Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - K. O. [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 11:45 Komisár Rex VI. 11/15 [i] 12:45 Odložený prípad II. 15/23 [i] 13:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 22/23 [i] 14:40 Monk VI. 14/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. 9/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa V. 9/19 [i] 23:00 Monk VI. 14/16 [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 00:55 Odložený prípad II. 15/23 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 22/23 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 17/24 [i] 03:05 Monk VI. 14/16 [i] 03:45 Komisár Rex VI. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Sila lásky VI. 81 [i] 07:45 McLeodove dcéry IV.B 21/26 [i] 08:30 Nash Bridges: Vraždy podľa Sherlocka 34 [i] 09:15 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Ľadové výšiny [i] 10:55 Galileo [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:45 Hurá do záhrady [i] 15:45 Hokej MS 2014 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Poznáš svojho milenca? [i] 21:45 Reportéri [i] 22:15 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Nádherná mozaika 10/13 [i] 23:00 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Veľký múr ticha 11/13 [i] 23:40 Nash Bridges: Vraždy podľa Sherlocka 34 [i] 00:25 Autosalón [i] 00:50 Slovensko v obrazoch [i] 01:10 Svet v obrazoch [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky VI. 81 [i] 04:00 McLeodove dcéry IV.B 21/26 [i] 04:45 Žiť svoj život [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:35 Správy - Hírek [i] 06:45 Správy RTVS z regiónov [i] 07:00 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 07:30 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 ...a čakalo ich peklo [i] 10:00 Architektúra: Budova rektorátu na Martiniku [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Chlapci z jednej ulice [i] 13:05 Boj tigrov: Rivali 2/2 [i] 14:45 Hokej MS 2014 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 17:55 Mláďatá zo zoo III. [i] 18:20 Večerníček: Bambulín Trumpetko [i] 18:30 Nils a divé husi [i] 18:35 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 18:45 Hokej MS 2014 [i] 21:00 Hokej MS 2014 [i] 22:50 MS v kocke [i] 23:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:30 Hokej MS 2014 [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Počasie [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Testy DNA [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Tetin byt [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Zadlžení po uši [i] 10:50 Súdna sieň: Už jej treba viac! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 6 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 6 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 17 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Vyzlieka sa na internete [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: U mňa končíš! [i] 21:30 Profesionáli: Boh 15 [i] 22:30 KUKÁTKO [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 4 [i] 00:35 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 7 [i] 01:35 Hawaii 5.0 III. 15 [i] 02:25 Dexter VII. 8 [i] 03:20 Profesionáli: Boh 15 [i] 04:05 PANELÁK: U mňa končíš! [i] 04:50 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 18,19 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 10 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 24/24 [i] 12:05 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 18,19 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:35 Kutyil s.r.o. III.: Pošta pre teba 5 [i] 16:30 Simpsonovci III. 1/24 [i] 17:00 PANELÁK: Testy DNA [i] 18:00 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 19:10 Simpsonovci III. 2 [i] 19:40 Profesionáli VI.: Dieťa 11 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 4 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 7 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 15 [i] 23:20 Dexter VII. 8 [i] 00:30 Cape 9 [i] 01:25 MacGyver 13 [i] 02:25 Miesto činu Kolín: Psí život [i] 03:50 Matlock [i] 04:35 C.S.I.: Kriminálka New York III. 24/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 09:00 Komisař Rex V. 7 [i] 10:00 Ztracený svět I. 9 [i] 11:00 Lovci pokladů II. 4 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 13:00 House Viii. 2 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 6 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 5 [i] 16:00 Ztracený svět I. 10 [i] 17:00 Komisař Rex V. 8 [i] 18:00 House Viii. 3 [i] 19:00 Vražedná čísla II. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 11 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 8 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 8 [i] 00:55 Ncis: Los Angeles V. 8 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 15 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 16 [i] 03:20 Hrdinové a padouši: Svět úžasného Spider-mana 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 06:00 Jak se to dělá 1 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 07:15 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Utah [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Hodní hoši končí jako poslední [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Pekelný týden [i] 10:50 Jak to dělají?: Nejlepší sekačky/obchody/voda [i] 11:15 Jak to dělají?: Zápalky/chróm [i] 11:40 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 12:10 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 12:35 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 13:30 Texaské války aut: Závod s pádným důvodem [i] 14:25 Fantom Works 4 [i] 15:20 Hra o kameny: Hra o milion [i] 16:15 Zlato Beringova moře 13 [i] 17:10 Králové aukcí: Trojkolka Harley Servi-Car [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 19:00 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 19:30 Jak se to dělá 27 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 20:30 Bitvy o zavazadla 10 [i] 21:00 Války kontejnerů 5 [i] 21:30 Likvidátor 3 [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 12 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 23:00 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 00:00 Zlatá horečka: Souboj o zlato [i] 00:55 Bitvy o zavazadla 9 [i] 01:25 Bitvy o zavazadla 10 [i] 01:50 Války kontejnerů 5 [i] 02:20 Likvidátor 3 [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 12 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 03:50 V útrobách měst: Pouštní město – Dubaj [i] 04:45 Jak to dělají?: Peníze/boty [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Riziko 31/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Závrať 19/92 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:35 Možná přijde i kouzelník [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Evropská superdebata [i] 22:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Na stopě [i] 23:05 Případy inspektora Lynleyho IV: Slovo Boží 4/4 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bláznivé lásky: Řekni mi, kdy 35/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Z Bangkoku na severovýchod [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vichry války 2/11 [i] 10:20 Nickyho rodina [i] 12:00 Architektura: Královská mešita v Íránu 41/45 [i] 12:25 Vzhůru do boje: Přesuny [i] 13:20 Vínečko II [i] 13:45 Auto Moto Revue [i] 14:15 Trabantem Jižní Amerikou: Divočina, nebo civilizace? 8/12 [i] 14:40 Postřehy odjinud [i] 14:50 Bitevní vrtulník AH-64D Apache [i] 15:40 Thomas Jefferson 2/2 [i] 16:30 Jeden oceán: Záhadné hlubiny [i] 17:25 Jistě, pane ministře: Čelem k voličům 1/22 [i] 17:55 Zázračná planeta: Afrika: Mys Dobré naděje 4/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Bratři a sestry III [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Thajsko, květ [i] 21:05 Tatarské touhy [i] 22:00 Matrjoški 6/10 [i] 22:45 Impérium - Mafie v Atlantic City: Omezení rodiny 6/12 [i] 23:40 Queer: Hranice tolerance [i] 00:10 Město žen III: Láska je divná věc 1/15 [i] 00:30 Nedej se [i] 01:25 Ta naša kapela [i] 01:50 Chcete je? [i] 01:55 Náš chráněný domov [i] 02:20 Památky na prodej: Tvrz Divice [i] 02:40 Ta naša kapela [i] 03:05 Z očí do očí [i] 03:45 Přijďte k nám na večeři [i] 04:25 Za dveřmi je A.G. [i] 04:55 Druhá tráva Roberta Křesťana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2613 [i] 09:50 Hlas [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas II: Zběsilé tempo 7 [i] 13:25 Beze stopy IV: Víc než tohle 19 [i] 14:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Soudci 23 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Další Valšík na scéně 31 [i] 16:30 Krok za krokem V 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas XI: Šokové vlny [i] 18:25 Ulice 2614 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně klídek 498 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:15 Útěk z Absolomu [i] 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Soudci 23 [i] 01:15 Kriminálka Las Vegas XI: Šokové vlny [i] 02:00 Novashopping 02:30 Dallas II: Zběsilé tempo 7 [i] 03:20 Áčko: Utekl jsem do cizinecké legie [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Právo a spravedlnost 28 [i] 07:25 Alf I 1 [i] 07:55 M*A*S*H 81 [i] 08:50 To je vražda, napsala III: Zlato mrtvých 6 [i] 09:55 Policie Hamburk VI: Nesvobodný 29 [i] 10:55 Julie Lescautová II: Případ z pouti 10 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Legendy kickboxingu 18 [i] 14:10 Siska II: Král duchů 11 [i] 15:25 Castle na zabití III: Se sekerou v zádech 18 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Strašlivá pravda 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Starý páky [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Šestej smysl: Útěk 7 [i] 00:20 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Dívka v modrém 12 [i] 01:15 Okrsek 22: Autonehoda 3 [i] 02:10 Siska II: Král duchů 11 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger IX: Legendy kickboxingu 18 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 89/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 52/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 177/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 105/190 [i] 11:55 Fatmagul 61-62/160 [i] 14:20 Nezvestná 6/100 [i] 15:15 Keď budeš moja 195-196/238 [i] 17:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 14/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. 10/16 [i] 21:30 Fatmagul 63-64/160 [i] 23:45 Ezel 55-56/142 [i] 01:35 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:35 Smotánka [i] 03:50 Zakázaná vášeň 59/140 [i] 04:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 100/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Obyčejní hrdinové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zašlá sláva Marca Pease [i] 13:40 Hrdinové války [i] 15:55 Náhradní plán [i] 17:30 Drsňák [i] 19:20 Temné vody [i] 21:00 Síla odvahy [i] 23:00 Dvojí nepřítel [i] 00:50 Halloween 2 [i] 02:30 Profesionál [i] 04:00 Úkladná vražda