Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VI. 10/15 [i] 12:10 Odložený prípad II. 14/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21/23 [i] 14:10 Monk VI. 13/16 [i] 15:10 Mike a Molly II. 3/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. 8/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - K. O. [i] 22:25 Arrow 19-20/23 [i] 00:20 Dva a pol chlapa V. 8/19 [i] 00:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 16/24 [i] 01:35 Odložený prípad II. 14/23 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21/23 [i] 03:05 Monk VI. 13/16 [i] 03:45 Komisár Rex VI. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 80 [i] 07:00 McLeodove dcéry IV.B 20/26 [i] 07:45 Nash Bridges: Spása 33 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Góly - body - sekundy [i] 09:35 Studniarova dcéra [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Správy a komentáre - Voľby do Európskeho parlamentu 2014 [i] 14:20 Nebíčko v papuľke: Svadobné zvyky [i] 15:05 Extrémni experti 55/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy III.: Ľadové výšiny [i] 18:30 Duel [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Schôdzka so smrťou [i] 22:00 Vrchný inšpektor Banks: Studený hrob 3/3 [i] 23:30 Nash Bridges: Spása 33 [i] 00:10 Schôdzka so smrťou [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:25 Sila lásky VI. 80 [i] 04:10 McLeodove dcéry IV.B 20/26 [i] 04:55 Extrémni experti 55/68 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Vasko nevinný [i] 10:00 Rieky sveta: Niger, rieka duchov [i] 10:25 Fokus zdravie "N" [i] 11:10 Ambulancia: Diabetes [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 A pri tom speve [i] 13:15 Boj tigrov: Kamaráti 1/2 [i] 14:50 Orientácie [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Architektúra: Budova rektorátu na Martiniku [i] 18:25 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Bambulín Trumpetko [i] 18:50 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 ...a čakalo ich peklo [i] 21:00 Pozor, vizita! [i] 22:25 Umenie: HUDBA [i] 22:55 Polícia [i] 23:10 Profesionál [i] 23:25 Autosalón [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i] 00:50 ArtSpektrum [i] 00:55 Umenie: HUDBA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 PANELÁK: Kocúr v trúbe [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Syn robot [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ: Kosačka [i] 10:50 Súdna sieň: Hra so zlým koncom [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 5 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 5 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 16 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Skúter [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Testy DNA [i] 21:30 Kosti IX. 19 [i] 22:30 Kravaťáci 7 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 8,9 [i] 01:35 Hawaii 5.0 II. 5 [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 8,9 [i] 03:50 PANELÁK: Testy DNA [i] 04:35 TOP STAR [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 05:40 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:00 Takešiho hrad II. 16,17 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 9 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 23 [i] 12:05 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 14:00 Takešiho hrad II. 16,17 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:30 Kutyil s.r.o. III.: Modelka 4 [i] 16:30 Simpsonovci XXIII. 22/22 [i] 16:55 PANELÁK: Kocúr v trúbe [i] 18:00 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 19:05 Simpsonovci III. 1/24 [i] 19:35 Profesionáli VI.: Čierna sanitka 10 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i] 21:30 Syndikát smrti [i] 23:25 Mafstory X.: Fabergého vajce 6 [i] 00:30 Cape 8 [i] 01:25 MacGyver 12 [i] 02:20 Miesto činu: Smrtiace suveníry [i] 03:50 Matlock [i] 04:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 09:10 Komisař Rex V. 6 [i] 10:10 Ztracený svět I. 8 [i] 11:10 Lovci pokladů II. 3 [i] 12:10 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 13:10 House Viii. 1 [i] 14:10 Vražedná čísla II. 5 [i] 15:05 Lovci pokladů II. 4 [i] 16:05 Ztracený svět I. 9 [i] 17:05 Komisař Rex V. 7 [i] 18:05 House Viii. 2 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 6 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 21:05 Myšlenky zločince IX. 7 [i] 22:00 Hannibal Ii. 7 [i] 22:55 CSI: New York IX. 14 [i] 23:50 Myšlenky zločince VIII. 19 [i] 00:45 Hannibal Ii. 7 [i] 01:40 CSI: New York IX. 14 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba V. 10 [i] 03:15 Californication VI. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 06:00 Jak se to dělá: Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 07:15 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Aljaška [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Mrtví muži nemohou těžit zlato [i] 09:55 S autem v divočině: Poušť [i] 10:50 Jak to dělají?: Káva bez kofeinu/uzené potraviny/vodní trysky [i] 11:15 Jak to dělají?: Vyšetřovatelé požárů/duby [i] 11:40 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 12:10 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 12:35 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Dvě problematické Galaxie [i] 14:25 Impozantní lodě: USS Gravely [i] 15:20 Aljašská železnice 3 [i] 16:15 Porter Ridge: Války žertíků [i] 16:45 Porter Ridge: Buranské hry [i] 17:10 Králové aukcí: Zapalovač doutníků [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 19:00 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopaty a rýče [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 20:00 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 21:00 Zlato Beringova moře 13 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 23:00 Muži Yukonu: Invaze vlků [i] 00:00 Potápěči za diamanty: Zoufalé časy [i] 00:55 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 01:50 Zlato Beringova moře 13 [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 03:50 Muži Yukonu: Invaze vlků [i] 04:45 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Vepřové hody [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 168 hodin [i] 09:30 Polopatě [i] 10:15 Překvapení [i] 10:40 Dobrodružství kriminalistiky: Duplikát 20/26 [i] 11:30 Volební spoty kandidátů do [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Profesionálové: Na dva pokusy 11/57 [i] 15:10 Objektiv [i] 15:40 Možná přijde i kouzelník [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Křtiny [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Herecký poločas Miroslava Donutila [i] 23:20 Tělo jako důkaz II: Nadešel tvůj čas 6/16 [i] 00:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:35 Chalupa je hra [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Pohlazení skryté v pěsti 34/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Za dveřmi je A.G. [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 11/26 [i] 09:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 2/2 [i] 10:55 Divnopis [i] 11:00 Náš venkov: Biodynamické zemědělství [i] 11:30 Ta naša kapela [i] 11:55 Chcete je? [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:30 Folklorika [i] 13:00 Naše tradice: Královničky a otvírání studánek [i] 13:30 Volební spoty kandidátů do [i] 13:55 Evropa dnes [i] 14:20 V pasti mikrodluhu [i] 15:20 Kdo opravdu objevil Ameriku?: Dávno před Kolumbem přišli do 2/2 [i] 16:00 Království divočiny: Ze života orangutanů 2/5 [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 17:00 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 17:05 Křídla přírody: Podzim a zima [i] 18:00 Život na pobřeží: Dubaj, oáza luxusu [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Bratři a sestry III [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Show! [i] 21:15 Na cestě po Guadeloupu [i] 21:40 Trabantem Jižní Amerikou: Divočina, nebo civilizace? 8/12 [i] 22:10 Luther II 3/4 [i] 23:05 Proměny [i] 00:25 Jacqueline Kennedyová [i] 01:20 Pot, slzy a naděje: Všichni tě sledují 5/6 [i] 02:05 Chcete mě? [i] 02:30 Náš venkov: Biodynamické zemědělství [i] 03:00 Na návštěvě u Horníčků [i] 04:00 Z očí do očí [i] 04:40 Přijďte k nám na večeři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2612 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Pro mě jsi hrdina 497 [i] 11:15 Krok za krokem V 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas II: Obviňování 6 [i] 13:25 Beze stopy IV: Velké naděje 18 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Moje dobré jméno 22 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Dovolíš mi odejít? 30 [i] 16:30 Krok za krokem V 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IV: Na volném moři 21 [i] 18:25 Ulice 2613 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 22:15 Minority Report [i] 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Moje dobré jméno 22 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Kriminálka Miami IV: Na volném moři 21 [i] 03:00 Dallas II: Obviňování 6 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Jiný svět 27 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Au pair 15 [i] 08:15 M*A*S*H 80 [i] 09:05 To je vražda, napsala III: Krvavý sendvič 5 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Právo a spravedlnost 28 [i] 11:05 Julie Lescautová II: Obchod s dětmi 9 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Loupeživí rytíři 17 [i] 14:10 Siska II: Dost času na vraždu 10 [i] 15:25 Castle na zabití III: Odpočítávání 17 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Kněz v ohrožení 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Chceme to oba 271 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Výlet do přírody 10 [i] 00:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Ztracené dívky 11 [i] 01:30 Hawaii 5-0: Vražda ve vlnách 6 [i] 02:20 Siska II: Dost času na vraždu 10 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger IX: Loupeživí rytíři 17 [i] 04:10 Spravedlnost v krvi: Samaritán 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 88/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 51/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 176/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 104/190 [i] 11:55 Fatmagul 59-60/160 [i] 14:10 Nezvestná 5/100 [i] 15:05 Keď budeš moja 193-194/238 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 13/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VII. 4/22 [i] 21:30 Fatmagul 61-62/160 [i] 23:45 Ezel 53-54/142 [i] 01:40 Priatelia [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:45 Zakázaná vášeň 58/140 [i] 04:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 99/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Božská relikvie 1 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Holky v balíku [i] 13:50 Ďáblova ruka [i] 15:40 Zašlá sláva Marca Pease [i] 17:25 Hrdinové války [i] 19:35 Úkladná vražda [i] 21:15 Profesionál [i] 22:55 Halloween 2 [i] 00:40 Re-cyklace [i] 02:25 REC [i] 03:40 Obchodník se smrtí [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:45 Tenis [i] 11:45 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis