Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 2/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:10 Scooby-Doo [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:45 Kung Fu Panda II. 13/26 [i] 08:10 Tučniaky z Madagaskaru II. 13/39 [i] 08:35 Rex - superpes [i] 10:50 Dva a pol chlapa V. 10/19 [i] 11:20 Pán domu [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Monaka [i] 16:20 Život je raz taký (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Splnený sen (HD) [i] 23:10 Králi ulice [i] 01:20 Splnený sen (HD) [i] 03:25 Králi ulice [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 36 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Stelle nie je vo svojej koži [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Agent Franklin 31/52 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Kráľ na farme [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Čudesné počasie - 1. časť [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:15 Život rýb: Nočný život [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Planéta Zem zhora IV.: Bangladéš 2. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Žltý kosatec [i] 15:00 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 4/4 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:40 Počasie [i] 19:45 Hokej MS 2014 [i] 23:00 Voľby do Európskeho parlamentu - výsledky [i] 00:30 Komisárka: Tanec smrti 25/26 [i] 01:20 Komisárka: Melódia smrti 26/26 [i] 02:10 Inšpektor Rocca II: Bez príčiny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:45 Kapura [i] 09:25 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín [i] 10:00 Návšteva pápeža Františka v Izraeli [i] 12:40 O Zorali a dvoch bratoch [i] 13:55 Osloboditelia: Rozviedka [i] 14:40 Orientácie [i] 15:05 Slovo [i] 15:15 Hokej MS 2014 [i] 18:45 Večerníček: Bambulín Trumpetko [i] 18:50 Nils a divé husi [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIFITKO - radostný pohyb [i] 19:05 V oku mora [i] 19:10 A predsa sa točí [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 GEN.sk: Ladislav Chudík [i] 20:15 Tančiareň, SND, Bratislava [i] 22:15 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:15 MS v kocke [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Počasie [i] 00:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:40 Späť v hre [i] 07:25 Gumkáči [i] 08:30 Káčerovo [i] 09:25 Šéf v utajení II. 17 [i] 10:25 VARÍ VÁM TO [i] 11:15 CENA JE SPRÁVNA [i] 12:00 Stratené duše II. 9 [i] 13:00 Na ostrie noža [i] 15:45 Tiene Toskánska [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:45 ŠPORT [i] 19:50 KRIMI [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 X FACTOR [i] 22:45 X FACTOR [i] 23:35 Prebudená smrť [i] 01:40 Tajomný ostrov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Miesto činu Münster: Škvrna [i] 06:40 Zberači 17 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Ninja Factor II. [i] 09:10 Ako žiť s rodičmi 4 [i] 09:40 Faktor strachu II. 11 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro II. 27,28 [i] 11:55 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:40 Za bránami Egypta 2 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 9,10 [i] 15:10 "Pátek není svátek" [i] 17:05 VARÍ VÁM TO [i] 17:50 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:30 Šéf v utajení II. 17 [i] 19:30 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 8 [i] 20:30 Tajomný ostrov 1,2/2 [i] 01:10 Bastardi 2 [i] 03:00 "Pátek není svátek" [i] 04:20 Faktor strachu II. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 JAG III. 24 [i] 08:15 JAG IV. 1 [i] 09:15 Skuteční lidé I. 7 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 11:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 12:30 No Limit I. 1 [i] 13:55 Drzá Jordan IV. 1 [i] 14:55 Vražedná čísla III. 16 [i] 15:55 Vražedná čísla III. 17 [i] 16:55 Final Fantasy: Esence života 1 [i] 19:00 Vzpomínky II. 7 [i] 20:00 Vzpomínky II. 8 [i] 21:00 Po krk v extázi 1 [i] 23:05 Hannibal Ii. 7 [i] 00:05 Post Mortem II. 3 [i] 01:05 Po krk v extázi 1 [i] 03:00 Hannibal Ii. