Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice VI. 1/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:10 Scooby-Doo [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 07:45 Kung Fu Panda II. 12/26 [i] 08:10 Tučniaky z Madagaskaru II. 12/39 [i] 08:35 Vice Versa [i] 10:35 2 baby na mizine II. 7/24 [i] 11:05 Kráska a zviera I. 9/22 [i] 12:05 Arrow 19-20/23 [i] 14:00 HLAS ČESKO SLOVENSKA - K. O. [i] 16:35 Nezvestné [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Život je raz taký (HD) [i] 23:00 Obchod s bielym mäsom [i] 02:25 Nezvestné [i] 03:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Drišľakoviny [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 35 [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Hádajte, kto poletí [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin rýchlo rastie 30/52 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Cesta do krajiny hudby [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Smutný papagáj [i] 08:25 Trpaslíci [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Spadla z oblakov: Otec to zariadi 6/13 [i] 10:15 Berlin, Berlin: Svadobné šaty 41 [i] 11:05 On air [i] 11:35 Čo ja viem [i] 13:00 Fetiše socializmu: Bicyklom k lepším zajtrajškom [i] 13:30 Hokej MS 2014 [i] 16:35 Milujem Slovensko [i] 18:00 Postav dom , zasaď strom [i] 18:30 Taxík [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov - finále [i] 22:40 Liga majstrov - zostrihy [i] 22:50 Krajina rebelov - Nový svet 8/8 [i] 00:30 Inšpektor Rocca II: Pochybnosti [i] 02:10 Verejný nepriateľ č. 1: Epilóg [i] 04:20 Krajina rebelov - Nový svet 8/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:05 Let okolo Zeme: Afrika [i] 09:55 Ambulancia: Kmeňové bunky - šanca v liečbe detskej mozgovej obrny [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:55 Majstrovstvá Slovenska v Disco, Street Show a Rock and Roll [i] 12:05 Drogová pasca: Môže sa to stať aj tebe 1.časť [i] 12:35 5 minút po dvanástej: Načo mi je rodina? - úteky a návraty [i] 13:35 Cesta na MS 2014 [i] 14:15 Kapura [i] 14:55 Farmárska revue [i] 15:20 Test magazín [i] 15:35 Herecké legendy: Štefan Kvietik [i] 15:50 Dvaja [i] 17:30 Hokej MS 2014 [i] 20:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:25 Osloboditelia: Rozviedka [i] 21:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Jana Hřebejka [i] 21:55 Môj najlepší nepriateľ [i] 23:35 MS v kocke [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 TOP STAR [i] 06:10 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:00 Materove neuveriteľné príbehy [i] 07:10 Max Steel [i] 07:35 Káčerovo [i] 08:30 Späť v hre [i] 10:20 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 17 [i] 11:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:30 Kokosy na snehu [i] 14:45 X FACTOR [i] 17:00 Skok do neznáma [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Na vlásku [i] 22:40 Na ostrie noža [i] 01:20 Bastardi 2 [i] 03:15 Skok do neznáma [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 05:55 Miesto činu Brémy: Záverečný zápas [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Simpsonovci III. 3 [i] 09:15 Ninja Factor II. [i] 09:45 Faktor strachu II. 10 [i] 10:35 Vytunuj mi fáro II. 26 [i] 11:00 Ice Road Truckers IV. 13 [i] 12:15 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 2,3 [i] 14:15 SVET ZÁZRAKOV [i] 15:00 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 9,10 [i] 19:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 7 [i] 20:30 Vykoľajení - Hra s neverou [i] 22:50 Superklamár [i] 00:45 Krvavá lúpež [i] 02:25 "Lásky mezi kapkami deště" [i] 04:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York II. