Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VI. 9/15 [i] 12:05 Odložený prípad II. 13/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 20/23 [i] 14:05 Monk VI. 12/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 2/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. 7/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa V. 7/19 [i] 23:00 Mike a Molly II. 2/23 [i] 23:30 Monk VI. 12/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 01:20 Odložený prípad II. 13/23 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 20/23 [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 15/24 [i] 03:25 Monk VI. 12/16 [i] 04:05 Komisár Rex VI. 9/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 79 [i] 06:45 McLeodove dcéry IV.B 19/26 [i] 07:30 Nash Bridges: Peniaze 32 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pravda 13/13 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Správy a komentáre - Voľby do Európskeho parlamentu 2014 [i] 14:30 Taxík [i] 14:55 Postav dom , zasaď strom [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 18:30 Duel [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Nárek v noci 11/16 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Symbol 20/24 [i] 23:25 Nash Bridges: Peniaze 32 [i] 00:10 Grand hotel II: Nárek v noci 11/16 [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky VI. 79 [i] 03:55 McLeodove dcéry IV.B 19/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Karneval [i] 09:05 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Krásna chiméra Júlia Korponajová [i] 10:00 Konzervy času: Dom [i] 10:25 Zlomené putá [i] 11:30 Hokej MS 2014 [i] 14:00 Hokej MS 2014: Kanada - Nórsko [i] 15:55 Nevesta [i] 16:40 Fokus zdravie "N" [i] 17:25 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Hokej MS 2014: Švajčiarsko - Lotyšsko [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:30 MS v kocke [i] 23:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:10 Hokej MS 2014: Bielorusko - Rusko [i] 00:45 Kinorama [i] 01:10 Separé [i] 01:35 Správy RTVS "N" [i] 02:25 Počasie [i] 02:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 PANELÁK: Nemilujem ho [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Paroháč [i] 10:00 SÚDNA SIEŇ: Okradol si ma [i] 10:50 Súdna sieň: Je to aj naše! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 4 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 4 [i] 14:35 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 15 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Takto sa syn nespráva [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Kocúr v trúbe [i] 21:30 Vtierka Castle VI. 7 [i] 22:30 VDOVA 18 [i] 23:30 Syndikát smrti [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 3 [i] 02:20 Hawaii 5.0 II. 4 [i] 03:05 VDOVA 18 [i] 03:50 PANELÁK: Kocúr v trúbe [i] 04:35 TOP STAR [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Kutyil s.r.o. III.: Výročie svadby 2 [i] 05:40 Vytunuj mi fáro II. [i] 06:00 Takešiho hrad II. 14,15 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 8 [i] 11:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 22 [i] 12:10 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 13:20 Profesionáli VI.: Teroristi 8 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 14,15 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:45 Kutyil s.r.o. III.: Jarmok 3 [i] 16:35 Simpsonovci XXIII. 21 [i] 17:05 PANELÁK: Nemilujem ho [i] 18:05 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 19:10 Simpsonovci XXIII. 22/22 [i] 19:35 Profesionáli VI.: Dvojité občianstvo 9 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 3 [i] 21:30 Talianski fašisti vo farbe 2/2 [i] 22:35 Letecké katastrofy V. 8 [i] 23:40 Zločinci III. 12 [i] 00:10 Cape 7 [i] 01:05 MacGyver 11 [i] 02:05 Miesto činu Kolín: Materinská láska [i] 03:30 Matlock [i] 04:20 C.S.I.: Kriminálka New York III. 22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 08:55 Komisař Rex V. 5 [i] 09:55 Ztracený svět I. 7 [i] 10:55 Lovci pokladů II. 2 [i] 11:55 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 12:50 Profil zločinu IV. 12 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 4 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 3 [i] 16:00 Ztracený svět I. 8 [i] 17:00 Komisař Rex V. 6 [i] 18:05 House Viii. 1 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 21:00 Jak prosté II. 20 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 19 [i] 22:55 Myšlenky zločince VIII. 20 [i] 23:50 Strážce pořádku IV. 9 [i] 00:50 Jak prosté II. 20 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba V. 9 [i] 02:35 Strážce pořádku IV. 9 [i] 03:20 Californication VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 07:15 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Louisiana [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Stres ze zlata [i] 09:55 Lety po divoké Aljašce: Seznámení s rodinou Twetových [i] 10:50 Jak to dělají?: Autobaterie/čokoláda/kartáčky na zuby [i] 11:15 Jak to dělají?: Eiffelova věž/snowboardy [i] 11:40 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 12:10 Jak se to dělá 65 [i] 12:35 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 13:30 Pátá rychlost 3 [i] 14:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 15:20 Říční příšery: Vrah v džungli [i] 16:15 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Hledání