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 05:35 Pátá rychlost 3 [i] 06:00 Jak se to dělá 4 [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Mikeyho vernisáž [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Mistrovství série IndyCar [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ostrov a lepicí páska [i] 09:05 Lovci odpadu 8 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 10:50 Likvidátor 1 [i] 11:15 Likvidátor 2 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 12:35 Králové aukcí: Skvělá 80. léta [i] 13:05 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 14:25 Hra o kameny: Smaragdové město [i] 15:20 Zlato Beringova moře 13 [i] 16:15 Potápěči za diamanty: Zoufalé časy [i] 17:10 Bořiči mýtů: Bitva pohlaví, 2. kolo [i] 18:05 Texaské války aut: Soupeření začíná [i] 19:00 Extrémní sběrači aut 2 [i] 20:00 Rození obchodníci: Citroën 2CV [i] 21:00 Nazí a vystrašení 6 [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 23:00 Zlatá horečka: San Francisko v ohni [i] 00:00 Zlato Beringova moře: Lehnout popelem [i] 00:55 Texaské války aut: Soupeření začíná [i] 01:50 Nazí a vystrašení 6 [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtelné legendy [i] 03:50 Zlatá horečka: San Francisko v ohni [i] 04:45 Rození obchodníci: Citroën 2CV [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Ondřeje Moravce [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Okouzlení IV 19/52 [i] 07:25 Ulice zpívá [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Podzimní romance 8/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně na klíček [i] 14:10 O chytré Marině [i] 14:35 Jári [i] 15:30 Páni kluci [i] 17:00 Přísahám a slibuji 4/4 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Kolotoč [i] 21:10 168 hodin [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Roming [i] 23:35 Komisař Moulin [i] 01:10 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Móda-Extravagance-Manýry [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:20 Hodinový manžel [i] 02:45 Bydlení je hra [i] 03:05 Kaleidoskop [i] 03:30 Diskodrom 2007 [i] 04:15 13. komnata Ondřeje Moravce [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:10 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 991/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 65 [i] 09:30 Chcete mě? [i] 10:00 Papež v Izraeli [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Sup bělohlavý [i] 12:40 Království divočiny: Ze života orangutanů 3/5 [i] 13:10 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 14:05 Sváteční slovo biskupa Slezské církve evangelické augsburského vyznání Jana Wacławka [i] 14:10 Uchem jehly [i] 14:40 Na cestě po Guadeloupu [i] 15:05 Trabantem Jižní Amerikou: Divočina, nebo civilizace? 8/12 [i] 15:35 Křídla přírody: Mořští ptáci [i] 16:25 Jeden oceán: Měnící se moře [i] 17:20 Naše tradice: Poutě [i] 17:50 Příběhy obrácení 1/6 [i] 18:15 Na plovárně s Timem Burtonem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry IV: Cesta před námi 1/24 [i] 19:35 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 20:00 Pot, slzy a naděje: Neni konec, dokud neni konec 6/6 [i] 20:50 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 21:50 Nehoda [i] 23:30 Polibek od Putina [i] 00:30 Tatarské touhy [i] 01:25 V pasti mikrodluhu [i] 02:20 Evropa dnes [i] 02:50 Folklorika [i] 03:15 Památky na prodej: Vodní tvrz [i] 03:35 Z očí do očí [i] 04:15 Dostaveníčko v Lednici [i] 04:50 Loutkář Antonín Maloň [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Senzační Spiderman 22 [i] 06:45 Liga Špačků 9 [i] 07:15 Taz - mania III 21 [i] 07:35 Looney Tunes: Úžasná Show 5 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 12 [i] 08:30 PRÁSK! [i] 09:05 Víkend: Nezvratný důkaz [i] 09:55 Rande s celebritou [i] 11:50 Přijela k nám pouť [i] 13:30 Velká cena Monaka [i] 16:05 Bláznivá střela 33 1/3: Poslední trapas [i] 17:45 Vítr v kapse [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Sladké a hořké 50 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:10 Jeho fotr, to je lotr! [i] 00:25 Rande s