TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 22/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:10 Kung Fu Panda II. 10/26 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru II. 10/39 [i] 07:55 Číslo 5 žije 2 [i] 10:20 2 baby na mizine II. 6/24 [i] 10:50 Kráska a zviera I. 8/22 [i] 11:45 Arrow 17-18/23 [i] 13:45 Ako ukradnúť nevestu [i] 15:55 HLAS ČESKO SLOVENSKA - K. O. [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Tesne vedľa [i] 23:00 Tajné sesterstvo [i] 00:55 Tesne vedľa [i] 02:50 Tajné sesterstvo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky VI. 77 [i] 05:55 Extrémni experti 54/68 [i] 06:50 Správy RTVS "N" [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 33 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: V osídliach trápenia [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinova nie celkom zlomená ruka 28/52 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Klamár [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Rozmaznávaný kocúrik [i] 08:25 Trpaslíci [i] 08:45 Fidlibumove rozprávky [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Spadla z oblakov: Prepad 4/13 [i] 10:10 Spadla z oblakov: Banket 5/13 [i] 10:40 Berlin, Berlin: Hrdina roka 40 [i] 11:30 On air [i] 12:05 Kamenný chodníček [i] 13:00 Za mestskými múrmi: Kováč Juraj [i] 14:20 Milujem Slovensko [i] 15:45 Vitajte v Edelweisse [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Svadobné zvyky [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:15 Krajina rebelov - Nový svet 7/8 [i] 00:05 Vitajte v Edelweisse [i] 01:40 Inšpektor Rocca: Pomsta [i] 03:10 Krajina rebelov - Nový svet 7/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Let okolo Zeme: Severná Amerika [i] 09:25 Národnostné správy [i] 09:35 Cesta [i] 10:05 Separé [i] 10:30 Cesta na MS 2014 [i] 11:00 Magazín Ligy majstrov [i] 11:30 Hokej MS 2014 [i] 14:00 Hokej MS 2014: Nórsko - Francúzsko [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 18:00 Hokej MS 2014: Nemecko - Bielorusko [i] 19:30 Večerníček: Bambulín Trumpetko [i] 19:35 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Osloboditelia: Výsadkári [i] 20:50 Maratónci [i] 22:30 MS v kocke [i] 23:00 Hokej MS 2014: Kazachstan - Švajčiarsko [i] 00:35 Československý filmový týždenník [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Hawaii 5.0 II. 2 [i] 05:55 KRIMI 06:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:10 Materove neuveriteľné príbehy [i] 07:20 Max Steel [i] 07:45 Káčerovo [i] 08:40 Sestra nadovšetko [i] 10:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. - PREMIÉRA 16 [i] 11:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:45 SÚBOJ NÁRODOV [i] 14:35 X FACTOR [i] 17:00 Mr. Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Začarovaní [i] 22:55 Tvárou v tvár [i] 02:00 Deň odplaty [i] 03:30 Únos v raji [i] 04:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. III.: Tabletky 1 [i] 05:35 Vytunuj mi fáro II. [i] 05:55 Miesto činu: Kvet zla [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 20 [i] 09:10 Ninja Factor II. [i] 09:40 Faktor strachu II. 8 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro II. 22,23 [i] 11:40 Ice Road Truckers IV. 12 [i] 12:55 Hľadá sa dom pre milionárov - New York - PREMIÉRA 9/9 [i] 13:55 Hľadá sa dom pre milionárov - New York - PREMIÉRA II. 1/12 [i] 14:55 SVET ZÁZRAKOV [i] 15:40 Odplata [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 7,8 [i] 19:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 5 [i] 20:30 Volám sa Khan [i] 00:00 Vojna proti nemŕtvym [i] 02:20 Odplata [i] 03:55 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 9/9 [i] 04:40 SVET ZÁZRAKOV [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Hrdinové a padouši: Svět úžasného Spider-mana 1 [i] 07:30 Lovci pokladů II. 15 [i] 08:30 Lovci pokladů II. 16 [i] 09:30 Na lodi III. 5 [i] 11:05 Lost Girl Iii. 9 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 