TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 12:05 Odložený prípad II. 12/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 19/23 [i] 14:05 Monk VI. 11/16 [i] 15:05 Mike a Molly II. 1/23 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. 6/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa V. 6/19 [i] 23:00 Mike a Molly II. 1/23 [i] 23:30 Monk VI. 11/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 14/24 [i] 01:20 Odložený prípad II. 12/23 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 19/23 [i] 02:40 Monk VI. 11/16 [i] 03:20 Komisár Rex VI. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:15 Sila lásky VI. 78 [i] 07:05 McLeodove dcéry IV.B 18/26 [i] 07:50 Nash Bridges: Vyslobodenie 31 [i] 08:40 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Góly - body - sekundy [i] 09:45 Agatha Christie : Poirot: Aféra na Viktoriánskom bále [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Správy a komentáre - Voľby do Európskeho parlamentu 2014 [i] 14:35 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pravda 13/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Studniarova dcéra [i] 22:05 Peklo na kolesách II. 2/10 [i] 22:45 Nash Bridges: Vyslobodenie 31 [i] 23:30 Studniarova dcéra [i] 01:15 Peklo na kolesách II. 2/10 [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 Sila lásky VI. 78 [i] 04:25 Ako využiť bioenergiu? [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Národnostné správy [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Pusin problém [i] 08:55 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Muránska Venuša - Mária Séčiová [i] 09:50 Čierna ovca [i] 10:55 Fokus rodina "N" [i] 11:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Mlyny a mlynári [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Návraty k prameňom [i] 13:30 Noc v archíve: Čas na cestu [i] 14:35 Magazín Ligy majstrov [i] 15:00 Autosalón [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 18:00 Hokej MS 2014: Kazachstan - Fínsko [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:15 On air [i] 22:35 MS v kocke [i] 23:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 23:15 Hokej MS 2014: Taliansko - Švédsko [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Počasie [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 PANELÁK: Doktor sa vracia [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Búračka [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Vyrastá z neho grázel [i] 10:50 Súdna sieň: Bude po mojom! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 3 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 3 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:45 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 14 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Nezodpovedná matka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Nemilujem ho [i] 21:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 4 [i] 22:30 DEDIČSTVO: Návraty 30 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 14 [i] 00:40 Živí a mŕtvi [i] 02:20 Hawaii 5.0 II. 3 [i] 03:05 DEDIČSTVO: Návraty 30 [i] 03:50 PANELÁK: Nemilujem ho [i] 04:35 TOP STAR [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 05:40 Ninja Factor II. [i] 06:00 Takešiho hrad II. 12,13 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 7 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 21 [i] 12:10 Za bránami Egypta 1/6 [i] 13:10 Profesionáli VI.: Sargofág 7 [i] 14:05 Takešiho hrad II. 12,13 [i] 15:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:35 Kutyil s.r.o. III.: Výročie svadby 2 [i] 16:25 Simpsonovci XVII. 8 [i] 16:55 PANELÁK: Doktor sa vracia [i] 17:55 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 19:00 Simpsonovci XXIII. 21 [i] 19:30 Profesionáli VI.: Teroristi 8 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 14 [i] 21:30 OCHRANCOVIA: Než príde smrť [i] 22:30 Scary Movie 4 [i] 00:20 Walking Dead IV. 15 [i] 01:20 MacGyver 10 [i] 02:10 Miesto činu Kolín: Odveta [i] 03:40 Matlock [i] 04:25 C.S.I.: Kriminálka New York III. 21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 09:00 Komisař Rex V. 4 [i] 10:00 Ztracený svět I. 6 [i] 11:00 Lovci pokladů II. 1 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 12:55 Profil zločinu IV. 11 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 3 [i] 14:55 Lovci pokladů II. 2 [i] 15:55 Ztracený svět I. 7 [i] 16:55 Komisař Rex V. 5 [i] 17:55 Profil zločinu IV. 12 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 4 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 8 [i] 21:00 G.I. Jane 1 [i] 23:30 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 00:25 Vzpomínky II. 12 [i] 01:20 G.I. Jane 1 [i] 03:30 Californication VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 07:15 Nutné k přežití: Guatemala [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Botswana [i] 09:05 Potápění za zlatem – pod ledem: K jedinému cíli [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Další nápor zimy [i] 10:50 Jak to dělají?: Výroba cukru/chov ryb/rychlé obleky [i] 11:15 Jak to dělají?: Peníze/boty [i] 11:40 Jak se to dělá: Chrániče pro hokejové brankáře/brože/kartónové krabice [i] 12:10 Jak se to dělá: Cement/rakve/limonády/kluzákové střely [i] 12:35 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Esab [i] 14:25 Rození obchodníci: Lotus Elan [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 16:15 Nejdrsnější světové expedice s Jamesem Cracknellem: Livingstone v Africe [i] 17:10 Králové aukcí: Poklady z občanské války [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 19:00 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 20:00 Říční příšery: Lochneská legenda [i] 21:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Sníh [i] 21:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Silnice [i] 22:00 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 23:00 Zakázané: Cíl: transformace [i] 00:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Vsaď se o život [i] 00:55 Říční příšery: Lochneská legenda [i] 01:50 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Sníh [i] 02:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Silnice [i] 02:50 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 03:50 Zakázané: Cíl: transformace [i] 04:45 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Vítězové a poražení 29/32 [i] 09:45 13. komnata Patrika Hezuckého [i] 10:10 Příběh vypravěče [i] 11:05 První republika: Jízdenky do Paříže 18/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 13:55 Vše o vaření [i] 14:10 Hercule Poirot [i] 15:55 Zůstanu svůj [i] 16:15 Volební spoty kandidátů do [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Clona: Samá voda 4/7 [i] 20:55 Marta a Věra: Večírek 7/8 [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:07 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Kriminálka Paříž: Závrať 19/92 [i] 23:00 MI5 III 10/10 [i] 23:55 Na stopě [i] 00:20 Kalendárium [i] 00:30 Sváteční slovo publicistky Alexandry Alvarové [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Designtrend [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:10 Kde bydlely princezny [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:20 Suburbanizace [i] 05:30 Naše tradice: Královničky a otvírání studánek [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Turecko, brána [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 10:50 Deset století architektury: Mariánské Lázně [i] 11:05 Babylon [i] 11:30 Cesty víry: Jan a mušle [i] 12:00 Klíč [i] 12:30 Vzhůru do boje: Jak vyhrát válku [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1964 990/2379 [i] 13:35 O poklad Anežky České [i] 14:15 Kdo opravdu objevil Ameriku?: V minulosti byly plavby přes 1/2 [i] 15:05 Věda na vlastní kůži [i] 16:00 Vesmír: Kosmické sondy [i] 16:45 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 8/10 [i] 17:30 Volební spoty kandidátů do [i] 17:55 Kdo opravdu objevil Ameriku?: Dávno před Kolumbem přišli do 2/2 [i] 18:35 Počesku [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Bratři a sestry III [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 2/2 [i] 21:05 Bitevní vrtulník AH-64D Apache [i] 22:00 Sluha [i] 23:50 Svatba [i] 01:50 Uchem jehly [i] 02:20 William Shakespeare z kmene [i] 02:50 Chcete je? [i] 02:55 Památky na prodej: Zámek [i] 03:10 Ta naša kapela [i] 03:40 Přijďte k nám na večeři [i] 04:30 Kovárna v Těšanech [i] 04:35 Franta - všude, jinde [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2610 [i] 10:00 Doktoři z Počátků: O zmařených plánech 49 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas II: Falešná doznání 4 [i] 13:25 Beze stopy IV: Poradna 16 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Bezmoc 20 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Případ, na který nestačí 28 [i] 16:30 Krok za krokem V 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Volný pád 19 [i] 18:25 Ulice 2611 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Krása bolí 15 [i] 21:30 Mentalista V: Krevní msta 4 [i] 22:20 Lovci zločinců II 4 [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Pistole 24 [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Bezmoc 20 [i] 00:55 Kriminálka Miami IV: Volný pád 19 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců II 4 [i] 02:55 Dallas II: Falešná doznání 4 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 2/2 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Krvavé rozloučení 13 [i] 08:15 M*A*S*H 78 [i] 09:05 To je vražda, napsala III: Jedna bílá růže pro smrt 3 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Rebel 26 [i] 11:05 Julie Lescautová II: Vrah z parkoviště 7 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 14:10 Siska II: Tři minuty od smrti 8 [i] 15:25 Castle na zabití III: Poslední hřebíček 15 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Poslední zápas 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Sňatek z rozumu 270 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Velcí bratři [i] 01:30 Hawaii 5-0: Vězeň na útěku 4 [i] 02:20 Siska II: Tři minuty od smrti 8 [i] 03:20 Walker, Texas Ranger IX: Spravedlnost pro všechny 15 [i] 04:05 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 86/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 49/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 174/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 102/190 [i] 11:50 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 14:00 Nezvestná 3/100 [i] 14:55 Keď budeš moja 189-190/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 11/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Parížske zločiny 4/8 [i] 21:30 Fatmagul 57-58/160 [i] 23:35 Ezel 49-50/142 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:20 Smotánka [i] 04:00 Zakázaná vášeň 56/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 97/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalá partie [i] 13:35 Poslední přání [i] 15:20 Pan Dokonalý [i] 17:00 Angel-A [i] 18:40 Nelítostná volba [i] 20:20 Tenkrát v Číně 2 [i] 22:20 REC [i] 23:45 Hra na vraha