TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VI. 4/15 [i] 12:05 Odložený prípad II. 8/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 15/23 [i] 14:05 Monk VI. 7/16 [i] 15:05 Dva a pol chlapa IV. 23-24/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa IV. 23-24/24 [i] 23:30 Monk VI. 7/16 [i] 00:20 Komisár Rex VI. 3/15 [i] 01:20 Odložený prípad II. 8/23 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 10/24 [i] 02:50 Monk VI. 7/16 [i] 03:40 Komisár Rex VI. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Sila lásky VI. 74 [i] 07:10 McLeodove dcéry IV.B 14/26 [i] 07:55 Nash Bridges: Únos 27 [i] 08:40 Správy RTVS [i] 09:30 Góly - body - sekundy [i] 09:45 Občan za dverami [i] 10:15 Nebíčko v papuľke: Banská Bystrica [i] 10:50 Postav dom , zasaď strom [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Správy a komentáre - Voľby do Európskeho parlamentu 2014 [i] 14:30 Taxík [i] 14:55 Extrémni experti 51/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Pád 10/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Dobrý úmysel 10/16 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Sexbomba 19/24 [i] 23:20 Nash Bridges: Únos 27 [i] 00:05 Grand hotel II: Dobrý úmysel 10/16 [i] 01:20 Občan za dverami [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky VI. 74 [i] 04:10 Extrémni experti 51/68 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:20 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Na smiech [i] 09:25 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Vojna o česť kráľovnej [i] 10:25 Remeslá pod Tatrami [i] 11:05 Fokus práca "N" [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Piesne domova: Príhoda [i] 13:15 Štefan Kvietik jubiluje: Parazit [i] 14:40 Fokus zdravie "N" [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 18:00 Hokej MS 2014: Dánsko - Taliansko [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:15 Polícia [i] 22:30 MS v kocke [i] 23:00 Hokej MS 2014: Lotyšsko - Kazachstan [i] 00:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS [i] 01:30 Počasie [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 PANELÁK: Strach o život [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Akvarista [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Malý hokejista [i] 10:55 Súdna sieň: Nevďačný vnuk [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 25 [i] 13:40 Vtierka Castle I. 9 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 10 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Paroháč [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Chrapúň [i] 21:35 Vtierka Castle VI. 7 [i] 22:30 VDOVA 17 [i] 23:30 Nebezpečná misia [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 02:35 Vtierka Castle I. 9 [i] 03:20 Vtierka Castle VI. 7 [i] 04:05 PANELÁK: Chrapúň [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 06:00 Takešiho hrad II. 4,5 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO, SLOVENSKO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 3 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 17 [i] 12:05 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 13:15 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 4,5 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:40 Kutyil s.r.o. II.: Šípky 13 [i] 16:30 Simpsonovci XXIII. 16 [i] 17:00 PANELÁK: Strach o život [i] 18:00 Ničitelia mýtov II. 12 [i] 19:05 Simpsonovci XXIII. 17 [i] 19:35 Profesionáli VI.: Svine 4 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 21:25 Talianski fašisti vo farbe I. 1/2 [i] 22:35 Letecké katastrofy V. 7 [i] 23:40 Zločinci III. 11 [i] 00:05 Cape 4 [i] 01:05 MacGyver 7 [i] 02:05 Miesto činu Brémy: Záverečný zápas [i] 03:30 Sladký život PLAYMATE VI. [i] 03:55 Matlock [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka New York III. 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 09:00 Komisař Rex IV. 17 [i] 10:00 Ztracený svět I. 2 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 19 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 6 [i] 12:55 Profil zločinu IV. 7 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 12 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 20 [i] 16:00 Ztracený svět I. 3 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 18 [i] 18:00 Profil zločinu IV. 8 [i] 19:05 Vražedná čísla I. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 4 [i] 21:00 Jak prosté II. 19 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 18 [i] 23:00 Vraždy v Sandhamnu III. 3 [i] 00:00 Strážce pořádku IV. 8 [i] 01:00 Jak prosté II. 19 [i] 01:55 Vraždy v Sandhamnu III. 3 [i] 02:40 Strážce pořádku IV. 8 [i] 03:30 Californication VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 06:00 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Skateboardové naděje [i] 07:15 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 08:10 Muž, žena a divočina: Mexiko [i] 09:05 Potápění za zlatem – pod ledem: Zlatu je to fuk [i] 09:55 Jak jsme vynalezli svět: Telefony [i] 10:50 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 11:15 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 11:40 Jak se to dělá 54 [i] 12:10 Jak se to dělá 55 [i] 12:35 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 13:30 Pátá rychlost 2 [i] 14:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 15:20 Říční příšery: Predátor s ostrými zuby [i] 16:15 Zkus přežít 7 [i] 17:10 Králové aukcí: Stroj času DeLorean [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 19:00 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Schyluje se k bouři [i] 21:00 Aljašská železnice 3 [i] 22:00 Porter Ridge: Války žertíků [i] 22:30 Porter Ridge: Buranské hry [i] 23:00 Amišská mafie: Smrtelné hříchy [i] 00:00 Idiot na cestách: Peru [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Schyluje se k bouři [i] 01:50 Aljašská železnice 3 [i] 02:50 Porter Ridge: Války žertíků [i] 03:20 Porter Ridge: Buranské hry [i] 03:50 Amišská mafie: Smrtelné hříchy [i] 04:45 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Staré křivdy 25/32 [i] 09:50 Nejchytřejší Čech [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 13:55 Vše o vaření [i] 14:10 Objektiv [i] 14:40 Kuchařská pohotovost [i] 15:05 Možná přijde i kouzelník [i] 16:15 Volební spoty kandidátů do [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Pes 19/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:50 Protiúder III 5/10 [i] 23:35 MI5 III 9/10 [i] 00:30 Hobby naší doby [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Krkonošský národní park [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jeden oceán: Stopy v písku [i] 09:55 Křídla přírody: Jaro a léto [i] 10:45 Český žurnál: Já, horník! [i] 11:40 Nedej se [i] 12:35 Divnopis [i] 12:40 Muži od Dunkerque [i] 13:10 Velká vlastenecká válka: Útok na západ [i] 14:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:50 Angkor: Pohlcená civilizace [i] 15:45 Vzhůru do boje: Jak vyhrát válku [i] 16:35 Ferarri Fiorano 599 [i] 17:30 Volební spoty kandidátů do [i] 17:55 Vesmír: Kosmické sondy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III [i] 19:35 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Berlínská operace [i] 20:50 Letecké katastrofy: Havárie nad [i] 21:40 Přežil jsem svou smrt [i] 23:15 Sestřička Jackie II: Pečovatelka 5/12 [i] 23:45 Kanadská soda [i] 00:05 Babylon [i] 00:35 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:30 Vínečko II [i] 02:00 Vladimír Kristin [i] 02:25 Gambleři nám stárnou [i] 02:50 Podle práva [i] 03:15 Dobré časy Jaromíra Nečase [i] 03:40 Klokočov [i] 04:00 Potomci Trismegistovi [i] 04:25 Všechny příští Černobyly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2606 [i] 10:00 Kriminálka Anděl III: Osmé nebe 14 [i] 11:15 Krok za krokem V 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas: Odhalení 10 [i] 13:25 Beze stopy IV: Vztek 12 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Extáze 16 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Na tenkém ledě 24 [i] 16:30 Krok za krokem V 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Varovný plakát 15 [i] 18:25 Ulice 2607 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hospodyňka non plus ultra 495 [i] 21:35 Víkend: Nezvratný důkaz [i] 22:30 Lovci zločinců II 3 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Delikvent 23 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Extáze 16 [i] 00:55 Kriminálka Miami IV: Varovný plakát 15 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců II 3 [i] 02:50 Dallas: Odhalení 10 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Stará škola 21 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Mrtvý z ledu 9 [i] 08:15 M*A*S*H 74 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Dokonalý zásah 21 [i] 10:10 Policie Hamburk VI: Kočičí vrah z Wandsbeku 22 [i] 11:10 Julie Lescautová II: Dávná nenávist 3 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Zlatý chlapec 11 [i] 14:10 Siska II: Leonardovo tajemství 4 [i] 15:25 Castle na zabití III: Nikky Heatová 11 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Spiknutí 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Honza málem králem [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:25 Myšlenky zločince VIII 12 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi II: Ženy se zbraní 16 [i] 01:15 Hawaii 5-0: Rodinná pouta 2 [i] 02:10 Siska II: Leonardovo tajemství 4 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger IX: Zlatý chlapec 11 [i] 03:55 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 92/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 82/135 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 45/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 170/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 98/190 [i] 11:55 Fatmagul 49-50/160 [i] 14:15 Nespútaný anjel 193/194 [i] 15:10 Keď budeš moja 181-182/238 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 7/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. 7/16 [i] 21:30 Fatmagul 51-52/160 [i] 23:35 Ezel 43-44/142 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:10 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 52/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 93/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Film o filmu: Czech Made Man [i] 05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Záhada sfingy [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lovci bankovek [i] 13:45 V neděli deset [i] 15:50 Ztroskotaná láska [i] 17:25 Milenec je zločinec! [i] 19:10 Nepohodlný