TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Ďateľ Woody [i] 07:05 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:10 Brewsterove milióny [i] 09:00 Vydierači [i] 11:05 Láska s výstrahou [i] 13:15 Ukradnutá z kolísky [i] 15:15 Sudca [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Na cudzí účet [i] 22:45 Šéfovia na zabitie [i] 00:50 Posledný samuraj [i] 03:20 Na cudzí účet [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:00 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:25 Vtáčí ostrov [i] 06:30 Franklin a priatelia [i] 06:45 Ferdo Mravec [i] 07:10 Včielka Maja Nové dobrodružstvá II.: Operácia sýkorka [i] 07:20 Tryskáči II.: Kapadócia 18/24 [i] 07:35 Martinka I [i] 07:50 Martinka I [i] 08:00 Sofia Prvá I. 7/25 [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 Legenda o rytieroch zo Sitna 5/10 [i] 10:15 Legenda o rytieroch zo Sitna 6/10 [i] 10:45 Merlin II: Kráska a zviera-1.časť 5/13 [i] 11:40 Park [i] 12:15 Legendy popu: Karol Duchoň [i] 14:15 Agatha Christie : Poirot: Halloweensky večierok [i] 15:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Greenshawsov prepych [i] 17:30 Fetiše socializmu: Poklady zberateľovej duše [i] 18:00 Fetiše televízie: Spravodajstvo [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Fantomas kontra Scotland Yard [i] 22:05 Fetiše socializmu: Útek na špicu hitparády [i] 22:35 800 slov 3/8 [i] 23:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Greenshawsov prepych [i] 00:50 Agatha Christie : Poirot: Halloweensky večierok [i] 02:20 800 slov 3/8 [i] 03:00 Park [i] 03:35 Merlin II: Kráska a zviera-1.časť 5/13 [i] 04:20 AYA 25 rokov [i] 04:45 Fetiše televízie: Spravodajstvo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Hory, batoh, kamera [i] 06:20 DIALÓG S PLANÉTOU: Tajomstvo podzemia: TEPUY [i] 07:20 Tajomstvo podzemia [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Božie domy s Vandalom [i] 09:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Horažďovice [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:55 Hana Zelinová [i] 10:25 VaT: Svetelná približovacia sústava [i] 10:50 Robte, čo vás baví [i] 11:00 Generácia [i] 11:30 Moja diagnóza: Tanec bez okuliarov [i] 12:00 DOD RTVS Banská Bystrica [i] 12:10 Folklórny festival - Východná: Turčianska záhradka nepoznaná, prebudená, ospievaná... [i] 13:15 DOD RTVS Banská Bystrica [i] 13:30 Požičaná planéta II. 3/4 [i] 13:55 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Hrozienka [i] 14:15 Cyklistika - Tour de France [i] 17:45 Futbal - Fortuna liga [i] 20:10 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:16 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:18 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 20:20 Sága rodu Forsytovcov 4 [i] 21:15 Sága rodu Forsytovcov 5 [i] 22:15 Fargo III [i] 23:10 Fargo III [i] 23:55 DKP - Dobré krátke projekty filmárov VŠMU [i] 00:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala 27,28,29 [i] 09:20 NAŠI II. [i] 10:45 SVET PODĽA EVELYN [i] 11:55 SUPER KARAOKE [i] 12:50 Dr. Dolittle 4 [i] 14:40 Percy Jackson: More oblúd [i] 16:55 Pravá blondínka 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Utajený zločin [i] 22:20 Bláznivá jazda [i] 00:20 Jazero 2 [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:20 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Súdna sieň [i] 07:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 08:50 NA CHALUPE [i] 10:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:35 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 12:45 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI. 8 [i] 13:45 Bordelári 3 [i] 14:30 Mama, ožeň ma! [i] 17:45 12 dní hrôzy [i] 19:45 KINOSÁLA [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Divé svine [i] 22:10 Pomstiteľ [i] 00:10 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 12,13 [i] 01:10 Tajná zbraň [i] 02:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 03:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 04:20 Mama, ožeň ma! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Etiketa: Recepce a spol. [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Po stopách hvězd [i] 06:30 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka [i] 07:25 O Emínce a Havlíčkovi [i] 08:10 Záhada hlavolamu 3/9 [i] 08:40 Slovácko sa nesúdí: Medicína 6/12 [i] 09:20 Toulavá kamera - Za rodinným stříbrem: Středočeský a Moravskoslezský kraj 2/8 [i] 09:50 Columbo: Smrt nabízí pomocnou ruku [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby - letní speciál [i] 12:50 Postřehy odjinud: Jižní Afrika očima Vladimíra Kroce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se ševcem šili čerti [i] 14:15 O vílách Rojenicích [i] 14:55 Vražda před večeří [i] 16:10 Šéfe, vrať se! [i] 17:30 Hercule Poirot: Tajemství levného bytu [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všechnopárty [i] 20:50 Karel je Gott 2/3 [i] 21:40 Sissi - Mladá císařovna [i] 23:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:25 Mladý Montalbano II: Pokoj číslo 2 [i] 01:10 Světáci [i] 02:00 Manéž Bolka Polívky [i] 03:10 Bydlení je hra [i] 03:35 Chalupa je hra [i] 04:00 Zahrada je hra [i] 04:25 Strejda Čtvrtek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud: Baskicko očima Jaroslava Skalického [i] 06:00 O krtkovi: Krtek a kamarádi [i] 06:05 Hýbánky: Mikulecká dědina [i] 06:15 Ava Riko Teo [i] 06:25 Máša a medvěd III [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Divoká dobrodružství Blinkyho Billa [i] 07:15 Ovečka Shaun II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Cyklotoulky [i] 09:10 Folklorika: Smolné řemeslo [i] 09:40 Ta naša kapela [i] 10:10 Den, kdy jsme se prošli po Měsíci [i] 10:55 Výjimečné projekty: Žňoví obři 2/8 [i] 11:45 Rádžasthán, země králů [i] 12:40 Jeden den ve Francii [i] 14:10 Kouzlo Afriky: Viktoriiny vodopády [i] 14:35 Kouzlo Afriky: Zapomenutý kraj [i] 15:00 IAAF Diamond League 2019 Londýn [i] 17:00 David Attenborough – v devadesáti stále za kamerou [i] 17:50 Baleáry, ostrovy prodchnuté tradicemi [i] 18:45 Tarbíci: Tarbíci a bércoun [i] 18:55 Na cestě po hanáckém Slovácku [i] 19:25 O vědě a vědcích: Šifry života [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Speer a Hitler 3/3 [i] 21:35 Bláznivá střela 2: Vůně strachu [i] 23:00 Madiba 3/3 [i] 00:30 Batesův motel V: Návštěvní hodiny 9/10 [i] 01:05 Lidé na obtíž [i] 01:35 Nenasytný národ [i] 02:00 Život z druhé ruky [i] 02:25 V zajetí železné opony: Bod zlomu [i] 02:40 Zatopené osudy: Slezská Harta [i] 03:00 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:25 Folklorní magazín [i] 03:45 Vesničtí muzikanti [i] 04:05 Přidej se [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Stopy, fakta, tajemství: Polárníci ze Zlatého návrší [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 07:40 Smotánka [i] 08:40 Bostonské vraždy VII. 3-4/13 [i] 11:20 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 5-6/13 [i] 13:40 Inga Lindströmová: Úžasná Elin [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Sila lásky [i] 17:45 Lekárka v Afrike 2 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Dohodnutý sobáš [i] 22:00 Inga Lindströmová: Čas na lásku [i] 00:05 Lekárka v Afrike 2 [i] 01:50 Rosamunde Pilcherová: Dohodnutý sobáš [i] 03:15 Inga Lindströmová: Čas na lásku [i] 04:45 FBI: Prípady Sue Thomasovej III. 6/13 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sabbatini bol po 1. kole The Open Championship na 20. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Tohtoročný US Open bude s rekordnou dotáciou 57 miliónov USD
Ilustračná snímka.

