TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VI. 7/15 [i] 12:05 Odložený prípad II. 11/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 18/23 [i] 14:05 Monk VI. 10/16 [i] 15:05 Dva a pol chlapa V. 4-5/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Ako ukradnúť nevestu [i] 22:35 AKČNÝ PIATOK: Ochranca [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 13/24 [i] 01:20 Odložený prípad II. 11/23 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 18/23 [i] 03:00 Monk VI. 10/16 [i] 03:45 Komisár Rex VI. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 77 [i] 06:40 McLeodove dcéry IV.B 17/26 [i] 07:30 Nash Bridges: Zlá karta 30 [i] 08:15 Správy RTVS [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Deti 12/13 [i] 10:15 Galileo [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Občan za dverami [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 14:55 Extrémni experti 54/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:15 Verejný nepriateľ č. 1 Inštinkt smrti [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Nash Bridges: Zlá karta 30 [i] 01:50 Verejný nepriateľ č. 1 Inštinkt smrti [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Macoška [i] 09:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 09:15 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Krvavá grófka [i] 10:10 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:40 Fokus právo "N" [i] 11:25 Kultúrna pasovačka [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:15 ArtSpektrum [i] 12:25 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Drahý strýčko [i] 14:40 Fokus rodina "N" [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 18:00 Hokej MS 2014: Kazachstan - USA [i] 19:30 Večerníček: Bambulín Trumpetko [i] 19:40 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Let okolo Zeme: Severná Amerika [i] 21:00 Família: Terapia tvorivého ducha [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Libanon nepoznaná krajina [i] 22:30 MS v kocke [i] 23:00 Hokej MS 2014: Fínsko - Švajčiarsko [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Doktor sa vracia [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Potrebovali ste ma iba na dieťa [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Všetci sú proti matke [i] 10:55 Súdna sieň: Znásilnená babička [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 2 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 2 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 13 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Manželka alebo srnka? [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Mr. Bean: Najväčšia filmová katastrofa [i] 22:30 Diablov obhajca [i] 01:10 Vojna proti nemŕtvym [i] 03:20 Diablov obhajca [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 10,11 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO, SLOVENSKO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 6 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 20 [i] 12:05 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 13:15 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 10,11 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:40 Kutyil s.r.o. III.: Tabletky 1 [i] 16:30 Simpsonovci XXIII. 19 [i] 17:00 PANELÁK: Doktor sa vracia [i] 18:00 Ničitelia mýtov II. 15 [i] 19:05 Simpsonovci XXIII. 20 [i] 19:35 Profesionáli VI.: Sarkofág 7 [i] 20:30 Začiatok konca: Zrážka s kométou [i] 22:35 X FACTOR [i] 00:45 Hlavne nezáväzne 1,2/13 [i] 01:40 Liga snov II. 13/13 [i] 02:05 Na doraz [i] 03:35 C.S.I.: Kriminálka New York III. 20 [i] 04:15 Carpocalypse II. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 09:00 Komisař Rex V. 3 [i] 10:00 Ztracený svět I. 5 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 22 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 9 [i] 12:55 Profil zločinu IV. 10 [i] 14:05 Vražedná čísla II. 2 [i] 15:00 Lovci pokladů II. 1 [i] 16:00 Ztracený svět I. 6 [i] 17:00 Komisař Rex V. 4 [i] 18:00 Profil zločinu IV. 11 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 21:00 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 23:05 Spartakus: Bohové arény 6 [i] 00:25 Hannibal Ii. 6 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba V. 7 [i] 02:15 Spartakus: Bohové arény 6 [i] 03:20 A X N INSIDER - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 06:00 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 07:15 Nutné k přežití: Čína [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Tasmánie [i] 09:05 Potápění za zlatem – pod ledem: Blýská se na lepší časy [i] 09:55 Špinavé práce u protinožců: Chytač jedovatých hadů [i] 10:50 Jak to dělají?: Bezpečnostní testy/knihy/margarín [i] 11:15 Jak to dělají?: Výroba whisky/ochrana proti hurikánům [i] 11:40 Jak se to dělá 60 [i] 12:10 Jak se to dělá 61 [i] 12:35 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 13:30 Opravna vraků 2012: Impala Carlose Gusmana z roku 1965 [i] 14:25 Úpravy aut všech druhů: Válečný oř Garyho Dourdana [i] 15:20 Války kontejnerů 4 [i] 15:50 Likvidátor 2 [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek 7 [i] 17:10 Králové aukcí: Mustang1965 /starožitné svačinové kufříky [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla 12 [i] 19:00 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy: Weismann MF5 [i] 20:00 Nebezpečné ostrovy: Čertův ostrov [i] 21:00 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 3 [i] 22:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Sníh [i] 23:00 Superlidé: Dovednost [i] 00:00 První týden za mřížemi: Noví vězňové [i] 00:55 Nebezpečné ostrovy: Čertův ostrov [i] 01:50 Lidské tělo: dokonalý stroj: Síla [i] 02:50 Nebezpečná dilemata 3 [i] 03:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Sníh [i] 03:50 Superlidé: Dovednost [i] 04:45 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Perfektní den 28/32 [i] 09:45 Polobotky [i] 10:00 Hobby naší doby [i] 10:30 Abeceda