TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VI. 12/15 [i] 12:05 Odložený prípad II. 16/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 23/23 [i] 14:05 Monk VI. 15/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 4/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. 10/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 AKČNÝ PIATOK: Ťažko ho zabiť [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 18/24 [i] 01:25 Odložený prípad II. 16/23 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 23/23 [i] 03:00 Monk VI. 15/16 [i] 03:45 Komisár Rex VI. 12/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:15 Sila lásky VI. 82 [i] 07:00 McLeodove dcéry IV.B 22/26 [i] 07:45 Nash Bridges: Stratené a nájdené 35 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Góly - body - sekundy [i] 09:35 Slovensko v obrazoch [i] 09:55 Svet v obrazoch [i] 10:30 Fetiše socializmu: Skrytý pôvab budovateľov [i] 11:00 Fetiše socializmu: Kaskadéri doby [i] 11:30 Fetiše socializmu: Montérky v minisukni [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:25 Reportéri [i] 14:55 Extrémni experti 56/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: Bicyklom k lepším zajtrajškom [i] 22:10 Verejný nepriateľ č. 1: Epilóg [i] 00:20 Nikto nie je dokonalý [i] 01:20 Nash Bridges: Stratené a nájdené 35 [i] 02:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Sila lásky VI. 82 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vševid [i] 09:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:15 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Lietajúci mních [i] 10:10 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:40 Energetika [i] 10:55 Kvarteto [i] 11:20 Koncert bez ruží [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 ArtSpektrum [i] 13:05 Piesne domova [i] 13:40 Šesťkrát žena [i] 15:20 Jambaru, Okinawa - život v pralese [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Národnostné správy [i] 18:10 Televíkend [i] 18:35 (Ne)celebrity: Ľubomír Badiar [i] 18:45 Večerníček: Bambulín Trumpetko [i] 18:55 Nils a divé husi [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Let okolo Zeme: Afrika [i] 21:00 Família: Família [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Biela vrana [i] 23:30 BJD 2013: S.P. Bartus & JazzBrothers feat Antonio Farao [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 PANELÁK: U mňa končíš! [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Poľovník: Manželka alebo srnka? [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Odíď, lebo ťa zabijem! [i] 10:55 Súdna sieň: Šišky [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 7 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 7 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 18 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Zaplať tú pokutu [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Kokosy na snehu [i] 22:45 Vykoľajení - Hra s neverou [i] 01:10 Krvavá lúpež [i] 03:00 Insomnia [i] 04:55 Hawaii 5.0 II. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 20,21 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 11 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 1/23 [i] 12:05 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 13:10 KRIMI 13:40 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 20,21 [i] 15:35 Kutyil s.r.o. III.: Alinko 6 [i] 16:25 Simpsonovci III. 2 [i] 16:55 PANELÁK: U mňa končíš! [i] 17:55 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 19:00 Simpsonovci III. 3 [i] 19:35 Profesionáli VI.: Šváby 12 [i] 20:30 Insomnia [i] 23:00 X FACTOR [i] 01:15 Hlavne nezáväzne 3,4 [i] 02:10 Prci na strednej [i] 03:35 Matlock [i] 04:25 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III. 1/23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 09:00 Komisař Rex V. 8 [i] 10:05 Ztracený svět I. 10 [i] 11:05 Lovci pokladů II. 5 [i] 12:05 Posel ztracených duší IV. 14 [i] 13:05 House Viii. 3 [i] 14:05 Vražedná čísla II. 7 [i] 15:05 Lovci pokladů II. 6 [i] 16:05 Ztracený svět I. 11 [i] 17:05 Komisař Rex V. 9 [i] 18:05 House Viii. 4 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 21:00 Elita armády 1 [i] 23:10 Spartakus 1 [i] 00:15 Hannibal Ii. 7 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba V. 12 [i] 02:05 Spartakus 1 [i] 03:00 Hannibal Ii. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 06:00 Jak se to dělá 2 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 07:15 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Tennessee [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Nelítostná honba za zlatem [i] 09:55 Špinavé práce u protinožců: Hledač pokladů v australském vnitrozemí [i] 10:50 Jak to dělají?: Terénní vůz/sedla pro kovboje/mouka a dorty [i] 11:15 Jak to dělají? 1 [i] 11:40 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 12:10 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 12:35 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Pickup Chucka Schafera z roku 1954 [i] 14:25 Úpravy aut všech druhů: Obyvatelný nákladní vůz [i] 15:20 Války kontejnerů 5 [i] 15:50 Likvidátor 3 [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: 1. část 8 [i] 17:10 Králové aukcí: Přístroj na seance [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 19:00 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 19:30 Jak se to dělá 28 [i] 20:00 Nebezpečné ostrovy: Nejnebezpečnější okamžiky [i] 21:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 4 [i] 22:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Silnice [i] 23:00 Superlidé: Síla [i] 00:00 První týden za mřížemi: Z právníka vězeň [i] 00:55 Nebezpečné ostrovy: Nejnebezpečnější okamžiky [i] 01:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Smysly [i] 02:50 Nebezpečná dilemata 4 [i] 03:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Silnice [i] 03:50 Superlidé: Síla [i] 04:45 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Dvacet otázek 32/32 [i] 09:45 Ztráty a nálezy [i] 10:05 Hobby naší doby [i] 10:30 Abeceda hvězd [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Případy detektiva Murdocha VI [i] 15:00 Kuchařská pohotovost [i] 15:25 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Smutný oslík [i] 17:05 Besipky: Označení ADR [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Svědci z onoho světa 19/22 [i] 20:55 13. komnata Ondřeje Moravce [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Kolo plné hvězd [i] 23:05 Profesionálové: Přílišná starost 12/57 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Sváteční slovo publicistky Alexandry Alvarové [i] 00:30 Hobby naší doby [i] 01:00 Malá farma: Smutný oslík [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Jistě, pane ministře: Čelem k voličům 1/22 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Srážka s planetkou [i] 09:45 Thomas Jefferson 2/2 [i] 10:35 Království divočiny: Ze života orangutanů 2/5 [i] 11:05 Chcete mě? [i] 11:35 Život na pobřeží: Dubaj, oáza luxusu [i] 12:20 V pasti mikrodluhu [i] 13:20 Vesnicopis [i] 13:40 Století létání 11/26 [i] 14:35 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 8/10 [i] 15:20 Chilský deník - V písku [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Věda na vlastní kůži [i] 17:30 Jistě, pane ministře: Oficiální návštěva 2/22 [i] 18:00 Pot, slzy a naděje: Všichni tě sledují 5/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Bratři a sestry III [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Afrika: Sahara 5/5 [i] 20:55 Vesmír: Slunce [i] 21:40 Je třeba zabít Sekala [i] 23:30 Úkladná vražda [i] 01:00 Škola svádění [i] 02:40 Babylon [i] 03:05 Chcete je? [i] 03:10 Památky na prodej: Zámek Nadějkov [i] 03:25 Kolem Pražského hradu [i] 03:45 Ta naša kapela [i] 04:10 Přijďte k nám na večeři [i] 04:50 Za dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2614 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně klídek 498 [i] 11:15 Krok za krokem V 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas II: "Džejárovo" mistrovské dílo 8 [i] 13:25 Beze stopy IV: Otřeseni 20 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Růst 1 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nepřestal jsem tě milovat 32 [i] 16:30 Krok za krokem V 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XI: Žralok v bazénu [i] 18:25 Ulice 2615 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 E.T. Mimozemšťan [i] 22:40 Mechanik zabiják [i] 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V: Růst 1 [i] 01:10 Kriminálka Las Vegas XI: Žralok v bazénu [i] 01:50 Novashopping 02:20 Dallas II: "Džejárovo" mistrovské dílo 8 [i] 03:15 Áčko: Mé děti by škola jenom zkazila [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Nesvobodný 29 [i] 07:25 Alf I: Dobrodružná noc 2 [i] 07:55 M*A*S*H 82 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Vražda před uzávěrkou 7 [i] 09:55 Policie Hamburk VI: Černá smrt 30 [i] 10:55 Julie Lescautová II: Touha po pomstě 11 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Nebezpečná rychlost 19 [i] 14:10 Siska II: Sebrané vraždy pana Lohmanna 12 [i] 15:25 Castle na zabití III: Smrtelné přelíčení 19 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Černá listina 16 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Julie Lescautová X: Tragédie 4 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Voják [i] 01:10 Hory mají oči [i] 03:20 Siska II: Sebrané vraždy pana Lohmanna 12 [i] 04:20 Walker, Texas Ranger IX: Nebezpečná rychlost 19 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 90/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 53/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 178/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 106/190 [i] 11:50 Fatmagul 63-64/160 [i] 14:15 Nezvestná 7/100 [i] 15:10 Keď budeš moja 197-198/238 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 15/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe II. 9/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. 9/22 [i] 23:30 Posadnutá [i] 01:15 Priatelia VIII. [i] 02:00 Bez servítky [i] 02:45 Na streche [i] 04:00 Zakázaná vášeň 60/140 [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 89/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Kohout na víně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Náhradní plán [i] 13:40 Drsňák [i] 15:35 Fanoušci [i] 17:15 Okamžik vzkříšení [i] 19:05 Holky na hlídání [i] 20:40 Speciální jednotka [i] 22:35 Patro smrti [i] 00:20 Dvojí nepřítel [i] 02:00 Síla odvahy [i] 03:50 První sníh [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:45 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:45 Tenis [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Silové sporty [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Fakta nebo fikce 1: Dozorce/Sekáč 6 [i] 06:20 Fakta nebo fikce 1: Mlha ve strašidelném domě / Mimozemské UFO 7 [i] 07:20 Fakta nebo fikce 1: Muzikální duch / Létající humanoid 8 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Zelenější trávník 6 [i] 09:20 Městečko Haven 1: Podezřelá situace 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Poker? Mmm, a předkrm nebude?! 14 [i] 13:20 Námořní hlídka 3: Minové pole 10 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Noční můry 7 [i] 15:20 Městečko Haven 1: Tma tmoucí 8 [i] 16:20