TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - K. O. [i] 10:40 Chlapi neplačú [i] 11:45 Komisár Rex VI. 6/15 [i] 12:45 Odložený prípad II. 10/23 [i] 13:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 17/23 [i] 14:35 Monk VI. 9/16 [i] 15:30 Dva a pol chlapa V. 3/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 12/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa V. 3/19 [i] 23:05 Monk VI. 9/16 [i] 00:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 12/24 [i] 00:50 Odložený prípad II. 10/23 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 17/23 [i] 02:25 Monk VI. 9/16 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 12/24 [i] 04:00 Komisár Rex VI. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Sila lásky VI. 76 [i] 07:05 McLeodove dcéry IV.B 16/26 [i] 07:50 Nash Bridges: Pohyblivý terč 29 [i] 08:40 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Zlý deň 11/13 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Správy a komentáre - Voľby do Európskeho parlamentu 2014 [i] 14:25 Hurá do záhrady [i] 14:55 Extrémni experti 53/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Deti 12/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Slovensko a Európska únia [i] 21:00 Diskusia kandidátov na predsedu Európskej komisie [i] 22:00 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Pod vodou 8/13 [i] 22:45 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Rozdrvený na kašu 9/13 [i] 23:25 Nash Bridges: Pohyblivý terč 29 [i] 00:15 Autosalón [i] 00:40 Slovensko v obrazoch [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:25 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky VI. 76 [i] 03:50 Extrémni experti 53/68 [i] 04:40 Správy RTVS [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Deti Márie Terézie [i] 09:55 Architektúra: Budova stanice svätého Pankráca v Londýne [i] 10:25 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:10 Pred rokmi... [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 ArtSpektrum [i] 12:25 Predstavujeme vám [i] 13:15 Kamene [i] 14:40 Fokus právo "N" [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 18:00 Hokej MS 2014: USA - Lotyšsko [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:15 Profesionál [i] 22:35 MS v kocke [i] 23:05 Hokej MS 2014: Švédsko - Francúzsko [i] 00:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS [i] 01:30 Počasie [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Chrapúň [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Krivda z minulosti [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Chodník [i] 10:55 Súdna sieň: Ožratý vodič [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti V. 1/22 [i] 13:40 Hawaii 5.0 II. 1/23 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 12 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Tetin byt [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Doktor sa vracia [i] 21:30 SÚBOJ NÁRODOV [i] 23:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 2 [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 6 [i] 01:20 Hawaii 5.0 III. 14 [i] 02:10 Dexter VII. 7 [i] 03:05 Hawaii 5.0 II. 1/23 [i] 03:45 PANELÁK: Doktor sa vracia [i] 04:30 TOP STAR [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 8,9 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO, SLOVENSKO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 5 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 19 [i] 12:10 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 13:15 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 8,9 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:40 Kutyil s.r.o. II.: Liečiteľ 15 [i] 16:30 Simpsonovci XXIII. 18 [i] 17:00 PANELÁK: Chrapúň [i] 18:00 Ničitelia mýtov II. 14 [i] 19:05 Simpsonovci XXIII. 19 [i] 19:35 Profesionáli VI.: Reforma storočia 6 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 2 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 6 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 14 [i] 23:25 Dexter VII. 7 [i] 00:30 Cape 6 [i] 01:25 MacGyver 9 [i] 02:20 Miesto činu Münster: Fakty, fakty [i] 03:50 Matlock [i] 04:35 C.S.I.: Kriminálka New York III. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 08:55 Komisař Rex V. 1 [i] 09:55 Ztracený svět I. 4 [i] 10:55 Lovci pokladů I. 21 [i] 11:55 Posel ztracených duší IV. 8 [i] 12:50 Profil zločinu IV. 9 [i] 14:00 Vražedná čísla II. 1 [i] 14:55 Lovci pokladů I. 22 [i] 15:55 Ztracený svět I. 5 [i] 16:55 Komisař Rex V. 3 [i] 17:55 Profil zločinu IV. 10 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 6 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 7 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 7 [i] 00:55 Ncis: Los Angeles V. 7 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VI. 13 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 14 [i] 03:20 Californication VI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 06:00 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 07:15 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Oblast řeky Amazonky [i] 09:05 Potápění za zlatem – pod ledem: Nulový výsledek [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Spor o pozemek [i] 10:50 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 11:15 Jak to dělají?: Převážení peněz/úlovek dne/překrásný zvuk [i] 11:40 Jak se to dělá 58 [i] 12:10 Jak se to dělá 59 [i] 12:35 