Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 23/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:15 Kung Fu Panda II. 11/26 [i] 07:40 Tučniaky z Madagaskaru II. 11/39 [i] 08:10 Nekonečný príbeh 2 [i] 09:50 Nový karate kid [i] 12:10 Stroskotanec [i] 15:05 Unesené dieťa [i] 16:55 Vráť mi moje dieťa [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 22:40 Sniper 4 [i] 00:40 RED: Vo výslužbe a extrémne nebezpeční [i] 02:30 Sniper 4 [i] 04:00 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny [i] 05:50 Drišľakoviny [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 34 [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Pojazdná predajňa [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinov darček 29/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Súťaž geniality [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Krtkov tunel [i] 08:25 Trpaslíci [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Život rýb: Čudáci [i] 09:35 Autosalón [i] 10:10 Planéta Zem zhora IV.: Bangladéš 1. časť [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie : Poirot: Krádež kráľovského rubínu [i] 14:20 Agatha Christie : Poirot: Aféra na Viktoriánskom bále [i] 15:10 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 3/4 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 K2 1/2 [i] 22:00 K2 2/2 [i] 23:40 Komisárka: Starý známy 23/26 [i] 00:30 Komisárka: Krkavčie hniezdo 24/26 [i] 01:20 K2 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Test magazín [i] 09:25 Família: Terapia tvorivého ducha [i] 09:50 Ženský vtip [i] 11:00 Osloboditelia: Výsadkári [i] 11:55 On air [i] 12:20 Orientácie [i] 12:45 Slovo: Slovo o. Ľubomíra Matejoviča [i] 12:55 Potulky po Slovensku [i] 14:00 Zdena Studenková jubiluje: Dedičstvo [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 18:00 Hokej MS 2014: Fínsko - USA [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:30 MS v kocke [i] 23:00 Hokej MS 2014: Nórsko - Česko [i] 00:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i] 01:35 Slovo: Slovo o. Ľubomíra Matejoviča [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Sestra nadovšetko [i] 07:15 Ultimate Spider-man [i] 07:40 Gumkáči [i] 08:10 Káčerovo [i] 09:00 Šéf v utajení II. 16 [i] 10:00 VARÍ VÁM TO [i] 10:45 CENA JE SPRÁVNA [i] 11:25 Stratené duše II. 7,8 [i] 13:25 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 15:30 Začarovaní [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:45 ŠPORT [i] 19:50 KRIMI [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 X FACTOR [i] 22:40 X FACTOR [i] 23:25 Scary Movie 4 [i] 01:10 Večný bojovník [i] 03:05 Na doraz [i] 04:35 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Miesto činu Brémy: Tiene [i] 06:40 Zberači 16 [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Ninja Factor II. [i] 09:10 Ako žiť s rodičmi 3 [i] 09:40 Faktor strachu II. 9 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro II. 24,25 [i] 11:55 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:35 Za bránami Egypta 1/6 [i] 13:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 7,8 [i] 15:15 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:55 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:30 Šéf v utajení II. 16 [i] 19:30 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 6 [i] 20:30 Tvárou v tvár [i] 23:20 Deň odplaty [i] 01:30 Únos v raji [i] 03:10 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 04:25 Faktor strachu II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 22 [i] 08:00 JAG III. 23 [i] 09:05 Skuteční lidé I. 6 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 12:20 Jsem agent 1 [i] 14:15 Vražedná čísla III. 14 [i] 15:15 Vražedná čísla III. 15 [i] 16:15 Nora Roberts Collection Iii. 1 [i] 18:00 CSI: New York IX. 9 [i] 19:00 Vzpomínky II. 5 [i] 20:00 Vzpomínky II. 6 [i] 21:00 Úhel pohledu 1 [i] 22:45 Hannibal Ii. 6 [i] 23:45 Post Mortem II. 2 [i] 00:45 Úhel pohledu 1 [i] 02:25 Hannibal Ii. 6 [i] 03:10 Californication VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 05:35 Pátá rychlost 1 [i] 06:00 