Plavkyňa Balážiková nedokončila na MS preteky na 25 km
Ilustračná snímka

Lídrom Qucik-Stepu na Okolo Slovenska bude Viviani
Taliansky cyklista Elia Viviani, archívna snímka.

Aktuálne správy

Dnes sa teploty vyšplhajú k tridsiatke, no na väčšine územia zaprší
Ilustračná snímka.

Trolejbusy premávajú v hlavnom meste už 110 rokov
Archívna snímka z 11. septembra 1999 - Jubilejných 90 rokov oslavoval 11.septembra Dopravný podnik Bratislavy (DPB), a.s. Prvé pokusy o využitie elektrického pohonu pre cestné vozidlá sa začali súčasne s pokusmi využitia elektrického ...

Žilinský kraj má mnoho turistických lákadiel, najvyhľadávanejšou destináciou je Liptov
Žilinský samosprávny kraj (ŽSK) sa s podielom 24,9 percenta za prvé tri mesiace tohto roka stal najnavštevovanejším spomedzi ostatných krajov. Za ním nasleduje Bratislavský a Prešovský ...

Z tepla vo štvrtok skolabovalo 61 ľudí
Ilustračná snímka.

Ľudové piesne v Ostrej Lúke sú spievané aj v pôvodnom nárečí
Ilustračná snímka.

Nezvestného Radoslava z Podbrezovej našli mŕtveho
Nezvestného 33-ročného Radoslava z Podbrezovej, po ktorom vyhlásila polícia pátranie pre podozrenie zo spáchania trestnej činnosti, našli mŕtveho.

V Ekvádore sa prvýkrát zosobášili dve ženy
Ekvádorské mesto Guayaquil bolo vo štvrtok dejiskom prvého sobáša osôb rovnakého pohlavia v tejto juhoamerickej krajine po tom, ako v júni takéto manželstvá povolil tamojší ...

Na výstave v galérii Medium vidieť maľbu aj vo virtuálnej podobe
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.