TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VI. 5/15 [i] 12:10 Odložený prípad II. 9/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 16/23 [i] 14:05 Monk VI. 8/16 [i] 15:05 Dva a pol chlapa V. 1-2/19 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - K. O. [i] 22:20 Arrow 17-18/23 [i] 00:15 Dva a pol chlapa V. 1-2/19 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 11/24 [i] 01:50 Odložený prípad II. 9/23 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 16/23 [i] 03:25 Monk VI. 8/16 [i] 04:10 Komisár Rex VI. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 75 [i] 06:45 McLeodove dcéry IV.B 15/26 [i] 07:30 Nash Bridges: Preč zo Chicaga 28 [i] 08:20 Správy RTVS [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pád 10/13 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Správy a komentáre - Voľby do Európskeho parlamentu 2014 [i] 14:30 Svet v obrazoch [i] 14:55 Extrémni experti 52/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Zlý deň 11/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:15 Vrchný inšpektor Banks: Priateľstvo s diablom 2/3 [i] 23:45 Nash Bridges: Preč zo Chicaga 28 [i] 00:30 Dámsky klub [i] 02:05 Sila lásky VI. 75 [i] 02:55 Vrchný inšpektor Banks: Priateľstvo s diablom 2/3 [i] 04:25 Lesy Slovenska - Poľovnícka kultúra na Slovensku [i] 04:40 Extrémni experti 52/68 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 09:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Matej Korvín a smutná kráľovná [i] 09:55 Rieky sveta: Mekong, rieka živiteľka [i] 10:25 Lesy Slovenska - Význam hospodárenia v lesoch [i] 10:35 Fokus zdravie "N" [i] 11:20 Ambulancia: Parkinsonova choroba je zlý sochár [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:35 Zo Spiša [i] 13:15 Škriepnici [i] 14:05 František Výrostko jubiluje: Slovenský mariáš [i] 14:40 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 18:00 Hokej MS 2014: Česko - Taliansko [i] 19:30 Večerníček: Bambulín Trumpetko [i] 19:40 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:50 Trpaslíci: SMAJLINKA - úsmevná poradňa [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 (Ne)celebrity: Gabriel Valiska [i] 20:15 Futbal - Európska liga [i] 23:00 MS v kocke [i] 23:30 Hokej MS 2014: Rusko - Kazachstan [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 PANELÁK: Chrapúň [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Šikana profesora [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Otec by sa v hrobe obracal [i] 10:55 Súdna sieň: Živí milenku, deti nie [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 26/26 [i] 13:40 Vtierka Castle I. 10/10 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 11 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Syn robot [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Žralok v Malibu [i] 22:30 Kravaťáci 6 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 6,7 [i] 01:30 Vtierka Castle I. 10/10 [i] 02:20 Žralok v Malibu [i] 03:50 Kravaťáci 6 [i] 04:30 TOP STAR [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 6,7 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO, SLOVENSKO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 4 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 18 [i] 12:05 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 13:15 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 6,7 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:40 Kutyil s.r.o. II.: Suvenír 14 [i] 16:30 Simpsonovci XXIII. 17 [i] 17:00 PANELÁK: Chrapúň [i] 18:00 Ničitelia mýtov II. 13 [i] 19:05 Simpsonovci XXIII. 18 [i] 19:35 Profesionáli VI.: Týždeň poľovníckej kuchyne 5 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 7 [i] 21:30 Nebezpečná misia [i] 23:30 Mafstory X.: Danka a Janka 5 [i] 00:35 Cape 5 [i] 01:30 MacGyver 8 [i] 02:30 Miesto činu Münster: Škvrna [i] 03:55 Matlock [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka New York III. 18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 09:00 Komisař Rex IV. 18 [i] 10:00 Ztracený svět I. 3 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 20 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 7 [i] 12:55 Profil zločinu IV. 8 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 13 [i] 14:55 Lovci pokladů I. 21 [i] 15:55 Ztracený svět I. 4 [i] 16:55 Komisař Rex V. 1 [i] 17:55 Profil zločinu IV. 9 [i] 19:05 Vražedná čísla II. 1 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 21:05 Myšlenky zločince IX. 6 [i] 22:00 Hannibal Ii. 6 [i] 22:55 CSI: New York IX. 13 [i] 23:55 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 00:50 Hannibal Ii. 6 [i] 01:45 CSI: New York IX. 13 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba V. 5 [i] 03:15 Californication VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 06:00 Jak se to dělá 6 [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 07:15 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Aitutaki [i] 09:05 Potápění za zlatem – pod ledem: Kouř pod ledem [i] 09:55 S autem v divočině: Hory [i] 10:50 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 11:15 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 11:40 Jak se to dělá 56 [i] 12:10 Jak se to dělá 57 [i] 12:35 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Darebný dragster [i] 14:25 Impozantní lodě: Umiak I [i] 15:20 Aljašská železnice 2 [i] 16:15 Porter Ridge: Bez pravidel [i] 16:45 Ropa za humny: Ropná Miss Kentucky [i] 17:10 Králové aukcí: Vesmírné podivnosti [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 19:00 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy: Rolls-Royce Phantom [i] 20:00 Zbraně: Lidé, kteří je zhotovili [i] 21:00 Zlato Beringova moře 12 [i] 22:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 23:00 Muži Yukonu: Územní válka [i] 00:00 Potápěči za diamanty: Noc hrůz [i] 00:55 Zbraně: Lidé, kteří je zhotovili [i] 01:50 Zlato Beringova moře 12 [i] 02:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 