celebritou [i] 01:55 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:25 Áčko: Přežil jsem ozbrojené přepadení [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Létající poklad 12 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení 23 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man II: Velký lovec Kraven 4 [i] 07:55 Předvečer války 1 [i] 09:05 Prima SVĚT [i] 09:35 Synové a dcery Jakuba skláře: Jubileum 1957 13 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Nedělní receptář extra 13:25 Big Ben IV: Berlínský vzduch 7 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR - FINÁLE [i] 22:50 X FACTOR - FINÁLOVÉ ROZHODNUTÍ [i] 23:45 Sejmi eso [i] 02:05 Policejní bažanti II: V utajení 12 [i] 03:05 Předvečer války 1 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru VI: Příběh dvou vesnic [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Emilie Richardsová: Mysli len na nás [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi III. 9-10/22 [i] 11:55 90210: Nová generácia II. 19-20/22 [i] 13:55 Katie Ffordeová: Láska na vysočine [i] 16:15 Doktorka Zoe II. 9/22 [i] 17:10 Kráska a zviera I. 9/22 [i] 18:05 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Druhá alebo prvá [i] 22:35 Skutočný príbeh: Rozdelené dvojičky [i] 00:25 Druhá alebo prvá [i] 02:30 Šéfkuchár bez čapice [i] 02:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 90/129 [i] 04:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 LOL [i] 15:30 Růžový a černý [i] 17:20 Skandál [i] 19:20 Bláznovství [i] 21:10 Svítání [i] 22:55 Děti [i] 00:30 Red Force 4 [i] 02:05 Kick-Ass [i] 03:55 Doktor od jezera Hrochů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:15 Cestovní vozy [i] 09:45 Cestovní vozy [i] 10:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:30 Cestovní vozy [i] 22:30 Formule [i] 23:00 Motorky [i] 23:45 Motorky [i] 00:30 Motorky [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 1: Poker? Mmm, a předkrm nebude?! 14 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Duch Šílené Sherry 15 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 10:00 Smrtící sestup [i] 12:00 Námořní hlídka 3: Poločas rozpadu 7 [i] 13:00 Námořní hlídka 3: Rudý úsvit 8 [i] 14:00 Námořní hlídka 3: Perly a svině 9 [i] 15:00 Námořní hlídka 3: Minové pole 10 [i] 16:00 Námořní hlídka 3: Tajný náklad 11 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Mstitel 15 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Válečník 16 [i] 19:00 Skandál 3 17 [i] 20:00 Skandál 3 18 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Dramatizování, Ctihodnosti 15 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 3 16 [i] 23:00 Kluci a holky [i] 00:55 Skandál 3 17 [i] 01:55 Skandál 3 18 [i] 02:55 Fakta nebo fikce 1: Rychlá kola/Super skok 1 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Extrémní rybáři 7 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 7 [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 2 [i] 07:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 4 [i] 08:00 Planeta lidí: Města - přežít v betonové džungli 8 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Slizouni 8 [i] 10:00 Pouště a život 1 [i] 11:00 Pouště a život 2 [i] 12:00 Zatraceně dobré: Bažiny a vepř 3 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 4 [i] 14:00 Vzdušní dřevorubci 4 [i] 15:00 Šokující příroda: Záhada zabitých slonů 4 [i] 16:00 Geologické záhady: Obří záplava0 [i] 17:00 Vzpomínky na Margaret Thatcherovou0 [i] 18:05 Podzemí měst 4 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 4 [i] 20:00 Zapomenutá planeta 4 [i] 21:00 Vesmír 8 [i] 22:00 Nacističtí kolaboranti 2 [i] 23:00 Protibombová jednotka 15 [i] 23:55 Superlidé 2 [i] 00:55 Podzemí měst: Okinawa 12 [i] 01:50 Nacističtí kolaboranti 2 [i] 02:50 Protibombová jednotka 15 [i] 03:40 Předvoj: Vítězství nad terorismem 3 [i] 04:10 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Cirque du Soleil: Vzdálené světy [i] 07:30 Middletonská romance [i] 09:10 Frankenweenie: Domácí mazlíček [i] 10:35 Tom Sawyer [i] 12:25 Sbohem, královno