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 13:30 Texaské války aut: Vše pro Colby [i] 14:25 Fantom Works: Mustang a pickup 195 Studebaker [i] 15:20 Hra o kameny: Turecká ruleta [i] 16:15 Zlato Beringova moře 12 [i] 17:10 Králové aukcí: Harley-Davidson z 2. světové války/zbraň v hodinkách pro gamblery z 19. století [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 19:00 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 21:00 Války kontejnerů 4 [i] 21:30 Likvidátor 2 [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 11 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 23:00 Žoldáci: Obchodníci se smrtí [i] 00:00 Zlatá horečka: Mimo zákon [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 01:50 Války kontejnerů 4 [i] 02:20 Likvidátor 2 [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 11 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 03:50 Žoldáci: Obchodníci se smrtí [i] 04:45 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Hádej, kdo přijde na večeři 27/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 13:55 Vše o vaření [i] 14:15 Kriminálka Paříž: Stín pochybnosti 18/92 [i] 15:05 Možná přijde i kouzelník [i] 16:15 Volební spoty kandidátů do [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Případy inspektora Lynleyho IV: Nákaza mocí 3/4 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 01:05 Sváteční slovo ředitele Diakonie Brno Jana Soběslavského [i] 01:15 Pod pokličkou [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Naslouchej svému srdci 33/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Národní park Malá Fatra [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vichry války 1/11 [i] 10:10 Parta Analog [i] 11:20 Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny [i] 11:45 Letecké katastrofy: Havárie nad [i] 12:35 Vzhůru do boje: Jak vyhrát válku [i] 13:25 Vínečko II [i] 13:55 Auto Moto Revue [i] 14:25 Trabantem Jižní Amerikou 7/12 [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 15:00 Ferarri Fiorano 599 [i] 15:50 Thomas Jefferson 1/2 [i] 16:35 Jeden oceán: Stopy v písku [i] 17:30 Volební spoty kandidátů do [i] 17:55 Zázračná planeta: Afrika: Kongo 3/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III [i] 19:35 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Turecko, brána [i] 21:00 Jacqueline Kennedyová [i] 22:00 Matrjoški 5/10 [i] 22:45 Impérium - Mafie v Atlantic City: Keltský večer 5/12 [i] 23:35 Queer: Srbská krev ve filmu [i] 00:05 Bratři a sestry V: Svatební překvapení 22/22 [i] 00:45 Nedej se [i] 01:40 Ta naša kapela [i] 02:05 Hrdinové před tabulí [i] 02:50 Stará dobrá značka [i] 03:15 Podle práva [i] 03:40 Sláma Františka Zusky [i] 04:10 Folklorní výlety [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2608 [i] 09:50 Hlas [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas II: Jedovatá stvoření 2 [i] 13:25 Beze stopy IV: Cizinec 14 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Hodné dítě 18 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Kytek není nikdy dost 26 [i] 16:30 Krok za krokem V 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Cvičná vražda 17 [i] 18:25 Ulice 2609 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic nebude jako dřív 496 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Lovec policajtů [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Hodné dítě 18 [i] 01:00 Kriminálka Miami IV: Cvičná vražda 17 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Dallas II: Jedovatá stvoření 2 [i] 03:10 Áčko: Mí blízcí umírají v Kosovu [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Znovu od začátku 23 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Mrtvý v pohřebním ústavu 11 [i] 08:15 M*A*S*H 76 [i] 09:05 To je vražda, napsala III: Smrt si vybírá nejvyšší daň 1/2 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Dopravní nehoda 1/2 [i] 11:05 Julie Lescautová II: Mrtvola na kolejích 5 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Hraniční ulice 13 [i] 14:10 Siska II: Soňa a její kamarád 6 [i] 15:25 Castle na zabití III: Uzemnění 13 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Pomsta 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Kurýr 3 [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Šestej smysl: Rozhovor 6 [i] 00:40 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Nastal čas 10 [i] 01:35 Okrsek 22: Únos 2 [i] 02:25 Siska II: Soňa a její kamarád 6 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger IX: Hraniční ulice 13 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 84/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 47/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 172/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 100/190 [i] 11:50 Fatmagul 53-54/160 [i] 14:10 Nezvestná - NOVÝ SERIÁL 1/100 [i] 15:10 Keď budeš moja 185-186/238 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 9/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. 8/16 [i] 21:30 Fatmagul 55-56/160 [i] 23:30 Ezel 47-48/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:15 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 54/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 95/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Jonesovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Doctor Strange [i] 13:30 Kid [i] 15:30 Bláznivej sejf [i] 17:10 Poslední píseň