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Lovci pokladů II. 17 [i] 08:00 Lovci pokladů II. 18 [i] 09:00 Na lodi III. 6 [i] 10:30 Lost Girl Iii. 10 [i] 11:30 Posel ztracených duší IV. 23 [i] 12:30 Posel ztracených duší V. 1 [i] 13:30 Profil zločinu IV. 8 [i] 14:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 15:35 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 16:35 JAG IV. 1 [i] 17:35 No Limit I. 1 [i] 19:00 Boj o čas IV. 1 [i] 20:00 Boj o čas IV. 2 [i] 21:00 Nora Roberts: Lesní jezírko 1 [i] 22:55 Jak prosté II. 20 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 00:50 Nora Roberts: Lesní jezírko 1 [i] 02:35 Jak prosté II. 20 [i] 03:20 Californication VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 06:00 Jak se to dělá 3 [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 07:15 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 09:05 Opravdový podvod 5 [i] 09:30 Opravdový podvod 6 [i] 09:55 Opravdový podvod 7 [i] 10:25 Opravdový podvod 8 [i] 10:50 Zvědavost: Vývoj lidstva [i] 11:40 Zvědavost: Bermudský trojúhelník [i] 12:35 Zvědavost: Pod mikroskopem: Yellowstone [i] 13:30 Zvědavost: Jakou má hodnotu Amerika? [i] 14:25 Jak se to dělá 4 [i] 14:55 Jak se to dělá 5 [i] 15:20 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 16:15 Výstavba mistrovství: Stadion Maracaná [i] 17:10 Bořiči mýtů: Speciál o filmu Perníkový táta [i] 18:05 Rychlokurz: Kluci závodníci [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Síla trojice [i] 19:00 Pátá rychlost 7 [i] 20:00 Lovci aut: Světla, kamera, auta [i] 21:00 Války kontejnerů 4 [i] 21:30 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 22:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 3 [i] 23:00 Lovci odpadu 4 [i] 00:00 Porter Ridge: Hadi [i] 00:30 Ropa za humny: Velká soutěž [i] 00:55 Lovci aut: Světla, kamera, auta [i] 01:50 Války kontejnerů 4 [i] 02:20 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 02:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 3 [i] 03:45 Výstavba mistrovství: Stadion Maracaná [i] 04:40 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Okouzlení IV 18/52 [i] 07:15 Na cestě po Guadeloupu [i] 07:40 Bez ženské a bez tabáku [i] 08:40 Co teď a co potom?: Velmi banální příběh 7/8 [i] 09:30 Všechnopárty [i] 10:15 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Plaváček [i] 14:25 Ulice zpívá [i] 16:00 Pracka v láhvi [i] 17:25 My všichni školou povinní: Návrat 12/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Slavnosti sněženek [i] 22:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Con Air [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Sváteční slovo publicistky Alexandry Alvarové [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:15 Kuchařská pohotovost [i] 02:45 Postřehy odjinud [i] 02:50 Dance Life Tour 2012 [i] 03:35 Gustav Brom Big Band [i] 04:35 Malá farma: Smutný oslík [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Oficiální návštěva 2/22 [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Smíření nad Odrou [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Divnopis [i] 10:30 Velká vlastenecká válka: Válka s [i] 11:30 Století létání 12/26 [i] 12:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 2/2 [i] 13:20 Babylon [i] 13:50 Šlechetná srdce a šlechtické korunky [i] 15:35 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 16:30 Kamera na cestách: Thajsko, květ [i] 17:25 Zázračná planeta: Afrika: Sahara 5/5 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III [i] 19:35 Bonbónky světa: Česká republika - doma nejlíp [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Hercule Poirot XIII: Sloni mají paměť 1/5 [i] 21:35 Fargo [i] 23:10 Luther II 3/4 [i] 00:05 Malá Velká Británie [i] 00:35 Show! [i] 01:40 Queer: Hranice tolerance [i] 02:10 Uchem jehly [i] 02:35 Cesty víry: Jan a mušle [i] 03:00 Ta naša kapela [i] 03:30 Z očí do očí [i] 04:10 Dostaveníčko ve Vranově nad Dyjí [i] 04:50 Za dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Senzační Spiderman 21 [i] 06:45 Liga Špačků 8 [i] 07:10 Taz - mania III 20 [i] 07:35 Král džungle 14 [i] 08:00 Tučňáci z Madagaskaru 13 [i] 08:25 Krok za krokem V 14 [i] 08:55 Casper [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:45 Volejte Novu [i] 12:25 Falešná kočička [i] 14:15 Místo v životě: Podraz 12 [i] 15:30 Klik: Život na dálkové ovládání [i] 17:30 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sherlock Holmes: Hra stínů [i] 22:55 Kráčející skála [i] 00:35 Velmi nebezpečné známosti: Ve hře na svádění existuje pouze jedno