Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 10-11/24 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:45 Kameňák [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 10-11/24 [i] 02:15 Svokra [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Spojené kráľovstvo, história zhora: Zelená úrodná krajina [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Vzťahová horúčka-2.časť 4/16 [i] 09:45 Sudkyňa Amy: Prekvapená vážnosťou situácie 54 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Nový začiatok 13/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Kaštieľ v Seredi [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Spojené kráľovstvo, história zhora: Priemyselná revolúcia [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Návrat do života-1.časť 5/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kvalifikácia ME 2020: Slovensko – Maďarsko [i] 23:20 Radosť zo života: Rudo Sloboda [i] 23:50 Lekári: Nový začiatok 13/65 [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Prekvapená vážnosťou situácie 54 [i] 01:15 Obdobie zločinu: Posledný valčík [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom naháňali perinu [i] 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom zbierali gaštany [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Malý Mikuláš [i] 07:15 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Little cat [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Slavošovce [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Košickí puškári [i] 09:05 Záhady archeológie: El Argar /Španielsko/ [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Rozlúčka s Máriou [i] 11:25 Obedníček: Minirozprávky do postieľky [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Život zvierat: Budovať pre život [i] 13:25 Tragédia elektronického odpadu [i] 14:30 Krasokorčuľovanie - MS 2019 [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 15:55 Primáška [i] 16:20 Biatlon - Svetové poháre [i] 18:00 Família [i] 18:30 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Little cat [i] 18:45 Malý Mikuláš [i] 18:55 Martinka I [i] 19:10 Martinka I [i] 19:25 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Prvá: MAGDALÉNA SCHWINGEROVÁ [i] 21:00 Prvý džezmen zo Sicílie [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 SK DEJINY: Voľby po Slovensky v 19. storočí [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Retro noviny [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IX. 23,24/24 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 S PRAVDOU VON [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 INKOGNITO [i] 00:20 INKOGNITO [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:20 S PRAVDOU VON [i] 03:30 KRIMI 03:55 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 Profesionáli III. 12 [i] 08:45 Simpsonovci XVI. 4,5 [i] 09:55 LUCKY ROOM [i] 11:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:50 PANELÁK XIV. 31 [i] 14:50 Simpsonovci XVI. 6,7 [i] 15:50 Profesionáli III. 13,14 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 X-Men 2 [i] 23:00 Divočina [i] 01:30 It's Always Sunny in Philadelphia XI. 2,3 [i] 02:20 KINOSÁLA [i] 02:35 Profesionáli III. 13 [i] 03:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:45 It's Always Sunny in Philadelphia XI. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Vražedná vůně [i] 09:45 Pan Tomšík [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Tornádo [i] 14:20 Durrellovi II 5/6 [i] 15:10 Doktor Martin: Bolavé srdce [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Lež plodí smrt [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život je ples: Konkurz 10/16 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo: Staromódní vražda [i] 23:45 Grantchester II 4/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:05 Pod pokličkou [i] 01:25 Z metropole [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 V kondici [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajný život psů II 3/3 [i] 09:50 Alexander Veliký 2/2 [i] 10:35 Majestátní Alpy 4/5 [i] 11:30 Putování za vínem: Austrálie - Jižní Austrálie [i] 12:00 Generál Patton: Vždy v čele [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Francouzská akrobacie na českých letadlech [i] 13:45 Turecko - brána Orientu: Kappadokie 5/13 [i] 14:05 Magické hory: Říp [i] 14:20 Kdyby stěny mohly mluvit!: Koupelna 2/4 [i] 15:20 Jak se fotí Řím [i] 15:50 Křídla války: Bombardéry [i] 16:35 Velké stroje zblízka: Obří rypadlo [i] 17:25 Lvi z Namibijské pouště [i] 18:15 Na cestě po Tridentsku [i] 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo: Vítr [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Zamrzlé hrobky [i] 19:25 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 21:00 Krajinou domova II: Hory Jizery a Labe [i] 21:30 Národní klenoty: Litomyšl - krvavý román [i] 22:00 Zámek v Čechách [i] 23:35 Queer: Virus, láska, naděje [i] 00:05 Syrská love story [i] 01:20 Něco navíc [i] 02:30 Carpe diem [i] 02:55 Hypermarket, jeho pán a otrok [i] 03:20 Ochránce [i] 03:50 Folklorika [i] 04:25 Divnopis: Eš [i] 04:35 Před půlnocí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 49-50 [i] 07:35 Láska na druhý pokus 59 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:35 Sila ženy 6-7 [i] 12:55 Reflex [i] 13:45 Zločiny na mori II. 2/26 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru I. 17-18/22 [i] 20:30 Sila ženy 8-9 [i] 22:20 Nekonečná láska 51-52 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 15/22 [i] 01:00 Prípady pre Lauru I. 17/22 [i] 01:40 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Rybáriková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Miami
Slovenská tenista Magdaléna Rybáriková, archívna snímka.

NHL: Tatar prispel asistenciou k výhre Montrealu, Chára s 3 pluskami
Na archívnej snímke sa Tomáš Tatar a jeho spoluhráč Brendan Gallagher radujú z gólu.

NBA: Houston zvíťazil v Atlante, Harden sa zapísal do histórie
Hráč Houston Rockets James Harden, archívna snímka.

Inter Miláno dostal od vedenia Serie A podmienečný trest, v derby zazneli rasistické prejavy
Vedenie talianskej najvyššej súťaže Serie A udelilo futbalovému klubu Inter Miláno podmienečný trest na jeden rok za rasistické prejavy fanúšikov "nerazzurri" počas víkendového mestského derby ...

Aktuálne správy

Štvrtkovú jasnú oblohu spríjemnia teploty na hranici 15 stupňov
Ilustračná snímka.

Vo veku 96 rokov zomrel česko-slovenský vojnový veterán Milan Píka
Milan Píka, archívna snímka.

Mayová: Teraz je na poslancoch, čo bude ďalej s brexitom
Theresa Mayová, archívna snímka.

Nový Zéland zákazal predaj automatických a poloautomatických zbraní
Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová vo štvrtok vyhlásila, že v krajine bude zakázaný predaj a používanie útočných pušiek a poloautomatických zbraní. ...

Komisárka OSN pre ľudské práva je znepokojená situáciou vo Venezuele
Michelle Bacheletová, archívna snímka.

Izraelský vojak zastrelil v Predjordánsku Palestínčana
Ilustračná snímka.

Pred 95 rokmi sa narodil nezabudnuteľný herec Jozef Kroner
Záber z filmu Obchod na korze, Jozef Kroner, archívna snímka.

Brigitte Bardot hrozí ďalšie stíhanie za rasistické výroky
Brigitte Bardotová, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.