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Bez práce [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil: Ka [i] 08:10 Bořiči mýtů: Kolo štěstí Bořičů mýtů [i] 09:05 Lovci odpadu 7 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 12:35 Králové aukcí: Jasnovidné váhy [i] 13:05 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 14:25 Hra o kameny: Pozemní miny [i] 15:20 Zlato Beringova moře 12 [i] 16:15 Potápěči za diamanty: Noc hrůz [i] 17:10 Bořiči mýtů: Speciál o sérii IndyCar [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Lotus z roku 1972 Johna Nivena, 2. část [i] 19:00 Extrémní sběrači aut 1 [i] 20:00 Rození obchodníci: Mazda RX7 [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 22:00 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 23:00 Zlatá horečka: Heuréka! [i] 00:00 Zlato Beringova moře: Do hlubin [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Lotus z roku 1972 Johna Nivena, 2. část [i] 01:50 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 02:50 Říční příšery – nejlepší momenty: Smrtící zbraně [i] 03:50 Zlatá horečka: Heuréka! [i] 04:45 Rození obchodníci: Mazda RX7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Patrika Hezuckého [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Okouzlení IV 17/52 [i] 07:25 Legenda o lásce [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe: Ženské za volantem 7/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Předeme, předeme zlatou nitku [i] 14:20 ...a zase ta Lucie! [i] 15:45 Volební spoty kandidátů do [i] 16:10 Příběh vypravěče [i] 17:05 Přísahám a slibuji 3/4 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 7 dní hříchů [i] 21:45 168 hodin [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Paní Piperová zasahuje [i] 23:55 Komisař Moulin [i] 01:30 Malá farma: Vepřové hody [i] 01:55 Zahrada je hra [i] 02:20 Postřehy odjinud [i] 02:25 Zkus mít vkus [i] 02:50 Pod pokličkou [i] 03:10 Designtrend [i] 03:25 Světáci [i] 04:15 13. komnata Patrika Hezuckého [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 990/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 64 [i] 09:35 Český žurnál: Obnažený národ [i] 10:30 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 10:35 Nedej se [i] 11:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:00 Království divočiny: Ze života orangutanů 2/5 [i] 12:30 Život na pobřeží: Dubaj, oáza luxusu [i] 13:15 Sváteční slovo publicistky Alexandry Alvarové [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:10 Cesty víry: Jan a mušle [i] 14:40 Na cestě po Mandalaji [i] 15:05 Trabantem Jižní Amerikou 7/12 [i] 15:35 Křídla přírody: Podzim a zima [i] 16:25 Jeden oceán: Záhadné hlubiny [i] 17:20 Naše tradice: Královničky a otvírání studánek [i] 17:50 Vínečko II [i] 18:15 Na plovárně s Phillem Brownem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Laurel a Hardy: Tapetáři [i] 19:00 Kdo chce s vlky žíti [i] 19:35 Volební spoty kandidátů do [i] 20:00 Pot, slzy a naděje: Všichni tě sledují 5/6 [i] 20:45 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 21:45 Slunce rošťáků [i] 23:25 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:20 Kosmická energie ve službách zemědělců [i] 01:15 Evropa dnes [i] 01:40 Folklorika [i] 02:10 Joseph von Eichendorff - Muž tří srdcí [i] 02:35 Vzácná nemoc [i] 03:00 Podle práva [i] 03:25 Svatební koláč paní Lekešové [i] 03:50 Folklorní výlety [i] 04:15 Babylon [i] 04:45 Stále zemědělec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Senzační Spiderman 20 [i] 06:45 Liga Špačků 7 [i] 07:10 Taz - mania III 19 [i] 07:35 Looney Tunes: Úžasná Show 4 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 11 [i] 08:30 PRÁSK! [i] 09:05 Víkend: Nezvratný důkaz [i] 09:55 Michael [i] 12:00 Jako zajíci [i] 13:35 Hvězdný prach [i] 15:55 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu [i] 17:35 Westernstory [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: O zmařených plánech 49 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:15 Fotr je lotr [i] 00:15 Michael [i] 01:55 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 03:55 Kolotoč [i] 04:25 Áčko: Jsem na starší muže [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Poklady a pasti 10 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení: Lidský faktor 21 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man II: Elektro 2 [i] 07:55 Peklo v Pacifiku: Apokalypsa 4 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:45 Synové a dcery Jakuba skláře: Nedělní směna 1954 12 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:25 Big Ben IV: Volný pád 5 [i] 15:45 Vraždy v Midsomeru VI: Smrt a sny [i] 18:00 Rozpal to, šéfe! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR - DRUHÉ SEMIFINÁLE [i] 22:45 X FACTOR - DRUHÉ ROZHODNUTÍ [i] 23:35 Akta X: Chci uvěřit [i] 01:50 Policejní bažanti II: S trochou víry 11 [i] 02:50 Peklo v Pacifiku: Apokalypsa 4 [i] 03:50 Vraždy v Midsomeru VI: Smrt a sny [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 88/129 [i] 06:30 Inga Lindströmová: Vietor v zálive [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi III. 5-6/22 [i] 12:05 90210: Nová generácia II. 15-16/22 [i] 14:15 Krutá daň [i] 16:05 Doktorka Zoe II. 8/22 [i] 17:00 Kráska a zviera I. 8/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve [i] 22:00 Moja dcéra nie je vrah [i] 00:05 Ľadové ostrie 2: Cesta ku sláve [i] 01:40 Moja dcéra nie je vrah [i] 03:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 88/129 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 (Ne)šťastně až na věky [i] 13:35 2 Bobule [i] 15:25 Láska a čest [i] 17:40 Obyčejní hrdinové [i] 19:40 Poslední kat [i] 21:25 Intimní past [i] 23:05 Hra na vraha [i] 00:30 Deník mrtvých [i] 02:00 Mechanik zabiják [i] 03:30 Zkrocená hora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Cyklistika [i] 09:45 Kanoistika [i] 11:00 Watts [i] 11:15 Závody GT [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 22:30 Cyklistika [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 1: Nezapomeň na mě 9 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Špatná konstelace 10 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 10:00 Sněhurka bratří Grimmů [i] 12:00 Námořní hlídka 3: Piráti 2 [i] 13:00 Námořní hlídka 3: Obchod s čínským masem 3 [i] 14:00 Námořní hlídka 3: Zbraně 4 [i] 15:00 Námořní hlídka 3: Bludná síť 5 [i] 16:00 Námořní hlídka 3: Láska všeho druhu 6 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Útěk z vězení 13 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Skandál 14 [i] 19:00 Skandál 3: Máma řekla, že ti to nandáme 15 [i] 20:00 Skandál 3 16 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Paralelní zastupování 13 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Několik slov 14 [i] 23:00 Ed TV [i] 01:25 Skandál 3: Máma řekla, že ti to nandáme 15 [i] 02:25 Skandál 3 16 [i] 03:25 Po stopách legend 1: Excalibur/ Ztracený kámen z Cintanami 2 [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Extrémní rybáři 5 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 5 [i] 06:00 Kde lišky dávají dobrou noc0 [i] 07:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 2 [i] 08:00 Planeta lidí: Zrna - Síla kořenů 6 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Živý mrtvý 6 [i] 10:00 Pouště a život 5 [i] 11:00 Země z ptačí perspektivy: Asie a Austrálie 5 [i] 12:00 Zatraceně dobré: San Francisko 1 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 2 [i] 14:00 Vzdušní dřevorubci 2 [i] 15:00 Šokující příroda: Prasata v nebezpečí 2 [i] 16:00 Cesta Do Roku 10.000 Př. N. L. 2 [i] 17:00 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 6 [i] 17:30 10 věcí, které nevíte: Mormoni 6 [i] 18:00 Podzemí měst 2 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 2 [i] 20:00 Zapomenutá planeta 2 [i] 21:00 Vesmír 6 [i] 22:00 Vzestup nacistické strany 10 [i] 23:00 Protibombová jednotka 13 [i] 23:55 Vyloučeno 6 [i] 00:50 Podzemí měst: Los Angeles 8 [i] 01:45 Vzestup nacistické strany 10 [i] 02:40 Protibombová jednotka 13 [i] 03:30 Předvoj: Les extáze 2 [i] 04:00 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 2 [i] 04:55 Sportovní vozy 10