03:50 Muži Yukonu: Územní válka [i] 04:45 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Hračky pro kůzlata [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Opatrné zacházení 26/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrodružství kriminalistiky: Pes 19/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 13:55 Vše o vaření [i] 14:15 Profesionálové: Kuželky 10/57 [i] 15:05 Možná přijde i kouzelník [i] 16:15 Volební spoty kandidátů do [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Ceny Anděl 2013 [i] 21:45 Ceny Anděl 2013 - Síň slávy [i] 22:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:05 Chyťte doktora [i] 23:40 Tělo jako důkaz II: Kurz anatomie 5/16 [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 01:15 Móda-Extravagance-Manýry [i] 01:40 Český Krumlov [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Ahoj, miláčku, ahoj 32/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Národní park České Švýcarsko [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání: Letectvo a námořní síly v letech 10/26 [i] 09:55 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 1/2 [i] 10:55 Náš venkov: Z New Yorku do [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:30 Ta naša kapela [i] 11:55 Chcete je? ZJ [i] 12:00 Křesťanský magazín [i] 12:30 Folklorika [i] 13:00 Naše tradice: Jízda králů [i] 13:30 Evropa dnes [i] 13:55 Kosmická energie ve službách zemědělců [i] 14:50 Kdo opravdu objevil Ameriku?: V minulosti byly plavby přes 1/2 [i] 15:35 Království divočiny: Ze života orangutanů 1/5 [i] 16:10 Klíč [i] 16:35 Křídla přírody: Jaro a léto [i] 17:30 Volební spoty kandidátů do [i] 17:50 Život na pobřeží: Mosambik [i] 18:35 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III [i] 19:35 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Český žurnál: Obnažený národ [i] 21:00 Na cestě po Mandalaji [i] 21:25 Trabantem Jižní Amerikou 7/12 [i] 21:55 Luther II 2/4 [i] 22:50 Nic proti ničemu [i] 00:30 Pot, slzy a naděje: Teď se ukaž 4/6 [i] 01:15 Chcete mě? ZJ [i] 01:40 Náš venkov: Z New Yorku do [i] 02:10 Fran Směja [i] 02:35 Válka taxikářů [i] 03:00 Podle práva [i] 03:25 Za zvukem valašského dřeva [i] 03:55 Folklorní výlety [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Přes Kanadu na Kružberk [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2607 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Hospodyňka non plus ultra 495 [i] 11:15 Krok za krokem V 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas II: Bitevní linie 1 [i] 13:25 Beze stopy IV: Sudá nebo lichá 13 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Znamení 17 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Z kobry kotě neuděláš 25 [i] 16:30 Krok za krokem V 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Havárie 16 [i] 18:25 Ulice 2608 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 22:15 Loupež po italsku [i] 00:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Znamení 17 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Kriminálka Miami IV: Havárie 16 [i] 02:40 Dallas II: Bitevní linie 1 [i] 03:30 Kolotoč [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Kočičí vrah z Wandsbeku 22 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Vražedná rallye 10 [i] 08:15 M*A*S*H 75 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Spadla klec 22 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Znovu od začátku 23 [i] 11:05 Julie Lescautová II: Křest nováčků 4 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Zoufalé kroky 12 [i] 14:10 Siska II: Vražda na dosah 5 [i] 15:25 Castle na zabití III: Kouzla a čáry 12 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Ukradené štěstí 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Smyčka se stahuje 269 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Poslední přání 9 [i] 00:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Matka a syn 9 [i] 01:30 Hawaii 5-0: Válka gangů 3 [i] 02:20 Siska II: Vražda na dosah 5 [i] 03:20 Walker, Texas Ranger IX: Zoufalé kroky 12 [i] 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 83/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 46/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 171/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 99/190 [i] 11:50 Fatmagul 51-52/160 [i] 14:10 Nespútaný anjel 194/194 [i] 15:00 Keď budeš moja 183-184/238 [i] 17:05 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 8/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VII. 3/22 [i] 21:30 Fatmagul 53-54/160 [i] 23:40 Ezel 45-46/142 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:20 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 53/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 94/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Milenci [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ztroskotaná láska [i] 13:40 Milenec je zločinec! [i] 15:30 Poslední loupež [i] 17:20 Kid [i] 19:15 Létající drak [i] 21:00 Tam, kde končí nebe [i] 23:00 Jednotka Uro [i] 00:50 Pokoj naproti [i] 02:20 Přímý kontakt [i] 03:50 Nepohodlný [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Cestovní vozy [i] 11:00 Plochá dráha [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:25 Wednesday Selection 19:30 Jezdectví [i] 19:45 Jezdectví [i] 19:55 Golf [i] 21:00 Golf [i] 21:15 Golf [i] 21:20 Jechting [i] 21:50 Jachting [i] 21:55 Wednesday Selection 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Plochá dráha [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 06:20 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 07:20 Po stopách legend 1: Svaté kopí/ Incký zlatý sluneční disk 3 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Vedlejší ztráty 21 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Svatební překvapení 22 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Kdo z nich to je? 7 [i] 13:20 Námořní hlídka 3: Obchod s čínským masem 3