21 [i] 12:55 Posel ztracených duší IV. 22 [i] 13:55 Profil zločinu IV. 7 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 17:05 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 19:10 Nora Roberts Collection Iii. 1 [i] 21:00 Patricia Cornwell: Posedlost 1 [i] 22:55 Jak prosté II. 19 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 00:50 Patricia Cornwell: Posedlost 1 [i] 02:35 Jak prosté II. 19 [i] 03:20 A X N INSIDER - Bez hranic 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 06:00 Jak se to dělá: Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 08:10 Megastavitelé: Zaostřeno na tunel [i] 09:05 Opravdový podvod 1 [i] 09:30 Opravdový podvod 2 [i] 09:55 Opravdový podvod 3 [i] 10:25 Opravdový podvod 4 [i] 10:50 Porter Ridge: Ber nebo neber [i] 11:15 Porter Ridge: Potyčka [i] 11:40 Porter Ridge: Karavan versus RB [i] 12:10 Porter Ridge: Hadi [i] 12:35 Porter Ridge: Jde do tuhého [i] 13:05 Porter Ridge: Večírek s drtičem aut [i] 13:30 Porter Ridge: Limuzína pro burany [i] 14:00 Porter Ridge: Psanci z Porter Ridge [i] 14:25 Jak se to dělá 2 [i] 14:55 Jak se to dělá 3 [i] 15:20 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Chaos automobilových honiček/dovádění zvířat [i] 18:05 Rychlokurz: Selhání brzd [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Přihořívá [i] 19:00 Pátá rychlost 6 [i] 20:00 Lovci aut: Rychlé a zběsilé zisky [i] 21:00 Války kontejnerů 3 [i] 21:30 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 22:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 2 [i] 23:00 Lovci odpadu 3 [i] 00:00 Porter Ridge: Karavan versus RB [i] 00:30 Ropa za humny: Ptáčník přichází [i] 00:55 Lovci aut: Rychlé a zběsilé zisky [i] 01:50 Války kontejnerů 3 [i] 02:20 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 02:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 2 [i] 03:45 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:40 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kouzelné bylinky [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:15 Okouzlení IV 16/52 [i] 07:05 Na cestě po Mandalaji [i] 07:35 Bez ženské a bez tabáku [i] 08:35 Co teď a co potom?: Maratón 6/8 [i] 09:25 Všechnopárty [i] 10:10 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo [i] 13:55 Legenda o lásce [i] 15:30 Volební spoty kandidátů do [i] 15:55 Zlaté rybičky [i] 17:25 My všichni školou povinní: Viníci 11/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:30 Konec básníků v Čechách [i] 23:18 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Ronin [i] 01:20 Světáci [i] 02:10 Barokní Holešov a Buchlovice [i] 02:30 Sváteční slovo ředitele Diakonie Brno Jana Soběslavského [i] 02:35 Bydlení je hra [i] 03:00 Pod pokličkou [i] 03:25 Hodinový manžel [i] 03:45 Zahrada je hra [i] 04:10 Chalupa je hra [i] 04:35 Malá farma: Vepřové hody [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Národní park Podyjí [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Biodynamické zemědělství [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Velká vlastenecká válka: Berlínská operace [i] 11:15 Století létání 11/26 [i] 12:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 1/2 [i] 13:10 Spojenci dobývají Řím [i] 13:20 Babylon [i] 13:50 Hon na lišku [i] 15:35 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 16:30 Kamera na cestách: Turecko, brána [i] 17:25 Zázračná planeta: Afrika: Mys Dobré naděje 4/5 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Laurel a Hardy: Spousta práce [i] 19:00 Vojta Náprstek a dům U Halánků [i] 19:35 Volební spoty kandidátů do [i] 20:00 Sicilský klan [i] 22:00 Zrození legendy [i] 23:50 Luther II 2/4 [i] 00:45 Malá Velká Británie [i] 01:15 Queer: Srbská krev ve filmu [i] 01:40 Uchem jehly [i] 02:10 Cesty víry: Můj život v islámu [i] 02:35 Chcete je? ZJ [i] 02:40 Brněnské podzemí [i] 03:05 Mateřština na rozcestí [i] 03:35 Podle práva [i] 03:55 Kurt Gebauer [i] 04:20 Babylon [i] 04:50 