pravidlo, nikdy se nesmíš zamilovat! [i] 02:15 Novashopping 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:30 Áčko: Ničí mě, že jsou naši nezaměstnaní [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Kuchtění s Hookem 11 [i] 07:15 Avengers - Sjednocení: Strážci a vesmírní rytíři 22 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man II: Rhino 3 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Top Gear: Botswanský speciál [i] 10:25 Královské intriky [i] 12:25 Tři chlapi na cestách [i] 14:30 Big Ben IV: Malování s Vincentem 6 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Máme rádi Česko [i] 22:20 Muž s cejchem smrti [i] 00:20 Čarodějky ze Salemu [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru VI: Malované krví [i] 04:30 Spravedlnost v krvi: Imunita 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Posadnutá [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi III. 7-8/22 [i] 12:15 90210: Nová generácia II. 17-18/22 [i] 14:15 Šanca prežiť [i] 16:00 Srdce ako dar [i] 18:00 Láska, deti a veľké srdce: Čarovná Afrika [i] 20:00 Emilie Richardsová: Mysli len na nás [i] 22:00 Katie Ffordeová: Láska na vysočine [i] 00:00 More duší II. 3-4/4 [i] 02:05 Srdce ako dar [i] 03:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 89/129 [i] 04:45 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 90/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Pan Dokonalý [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 13:50 Tvrdá hra [i] 15:50 Božská relikvie 2 [i] 17:45 Zbláznit se z peněz [i] 19:30 Doktor od jezera Hrochů [i] 21:30 Kick-Ass [i] 23:30 Red Force 4 [i] 01:10 Patro smrti [i] 02:45 Speciální jednotka [i] 04:30 Holky na hlídání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Plochá dráha [i] 10:45 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:45 Cyklistika [i] 17:30 Motorsport [i] 18:00 Tenis [i] 19:30 Tenis [i] 20:45 Tenis [i] 21:00 Box [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:45 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 06:00 Agentura Jasno 1: Má mě rád,nemá mě rád,má mě rád,jejda,nemá puls 11 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Zataženo s možností vraždy 12 [i] 08:00 Agentura Jasno 1: Připravit, pozor, vražda 13 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 11: Dny bezvládí 6 [i] 11:00 Skandál 3 17 [i] 12:00 Skandál 3 18 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Paralelní zastupování 13 [i] 14:00 Dobrá manželka 5: Několik slov 14 [i] 15:00 Super cyklón [i] 17:00 Smrtící sestup [i] 19:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů [i] 21:00 Kluci a holky [i] 22:55 Skandál 3 17 [i] 23:55 Skandál 3 18 [i] 00:55 Havaj 5-0 3: Mstitel 15 [i] 01:55 Havaj 5-0 3: Válečník 16 [i] 02:55 Po stopách legend 1: Svatý Grál 6 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Extrémní rybáři 6 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 6 [i] 06:00 Amazonka s Brucem Parrym 1 [i] 07:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 3 [i] 08:00 Planeta lidí: Současnost - přítel nebo nepřítel? 7 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Zvířecí měšťáci 7 [i] 10:00 Pouště a život 6 [i] 11:00 Země z ptačí perspektivy: Dvě křídla na Zemi 6 [i] 12:00 Zatraceně dobré: Chicago 2 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 3 [i] 14:00 Vzdušní dřevorubci 3 [i] 15:00 Šokující příroda: Lvi versus žirafy 3 [i] 16:00 Geologické záhady: Obří sopka0 [i] 17:00 Armstrong: Záhada objasněna0 [i] 18:05 Podzemí měst 3 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 3 [i] 20:00 Zapomenutá planeta 3 [i] 21:00 Vesmír 7 [i] 22:00 Nacističtí kolaboranti 1 [i] 23:00 Protibombová jednotka 14 [i] 23:55 Superlidé 1 [i] 00:55 Podzemí měst: Sicílie 9 [i] 01:50 Nacističtí kolaboranti 1 [i] 02:50 Protibombová jednotka 14 [i] 03:45 Chladnokrevně: Kdo zabil Shannon? 7 [i] 04:45 Mistři písku 7 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy VI. 21 [i] 06:00 Univerzita pro příšerky [i] 07:40 Blesk z čistého nebe [i] 09:15 Kočky netančí [i] 10:30 Temný rytíř povstal [i] 13:10 Kohout na víně 2 [i] 15:10 Phil Spector