnej snímke Angela Merkelová.

Snemovňa schválila rezolúciu odsudzujúcu Trumpove rasistické výroky
Americký prezident Donald Trump, archívna snímka.

Lídri frakcií vysvetlili prečo volili či nevolili von der Leyenovú
Na archívnej snímke Ursula von der Leyenová.

Ivan Tásler, líder skupiny IMT Smile, oslávi 40. narodeniny
Ivan Tásler, archívna snímka.

Pred 70 rokmi sa narodil V. Balco, režisér snímky Rivers of Babylon
Režisér, scenárista a vysokoškolský pedagóg VLADIMÍR BALCO (1949). Medzi jeho filmy patria napríklad Uhol pohľadu, Let asfaltového holuba či Rivers of Babylon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.