U Surovce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Senzační Spiderman 19 [i] 06:50 Liga Špačků 5, 6 [i] 07:40 Taz - mania III 18 [i] 08:05 Král džungle 13 [i] 08:35 Tučňáci z Madagaskaru 12 [i] 09:00 Krok za krokem V 9 [i] 09:30 Space Jam [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Katakomby [i] 14:10 Místo v životě: Schůzka 11 [i] 15:20 Skvělý plán [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Sherlock Holmes [i] 22:50 Vítejte v džungli [i] 00:45 Vražedné finále [i] 02:15 Novashopping 02:45 DO-RE-MI [i] 04:05 Space Jam [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Izzyin trojzubec 9 [i] 07:10 Avengers - Sjednocení: Den otce bohů 20 [i] 07:40 Dokonalý Spider-Man II: Lizard 1 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Top Gear: Olympijský speciál [i] 10:20 Když tě potká láska [i] 12:20 Můj hříšný muž [i] 14:30 Big Ben IV: Salcburská specialita 4 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Mamma Mia! [i] 22:35 Souboj národů [i] 00:25 Prokletí domu slunečnic [i] 02:15 Vraždy v Midsomeru VI: Umění žít [i] 03:55 Big Ben IV: Salcburská specialita 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 87/129 [i] 06:20 Abeceda vraždy: Zločin na univerzite [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi III. 3-4/22 [i] 11:55 90210: Nová generácia II. 13-14/22 [i] 14:00 Tyran [i] 16:00 Ján Pavol II.: Bojovník proti zlu [i] 17:15 Prvý rytier [i] 20:00 Srdcom v Afrike [i] 22:00 Inga Lindströmová: Vietor v zálive [i] 23:45 More duší II. 1-2/4 [i] 01:55 Vražedná posadnutosť [i] 03:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 87/129 [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Jeden a půl rytíře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 13:50 Bobule [i] 15:35 Božská relikvie 1 [i] 17:10 Kohout na víně [i] 19:20 Skrýš [i] 21:20 Mechanik zabiják [i] 23:00 Deník mrtvých [i] 00:40 Noc oživlých mrtvol [i] 02:15 96 hodin [i] 03:45 Skrýš [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:15 Cyklistika [i] 10:15 Kanoistika [i] 12:00 Tenis [i] 12:15 Cyklistika [i] 13:00 Rally [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Plochá dráha [i] 19:00 Rally [i] 20:00 Box [i] 21:45 Jezdectví [i] 22:00 Watts [i] 22:30 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Rally [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 06:00 Agentura Jasno 1: Víkendoví bojovníci 6 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 08:00 Agentura Jasno 1: Shawn versus Rudý fantom 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 10: Kýčovitá vražda 8 [i] 11:00 Skandál 3: Máma řekla, že ti to nandáme 15 [i] 12:00 Skandál 3 16 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: David a Goliáš 11 [i] 14:00 Dobrá manželka 5: My jsme porotci 12 [i] 15:00 40 dnů a nocí [i] 16:55 Sněhurka bratří Grimmů [i] 18:55 Smrt jí sluší [i] 21:00 PREMIÉRA NA NAŠEM KANÁLU: Ed TV [i] 23:25 Skandál 3: Máma řekla, že ti to nandáme 15 [i] 00:25 Skandál 3 16 [i] 01:25 Havaj 5-0 3: Útěk z vězení 13 [i] 02:25 Havaj 5-0 3: Skandál 14 [i] 03:20 Po stopách legend 1: Archa úmluvy/ Mayský mluvící kříž 1 [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Extrémní rybáři 4 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 4 [i] 06:00 Hydrotech 13 [i] 07:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 1 [i] 08:00 Planeta lidí: Horské regiony - život ve vzácném vzduchu 5 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Tělní doplňky 5 [i] 10:00 Pouště a život 4 [i] 11:00 Země z ptačí perspektivy: Jižní Amerika 4 [i] 12:00 Dobrodružství Hugha ve Skandinávii 3 [i] 13:00 Nejdrsnější kamioňáci světa 1 [i] 14:00 Vzdušní dřevorubci 1 [i] 15:00 Šokující příroda: Žraločí bandité 1 [i] 16:00 Cesta Do Roku 10.000 Př. N. L. 1 [i] 17:00 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 5 [i] 17:30 10 věcí, které nevíte 5 [i] 18:00 Podzemí měst 1 [i] 19:00 Utajený Šéf - USA 1 [i] 20:00 Zapomenutá planeta 1