hvězd [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kuchařská pohotovost [i] 14:45 Tak neváhej a toč speciál Eduard Hrubeš společně s . [i] 15:50 Volební spoty kandidátů do [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Vepřové hody [i] 17:05 Besipky: Cyklistické stezky [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 První republika: Jízdenky do Paříže 18/22 [i] 21:00 13. komnata Patrika Hezuckého [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Kolo plné hvězd [i] 23:10 Profesionálové: Na dva pokusy 11/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Hobby naší doby [i] 00:55 Sama doma [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vesnicopis [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Tatranský národný park [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Kosmické sondy [i] 09:45 Thomas Jefferson 1/2 [i] 10:30 Království divočiny: Ze života orangutanů 1/5 [i] 11:00 Chcete mě? ZJ [i] 11:30 Život na pobřeží: Mosambik [i] 12:15 Kosmická energie ve službách zemědělců [i] 13:10 Tobruk - písek a kyvadlo války [i] 13:40 Století létání: Letectvo a námořní síly v letech 10/26 [i] 14:35 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 7/10 [i] 15:20 William Shakespeare z kmene [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:35 Věda na vlastní kůži [i] 17:30 Volební spoty kandidátů do [i] 17:55 Pot, slzy a naděje: Teď se ukaž 4/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III [i] 19:35 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Afrika: Mys Dobré naděje 4/5 [i] 20:55 Tobruk [i] 22:35 Vincent, Francois, Paul a ti druzí... [i] 00:25 Sugarlandský expres [i] 02:15 Babylon [i] 02:40 Chcete je? ZJ [i] 02:45 Antonín Tučapský [i] 03:10 Alles Gute, Rakousko [i] 03:35 Podle práva [i] 04:00 Osudové okamžiky [i] 04:15 Vesnice roku po dvou letech [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2609 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic nebude jako dřív 496 [i] 11:15 Krok za krokem V 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas II: Otcovy hříchy 3 [i] 13:25 Beze stopy IV: Malé věci 15 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Krása 19 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsme sami 27 [i] 16:30 Krok za krokem V 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: V lázních 18 [i] 18:25 Ulice 2610 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Jak vycvičit draka [i] 22:10 Co ty jsi za číslo? [i] 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Krása 19 [i] 01:05 Kriminálka Miami IV: V lázních 18 [i] 01:50 Dallas II: Otcovy hříchy 3 [i] 02:30 Novashopping 03:00 DO-RE-MI [i] 04:15 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 1/2 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Smrtelný seskok 12 [i] 08:15 M*A*S*H 77 [i] 09:05 To je vražda, napsala III: Smrt si vybírá nejvyšší daň 2/2 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 2/2 [i] 11:05 Julie Lescautová II: Revolver na úvěr 6 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Sobotní večer 14 [i] 14:10 Siska II: Poslední koncert 7 [i] 15:25 Castle na zabití III: Smolné štěstí 14 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Šmírák 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Julie Lescautová X: Ztracený přítel 3 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:20 Kontraband [i] 01:15 Společnost mrtvých básníků [i] 03:55 Siska II: Poslední koncert 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 85/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 48/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 173/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 101/190 [i] 11:50 Fatmagul 55-56/160 [i] 14:00 Nezvestná - NOVÝ SERIÁL 2/100 [i] 15:00 Keď budeš moja 187-188/238 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 10/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe II. 8/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. 8/22 [i] 23:30 Vražedná posadnutosť [i] 01:15 Priatelia [i] 01:55 Bez servítky [i] 02:40 Na streche [i] 04:05 Zakázaná vášeň 55/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kde je Fred? [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bláznivej sejf [i] 13:45 Poslední píseň [i] 15:50 Dokonalá partie [i] 17:20 Poslední přání [i] 19:00 Zkrocená hora [i] 21:20 96 hodin [i] 23:00 Noc oživlých mrtvol [i] 00:40 Žena v Berlíně [i] 02:50 Leningrad [i] 04:35 Dokonalá partie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Rally [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Jezdectví [i] 18:30 Jezdectví [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Rally [i] 20:00 Tenis [i] 20:15 Box [i] 22:30 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Rally [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 06:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 07:20 Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 3: Rodinná záležitost 1 [i] 09:20 Městečko Haven 1: Motýl 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Nezapomeň na mě 9 [i] 13:20 Námořní hlídka 3: Bludná síť 5 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i] 15:20 Městečko Haven 1: Harmonie 3 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Špatná konstelace 10 [i] 19:20 Námořní hlídka 3: Láska všeho druhu 6 [i] 20:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 21:20 Smrt jí sluší [i] 23:25 40 dnů a nocí [i] 01:20 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 02:20 Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 03:20 Námořní hlídka 3: Láska všeho druhu 6 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 3: Domácí násilí 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Univerzita Vševědoucna 1 [i] 07:00 Biozóna 10 [i] 07:30 Aristokracie zblízka 4 [i] 08:00 Hugh, kuřata a TESCO0 [i] 09:00 Tajemství Země: Kde neplatí gravitace 5 [i] 09:30 Vražedných top 10 5 [i] 10:05 Žáby: Tenká zelená linie0