vzrušení [i] 16:45 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Práce [i] 17:10 Králové aukcí: Dopis od Houdiniho [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 19:00 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy: Jaguar F-Type [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Paličův poslední pokus [i] 21:00 Aljašská železnice 4 [i] 22:00 Mistři ve smlouvání: Jižanská nátura [i] 22:30 Mistři ve smlouvání: Laškování s katastrofou [i] 23:00 Amišská mafie: Stát se členem [i] 00:00 Idiot na cestách: Karl se vrací domů [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Paličův poslední pokus [i] 01:50 Aljašská železnice 4 [i] 02:50 Mistři ve smlouvání: Jižanská nátura [i] 03:20 Mistři ve smlouvání: Laškování s katastrofou [i] 03:50 Amišská mafie: Stát se členem [i] 04:45 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Následky škod 30/32 [i] 09:45 Nejchytřejší Čech [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 13:55 Vše o vaření [i] 14:15 Bez ženské a bez tabáku [i] 15:20 Možná přijde i kouzelník [i] 16:15 Volební spoty kandidátů do [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Duplikát 20/26 [i] 21:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:55 Protiúder III 6/10 [i] 23:40 MI5 III 10/10 [i] 00:35 Hobby naší doby [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Za dveřmi je A.G. [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jeden oceán: Záhadné hlubiny [i] 09:55 Křídla přírody: Podzim a zima [i] 10:50 Český žurnál: Obnažený národ [i] 11:40 Nedej se [i] 12:40 Velká vlastenecká válka: Berlínská operace [i] 13:30 Letecké katastrofy: Havárie nad [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:00 Thomas Jefferson 1/2 [i] 15:45 Vzhůru do boje: Přesuny [i] 16:35 Bitevní vrtulník AH-64D Apache [i] 17:30 Volební spoty kandidátů do [i] 17:50 Vesmír: Srážka s planetkou [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Bratři a sestry III [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Válka s [i] 21:05 Letecké katastrofy: Neštěstí v [i] 21:50 Nickyho rodina [i] 23:30 Sestřička Jackie II: Krvácení 6/12 [i] 00:00 Kanadská soda [i] 00:20 Babylon [i] 00:50 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:45 Vínečko II [i] 02:10 Ó, ty černý ptáčku [i] 03:10 Chcete je? [i] 03:15 Památky na prodej: Hrad Sádek [i] 03:35 Ta naša kapela [i] 04:00 Z očí do očí [i] 04:40 Přijďte k nám na večeři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2611 [i] 10:00 Kriminálka Anděl III: Krása bolí 15 [i] 11:25 Krok za krokem V 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas II: Proces a omyl 5 [i] 13:25 Beze stopy IV: Cesta domů 17 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Bez mrknutí oka 21 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Nikdo mě nemá rád 29 [i] 16:30 Krok za krokem V 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IV: Falešný únos 20 [i] 18:25 Ulice 2612 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Pro mě jsi hrdina 497 [i] 21:40 Víkend: Nezvratný důkaz [i] 22:30 Lovci zločinců II 5 [i] 23:15 Doktorka podsvětí 1 [i] 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Bez mrknutí oka 21 [i] 01:05 Kriminálka Miami IV: Falešný únos 20 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Lovci zločinců II 5 [i] 03:00 Dallas II: Proces a omyl 5 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Rebel 26 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Past na vraha 14 [i] 08:15 M*A*S*H 79 [i] 09:05 To je vražda, napsala III: Nevyřízené účty 4 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Jiný svět 27 [i] 11:05 Julie Lescautová II: Ženy v nebezpečí 8 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Šest hodin 16 [i] 14:10 Siska II: Zkratka ke smrti 9 [i] 15:25 Castle na zabití III: Bomba 16 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Nebezpečný úkol 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Za humny je drak [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Myšlenky zločince VIII 13 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi II: Reaganová versus Reagan 17 [i] 01:15 Hawaii 5-0: Velvyslancovy dcery 5 [i] 02:10 Siska II: Zkratka ke smrti 9 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger IX: Šest hodin 16 [i] 03:55 Spravedlnost v krvi 1 [i] 04:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 87/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 50/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 175/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 103/190 [i] 11:55 Fatmagul 57-58/160 [i] 14:10 Nezvestná 4/100 [i] 15:05 Keď budeš moja 191-192/238 [i] 17:15 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 12/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. 9/16 [i] 21:30 Fatmagul 59-60/160 [i] 23:35 Ezel 51-52/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:20 Smotánka [i] 03:50 Zakázaná vášeň 57/140 [i] 04:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 98/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 2 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pan Dokonalý [i] 13:45 Angel-A [i] 15:30 Zašlá sláva Marca Pease [i] 17:05 Ďáblova ruka [i] 18:50 První sníh [i] 20:40 Obchodník se smrtí [i] 22:45 Re-cyklace [i] 00:40 Tenkrát v Číně 2 [i] 02:30 Nelítostná volba [i] 04:00 Temné vody [i]